Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ewa ja codziennie pokonuje w obie strony ponad 60 km i uważam, że to nie jest daleko.
    Koleżanki jeżdża do racy do Wrocławia z Wałbrzycha - to już byłoby dla mnie daleko.
    Wiadomo super jest mieć pracę w swoim mieście, na miejscu, ale cóż.......!
    Ja też mam disla, ale do pracy to pociagiem i pół godzinki w jedna stronę i jestem, a samochodem przez Wrocław sie przebić w godzinke to cud! :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    And ja też nie potrafiłam, ani z butlą ani z cycem - ba nawet nie miałam doświadczenia bo to pierwsze moje dzieci!
    Jesteś mamą - musicie się siebie nauczyć nawzajem.
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia, no to drugie też coraz bliżej na szczęście bo usycham z tęsknoty hihi:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Aga mo brak czasu...
    Iwa no mam nadzieję że to tylko dzisiaj i już będzie dobrze.
    Co do rozmowy było miło mają zadzwonić i tyle wiem, 20 km może i nie daleko ale droga jest fatalna przez Pruszków i dalej do Otrębusów - Aga się orientuje :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    EWA diesel drogi?:shocked:
    To co u Was jest najtańszym paliwem?
    20km to jak dla mnie do pracy to już rzut beretem - ja kiedyś pokonywałam prawie 45km w jedną stronę aby arbeiten :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Może ja nie przyzwyczajona bo do tej pory miałam 7 km :)
    Ale pewnie i tak się nie odezwą ...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    idę się położyć Tosia zasnęła to ja przytulę podusię przez ten ból nawet siedzieć nie mogę do potem :swingin:
    --
  1.  permalink
    Magg, a może weź sobie ciepłą kąpiel? To na ogół pomaga na takie bóle mięsni:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja tez mialam zawsze prace blisko, wiec 20 km tzn 40 bo tez powròt ,to duzo,ale jak piszecie wiadomo,jak trzeba,to trzeba...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    IZA ogòlnie paliwo drogie...ale ponoc juz nie podrozeje tutaj...
  2.  permalink
    Ja szczerze mówiąc szukam pracy w Katowicach, to 40 km ode mnie, zważywszy na to, ze jestem niezmotoryzowana czekają mnie przejażdzki aut9obusem codzienne, jak już ją znajdę, ale myslę, ze jakośdam radę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Magg- ale az tak zapracowana jesteś ? :( Otrębusy nie są az tak daleko... W razie czego dojeżdza też WKD
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ON powinien stanieć, dzisiaj baryłka ropy nieco ponad 40 dolarów... A przecież już była po 200...
    Ale najtańszy i tak pewnie będzie zawsze CNG, nie ma siły...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Nie chciałoby mi się do Otrębus jeździć... Jechać WKD dalej niż Komorów to jakiś koszmar byłby dla mnie.
    --
  4.  permalink
    dziecko od godziny spi a ja robie obiad-co z reszta dnia-nie wiem
    Wiem tylko ze mam pranie w pralce i nie moge po nie wyjsc:)
    dziewczyny cz y Wy dostajecie od meżów jakies drobiazgi pod choinke?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho ja dostaję od M dużo drobiazgów w ciągu roku ... w tym roku nic sobie nie wręczamy pod choinkę, prezenty kupujemy tylko naszym chłopakom.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    alez u nas piekna pogoda. wrocilam po ponad 2godz spaceru i to tylko dlatego ze Gabrysia krzyczala ze jej za cieplo i sie upocila. ja lazilam w rozpietej kurtce - zero wiatru, piekne slonko normalnie prawdziwa wiosna :))
  5.  permalink
    U mnie też ślicznie, aż mi żal, ze w pracy siedzę. A zaraz po pracy lece do babci na przymiarkę sukienki, ciekawe, jak wyszła...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ciacho my z mezem nie robimy sobie prezentow ani gwiazdkowych ani urodzinowych ani tez rocznicowych. z raz w roku kupujemy sobie cos extra co za nami "chodzi" i co by sie do domu przydalo.
  6.  permalink
    ja dostaje ale na zasadzie "kup sobie sama" eeee a ja bym wolała niespodziewanke jakas
    --
  7.  permalink
    Dziewczyny, macie wszystkie pozdrowienia od Skorpionki, wkleiłam fotkę, którą dostałam pod jej wykres:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    rocznicowych urodzinowych i imieninowch tez nie robimy sobie
    --
  9.  permalink
    Ja jestem ciekawa jak ja bede kiedyś miec z tymi prezentami; mój tata na ogół na urodziny mamie kwiaty przynosi, a prezent z tej okazji i innych ma sobei sama wybrać
