Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    no to sie chyba wybiore po powrocie
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    chcialam zlozyc box,bo VEVE juz duza, a Ona jak zobaczyla,to zaczela po swojemu dawac do zrozumienia,ze ma zostac,ale cyrki ...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    lidl dobry, czasem.
    w biedronce sa extra chusteczki. tanie
    --
  2.  permalink
    lubie chusteczki dada z biedronki-tu w Norwegii maja badziewne a pampars tylko sensitive
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    no my tez uzywamy dada ale tylko naturals.
    poza tym pyyyyyszny jest dzem z czarnej porzeczki, moze konkurowac z tym domowej roboty :)
    pozatym biedronka ma tez duzo innych produktow (danon mlekovita) w cenach znacznie lepszych niz mniejsze sklepiki, u nas na glupim masle jest 1pln roznicy
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    A mnie z biedronki smakuje kaszka manna i czekolada z ryżem
    --
  3.  permalink
    Witam wieczornie :)
    Kto jest?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    Aga ja ale zaraz spadam
    --
  4.  permalink
    Ja jestem, próbuję się zmobilizować wreszcie do pisania pracy.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    tak wczesnie? :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    Aha a ma ktos kontakt z kfiatuszkiem, bo moze ona sie przeciez lada dzien rozpakowac
    --
  6.  permalink
    SH- a jaką pracę piszesz? Licencjat czy mgr? I jaki temat?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    Aga głowa mnie czwarty dzien boli :devil:
    --
  7.  permalink
    O zesz- Myszorka- może to jakies migrenowe bóle?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    Aga niestety tak i spadam spac dobranoc
    --
  8.  permalink
    Dobranoc:)
  9.  permalink
    Aga, licencjat, już drugi rok to pisze, pora wreszcie napisać. Piszę o kalifie abbasydzkim, Harunie ar-Raszidzie, jako o postaci historycznej i bohaterze Księgi Tysiąca i Jednej Nocy, zachciało mi się pracy porównawczej ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    o kurka- bladego pojecia nie mam o tym, o czym piszesz;) Ale pewnie temat ciekawy;)
  11.  permalink
    Jak go wybierałam to się ciekawszy wydawał:D, a piszę o takim muzułmańskim władcy.
    Jak mija Ci wieczór?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    Niedawno skonczyłam prasowac stretę ciuchów dziecinnych i jedną ręką układam w szafie a druga klepię w klawiaturę ;)
    Monsz dziecko usypiał i chrapie jak zwyklem więc za niedługo idę go budzić...
  13.  permalink
    A ja wklepałam krem oliwkowy ziai i czekam aż wsiąknie, co pewnie potrwa z godzinę, bo jest strasznie tłusty, a prasowanie też na mnie czeka, będę się musiała w tym tygodniu zmobilizować...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    Ja mam mieszaną cerę więc tłuściochy odpadają. SH- wiesz- ja tak naprawde to musze mobilizowac się co drugi dzien, bo mam góry prania :/ No ale czasem wyrecza mnie w tym moja mama :swingin:
  15.  permalink
    Ja jeszcze nie mam dzieci, więc prania mało póki ci hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  16.  permalink
    yyyy- wiesz co.. U mnie najwięcej brudzi mój maz ;)
  17.  permalink
    ja mam sucha skórę, na dodatek obwędzoną przez szefa-palacza bez kultury
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  18.  permalink
    hihi, ze mnie jest straszna bałaganiara,boje się co będzie jak kiedyś rodzinę założę....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    dobranoc :*
    --
  19.  permalink
    No jak to co? Poślubisz faceta, który bedzie lubił sprzątać :)

    No nic- zmykam do małża sie przytulić. Dobrej nocy SH - dzięki za dotrzymanie towarzystwa:)
  20.  permalink
    Kolorowych snów,ja też zmykam,dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    Witajcie - jestem i znikam

    ANIA GRATULACJE OGROMNIASTE -wiedziałam, że zdasz, ambitna jesteś bardzo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    a co u mnie: wkleję to co napisałam pod wykresem

    żyję.. wróciłam ok 21.15 dzisiaj podobno wyjątkowo nie było ludzi wieczorem na serwisie tzn klientów. Dzisiaj wszystko bardziej ogarniałam wzrokowo niż czynnościowo… zapierdziel niezły a młyn jeszcze większy … laski mają wszystko na głowie! W drodze do domku miałam wielki mętlik. W domku czekała na mnie kolacja przy świecach z udziałem Olka i Adriany bo Julcia spała – poryczałam się :(( Olek zamówił kuchnię chińską mmm pycha było. Opowiedziałam jak było w pracy i moich wątpliwościach a on jak Julka zaczęła płakać bardzo mocno przez zaśnięciem i wołała mama, mami…. nie mogłam przestać ryczeć i do teraz ryczę. Boże czy Ja dobrze robię ??? mam ochotę nie jechać jutro do pracy mam ochotę zostać w domu z Julcią…. serducho mi wyskoczy chyba z bólu :(( Ja tak nie potrafię, nie mogę :(( Mała bardzo tęskniła mówili mi… eh idę spać ….
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    ZAŁAMANA JESTEM i mam ochotę zostać w domu dla niej tylko dla niej.... Boże dodaj mi siły...

