Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    NR - daj znać po powrocie co małemu Cyrylowi???? Oby nie choróbsko!

    myszorka - spokojnie, bedzie lepiej, a wtedy sobie poszalejecie i drugiego potomka zmajstrujecie!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Wróciliśmy od lekarza, dziecko padło -> więcej napisałam na "mamusiach".
    Dopiero śniadanie zjadłam, bo rano jakoś nie było czasu ani specjalnie chęci.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    JUPI JUPI JUPI !! Jesteśmy w domu!! Tzn Tosia jest w domu !! Właśnie słodko śpi :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    super wieści :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    ALE SIE CIESZE ZE MASZ JA JUZ W DOMKU!!!BUZKA WIELKA DLA WAS
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Super AND!!!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    czy u was tez tak leje???
    w strugach deszczu popelzlam do przedszkola po Gabrysie, Krzys jechal na syrenie bo nie znosi byc pod folia zapakowany...

    kurde czemu nikt nie wymyslil jeszcze plecaka do ktorego montuje sie parasolke zeby nie moknac, przynajmniej troche mniej bylby czlowiek utytlany...


    And super ze mala juz w domu, akurat na miesiecznice bedzie ze swoimi :)
  1.  permalink
    And az mi ciarki przeszły z radosci!!!
    superrrrr
    Witaj Tosiu w domku

    my po spacerze -u naz dzis mróz a za oknem wyglada ze ciepło-zdradliwa pogoda.Pietruszka był nawet wzgledny oczywiscie 20 metrów od domu juz były małe histerie ale szybko zosatły opanowane,teraz włąsnie zasnał i mam dwie godzinki dla siebie
    --
  2.  permalink
    And- świetne wiesci :D

    Ciasteczko- sorry- ale jeszcze trochę prywatę pouprawiam, co? Z czego bedziecie budowali?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Mężu wrócił do domku z samochodem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Nawet nie wiecie jak ja sie cieszę ! :)
    --
  3.  permalink
    Wow - NR- ta multipla o której mówiłaś?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Aniu - u nas słoneczko świeci! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    NR - no to postaw coś, coby wam sie auto na drodze nie rozkraczyło! :wink::wink::wink:
    --
  4.  permalink
    Aga spoko
    my budujemy z czerwonej kratówy i Superex-u czy jak tam no i systemem gospodarczym jednak wczoraj pogadałam z M i mówił ze tak bedzie lepiej dla nas chyba taniej.
    --
  5.  permalink
    Dzięki Ciasteczko :) szkoda,że nie z tego co my - bo byśmy mogły się poglądami wymienić :(
  6.  permalink
    a z czego Wy budujecie? Aga o tych rzeczach decyduje tak naprawde M po uzgodnieniu z projektantem.Mój M ma swój swiat dot tego domu np dach ma u nas konstrukcje stalowa a ponoc sie nie robi takiej tylko drewniana ,projektant mu mówił o tym ze w sumie to nasza decyzja tylko z tego co zrozumiałam to stalowa jest mocniejsza ale za to mniej estetyczna.moze na temat cegieł pogladów nie wymienimy ale jak to bedzie pieknie jak bedziemy gadac o wykończeniach co?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    ZAZDRASZCZAM WAM DZIEWCZYNY - oczywiście w pozytywnym tego słowa zanczeniu! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    IWA - ale niektóre może jeszcze w pracy siedzą...
    alk
    ale macie, Wy się będziecie w razie co tłumaczyć :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Aga, tak multipla, bardzo ładna, czarna perła :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Hihihihihihihi - NR niezła jesteś.
    Ja myślałam o wieczornej nasiadówce, ale skoro już postawiłaś...................:wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    no u mnie pogoda butelkowa ale na drinkowanie za wczesnie :)
  7.  permalink
    Ciasteczko- my będziemy budowali z porothermu. Ciesze się,że bedziemy to robili w tym samym czasie co Wy :) U nas konstrukcja dachu bedzie drewniana.

    NR- swietnie :) Auto to w jakims stopniu niezalezność :)
  8.  permalink
    NR gratulacje z okazji nowych czterech kólek- a masz prawo jazdy czy bedziesz miała M za szofera?
    ja wieczorkiem wpadne na drina bo teraz obiad robie mysle ze jeszcze cos zostanie ze nie wypijesz wszystkiego IWO!!!! hihihihi
    Aga u nas na poczatku tez miała byc drewniana ale M cos wymyslił i zmienił na stalowa-ehh tam niech ma.tez sie ciesze ze bedziemy mniej wiecej w tym samym czasie budowac bo zawsze mozna porównac albo jakis pomysł sciagnac.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    spokojnie ciacho odstawię wszystko na wieczór, bo mi szefowa przeciągnie batem po plecach, a wieczorkiem chętnie wpadne, bo M na służbie dzisiaj! :bigsmile:
    --
  9.  permalink
    Iwa - nie ma co zazdrościć- trzeba brać się za budowanie własnej chatki :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Aga, Ciacho - niezależność będzie jak JA zrobię prawko :wink:
    Na razie dopiero się kursuję teoretycznie.
    --
  10.  permalink
    to powodzenia NR i szybko zrób prawko to zobaczysz jaka niezaleznoc jest fajnaaa-wtedy dopiero pokochasz samochód hihihi
    Iwa ja wpadne tez na chwile ,no dobrze ze tam szefowa porzadku pilnuje a co!
    --
  11.  permalink
    swoja droga jak 5 lat temu robiłam prawo jazdy to kosztowało 500 zł a teraz masakra chyba dwa razy wiecej !!!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Ciacho, jak dwa razy więcej to bardzo okazyjna cena. Przynajmniej w Wawce.
    Ja płacę za kurs 1049 zł i to jedna z niższych opłat, z tego, co się orientowałam. Mój brat kilka miesięcy temu robił kurs o połowę droższy (ale prawka jeszcze nie ma, hihi)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    No tak - ceny kursów na prawko są straszne, a słyszałam, że niedługo będą jeszcze większe!:devil::devil::devil:
    Dobrze, że mam to w kieszeni! :bigsmile:
    Swoją drogą jak podliczyłam wszystkie wydatki związane z kursem (prawko zdałam jak byłam w ciąży) to wyszło mi coś ok. 3 tysięcy! Niestety zdawałam kilka razy , a to wiązało się z kolejnymi wydanymi stówkami za egzamin i za kolejne jazdy, bo nie chciałam wyjść z wprawy i jeździłam bez przerwy po Wrocku!
    aga - chcemy bardzo się budować i już małe kroczki zostały poczynione, ale nie chcę zapeszać i narazie ciiiiiiiiii..........!:wink:
    --
  12.  permalink
    eee- pochwal się - jakie to zapeszanie?


