Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady dokładnie zalać tego robaka co mi tam dziure w mózgu robi:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Henkell Classic

    fajnie brzmi hmmm
    1 kostka cukru, 2 chlusty angostury
    100 ml schłodzonego wina musującego (np. Henkel Trocken)
    kawałek skórki pomarańczowej
    1. Wrzucić do kieliszka kostkę cukru i zwilżyć ją angosturą, dodać kostkę lodu.
    2. Uzupełnić winem musującym, aromatyzować skórką pomarańczową i dodać do napoju
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    camparii kto lubi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    wysmarowalam mascia z antybiotykiem. normalnie mam dziure. wlazlam na plastik a on ze mocny to przebil mi skore... akurat w polowie stopy na poziomie pod malym palcem a miedzy pieta... dobrze ze wode utleniona mialam w domu bo ja caly dzien bosikom latam bez zandyhc kapci to sila rzeczy trzeba bylo zdezynfekowac... ciekawe jak ja jutro caly dzien w butach wytrzymam... na noc idzie opatrunek z mazidlami ehhh ja to zawsze cos uskutecznie...

    chociaz przynajmniej na pocieszenie dostalam piwo z sokiem )
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Fajnie wyglada a jak mam juz zgon i ide nyny, bo Mati ma fajnie cieplo pod kołderką i ide tez grzac dupke
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania bryle na nos wsadzic trza,a a jak nie to zrobic.
    Kasik dzieki za pićku, ide myju myju i aaaa
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    pijaczki :P
    Co dzień tu impreza hihihi
    Idę babeczki do wanny coś wszamać i spać

    Wiem jestem paskudna ale jak mojej Anki nie ma w domu to taka cisza że szok :shocked: nie ma krzyku, kłótni przekomarzanek ,,, normalnie odpoczywam.... jutro już pewnie będzie mi jej brakować i tego jej hałąsu ale dziś ODPOCZYWAM
    --
  1.  permalink
    Ty gapo jedna...Jak nie ze schodów się zwali to noge rozwali... Anka- Ty weź może jakieś ubezpieczenie indywidualne wykup, czy cuś?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Aga powinnam to wziac pod uwage... ja w zyciu nie pomyslalam ze moje dziecko znwou wrocilo do rozbierania listw podlogowych :devil:
    a swoja droga to z okularami Myszorka ma racje, czas takowe wyszukac bo nie wiem gdzie ostatnio je schowalam jakies 3 lata temu :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    And u mnie jedzenie jest w lodówce a nie we wannie hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania to nie wyszukać ale udać się do okulisty na badania ....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    hahaha
    AND222S: Idę babeczki do wanny , coś wszamać i spać
    no tylko zabrakło mi przecinka ale w wannie też można coś jeść hmmm
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    And no też można bo wtedy jest tak romantycznie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    dobra laski znikam spać... ostatnie dni mojego życia :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady a powinnam powinnam ale to po nowym roku bo juz numerkow nie bylo. na razie oszklilismy meza :)
  2.  permalink
    Limit numerków na ten rok już wyczerpany? No ania... ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania no to abyś do końca roku z braku szkieł nie wlazła jeszcze na coś :)
  3.  permalink
    A mój monsz miał jechac do tesco po zabawki bo dziś 20% taniej. Oczywiście śpi. Ciekawe o której się zbierze:devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Aga tylko u okulisty, meza mam zamiar wykorzystac wielokrotnie :D :D :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Aga budz go. najpierw wykorzystaj a pozniej po zakupy wyslij :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    idę spać babolki DOBRANOC :)) I RAZ JESZCZE DZIĘKUJE ZA KCIUKI :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady odpracujesz w niedziele :P ja mam egzamin D
    dobrej nocy
  4.  permalink
    Ania- budziłam juz kilka razy- ale zaraz bedzie miał akcję jak wkrocze do sypialni, cbo zaczyna mnie coś trafiać. Wykorzystam jak wróci- bo jak mi rozgrzanego biedaka zawieje? No sama rozumiessz- nie moge ryzykować :cool::bigsmile::tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    heheh no co racja to racja ale moze go polechtaj jakimis tekstami zeby sie w sklepie streszczal :))

