Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    hej kobitki u nas mily wieczòr,idziemy z M kapac veve...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    hop hoooop...
    czy jeszcze ktras tak jak my spedza wieczor andrzejkowy w domu??
    zrobilam sobie chwile przerwy i zaraz musze przekartkowac materialy ze szkolenia, ale mi sie nie chce koszmarnieeeeeeee
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Ja, i to sama bo M na meczu
  1.  permalink
    ja tez i tez sama bo M na Christmas Party
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    no a tu Andrzejek nie ma ...my siedzimy przy pepsi...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Ja też sama, nawet bez dziecka, które u teściów przy okazji mojej szkoły.

    Zła jestem, bo promotorzy odrzucili mi temat pracy. Może i słusznie, ale mnie to przybiło, tym bardziej, że nie wiem, czy temat jest be, bo za ogólny, czy be, bo promotor się nie zna.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Witam i pocieszam wszystkie które mają zdupczony humor.
    --
  2.  permalink
    Ja też sama siedzę ehhh zastanawiam się czy sobie powróżyć:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Nic nie kupił. wczoraj nie pojechał- miał to zrobić dziś.
    Jechaliśmy na kawę do mojej przyjaciółki. zasnał za kierownicą. Gdyby nie refleks kierowcy jadącego naprzeciw pewnie by już nas nie było.
    Jeszcze mi się nogi trzęsą.
    Dobranoc
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Aga boshhheee az mi gesia skorka wyskoczyla. mam nadzieje ze z wami wszystko ok.
    samochod duzo skasowany?
    3maj sie babo
  4.  permalink
    o kurde Aga meżowi red bulla czy cos..
    pewnie wymeczony dlatego zasnał
    mi sie to raz zdarzyło jak jechlalismy z wesela z M-naszczescie była noc i ulice puste.niestety skonczyło sie tak ze lepiej zeby zaden policjant tego nie czytał:)))
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    O kurczę
    Na strachu się skończyło, czy są obrażenia?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    całe szczęście, że wszytko OK... odpocznijcie sobie!
  5.  permalink
    własnie Aga mam nadzieje ze tylko Wam sie nogi trzesa i nic wiecej
    --
  6.  permalink
    Kurcze- połozyłam się ale mnie nosi i chyba nie zasnę:/
    Auto w dupie- nic się takiego nie stało- a gdyby nawet, to rzecz nabyta.
    Uczucie straszne gdy samochód zjeżdza tą stroną, gdzie jest zamocowany fotelik dla dziecka...

    Potraktowaliśmy to jako ostrzezenie w andrzejkowy wieczór

    Musze wysłac Adama na badania. Cholera- to nie jest normalne,żeby cały czas spać ...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Aga, strasznie przeżycia - współczuję. Faktycznie, takie chroniczne zmęczenie jest podejrzane.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Klaudia Kulawik dostała 2 nagrodę w Mam talent... żal...
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    dlaczego uważasz, że żal?
  7.  permalink
    to dobrze czy źle? bo ja nie na bieżaco
    --
  8.  permalink
    Wg mnie 1 miejsce jest zasłużone.Z drugim miałabym problem- paulina Lenda i ziółko i blady kris i audiofeels byli świetni.
    Mysle,że Kalaudia Kulawik ma jeszcze czas na rozwinięcie swojego talentu
  9.  permalink
    to kto zajał 1 miejsce-sorki ze tak wypytuje ale nie mam tv tutaj
    --
  10.  permalink
    ciasteczko- duet facetów- akrobatów. Zapomniałam jak się nazywali :( Ale moze skojarzysz - występowali zawsze w samych gatkach i byli niesamowici. Ech- te ciała, ta precyzja, ta siła...

