Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Morellato,to taka fajna marka bizuterii oryginalnej,nowoczesnej wloskiej,wkleilabym fotke,ale wszystko zapakowane ladnie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    kobitki co tak cichutko,pewnie kolacyjke jecie?
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    dziewczyny jak wkleic link do strony???????????????
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Uciekam do niuni i z nią do łóżka :)
    Kolorowych snów
    --
  1.  permalink
    cześc dziewczynki :)

    Ciacho- byłam w H&M w zeszłym tygodniu- sa jakieś przeceny , ale narazie niewielkie. Te ciuchy z Kitty to w ogóle nie wiem, czy beda przeceniali- bo to chyba najlepiej sprzedająca się kolekcja.

    Iwa- co do wychodzenia z pracy... Wiesz- ja teoretycznie pracuje do 16 , no ale prezeski wychodza wczesniej, nie?:wink::wink::wink:

    Ewa- poszukaj zdjęcia w necie i pokaz nam tą baransoletkę. U Was faceci noszą taką biżuterię? Ja jakoś nie wyobrażam sobie mojego meża z czyms na ręku oprócz zegarka...

    Marta
    wpisz [url]skopiowany adres strony[/url]

    And- spokojnej nocy
  2.  permalink
    dzieki Aga
    Marta ja korzystam z tego napisu link nad oknem (na niebiesko) klikasz wklejasz link w okienko c o Ci wyskoczy i wpisujesz za linkiem co Ci sie pojawi w oknie gdzie piszesz co ta chcesz i to sie własnie podswietli na niebiesko
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    aga - tak, tak - prezeski to co innego.

    ewa - ja tak jak aga nie widzę mojego M z bransoletką, ledwo uadło mi sie go przekonać kilka lat temu na srebrny łancuszek i przeszedł tylko dlatego, że chodziło o krzyżyk.
    Ja nie widzę to nic - ale on w życiu by nie chciał.:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Ja sobie siedzę nad książką i kompem, i próbuję się zmobilizować do działania, ale okropny dzień dzisiaj miałam i szczerze mówiąc w ogóle mi się nie chce...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Dobry wieczór :) ciekawe czy jeszcze zastanę którąś z Was :)

    Dopiero co położyłam Julkę spać ale i tak będę miała maratony łóżeczkowe jak codziennie szczególnie teraz gdy ząbki jej wychodzą a raczej ząbek.

    Jestem już o tej porze padnięta. Chyba marzy mi się łóżko ale muszę sobie jeszcze ciuszki na rano przygotować no i ogarnąć mieszkanie!

    ehhhh
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    zastałas:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    witaj Kasia, opowiadaj jak było :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Ja jestem :)
    Mów jak dzisiejszy dzien. lepiej troche?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    tak troszkę lepiej - przejęłam więcej pracy niż wczoraj i w końcu mogłam sobie pootwierać zlecenia, obsługiwać kasę :P:P:P i uczyć się praktycznie a nie gapić się w monitor jak myszka lata :))

    Mam jakieś cholerne opory przed rozmową z ludźmi i oby to minęło bo jak na razie unikam tego jak ognia chociaż niestety wiele razy musiałam ruszyć dupę i ładnie z uśmiechem od ucha do ucha mówić: DZIEŃ DOBRY! W CZYM MOGĘ PANU/PANI POMÓC.... no i w sytuacji jak nie wiedziałam jak to ładnie prosiłam o chwileczkę cierpliwości bądź też proponowałam kawusię etc a potem leciałam po ratunek jakim jest Bożenka :))

