Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Mnie się podobają takie niskie rozłożyste :P
  1.  permalink
    jedyne do czego moge się przyczepić- na górze sa małe sypialnie ,malenka łazienka ( bierz pod uwagę skosy)no i brak pralni/suszarni. Dla mnie ostatni element był mega wazny- mam dosc rozstawiania suszarek w pokojach
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Jemma ale Wasz też jest uroczy - kurcze też bym chciała ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    te niskie ,to nie w moim guscie...
  2.  permalink
    Iza- no masz rozmach :) Sam dach pewnie ponad 100 tys
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Tak, masz rację ; na pewno będziemy się nad tym zastanawiać; na razie jedynie mamy jako taką wizję. Izunia, mojemu M bardzo podobają się tego typu domy.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    ja mieszkam na wysokim poddaszu, mam skosny drewniany sufit,ale takie klimaty gòrski,to tez trzeba lubiec...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Aga no co ja mogę, że mnie się takie podobają :shamed:
    Może wygram w tottka to sobie wybuduję a co :P
  3.  permalink
    A wygraj, wygraj !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Ależ mnie ta strona wciągnęła :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Taki też mi się podobać bardzo


    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Jeny teraz doczytałam, że to bliźniak hahahahaa :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    zapomniałam Wam napisać, że dodatkowo mam INFORMACJE O WARUNKACH ZATRUDNIENIA I UPRAWNIENIACH PRACOWNICZYCH...

    jest tam napisane, że okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony zgodnie z art 33 KP
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Iza dom dla Ciebie jak znalazł :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia :rolling:
    Lady to tak jak by to było na umowie.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Lady ciekawe dlaczego tak uważasz? :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    a z tym językiem to mam blokadę bo jak słyszę Bożenę jak mówi to od razu mam zacięcia. Fakt jest może po kilku szkoleniach z zakresu komunikacji z klientem czy w rozmowie face to face czy telefonicznej....

    Poza tym dzisiaj troszkę posłuchałam od audyta jak należy rozmawiać z klientem przez telefon... ale oni się trzymają ściśle tego co mają narzucone odgórnie!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Lady czyli co klepiesz formułkę przez tel?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    JEMMA zgadzam się ale zupełnie o tej części zapomniałam :P:P:P a wiedziałam, że gdzieś coś takiego podpisywałam hi hi hi
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    do jutra babki ,dzis beda snic mi sie domki...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Izunia nie ruszam telefonu bo nie wiem dlaczego mnie parzy jak nie wiem co wrrr a regułka jest po byku długa wrrrr i jakbym się zacięła to bym chyba nie mogła się odkręcić :))

    Dzień dobry - tutaj się przedstawiam - tutaj podaję firmę dwa człony i miasto - dział serwisu w czym mogę pomóc...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    no a Ja znikam potańczyć z mopem..... muszę podłogi pomyć


    Dziewczyny no i Wasze wykresu muszę poprzeglądać więc za moją nieobecność przepraszam!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Znikam, na razie dziewczyny.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Drona opanujesz wszystko do perfekcji ... myślisz, że ja w kredytach od razy byłam co mistrzem ... :P
  4.  permalink
    Ee- top wcale nie taka długa... Może na razie na kartce sobie zapisz?
  5.  permalink
    Tez spadam- musze sobie jeszzce obmyslec jakies mundre przemówienie na jutro.
    Dobranoc
  6.  permalink
    Wow dziewczyny ale się rozpisałyście, chwilę mnie nie było a tutaj już ponad 80 postów...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    czy wam tez piatek przypelzl baaardzo szybko jakos w tym tygodniu??
    jutro juz Mikolajki i znowu wciskanie kitu dzieciakom :wink:

    ale zaszalalyscie wieczornie, mialam sporo nadrabiania...
    w sumie dobrze ze nie wpadlam na tematy "domowe" bo by mnie sciskac cus zaczelo :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    jestem i ja i cieszę się na piątek
    Aniu nie wiem czemu ten czas tak zapitala a ja jeszcze mam weekend z uczelnią a porządki świąteczne to nie ruszone.
    Dziewczyny świetnie domki, a Izunia to zaszalała z wizjami :tongue:
    Lady uwierz w siebie, będzie lepiej z dnia na dzień.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Witajcie w piąteczek - dla niektórych z Was bardzo miły dzień szczególnie po południu - WEEKEND :P