    Chyba jednak już tym razem pójdę. Miłych snów
  11.  permalink
    ach oni!! to super bo to moi faworyci byli
    ja tez zmykam papa
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    Dobrze, że jesteście cali i zdrowi, Aga.
    Mnie też wynik się podoba, chociaż prawdę powiedziawszy, na dzisiaj nie dałabym jej drugiego miejsca - wolałabym Ziółko :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    a Ja wchodzę aby się cholera pożalić na mojego męża... ale mi namieszał w głowie z pracą. Oczywiście chciałam z nim o tym pogadać i o obowiązkach, że wypadałoby je podzielić... niestety dowiedziałam się, że jego to nie obchodzi bo on swojego dotychczasowego trybu życia nie zmieni a jak będę miała problemy z Julką to mam sobie opiekunkę załatwić wrrr
    Poza tym on uważa, że moja mama sobie nie poradzi z małą bo nawet jak się ksztusi to moja mama panikuje i sztywnieje w bezruchu. Do tego wszystkiego uważa, że nie mam potrzeby pracować bo mam mieszkanie i mam jedzenie i nie mam źle więc powinnam siedzieć z małą.

    OK - może powinnam siedzieć z Julką - tutaj się troszkę zgodzę i powiem, że cholernie będzie mi ciężko z nią się na te 8 i więcej godzin rozstać. Kurczaki ale z drugiej strony to Ja mam ciągle na dziecko patrzeć bo jak nie to zła mama jestem ? Szkoda, że nie słyszałyście tej rozmowy - po prostu się poryczałam bo zostałam sama praktycznie ze wszystkim a on umywa ręce. Nawet jak mi auto nawali to nie przyłoży się do tego aby coś przy nim zrobić buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    mmmm Ziółko to mój faworyt od początku mmm i cholernie w moim typie mmmm :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ag a a badal Adam ostatnio cukier? przydaloby sie sprawdzic bo wielu osobom wlasnie od takiego "spiku" sie cukrzyca zaczyna. echh wspolczuje przezyc :((

    Lady ten twoj maz to jakis niereformowalny typ! powiedz mu w koncu ze on nie jest tylko od przynoszenia kasy i za przeproszeniem pierdzenia w stolek ale obowiazki domowe tez ma. jak mu raz drugi ciuchow nie upierzesz i nie poprasujesz czy kanapek nie zrobisz(albo czegokolwiek do zarcia) to moze spusci z tonu... powiedzx mu ze od 1go on bedzie nie wiem zmywal po obiedzie albo odkurezal albo jeszcze co innego. nie mozesz cale zycie nad nim skakac. Julka wiadomo wazna ale w kocu ta praca to jakas twoja szansa...sorry ale nie mlodniejesz a kazdy rok pracy to jednak nie tylko kolejny wpis do cv ale tez skladki pracujace na twoja emeryture na ktora nie pozwola ci odejsc bez przepracowania odpowiedniej liczby lat... 3maj sie w postanowieniu i nie daj sie!!!

    co do mam talent to bylam za tymi faciami i moim zdaniem byli najlepsi, jednak to i talent i niesamowita praca, az ich podziwiam ze tak drugiej osobie potrafia ufac. na drugim wolalaby, audiofeels, ta mala w 1piosence mi sie podobala, w drugiej jeszcze jeszcze ale w tej wczorajzsej niekoniecznie....



    a teraz ide czytac materialy na egzamin dla przypomnienia... 3majcie za mnie kciuki tak ok 11...aaa booooje sie :shocked::devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Powodzenia Aniu.