    Czeka mnie też jutro potwierdzanie wizyt telefonicznych z umówionymi wcześniej klientami i znowu muszę gadać ale nie na zasadach prostego mówienia jak w firmie u teścia ale na zasadach standardów obsługi klienata w serwisach sieci dealerskiej ... eh sporo tego jest oraz proces rozmowy telefonicznej .... boże nie wiedziałam ze to takie będzie pogmatwane a jednocześnie mające na celu swój cel.....
  5.  permalink
    Eee- no kochana- jestes na dobrej drodze:)
    80% sukcesu to wiedza, do kogo polecieć po pomoc :D
  6.  permalink
    Lady, jeśli chodzi o kontakt z klientem, to szybko nabierzesz wprawy; ja początkowo bałam się dzwonić do klientów, a teraz to mam już to tak wyuczone, że moja kumpelka z pracy się śmieje, że nawet jak jestem zdenerwowana, bo szefowie mnie z równowagi wyprowadzają, to jak ktoś dzwoni, automatycznie zmienia mi się głos na milutki:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    jestem i ja ale tylko na chwile
    Lady super ze sie rozkreca,bedzie fajnie zobaczysz
    Mój M by nie nosił bransoletki ale tylko ze wzgledu na prace,ale ma taka jedna LOTUS jest fajna podoba mi sie i jeu tez ale nie nosi jej zbyt czesto bo poprostu nie ma okazji,ale kosztowała mnie sporo wiec o nia ze tak powiem dba
    o taka
    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    dobranoc :-)
    ciężki dzień.. idę spać :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    aga co do umowy ta poza adresem moim, firmy reszta brzmi tak ( postaram się z błędem ująć ):

    UMOWA O PRACĘ
    zawarta w dniu 01.12.2008 pomiędzy
    ........
    ........

    na czas nie określony do dnia 30.06.2008

    1/ Strony ustalają następujące warunki zatrudnienia:
    a/ rodzaj umówionej pracy: Recepcjonistka Działu Serwisu
    b/ miejsce wykonywania pracy: ........................ nie będę pisała :)
    c/ wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy
    d/ wynagrodzenie: zgodnie z obowiązującym Regulaminem Wynagrodzeń w firmie ....... kwoty tez nie wymienię PLN brutto + nagroda
    2/ Dzień rozpoczęcie pracy 01.12.2008

    oczywiście podpis mój i prezesa

    i wszystko
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    z pewnością łatwo nie będzie ale zobaczymy dalej....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    i z całą pewnością czekam na kancelarię :)) czyli biuro rachunkowe :))
  8.  permalink
    czesc dziewczyny spadam sajonara czy jak tam w tych bajkach mówia,do jutra! Jutro juz jestem sama w Norwegii bez wspólokatorki :)))
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    SAJONARA CIACHO!!!
    JA TEZ POMALU IDE KIMAC!!!
  9.  permalink
    Lady, a może tam opcje były do wyboru, tzn oni mieli przekreślić to nie? w słowie nie określony? Bo to jakby nie było nielogiczne, jak określony moze być nieokreslony...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Ale dzisiaj roztrzepana jestem, kurki mi się pomyliły, i umyłam włosy lodowatą wodą, i jeszcze się dziwię, ze ciepła nie leci:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Lady a może oni po prostu zapomnieli skreślić to NIE przed "czas nie określony (...)"?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Kasiu widzę że porządek dnia codziennego uległ zmianom ale jak na początku i tak idzie Ci świetnie, pamiętaj że jestem w pobliżu i chętnie się z Toba spotkam ale mysle że Ty dopiero znajdziesz czas po świetach.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Witam porannie!
    ciacho - no to masz od dzisiaj świety spokój.
    Lady - w tej umowie coś sie nie zgadza, dziewczyny maja rację, chyba nie przekreślili tego co mieli przekreślić.
    --
  11.  permalink
    czesc !
    no tak ja juz sama bo pojechali juz na lotnisko
    Piotrus dosypia bo nocka jakas dziwna była,płakał gadał cos przez sen ciagle musiałam go przytulac no i wstał o 6 .
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Witamy na kawie

    Moje Baby dały mi w nocy w kość i uknuły jakiś spisek przeciw mamie - najpierw mała zjadła po 2 i niby zasypiała jak zaczęła płakać większa babeczka. Większa po raz pierwszy od dawna zjadła w nocy mleko i zasnęła na co zaczęła awanturować sie ta mniejsza :/ Koniec końców zasnęłam po 4 i o 7 nie słyszałam budzików :/ Nie umiem wstawać w nocy podgrzewać mleka itd - nigdy tego nie robiłam u Malutka i takie bieganie do kuchni jest dla mnie koszmarne, normalnie współczuję dziewczynom karmiącym butelką niuńki od urodzenia. Jestem zgon :/
    --
  12.  permalink
    And rozumiem Cie-ja do dzisiaj latam w nocy do kuchni-niestety mój Pietruszek chyba tyle energii traci ze znów pije mleko w nocy,jakos sie juz przyzwyczaiłam do tego
    Wszystkiego najlepszego dla Toski bo ma dzisiaj swoja pierwsza miesiecznice:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    AND - no to dały ci kobitki w kość.
    Ucałuj Tosię w jej pierwszą miesięcznicę. :kissing::kissing::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    buziaki dla Tośki :*
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Dziękujemy za całuski :)

