Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Moje też zasnęły :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    wylatały się :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam niedzielnie!
    Kurcze ponad 150 postóe miałam do nadrobienia~!
    Lady kochana trzymaj się swojej wersi, jesteś silną kobietą i dobra mamą - poradzisz sobie.
    Ale tak jak napisała Ania, nie nadskakuj swojemu M, nie rób wszystkiego. Najpierw to co wazne dla dzieci i dla ciebie, a jak zdązysz to dla M, jak nie zdążysz to niech on weźmie się do roboty!
    Ania - kciuki zaciśnięte - powodzenia na egzaminie!
    aga - jak przeczytałam co się wam przytrafiło to aż ciarki mnie przeszły. Mieliśmy podobną sytuację jak po ślubie jechaliśmy nad morze na noc - mój M był tak zmeczony, że nie wytrzymał! No ale jednak nie jechały z nami dzieci! Dobrze, że nic wam się nie stało!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    idę 2 kawkę sobie zrobić ;))))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ania teraz i Ja trzymam kciuki za Ciebie i wierzę, że bez jąknięcia sobie poradzisz :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    i po egzaminie. dzieki za kciuki. trwal 3godziny i byl odrobine podchwytliwy, z dziewczynami poznmiej porownywalysmy wyniki i spora rozbieznosc w ocenianiu wiec zostalo mi jedynie czekac na rezultaty. maja przyslac maila dzisiaj poznym wieczorem ale jakos sie nie ludze... zreszta zdam to dobrze nie to trudno, od czego sa poprawki :wink:
  1.  permalink
    własnie Aniu najwazniejsze ze nie straciłas humory przez ten egzamin:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ania stawiam na zaliczenie :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Świetne podejście :thumbup:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Wydaje mi się, że nawet jeśli nie zdasz to dlatego, że jesteś dobrym, wymagającym nauczycielem.
    Ale mimo wszystko trzymam kciuki, żeby się udało.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Wracając do "Mam talent" właśnie obejrzałam finałowy występ... rewelacja :shamed: zasłużyli na wygraną wg mnie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ania i co zdałaś czy nie - dostałaś maila ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    na razie zero odzewu. co chwila do kompa przylatuje i nic...
    zaluje ze podalam im adres mailowy na onecie bo tam z poczta bywa kiepsko... ehhh musze sobie zalozyc jakis ladny oficjalny na o2 bo tam super smiga
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    no to czekamy dalej na rezultat,my w domku,VEVE spi,dzis szalala strasznie wiec padla wczesnie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ania no weź już ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Lady jak sie dowiem to od razu napisze
    na razie topie stresa w winku

    fd
  2.  permalink
    cześc dziewczynki:)

    dziękuję za zrozumienie :shamed:

    Lady - ja mysle,że Twój maz troche się boi Twojej nowej pracy i niezależności, która za tym idzie

    Ania- czekam z Tobą :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    chyba emocje jakieś ze mnie wychodzą w związku z jutrzejszym dniem. Dawno nie pracowałam i cholernie się na tę chwilę boję... boję się czy dam radę, jak sobie będę radziła w pracy przy tylu osobach - swoje już dzisiaj wypłakałam a jednocześnie zwątpiłam czy dobrze zrobiłam... Jutro pewnie Wam późnym wieczorem opiszę jak i co ... Pewnie ten dzień a jednocześnie miesiąc będą ciężkie. Ciekawa jestem czy mam sobie do końca uświadomiła, że to nie na tydzień, miesiąc a na dłużej.... ehhhh dupa wołowa!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    aga mój mąż jest inny ot co!!! on nawet mnie nie żałuje - twierdzi, że sobie poradzę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    kuźwa moja Ada ma katar, Julka ma katar - tępie Juvitem i kroplami do nosa, Ja czuję się jakoś ten teges :(( w nosie mnie kręci i zatoki bolą jak nie wiem co :(( Dzisiaj latałam z mokrą głową po basenie :((
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    lecę na CSI ;-)
    miłego wieczorku ;*
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Lady poradzisz sobie, chociaż nie dziwię się, że masz stresa - też bym się denerwowała przed nową pracą. Mąż też się przestawi, w końcu musi ;)
  3.  permalink
    Kaśka- a kopa chcesz?
    Zrobiłas swietnie - naprawdę.
    Wierzę Ci,że teraz Ci cięzko i że pierwsze dni bedą koszmarne. Wiesz... ja starałam się trzymac fason- ale pierwszego dnia w pracy wyłam jak bóbr. Wydawało mi się,że jestem wyrodną i koszmarną matką- ale teraz wiem,że to był najlepszy wybór.
    Z hanią siedzi moja mama. Zdrowie jej szwankuje, ale wiem,że hania dodaje jej sił. Momo,że bywa zmeczona to czuje się potzrebna i widzę,że serce jej rośnie jak młoda gna do drzwi,żeby ją witać.
    BĘDZIE DOBRZE- przed lustro marsz i powtarzaj jak mantrę.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ja już sobie nie wyobrażam znowu siedziec w domu. Ja się do tego nie nadaję.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    aga dawaj :)) przyda mi się dawka wstrząsowa :))