    Lady - skoro Twój mąż nie chce Ci pomóc, to Ty też przestań robić cokolwiek dla niego. Jestem za tym, co mówi Ania. Jak mu nagle zabraknie czystych koszul czy skarpetek, to może zrozumie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Aga ogromnie się cieszę, że Wam się nic nie stało ... przytulam.
    Lady ja uważam, że dobrze robisz. Jesteś zaradną mamą i kobietą. Mama z pewnością da sobie radę, nie zakładaj zaraz z góry czarnych scenariuszy. Początki KAŻDE są trudne! Mogą nawet nachodzić Cię myśli, że ta praca to był błąd, będziesz zmęczona i miała w wszystko w doopie - bo takie dni też będą! Ale kochana cieszę się bardzo, że wyjdziesz do ludzi, że nabierzesz doświadczenia, że wzrośnie Wam budżet domowy i na zachcianki też będzie!
    Żal się ile wlezie jeśli tego potrzebujesz, jeśli nie masz komu, jeśli czujesz się nie zrozumiana ... Nie doradzę Ci w sprawie męża bo ja w moim zawsze miałam oparcie i też bywało różnie ... Tym bardziej podziwiam, że jesteś taka samodzielna i zaradna - nie zależna! Buziaki i nie martw się będzie dobrze!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ania trzymam kciuki za egzamin!
    Miłej niedzieli dziewczyny! :D
  12.  permalink
    miłej niedzieli
    ja bede miałą znów nudna M dopiero wieczorem wraca a nie spimy juz od 7 wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ciacho no my również nie śpimy od 7 a i M będę miała dopiero jutro o 10!
    No i co - nie narzekaj babolu - buziaki ;*
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Miłego dnia Babeczki

    Aniu kciuki zaciśnięte :)
    --
  13.  permalink
    no to widze nie jestem sama
    o 12 kłąde dziecko na drzemke i moze sama sie połoze-ehh zawsze tgak mówie a potem jak przysiedze na internecie ani sie obejrze i 2 godziny mijaja
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ciacho skąd ta to znam :P
    Ale wiesz, ja nie czuję się zmęczona o 12 aby kłaść się na drzemkę :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    LADY,jak ty mozesz zyc z takim czlowielem i nie pisz ,ze sie kochacie,bo jakas dziwna ta milosc???????'DZIEN DOBRY...
  14.  permalink
    no Izunia jak ja rano wstaje to sobie wrecz obiecuje ze pójde a nic z tego nie wychodzi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    A JA spie z VEVE,LUBIE DRZEMKI popoludniowe...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Cześć Ewa! :D
    Ciacho ja sobie wiele rzeczy obiecuję hahaha :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    jem sniADANKO,HERBATKA I kanapka z szynka i pomidorkiem ,tak po polsku ...
  15.  permalink
    a ja zamiast scniadania wcinam do herbaty ciastka jakos nie chce mi sie nawet nic robic na nic nie mam ochoty
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    to tak jak mòj M...po wlosku na slodko...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ciacho a tam ,jakie jedzenie? warzywa dobre?? ,bo siostra pisze ,ze w Islandii to wszystko ,chemiczne nie dobre...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Moje dzieci składają mi łóżko :) - ubaw mają po pachy przy tym a i mi sie banan pojawia na gębusi jak na nich patrzę
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    wracając do rozmowy o "mam talent" ... dziewczyna się nie spisała... z jej 3 wykonań podobało mi się 2 (ale też nie całkowicie).... audiofeels, blady kris... mateusz ziółko ! to było to...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny.... Jestem po kawusi i serniczku :)) pychotka....

    Julka lata po mieszkaniu a M nawet nie chce jej przebrać hi hi hi położył się i ma wszystko w nosie! a Ja słucham muzyczki i tańczę z Julką od czasu do czasu albo mówię do niej bo ona do mnie mówi po swojemu :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Lady to humor dziś lepszy widzę :D
    Moje smyki też biegają i hałasują na całego :P O 12 ich kładę to będzie trochę spokoju.
  16.  permalink
    ja tez o 12 kłąde Pietruszke-jakos ta godzina mi i jemu najbadziej pasuje\
    Ewa jedzenie tu jest dobre ale wiadomo -nie wszystko-warzywa faktycznie nie najlepsze a kapusty kiszonej nie moge znaleźc,maja pyszne ryby i chleb
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Julka zasnęła - mam wolne na chwilę a na 14:10 na pływalnię znikamy troszkę się popluskać :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.