Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja tam nie przepadalam za swoja klasa z LO, jakos wcale za nimi nie tesknie... imprezowalam z ludzmi z mat-fizu, byli bardziej rozrywkowi i radosniejsi niz moje kujonstwo klasowe
  1.  permalink
    Ja lubiłam moją klasę, ale ogólnie nie chciałabym mieć 20 lat
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    aga1976: ale ogólnie nie chciałabym mieć 20 lat
    no ba jak się ma 18 tak jak Ty i My to się nie chce mieć 20 :P

    ja miałam super klasę i o dziwo właśnie kujoni (tzn 1wsza czwórka) byli naj i najczęściej siedzieliśmy na piwie :P wszelakiego rodzaju zrywki z lekcji to też najczęstsza zasługa ów wymienionej 4 :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja najlepiej wspominam okres studiow, nie dosc ze fajna grupa to jeszcze suuuper imprezy :)
  2.  permalink
    Ania pisze ze ta strona nie istnieje
    kurcze ale jaja z ta NK ja mam zdjecia małego ale ktos obcy ich nie widzi tzn nikt znajomy-to takie tez moga wyciagnac? wrrr po co ludzie to robia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ciacho pozamykali niektore fora. moze administratorzy faktycznie sie ruszyli...
    wiesz takie normalne zdjecia to moze jeszcze ich nie kreca ale sporo zdjec kapielowych czy przewijaniowych widzialam - wtedy bym sie juz bala
  3.  permalink
    No cóz- ludzie wstawiający w necie foty czasem nie mają wyobrażni...

    And- to prawda- ja wole moje 18 :) Bo Ty to chyba z 16 masz, nie?
  4.  permalink
    moze sie ruszyli faktycznie OBY
    naszczescie mam same normalne zdjecia
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Aga ciii bo się wyda i przy następnej imprze nie dadzą mi drinka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ciacho jak liczyłas koszty budowy (250 tys) to miałas na myśli stan surowy , tak? Dzisiaj zrobiliśmy z M wstępną kalkulację i wyszło nam jakieś 400 tys. za całośc :confused:
  5.  permalink
    jemma- to zalezy co przyjeliście do wyliczenia. jakie metraż? Jaki materiał? Jaki dach? macie wszystkie przylacza na działce?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Dobra Szanowne Panie - ja zmykam szybko wanna (póki Tosia śpi) i spać by ją usłyszeć w nocy i rano nie zaspać znowu
    --
  6.  permalink
    no własnie Jemma to zalezy od wielu czynników-250 tys jesli nie bedziemy musieli wpłacac kaucji to nam starczy bo na stan surowy mamy gotówke,ale jesli zawołaja kaucje to najwyzej dobierzemy.no i najwazniejsze w kazdym rejonie widze ze sa inne ceny np za projekty .400 tys to jakbym nie miała nawet działki to by mi starczyło na dom budujac systemem gospodarczm
    --
  7.  permalink
    co do NK to nadal znalazłam takie kwiatki jak te domy dziecka i fora
    --
  8.  permalink
    Ciasteczko- mówiąc kaucja masz na myśli wkład własny?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Aga, chcemy ze 100 m2 powierzchni użytkowej, parterówka z poddaszem użytkowym. Nie mamy na działce żadnych przyłączeń - nic, tyle , ze sąsiedzi już wszystko pozałatwiali i teraz tylko do nich na partycypację w kosztach. Poddasza póki co byśmy nie robili - tylko parter ; a nad dachem sie jeszcze nie zastanawialiśmy :) Z reszta, jak wiecie i tak 2 lata czekania jeszcze przed nami ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety!!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    aga czytałaś mniej wiecej treść umowy z pominięciem adresów i kwoty wynagrodzenia ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Magg babo jak mogłaś mi to zrobić buuu nie odesłałaś mi maila z poprawieniem wrrr
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Aha Ciacho, myslisz po prostu o "dobraniu" 250 tys. z banku?
    Hej Lady, jak w pracy? Wkręcasz się?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    JEMMA ale super perspektywy masz i to ważne.... eh zazdroszczę domu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Magg ile ty już ważysz??
  9.  permalink
    jemma- 100 m to wbrew pozorom bardzo mało- bedziecie mieli małe klity. 120 to minimum. Dach to mega ważna pozycja w kosztach- jezeli wielospadowy i z dachówki ceramicznej to drogi- jezeli z blachodachówki to ze 3 razy tańszy. Jezeli sciany z suporexu to tez taniej wyjdzie. Żeby wykonczyć tylko parter i zamieszkac tzreba robic czesciowy odbiór domu- skomplikowane i nieopłacalne.
    A czemu 2 lata musicie czekac?
  10.  permalink
    nie Jemma my mamy działke swoja juz kupiona zaplacona i finito,do tego mamy gotówke która bysy przeznaczyli na stan surowy a pote wzieli jeszcxe 250 tys kredytu
    ale wiem ze jeden bank jakis czas temu zawołał od nas kaucje za udzielenie kredytu osobie zatrudnionej za graniaca i była to niemała kwota
    jesli kaucja mogłaby byc działka to bysy mieli problem z głowy no ale kosztorys nam sie robi i wkrótce sie dowiemy jak to z tym kredytem jest bo po powrocie bedziemy załatwiac
    Aga mysle ze Ci tu odpowiedziałam
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Jak moge cos dodac,to tez mi sie wydaje ze 100 mkw ,malo ja mam takie mieszkanie,wiec dom ,to ze 150 ...chcialabym...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    No 100 to faktycznie nieco przesadziłam, myślałam coś o domu w tym stylu
    2 lata bo wtedy kończę szkołę a Maksiu pójdzie do przedszkola, więc jakieś 1300 zł. na miesiąc wydatków będzie mniej.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    JEMMA i tak i nie.... powiem tak niestety w tejpracy muszę być przyuczona do wykonywania pewnych czynności na komputerze związanych z tą pracą - sama nie dam rady choćbym nie wiem jak chciała!!! Laski mają gonitwę od środy ze względu na audyt... Widzę, że czasami woli np Bożenka sama coś zrobić niż pokazywać bo jak wiadomo to troszkę czasu kosztuje... kiedy mogę i ile mogę sama staram się przejmować pałeczkę!