    Zmykam do domku
    Do pogadania
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    o nie - chwalić to ja się już nie moge - limit wyczerpany! :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    aga - a ty o której do domku wychodzisz, siedzieć mi tam do 15.30, a nie.........
    --
  13.  permalink
    Wystarczy zrobic to w zwyczajny sposób ;)
  14.  permalink
    JA sie nieskromnie pochwale ze zdałam za pierwszym razem z goraczka 39 stopni,pamietam ze mama prosiła zebm nie szła ze ona zaplaci ta kare 50 zł i pójde na nastepny ale ja twardo szłam i dobrze ze poszłam bo zdałam,ale ja sie pewnie czułam nie było nic czego bym sie wtedy bała-teraz jest inaczej bo ja twierdze ze co na kursie nas ucza to jest nam potrzebne na egzamin-rzeczywistosc na ulicy jest jednak całkiem inna ale ja ezdze 5 lat wiec juz niejedno przeszłam na drodze i teraz jestem juz o te rzeczy mądrzejsza.Miałam fajnego instruktora-do dzis go odwiedzam i przysłałam mu pół swojej rodzinki i wszyscy pozdawali za pierwszym lub drugim razem.
    no to koniec chwalenia teraz sa inne zasady na egzaminie -NIE WIEM CZY BYM GO ZDAŁA:tongue:
    --
  15.  permalink
    dziewczyny czy w H&M sa juz jakies przeceny?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    No to super ciacho - bo ja to za ................. (szczęśliwa liczba) hihihihihihi - wstyd powiedzieć głośno! :shamed::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Co do przecen to nie wiem, bo nie dotarłam jeszcze i chyba ciężko bedzie przed świętami, a po już na pewni będą.
    Ja na zakupki małe jutro, ale do centrum handlowego gdzie akurat nie ma H&M:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    IWA dla mnie szczęśliwa to 13 :P
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    hihihihihihihi - no to aż tak źle nie było hihihihihi
    --
  16.  permalink
    szcesliwa jest tez 7.
    U nas włąsnie jest takie małe centrum handlowe niedaleko i tam jest H&M i byłam dzisiaj tylko na dole tam gdzie ozdoby do włosów i czapki i skarpetki (bo tak fajnie jest podzielony pietrowo na działy)ale na góre nie dotarłam.jak byłam ostatnio w innym centrum to były przeceny ale tylko w meskiej czesci a w dzieciecej nie a mnie własnie dziecieca interesuje bo takie fajne spiochy widziałam z Hello Kitty a mam kolezanke która bedzie miała bliźnieta niebawem-dwie panny i chciałam zakupic ale sa wsciekle drogie dlatego czekam na przeceny,najwyzej pójde tam po swietach-swoja droga dziwnie robia przeceny działami
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    hmmmmmmmmmmmm - siódemka........... :wink::wink::wink:
    --
  17.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Ja ostatnio jestem zagoniona, bo trochę mnie stresuje perspektywa zmiany pracy, ale myslę, ze na to najwyższy czas...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Nr to gratulacje z okazji udanego zakupu, gumowych drzew Wam życze
    And witamy w domku małą Tosię
    --
  18.  permalink
    She zmieniasz prace? jesli tak to trzymam kciuki za nastepna lepsza
    Piotrus spi juz 2,5 godziny chyba go spacer wymeczył.jeszcze bede musiała do sklepu jechac ale to juz mam kawałek
    znudziła mi sie grzywka...zapuszczam ja zadecydowałam:tongue:
    --
  19.  permalink
    Ciasteczko, musze zmienić, bo jużnerwowo nie wytrzymujętutaj, nie dość, ze zarobki marne, to jeszcze zero szacunku dla pracownikówk, a o wypłaty zawsze trzeba się prosić... To moja pierwsza praca, więc trudno mi było sięzdecydować na zmianę i tak to odkładałam i odkładałam z tygodnia na tydzień, ale już postanowiłam, ze w styczniu dajęwypowiedzenie i szukam czegośnowego, Szkoda tylko, ze pół roku wcześniej o tym nie pomyślałam, bo miałabym wtedy miesięczny okres wypowiedzenia, a tak mam 3 miesięczny niestety:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    cześć babki :-)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    hej a ja dzis kupilam prezent pod choinke ,dla M ,ciesze sie bo w zeszlym troku ,chcial bransoletke MORELLATO,ale byla droga, a dzis patrze promocja ,cena super wziela.m przedostatnia...poszly jak swieze bulki,babka powiedziala...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    a co to za branzoletka ewa???:shocked:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.