    rzuciłam się na bardzo głęboką wodę na najgorsze stanowisko w całej firmie :(( załamana jestem i tyle..... 6 programów do nauczenia się jak nie więcej i to na żywca :(( a dzisiaj tylko wzrokowo to obejmowałam....
  21.  permalink
    witam z rana
    dzisiaj nocka kiepsak bo z przerwa i na dodatek pobudka juz o 6.30
    nie ma co kłade go dzisiaj dwa razy w dzien bo on mi poprostu do 12 nie wytrzyma,najwyzej pójdzie póxniej spac wieczorem
    teraz jest chyba najgorszy okres co?zaczyna chodzic a jeszcze ma wywrotki,jesssuu jaka jestem umeczona na wieczór a do tego zrobił sie straszny krzykach

    Lady wierze ze Ci ciezko ale nie rezygnuj tak łatwo-byłas z JUlka tak długo w domu wiec nie dziwne ze sie zastanawiasz ale patrz ile dziewczyn pracuje i tez pewnie przechodziło przez to co TY i jakos dały rade i pewnie sa zadowolone z wyboru.Zalezy tez z jakiego konkretnego powodu ta praca czy dlatego zeby miec dodatkowy dochód którego potrezbujecie czy dla Twojej satysfakcji z pracy i swoich pieniedzy.Nie wiem naprawde ale ja bym jeszcze pochodziła troche-zrezygnowac mozesz zawsze
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    dzien bry
    alez mi sie dzisiaj dobrze spalo tylko czemu trzeba bylo wstawac hę?? normalnie az mnie ten dzwiek budzika o 6.30 zabolal :devil:

    Krzysko postanowil chyba dospac bo chwile temu wdrapal sie na lozko i sie kokosi na nowo, moze i ja powinnam do niego dobic?? :))

    Lady dasz rade. zoabczysz, odpisze ci pod wykresem
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    Cześć na kawusi :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    Witeczka
    Ania no wiadomo było że zdolna bestia jesteś i zdasz, najszczersze gratulacje
    Lady babolu, nie poddawaj się wiadomo cięzko, dla Julki to też nowa sytuacja ale zobaczysz ona się przyzwyczai i ty też. Nie rezygnuj dasz radę, a początki trudne
    I tyle pisania bo antyforum domaga się uwagi
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    Witam i ja na poranne kawie.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    HEJ LADY,ja to ci zazdroszcze .W tych czasach prace znalezc ,to na granicy cudu...DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    cześć :)
    lecę robić sobie kawkę i ciasto dojeść :p
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    oj ,jak tu cicho...VEVE spi ,ja terz zdrzemne sie...
  22.  permalink
    Ewa- czemu na granicy cudu? Nie wiem jak we Włoszech- ale u nas wcale nie ma już teraz takiego bezrobocia... Kto szuka- ten znajdzie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    AGA ,tu niestety ,jest okropny kryzys ,tu gdzie mieszkam ja,zyje sie z turystki a wiadomo ,ze przy obecnym kryzysie ludzie malo,wakacjuja i wychodza ,do restauracji,hotele puste ,bary ,restauracje tez...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    fabryki zwalniaja personel,jest okropnie...
  23.  permalink
    A pamiętasz nasza niedawną rozmowę? Mówiłaś,że nie macie oszczędności- więc kryzys mało Cię obchodzi...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    ja to bez problemu ,przeprowadzila bym sie,ale M ma dobra pracemjego rodzice ,sa tutaj,wiec musze kisiec i ja,mam nadzieje ze na wiosne cos sie zblokuje...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    no ,ale potem przyznalam CI racje...
  24.  permalink
    Ewa- a nie myslicie o tym,żeby się osiaśc na stałe w Polsce?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    ja to mysle,ale M absolutnie ,on kocha ITALIE I pracy ,tu ma po uszy,M UWAZA ZA JA PRZESADZAM,wiesz Aga ja zawsze pracowalam,wiec martwie sie na zapas,nie mogla bym ,siedziec na utrzymaniu M...
  25.  permalink
    ja teraz siedze na utrzymaniu M i narazie jest ok ale wierze ze za jakis czas bede chciała isc do pracy do LUDZI.nie mogłabym mieszkac na stałe w Norwegii M mowi ze tez nie.jak zrealizujemy swój cel to zobaczymy jak stoimy z kasa i wtedy sobie cos znajde
    --
  26.  permalink
    Ciacho- a jak tam wasza budowa? macie juz wszystkie pozwolenia?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.