Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    SKŁADNIKI: brokuły (najlepiej świeże, ale mogą być mrożone) 3-4 pomidory 2-3 ogórki zielone rzodkiewki 1-2 papryki (różne kolory) ser feta
    SOS: duży jogurt naturalny (0,5 l) 3 łyżki majonezu 2-3 ząbki czosnku (posiekane lub przeciśnięte przez praskę) sok z cytryny zioła prowansalskie sól, pieprz (do smaku)

    Warzywa pokroić na spore kawałki, brokuły króciutko obgotować i podzielić na cząstki. Wszystko razem wrzucić do salterki .Składniki na sos wymiąchać i przleać do sosjerki. Ser feta pokrojony w kostkę można dodać do warzyw (wersja mniej estetyczna) lub do sosu. Warzywa polewać sosem.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kukurydza, 4 jajka, papryka czerwona, kurczak wędzony, majonez , tez pyyycha
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    zuza dzisiaj zamieściła świetny film na mamuślach mmmm na koniec się poryczałam i w zasadzie sama nie wiem dlaczego!
    Może same przyszłe i obecne mamusie zobaczcie:

    http://video.google.pl/videoplay?docid=9009233370287446381&q=cejrowski

    Dobrze jest jak się załaduje w ciszy a potem raz jeszcze go odtworzyć i idzie bez przerywania....
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    tak to piękny film , ja też się wzruszyłam....
    --
  2.  permalink
    .1 szt sera camembert ok. 15 dkg
    2 kolby cykorii
    sałata czerwona - kilka liści
    ogórek świeży
    2 szt pomidorów
    1 szt cebuli czerwonej
    10 szt oliwek -- do 15 szt
    1 pęczek szczypiorku -- gruby
    1/2 szklanki sosu winegret -- czosnkowy

    Cykorię paski, a czerwoną sałatę porwać na małe kawałki. Ogórek w półplasterki, pomidory w ósemki, cebulę w piórka.
    Ser w małe trójkąciki.
    Na okrągłym dużym talerzu kładę cykorię wymieszaną z sałatą. Na tej warstwie wokół brzegów talerza układam na przemian pomidory, ogórek i cebulę, a na środku ser.
    Warzywa posypuję posiekanym szczypiorkiem, polewam sosem winegret, dekoruję oliwkami.
    Podaję z grzankami lub bagietką i lekkim czerwonym winem
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    mmm no no brzmi apetycznie!!!

    Nie wiem już sama co mam jeść aby nie tyć zbyt szybko na wadze! Niestety musze się pilnować bo powietrze czasami też tuczy :(( jem duże ilości warzyw i owoców, mało słodyczy, pieczywa jasnego ( pieczywa prawie wcale) kartofli, smażonego wcale nie jadam, mięsa praktycznie też sporadycznie o ile jest uduszone w zepterze a nie upieczone...
    Czasami jestem wściekła, ze tak wiele muszę sobie odmawiać! Inne kobiety zajadają się wszystkim i nie odbija się to na ich wyglądzie a u mnie wszystko zostaje na mnie....
    Całe życie kontrola...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    Lady Stokrotka sie nazywa :) ona jest w samym centrum zabrza na wolnosci :))