    Idę się poubierać bo mi coś zimno :/
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Dzień dobry w czwartek :)
    Buziak dla Tośki :kissing:

    Moje dziecię noc spędziło spokojnie, chociaż o 23 znów piecyk się zrobił z niego... Ech. Na razie zachowuje się normalnie niegrzecznie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Buziaki dla kochanego miesięczniaka :kissing::rainbow::flowers:
    Cześć kobiety tęskniłyście troszkę hmm?
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Buziaki dla malej Tosi!!!!!:flowers::kissing:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    HEJ BABKI CIACHO ,to wlasnie taka bransoletka, bardzo podobna do niej,taka na co dzien...nie tam jakis lancuch..ma troche mniej tego srebrnego...ja juz list napisalam do Mikolaja ,kolczyki chce...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    bransoletka fajna
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    a ja nie widzę? :sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Dziękujemy za buziaki :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ja też jestem!
    Magg pewnie, co tam u Was?
    And no cóż mam powiedzieć - dzięki za zrozumienie haha :P Kwestia przyzwyczajenia.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    A dużo się działo a trochę z mojej głupoty.ech
    w poniedzialek ostro wysyłałam oferty, we wtorek byłam na rozmowie straaasznie daleko jakieś 20 km, gdy wróciłam stwierdziłam że czas zacząć ćwiczyc- powera miałam- i tak ćwiczyłam że wczoraj nie mogłam się ruszać , dzisiaj zresztą też mięśnie mnie tak bolą jak nigdy :cry: Wczoraj Tosia miała szczepienie Hipp. poli ksztusiec itd.
    Dziś ma lekki stan podgorączkowy:confused:
    reszta ok
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    No a jaki finał rozmowy o pracę?
  13.  permalink
    hej dziewczyny, ja mam dzisiaj od rana zapał do pracy, mam nadzieję, ze to nie minie:D. Kurcze, jak ten czas szybko biegnie, za niecałe 3 tygodnei święta beda, az mi trudno w to uwierzyć...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    She i nie tylko święta co :D
    U mnie dziś słonecznie za oknem, ale po drzewach widzę, że wieje bardzo ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Iza ja nie wątpię że to kwestia przyzwyczajenia :) tylko ze ja po prostu nie umiem funkcjonować na butli z takim Olbrzymem :/ nie umiem mieć gotowego mleczka by od razu podać dzieciowi :/ nie wiem ile dzieć zje, raz zjada 20 a potem 80 jej mało :/ nie wiem czy cyc ją tak męczy czy też ze tak się najada - brakuje mi wagi :/
    --
  14.  permalink
    Cześć magg:) Mało bywasz u nas...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja dzisiaj od rana w garach, swiezyzna wlasnie pyrkocze na ogniu. wczoraj rozprawilam sie z 45kg swinska polowka a dzisiaj dokanczalam jeszcze skwareczki. u nas tez pieknie za oknem +7stopni i na dodatek bezwietrznie takze planuje jakies dluzsze spacery... za kwadrans z domu trzeba wyruszyc... kurcze czuje sie jakby to juz wieczor nadchodzil taka zmachana jestem
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Magg _oliwka po statniej dawce przypominającej tez miała stan podgoraczkowy, ale wszystko jest już ok. My byłyśmy w ubiegłą środę!
    No to sie przeforsowałaś kochana.
    A jak tam rozmowa???
    Swoja drogą to 20km kochana to nie jest dużo.:wink::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    IWA dla mnie 20 km ,to duzo,ale niestety tez pewnie bede musiala jezdzic tyle dp pracy,wiec trzeba sie przyzwyczaic,wiesz disel drogi...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.