    Jedynie w szoku jestem jak mi język przywiera do podniebienia kiedy mam rozmawiać z klientami :(( oj przerwa swoje zrobiła i teraz muszę się rozkręcić :)
  11.  permalink
    lady- czytałam. No oprócz tej śmiesznej pozycji z czasem określono- nieokreślonym teoretycznie przyczepić się nie można. Powinna być jednak określona jakos ta nagroda...No i brak zapisu o 2 tyg wypowiedzeniu- chociaz w sumie tą sprawę reguluje KP. Może jeszzce Jemma zerknie?
  12.  permalink
    wróce za jakiś czas,monsz mnie woła ....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    JEMMA wow dom w moim stylu wow .... tej strony z domami nie znałam buuuu JEST SUPER :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    NA DOLE JUŻ ZROBIŁAM W MYŚLACH SYPIALNIĘ A NA GÓRZE BABCIA I DZIEWCZYNY :)) mmm miodzio :))
  13.  permalink
    jemma- daj jeszzce raz linka
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Widziałam umowę ale mam dokładnie to samo do napisania co Aga. No moze jeszcze mogę dodać, że wątpliwości rozpatruje się zawsze na korzyśc pracownika, więc jeśli masz na czas okreslony ale do to tak naprawdę jest to umowa na czas nieokreślony (chociaż w zamiarze miało być pewnie inaczej)

    Aga, już poprawiłam linka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    aga zgadzam się z Tobą..... zapis wycinam i nie zwracam uwagi :) wypowiedzenie jak napisałaś reguluje KP no i jestem ciekawa co z tą premią ha ha ha podobno to pic na wodę!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    JEmma i aga dzięki :)
  14.  permalink
    Jemma- mi się wciąż nie otwiera :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    dom boski ... wizualnie zewnętrznie kilka zmian, wewnątrz też i jest super :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Z tym wypowiedzeniem 2 tygodnie to niestety musi byc na umowie, kodeks pracy dopuszcza jedynie taką możliwość.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    http://projekty.dom.pl/kr_lapis_2.htm
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Witam sie wieczornie ale tylko na chwilke bo pieke placek i robie salatke!!!
    Musze sie pochwalić:WYBACZCIE!!!Bartus sie dzis puscił i zaczal chodzic, czaasem jak sie przewroci to jeszcze na czterech ale wstaje po chwili i drepta!!!!TAK SIE CIESZE ZE MASAKRA:bigsmile:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ale piekne domy ,na tej stronie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Jemma mi też ten link nie działa.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Kurcze jak oni pięknie potrafią te projekty przedstawić :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    to ze strona coś nie tak, mi teraz też nie wchodzi chociaż wcześniej sprawdziłam czy działa

    Marta gratulacje, dumna mamuśko :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Marta super, zuch chłopak!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    rozmarzylam sie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Lady odklei Ci się jęzor od tego podniebienia - nie wszystko naraz! :D
    Gaduła z Ciebie będziesz strzelała nawijkę zobaczysz :P
  15.  permalink
    juz mam, mam :)

    Jemma- bardzo fajny domek- zwarta bryła i prosta konstrukcja. Budowa zdecydowanie mniej niz 400 tys- nawet systemem zleconym
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Lady a jak tam mama sobie radzi z Julią? Wszystko ok? :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady, wiadomo - każdy musi się przyuczyć; dasz sobie radę. A co do rozwiązania języka to jakoś jestem pewna, że to tylko chwilowe :wink:

    Aga, dzięki za opinię , nie po wiem - cieszy mnie to co napisałaś :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.