    ja teraz poluje na spodnice i moze jeszcze sukieneczke taka ogrodniczke :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    ach zuza szkoda gadać... śliczny filmik :))
    Podziwiałam na koniec te małżeństwo przy wspólnym porodzie! Też bym tak chciała ale cholernie się boję... Jakoś nie jestem przekonana aby mój M był przy mnie... On chce... jaka będzie decyzja ostateczna tego jeszcze nie wiem :)) - moze córę wezmę na porodówkę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kfiatuszek co do spodni to ostatnio widziałam ciekawe w GEMO na dolinie trzech stawów w katowicach....
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    a gdzie ja tam do katowic bede jechac :D a spodnie letnie to sobie kupie pozniej :) kto wie jaka bedzie pogoda :)
    --
  3.  permalink
    A ja Wam powiem, ze w ogole nie mam weny na kupowanie ciażowych ubrań. Chyba poprostu kasy mi szkoda, bo wiem, ze w spodniach które teraz kupię pochodzę góra 2 miesiące, bo w maju bedzie juz za gorąco.
    Moje psiapsiółki podrzuciły mi rózne ciazowe ciuchy, więc... odpuszczam.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kfiatuszek właśnie kto wie jaka będzie pogoda! a z zabrza średnicówką jest szybciutko :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    aga to masz fajniusio! niestety Ja zdana jestem sama na siebie... na szczęście mam troszkę oszczędności, które pozwalają mi poszaleć :)) a jeśli już kupuję to nie koniecznie ciążowe bo w zwykłych sklepach :)) zamieścilam wyżej dwa linki tych obecnie zakupionych :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    jak ktos ma autko ;) ja nistety nie mam a autobusem to ja podziekuje ;)

    aga no mi tez szkoda :) ale mnie nikt nie podrzucił ciuchow :( narazie mam tylko te najpotrzebniejsze jedne spodnie jeansowe ze 3 bluzeczki i narazie to wsio ;) co do cieplych dni to bedzie lepiej bo mam pare bluzeczek takich zapinanych niecodluzszych takich troche tunikowych od mojej mamy ktora jest nieco szersza odemnie i jakos przezyje sie :) w koncu to jeszcze jakies w sumie 3 miesiace ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kfiatuszku ahaha czas leci to prawda ale Ja np rodzę w lipcu a dokładnie pod jego koniec. Jak znam zycie będzie ciepło - bardzo ciepło! Mam jedną bluzeczkę typowo na upały i dwie z krótkim rękawem! Jedne czarne spodnie bo jeansy jakieś za drogie mi się wydawały wrrrr
    Mam nadzieję, że do tych bluzeczek do lata się z brzusiem i cyckami zmieszczę! Spodnie będę musiała kupić....
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    hehehehe no to masz troszke wiekszy problem niz ja:) ja mam nadzieje ze jeszcze takich upałow nie bedzie :) a zreszta co mi tam niech se beda :) ja uwielbiam słoneczko :) mam duzo tuniczek bez rekawow :) qrcze lato i ciepełko ma to do siebie ze zawsze idzie sie jakos ubrac :) nie to co zima czy jakas bura jesien :P niewiadomo co sie urbac zeby bylo wygodnie i nie zimno :P
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kfiatuszku masz rację! ale wiesz jak w mieście wyglądają upały wrrr
    słoneczka to mi strasznie już brakuje i jego ciepła!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    podobno w przyszłym tygodniu ma zawitac wiosna :) ciekawe tylko czy na slasku :)

    O słonko moje grzej juz grzej :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kfiatuszek dzisiaj tak ładnie się zapowiadała pogoda a tu ostatecznie brrrr zaczęło padać! Dobrze, ze nie poszłam w ślady dziewczyn z myciem okien hahahha
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    a jak będzie już słoneczko świeciło i będzie lato to będziemy śpiewały:

    "TAK LEKKO NAM PłYNIE TO LATO, JAKBY BIEDRONKI NIM POWOZIłY...."
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    ja narazie ogladam ten filmik odissea della vita ;) cos sie dlugo ładuje ;) ale swietny jest :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    kfiatuszek czekaj bo warto .... :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    oj oj a Ja mam załamkę ot co... może ze słoneczkiem przyjdzie poprawa nastroju?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    i znowu wiosna na śląsku i ciekawe jak to dlugo potrwa!?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    no u nas już pochmurnoi na jakąś burzę się zanosi....
    Lady ja też chyba z powietrza tyję juz mam 11 na + :( a wcale dużo nie jem....buuuuuuuuuu
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    Dziś jak wrócę z usg to wrzucę brzuchalka...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    Magg hahaha a mówią, że powietrze zdrowe hahaa a jakoś tego nie widzę po sobie :)) wpływa na moją wagę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    Jesio jaka jestem padnięta! Deszcze nie pada i mialam w planach wypad z domku ale jakoś mam podejście łóżkowe :))
    Popołudniu goście więc z pewnością będzie siedzenie do późna w nocy :)) obym wyrobiła w pionie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2007
     permalink
    jaki tu spokój na na na,
    nic się nie dzieje fa na na na,
    nikt się nie bawi la la la,
    nikt się nie śmieje tra la la la