    moj mi zapowiedzial ze ja jutro kursuje a on porzadki bedzie robil. stwierdzil ze znajac zycie bede plakala ze mi na biurku brakuje papierow :D no ale jak sie chce wykazac to prosze bardzo. przezyje nawet doszukiwanie sie papierkow i roznosci :D


    a tymczasem zmyukam spac. literki mi skacza bo piwo wyjatkowo szybko dziala :)
  5.  permalink
    NR- a co się z Toba dzieje dzieciaku? Jakaś przygaszona jesteś ostatnio... Wszystko ok?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Aga, dzięki za troskę :smile: Dobrze ze mną, wczoraj jakieś złe moce opętały moje dziecko, więc zwątpiłam, ale już ok... Wypchnęłam Szatana z domu i mam co wieczora do niedzieli wolne od niego :bigsmile: Może to wstyd, ale cieszę się, że od niego odpocznę.

    A tak w ogóle to witajcie w sobotę. Trzymajcie kciuki, żebym nie usnęła w szkole, bo położyłam się spać oczywiście bardzo późno, oglĄDAJąc jakiś głupi film...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    wlasnie dopilam kawe i lece odgniatac dupsko na szkoleniu. aaaaale mi sie nie chce :devil:
    milej soboty dziewczyny

    ps. Aga i jak mezu zrobil zakupy w tesco czy nie wstal??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Miłej soboty dziewczyny! :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Milutkiej soboty
    Ja spadam pokręcić się po chałupie - sprzątanie, obiad i takie tam a po południu będę mieć luzik :P
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    MILEJ SOBITY..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety W SOBOTĘ!