    no poza tym mam cholernie długą przerwę w niepracowaniu i to taki lęk przed tym wielkim otoczeniem i obowiązkami :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    aga moje słowa, które mnie prowadzą to: WIARA JEST MOJĄ SIŁĄ. Dlatego też wierzę, że będzie dobrze... od jakiegoś czasu to praktykuję i jak widzisz nawet PZM przeszło w dużym stopniu. Teraz leczę koleżankę z tej choroby ha ha ha
  4.  permalink
    Jemma - to tak jak ja. Musże pracowac dla równowagi psychicznej.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Otwierając komórkę mam zapisane inne słowa od wielu lat: NIE PODDAWAJ SIĘ KATE :))
  5.  permalink
    I tak trzymac :thumbup::clap::thumbup:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Anno M - pijesz w samotnośći?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    no Ania chyba ma manię otwierania poczty bo tutaj nie wchodzi i nie pisze do nas .... pewne za bardzo się na niej skupiła wrrr a my też chcemy wiedzieć czy udało się czy nie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    idę sobie zrobić kogel mogel :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Na pewno napisze jak będą już wyniki a może i cos postawi? ;) Mam nadzieję, ze doczekam :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    a Ja właśnie zajadam się koglem moglem mmm pycha :))
    Chciałam dolać ciepłego piwa ale kurcze może sobie podaruję
  6.  permalink
    Mnie tez pobiera chyba przeziębienie :/ Pewnie dlatego,że wczoraj się troche wymarzłam. Ratuję się rutinoscorbinem i proszkami na katar. Może pomoże :/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Ja kupiłam dzisiaj tabletki RUTINACEA i jestem ciekawa jej działania... Julce podaję JUVIT. Ada moja tez ma zestaw leków wrrr i tylko pozostaje trzymać się dziele nam a szczególnie mi i Julci.
  7.  permalink
    Rutiinacea ma chyba ten sam skład co rutinoscorbin, cerrutin itp- tylko nazwa inna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008 zmieniony
     permalink
    co to już na allegro nie można kupić

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    ej no o co wy mnie podejrzewacie... nie pisalam bo troche sie ten tego zajeta zrobilam :wink:
    w dalszym ciagu zero wiesci . skrzynka mailowa nie jest zapchana, wiadomosci wychodza i dochodza do mnie i do innych w ciagu kilkunastu sekund. moze pan egzaminator zabalamucil z rodzina :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Lady ciekawe z tymi dziennikami - przeciez to druki scislego zarachowania tak jak swiadectwa... no chyba ze mozna kupic od producenta bezposrednio :confused:
  8.  permalink
    A czym zajęta? Przybliż sposób na rozładowanie stresu :tooth::tooth::tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    ten sam co zawsze niezmiennie od ponad 7 lat :tongue:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    wiecie co siedzę i się wściekam bo chciałam wam tutaj zgrać filmik nakręcony kamerą jak JUlcia wczoraj dostała konia na biegunach ale jak wbijam do napędu to pokazuje mi się od razu media player i tam są poszczególne te filmiki ale nie ma tego jak przeglądam bezpośrednio płytę wrr i nie mogę wyszczególnić tego jednego buuuu
  9.  permalink
    Ania- rozumiem,ze sudoku :tooth:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    tez o tym pomyślałam :tooth: :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    sudoku eeee... to dopiero od kilku miesiecy :P
    ehhh chyba przyjdzie czekac do rana. mailidla brak a moj odstresowywacz zestresowany bo Krzys 2 razy wejscie zrobil :confused:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    To ja już wymiękam. Napisz na gg jutro, co? Bo wiesz, że inaczej wieści do wieczora mieć nie będę ;)
  10.  permalink
    Uuu- Ania- jednym słowem musisz teraz odstresować odstresowywacza;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    hahahah Ania nieźle
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    w sumie jakos wczesniej sie nie stresowalam a teraz mi w brzucho cus sie przelewac zaczelo i mam nerwa ze nic nie pisza...

    Aga mam taki zamiar tylko niech mlody porzadnie odplyni :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.