    :cheer::crazy::clap:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2007
     permalink
    u mnie dzisiaj w bloku spaliło się mieszkanie! Sąsiadów wywieźli na sygnale do szpitala i mam tylko nadzieję, że nic im się złego nie stało! 2 godziny trwała akcja ze strony straży i policji! Cała klatka schodowa była w kłębach dymu o zapachu palącego się plastiku!
    Znajomi w chwili gdy chcieli od nas wyjść wrócili się do mieszkania bo nie można było oddychać! SZOKKKKK
    Psinka biedna w tym dymie przetrwała ale została sama na wycieraczce!
    Ludzie potrafią być nieodowiedzialni w alkoholu! Przez ich nierozważność mogłoby dojść do tragedi nie tylko w ich rodzinie!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 4th 2007
     permalink
    Lady słyszałaś co ostatnio się dzieje jak nie wybych gazu to spalone mieszkanie, czy morderstwo tej malej dziewczynki i to przez alkohol czy im wszystkim rozum wypaliło czy co?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2007
     permalink
    Magg ogólnie to co się ostatnio dzieje jest straszne.... żadnych dobrych wiadomości np w TV wiecznie jakaś tragedia, wiecznie coś złego się dzieje!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 4th 2007
     permalink
    Przeraża mnie to już....
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 4th 2007
     permalink
    Parę lat temu w tv na tapecie były niebezpieczne psy. Codziennie były wieści o nowych atakach. Jednym z niebezpiecznych zwierząt był rottweiler, który zagryzł 5-miesięczne niemowlę leżące w wózku na dworze u dziadków. Nie wiem, co temu psu przeszkadzało dziecko. Rodzice starali się o potomstwo przez wiele lat, leczyli się hormonalnie i niedługo się nim nacieszyli.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 4th 2007
     permalink
    U mnie Lady WIOSENKA już zawitała :cheer::clap::cheer::clap::cheer::clap::cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeMar 4th 2007
     permalink
    u mnie dzisiaj też jest ślicznie!!!!!!!!!!!!!!! teraz czekam z niecierpliwością na pierwsze kwiatuszki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    Wiosna.....tralalalalalal....
    chociaż jakieś bycze chmurki idą....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    u mnie też wiosna na dworze ale w serduchu ostra zima :((
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    no u mnie tez cos tak sloneczko rano swiecilo :) teraz swieci przez chmurki białe wiec troche słabiej :) nawet nie wiem jaka temperaturka na dworze jest bo termometra ni mam :D ale rano byl szron na trawce :) ale juz widac wiosne :) wiosno wiosno przyjdz bo nie mieszcze sie do zimowej kurtki powoli ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    Hihihihi Kfiatuszku ja też już się nie mieszczę :shamed:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    Biedrona - czemu zima?:shocked:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    No to nie jestem sama też już ledwo się dopinam w kurtce hihihihihihi
    Właśnie Lady co tam w sercu?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    Lily i Magg przemilczę..... pomilczę....:cry:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 5th 2007
     permalink
    :grouphug:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Lady ale Ty masz dwa serca.... skup się na tym mniejszym :heartbounce:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Co mi dzisiaj gra....niepokój dzisiaj echo serduszka mojego szkraba, chyba zaczynam się bać trzymajcie kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Magg trzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyymamy!! Ja napewno!!:peace::peace::peace::peace:
  4.  permalink
    Magg- daj znać jak wrócisz
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Magg czekamy ciągle na wiadomości odnośnie bicia Twojego drugiego serduszka! Z pewnością będzie dobrze :))

    mmm chyba wiosna wraca bo siedzialam dzisiaj na dworze dość długo i nie zmarzłam tak jak wcześniej :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.