    Moje dziecko dzisiaj w nocy oszalało...od 1 nie chciało spać a cyrk odstawiło o 3 do 5 to jakiś koszmar był wrrr jestem KO... na szczęście nad ranem zasnęła i spałyśmy do 9.30 ale ogólnie czuję się wytrącona wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    poza tym pod okiem mam takiego pryszcza, że niech go szlag trafi buuuu i do poniedziałku muszę się z nim jakoś uporać ale na razie rwie jak cholera - RATUNKU
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Ania miłego odgniatania :))
  6.  permalink
    Hej dziewczyny, ja już po zakupach i leniuchowaniu porannym, teraz się biorę za sprzątanie, bo chcę iść na siłownię o 14, a na 16 jestem umówiona na siłownię, więc muszę dupsko wziąć w troki i zabrać się za robotę, żeby się z tym wszystkim uporać na czas...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    chwile mnie tu nie ma, a tu 65 postów :D
    --
  7.  permalink
    czesc w sobotnie porzadki
    ja dzisiaj troche lepiej-katar mnie meczy ale goraczki nie mam,kurcze te krople Euphorbium dla dzieci moze sa dobre ale ja chyba musze miec cos silniejszego-ale fakt w nocy spie bez wiekszych problemów
    Pietruszka narazie odpukac zdrowy tylko straszny sie nerwus z niego zrobił,jak cos nie jest po jego mysli to wrzeszczy albo jak samochód mu sie wywróci i nie umie postawic to tez wrzeszczy ehhh małego złosnika mam w domu chyba mu te nerwy z głowy wybije bo mnie próbuje roczniak ustawiac wrrr
    moze to na pogode bo tu jak zwykle do bani
    Laski jestem tu juz miesiac jakos dałam rade teraz mysle ze z górki-od 4 grudnia jestem sama bo kolezanka z dzieckiem wracaja do domu.M powiedział mi ze pierwsze dwa tyg grudnia sa nieopodatkowane a tu podatek wynosi 36% wiec bedzie zapier... do oporu zeby jak najwiecej wyciagnac a zeby potem miedzy swietami miec wolne.a dzisiaj sobota moze wypije cos na ten mój katar jakiesgos drina czy cus wieczorkiem?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    ciacho hi hi hi suuuper, że dajesz sobie tam radę... a katar pogoń - wygoń tym drinkiem :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    My po sprzątaniu, tzn ja i dzieci sprzątaliśmy bo M spał do 10 - szkoda mi go było budzić bo ciężki tydzień miał- ale o 10 wparowała cała trójka i zrobiła komisyjne budzenie :wink:
    Znowu impra mnie ominęła no choroba ciężka...
    Aga jake zakupki M robił pochwal się
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    hehe, ciekawe budzenie :d
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Magg muszę z Tobą na privach poklikać jak znajdziesz zatem czas daj znać albo na gg jak CI wygodniej
  8.  permalink
    ja dzisiaj znów bez M naszczescie jutro wraca z jakiegos Kristiansand to od nas dosyc daleko wiec pewnie bedzi e popołudniu,ja z Pietruszka wybywam do sklepu jak wstanie bpo jakies jak to mówi mój brat"fanty"(czyt słodycze) na wieczór,ja mam katar ale dziecku nic nie jest to co ma cierpiec niech troche na dwór sobie wyjdzie a co! mam nadzieje ze witaminy dadza rade i ode mnie nie zlapie
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    oby ciasteczko, oby :)))
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    ja juz tez,posprzatalam,VEVE razem z M spia jescze,a tak to nic ciekawegp...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    ciacho,dzielna jestes ,mnie by powalilo w obcym kraju ,sama z dzieckiem,ale rozumiem jak trzeba,to trzeba...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    jak zwalczyć pryszcza tuż pod okiem tak bolącego że czuję jak boli wrrr jak puls w nim uderza - to jakiś koszmar jest wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    a Ja siedzę nad płatnościami... stare porządkuje z zeszłego miesiąca a do nowych się przygotowuję i obliczam wrrr nie znoszę tego bo aż mi żal tej kasy wydawać :((
  9.  permalink
    ewa to tylko 3 dni a bardzo wazne dla ich firmy ,ja wiedziałam ze bede musiała zostac-no mam jeszcze współlokatorke wiec jest sie do kogo odezwac.wiecie co miałam w tym kraju taka głupia sytuacje bo wiekszosc w tym kraju mówi po angielsku no ale nie wszyscy,poszłam raz do sklpeu i chłopak siedzi za kasa i mi kasuje zakupy-sporo ich było.mówie do niego ze poprosze dwie siatki (po angielsku) a on do mnie cos po norwesku gada.mały mi zaczał cos piszczec i sie wyginac we wzóku juz siedziec nie chciał a tu zakupy za tasma i ani paragonu ani siatki,za mna nikt nie stał zeby mu wytłumaczył wiec wziełam zakupy i wszytsko władowałam pod wózek-na jego nieszczescie jeszcze ze sklpeu nie wyszłam i słysze jak obsługuje faceta w starszym wieku i gada z nim po angielsku!!!! wiec sie cofnełam i powiedziałam mu po polsku wiazanke a on zdziwiony wiec pytam po angielsku czy zrozumiał a on ze nie a ja mu na to fuck you:shamed::shamed::shamed::shamed: poniosło mnie ale juz wiecej do tego sklepu nie pójde.uprzedzony do polaków czy co?bo ze polka jestem to chyba słyszał jak do pietruchy gadałam.
    --
  10.  permalink
    Lady co do pryszcza to nie pomoge bo ja tego problemu nie mam jak mi wyjdzie to jeden czasem przed okresem i to zwalcze go sudocremem
    mój M ma manie taka ze jak mu wyjdzie pryszcz to przekłuwa igłą tak zeby nie wyduszac ale zeby samo wyleciało-rzecz jasna nie kłuje sie do krwi tylko lekko to miejsce gdzie sie najwiecej syfu nagromadziło-ja tam tego nie praktykuje ale on tak robi jak ma wielkiego i zadnych śladów ani blizn nie ma
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    hm, ciekawe.

    ja stosuje ostatnio Maść Ichtiolową
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Nadrobiłam póki żon z Hubciem gania bo gnida wstała o 7 i o 14 chilka drzemki i dalej lata
    Ciacho takie złosci Pietruszki to powoli testowanie co wolno co nie, tez to mam nawet nogami kopie jak mu klocki inaczej leżą a Saba gdy nie zejdzie z fotela to normalnie krzyczy na nią i zali się, po swojemu ze nie zeszła :)))
    Dzieki za wsparci.
    Magg chwale, przytulam i dużo staram sie na plus
    Aga dietę spróbuje choć młody ze słodkości ma tylko bułke słodka na drugie śniadanie a tak na chipsy nie dostaje słodycze raz w tygodniu, zaostrzymy , zobaczymy
    Młody własnie wymusza coś na ojcu wyje aż uszy puchną ....o znalazł butelke i wyje do niej teraz mamy stereo :)))
    Miłego wieczorku babeczki
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.