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho ja rok temu zrobnilam R prezent samorobe - karneciki uciech. do tej pory skubaniec ma jeszcze z 2 tak zakamuflowal jak to sie smieje na "czarna godzine" a ta godzina przyjsc jakos nie moze hehehe
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    She pozdrów urlopowiczkę - fotki fajne, szczególnie z słonikami :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ja to chyba jestem jakaś inna bo nie lubię chodzić za prezentami ... Ale dostawać lubię :shamed:
  10.  permalink
    Mi tez się sloniki podobają, kocham słonie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    Ja lubięi kupowac, i dostawać prezenty, chociaż jak komuś kupuję, to zawsze się bardzo stresuję i zastanawiam, czy sięspodoba...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    znając mojego M on by wolał ANiu własnie taki prezent albo cos w tym stylu niz kupiony w sklepie
    my w Norwegii nie bedziemy sobie nic kupowac-ceny sa kosmiczne szkoda naprawde a to samo moge kupic w POlsce za połowe ceny na przecenach
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja nie lubie kupowac prezentow chrzesniakom bo to dzieci wszystko-prawie-majace. swoim dzieciakom za to lubie kupowac no i lubie jak ktos w rodzinie pyta co im kupic podajac przedzial cenowy:shamed:
    najgorsze bylo kupowanie prezentow tesciom i rodzicom, nie zaleznei na jaka okazje... na szczescie odeszlismy od obchodzenia jakichkolwiek imprez z doroslymi i imieninowo po prostu idziemy na ciacho z zyczeniami i laurkami od dzieci, tak samo oni przychodza do naas.
  13.  permalink
    Aniu to maciej fajnie z tym-potem sa tylko problemy z tymi prezentami
    my rodzicom na imininy kupujemy i na gwiazdke ale sa to drobiazgi ,oni mimo tego ze my po slubie dawno to i tak nam kupuja prezenty pod choinke i na imieniny a i czasem wpadna na urodziny.Ja osobiscie chce od tego odejsc bo wtedy czuje sie zobowiazana wyprawic takie imieniny a szczerze to nie usmiecha mi sie.Dobrze ze rodzenstwo nie wpada do siebie na tego typu okazje bo M ma az 8 i bysmy zbankrutowali na same prezenty
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ania dokładnie, u nas też tak jest. Ciasto, kawa czasem trochę % :P
    U nas co roku jest problem z chrześnicą męża - ta dziewczynka ma wszystko - zawsze mamy dylemat co jej kupić wrr ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Yyy - znaczy zapomniałam dopisać, że kwiaty kupujemy :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    u mnie na gwiazdke ,musza byc obowiazkowo prezenty...a w ciagu roku na urodziny ,tez dostaje,ale to np ,czekoladki...bo lubie...
  14.  permalink
    U mnie jest tradycja prezentów urodzinowych, co roku się mówi, ze to się zniesie, ale jakoś tak zostaje, a rodzice mają sporo do "obdzielenia", tata ma trzy siostry, plus szwagrowie, plus dzieci, no i babcia, a ze strony mamy to jedna siostra z mężem i trójka dzieci i dziadkowie, plus nasza rodzinka, czyli 6 osób...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ciekawe jak tam pani Prezes Lady :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    gdyby u nas byly prezenty gwiazdkowe dla doroslych, biorac pod uwage ze mamy 2 wigilie, musialabym kupic 11prezentow dla doroslych plus dla nastolatka no i plus te ktore kupuje dla 5 dzieci i wtedy wypadaloby cos mezowi. kiedys z przyjaciolka i bardzo serdeczna kolezanka cos sobie kupowalysmy ale one obkupowaly i R i Gabe i przyznaje czulam sie mocno zobowiazana wiec jak Krzysko sie urodzil to postanowilam dyskretnie dac do zrozumienia ze odchodzimy od tego prezentowania. pomysl chwycil i po prostu spotykamy sie dzien przed wigilia podzielic oplatkiem czy pogadac przy ubieraniu jołki
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    idę sobie kawkę zrobić :-))))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    pytanie do dziewczyn majacych konto w MBANK
    czy mozecie wydrukowac potwierdzenie przelewu? ja resetowalam ustawienia, drukarke, strone pod 2 roznymi przegladarkami otwieralam a dalej nie chce mi sie wydrukowac calosc. jakos dziwnie powiekszone wszystko jest :(
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ostatnio drukowałam, gdy szłam na konferencję.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    czesc ,ja weszlam do domu,Venere spi,bo zasnela w aucie,ugotuje sobie paròwki...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Aga no normalnie ma wrażenie ze za mną tęsknisz - albo uważasz że się lenię no!!! jakos tak długo mi się jechało do tych Otrębusó wiesz...

    Wczoraj zrobiłam sobie gorącą kąpiel i już dzisiaj lepiej ale nadal jakaś zgjęta w pół chodzę...
    Właśnie koledzy z klasy dali znak w sobotę spotkanie klasowe - już się cieszę
    :bigsmile:

    Własnie co tam u Pani prezes? Jak się pracuje? i dzięki stara za rady :kissing::kissing::winkkiss:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja tez wybralabym sie na spotkanie z LO,kiedys polece specialnie,teraz VEVE jeszcze cyca wola...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    hehe :-)
    u mnie to dopiero niecały rok od skończenia LO :p
    --
  15.  permalink
    talka bo ty młoda d...a jestes! hahahaa ciesz sie to szybko minie ,ja w Twoim wieku brałam ślub ehhhh człowiek nie myślał wtedy żeby sie bawic tylko taka love była ze sie hajtnelismy
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja znowu w wieku talki ,tez zakochana bylam,ale o slubie i dzieciach nie myslalam...tylko imprezy i podròze...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    dziewczyny a czytalyscie o Naszej Klasie i pedofilach?
    dzisiaj dostalam taki mail od znajomej

    Do wszystkich!!!!!!

    Portal nasza klasa stał się prawdziwą enklawą pedofili. Przez nikogo nie
    niepokojeni, zakładają swoje domy, rodzinki, jest nawet dom dziecka
    nasza-klasa.pl/forum/17/29290, szpital dla dzieci nasza-klasa.pl/foru /7/2616
    (lektura ciężkiego kalibru). W profilach tych osób są zdjęcia dzieci podkradane
    z naszej klasy, ale również z innych portali (i wbrew obiegowym opiniom nie są to zdjęcia golasków). TO MOŻE BYĆ TWOJE DZIECKO z opisem "Jestem brudny, kto mnie wlucha, sukam domu itp, pocałuj moją cipkę".
    Próby interwencji u moderatorów naszej klasy kończą się usunięciem pojedynczego zdjęcia, cały profil i fora, na których uprawiają cyberseks ze zdjęciami dzieci zostają nietknięte.
    Nie można tego tak zostawić.
    Proponujemy zmasowany atak. Jeżeli zależy Ci na oczyszczeniu naszej klasy z tego bagna NAPISZ KONIECZNIE MAILA DO OBSŁUGI nasza-klasa.pl/support ze zgłoszeniem nadużycia (krok 2 - inne nadużycia) i wklej treść (można dodać jakiś link z konkretnym profilem):

    Żądam usunięcia wszystkich profili z treściami pedofilskimi, w przypadku braku reakcji ze strony moderatorów usunę własne konto.

    Wyślij tego maila do wszystkich swoich znajomych (również poza naszą klasą), nie bądź obojętny!!!!!!!!!!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    no nie fajnie,bo VEVE tez tam wkleilam,zaraz pewnie usune...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    :devil::devil::devil:
  16.  permalink
    Dobry wieczór:)
    Magg- no stara foremka jesteś, więc Cię tu brakuje


    U mnie od skonczenia LO mineło 13 lat- ale ja wcale nie chciałabym wrócic do tamtych czasów. Teraz jest fajniej :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.