    Ja się nie nadaję do wstawania w nocy :/ dziś "tylko" godzina zawalona ale poszłam spać po północy małą obudziła się przed 5 a ja zasnęłam po 6 :/ jak czubek wrrr oczywiście -> zaspaliśmy! Wstałam koło 8 jak mąż kończył ubierać dzieci i z nimi wychodził (Kuba szkoła Gabio przedszkole a Anka jeszcze spała!) Mała powoli się budzi więc będzie kawa na raty
    --
  7.  permalink
    czesc ja juz od rana wnerwiona
    Piotruszka znow swiruje śpi na siedzaco bo juz od 6 wojuje ale połozyc sie nie chce,dzisiaj bedzie miał dwa spania bo chce wieczorem jechac do sklepu z M a on by do 21 normalnie na jednym spaniu nie wytrzymał
    wrrrr niech on juz zasnie bo zaraz wyjde z siebie i stane obok
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Witam piątkowo!
    Kurcze dziewczyny , ale wczoraj poszalałyście - dopiero nadrobiłam i przy okazji nabawiłam sie bólu głowy. Tak bardzo marzymy z M o własnym domku, że boimy sie mówić cokolwiek o naszych planach........!
    Stronke zapisałam sobie w ulubionych i na pewno przejrze ja w zdłuż i w szerz.
    Izunia na te tzw. "bawole oczka" w dachu to fortune trzeba wydać więc rzyczę wygranej w totka takiej jak wczoraj była! :wink:
    Kasia - rozkręcisz sie w tej pracy - przecież gaduła z ciebie, coś o tym juz wiemy po tych przeszło 2 latach wspólnego klikania! :wink::bigsmile:
    ciasteczko - Piotruś zaraz uśnie a ty na kawusie do nas i na ploteczki! :bigsmile:

    Ja wczoraj miałam troszke pracy więc zniknęlam przed południem, a później zakupki i imieniny mojej siostry zaliczyłam.
    Szkona że nie załapałam sie na pogaduszki i marzenia związane z domkami! :sad::sad: Nic to pewnie jeszcze nie raz to powtórzymy!:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Witam chlipiąc kawę :D
    Dziewczyny mnie również czas zasuwa jak dziki! Ale dobrze niech już będzie nowy rok i wiosna w końcu przyjdzie :P
    Myszorka, Iwa ja tylko wkleiłam przykładowy domek - po prostu podobają mi się takie niskie i rozłożyste, nie koniecznie tj. na foto :P No cóż, ale w tottka mogłabym wygrać :DDD
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    ja aż się boję myśleć tak ten czas szybko zaiwania...
    Aga cieplo na duszy się zrobiło dzięki :wink:
    Lady tak jak ostatnio nic w dół :cry:

    Mi też się marzy domek ale w marzeniach pozostaje...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    wstalysmy o 9,rano siedzimy w domku ,bo wieje okropnie,popoludniu wychodzimy DZIEN DOBRY...
  8.  permalink
    witam piątkowo:)

    Ja już chyba znam wszystkie strony z projektami- jednak tak jak i Ciasteczko zdecydowałam się na indywidualny.

    Magg, Izunia - marzenia są po to,żeby je realizować - więc i na Was przyjdzie pora :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Aga masz rację, tylko na razie to moje ciche marzenie jak będzie głośne to będzie już w realizacji :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    My z M często rozmawiamy na temat budowy, jednak wszystko sprowadza się do tego, że muszę wrócić do pracy. Teraz to chyba zacznę się rozglądać za nową skoro raczej nie mam gdzie wracać ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    ja tam tez wierze ze kiedys doczlapiemy sie wlasnego domu ale na razie ciesze sie ze jeszcze 4lata i splacimy nasze obecne mieszkanie i bedzie w koncu nasze a nie banku :))
  9.  permalink
    No i może ta nowa będzie szansą dla Ciebie- Izunia
  10.  permalink
    ja tez chce do pracy!!!!!!!! jak wróce do domu to zaraz sie rozgladam za czyms-Pietruszke do Doroty zapłace jej jak normalnie opiekunce i moze mnie w starej firmie gdzies wcisna na pół etatu? ja czuje ze musze miec gdzies taka odskocznie i Piotrus tez bo ciagle tylko mama i z mamą to moze on tez na tym skorzysta jak bedzie kilka godzin wśród innych ludzi.nie wiem M jest przeciwny ale moze bym go przekonała.
    dziecko zasneło ,męczy go ta dwójka które sie wybija wiem to -mnie ona juz tez meczy.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Teściowe coś trąbią, że chcą nam zapisać mieszkanie swoje. Doceniam gest. Mieszkanie nie jest złe, na 3 piętrze, 47m2, dobra lokalizacja ... Zawsze to lokum. Ja jeszcze mam nadzieję na to nowe osiedle wojskowe, które mają budować. Jakby mieszkanie było ok, wykupić a potem się budować.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    No i to mieszkanie teściów to nowe - blok postawiony w 2000 roku.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Aga a miałam zapytać, co to mundre przemówienie musisz wygłosić? :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    a ja wlasnie zdalam sobie sprawe ze mi sie termin fryzjerowych uciech moze pokryc z jaselkami u Gabrysi... chyba sie zalame normalnie jak tak bedzie... mam zamiar dzisiaj z pania podyskutowac o przewidywanym terminie i jak cos normalnie blagac o zmiane terminu badz godziny
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    AGA I CIACHO a wasze projekty pokazywalyscie juz nam? na pewno piekne...
  11.  permalink
    Wow- super z tym mieszkaniem teściów... Ale ono teraz puste stoi czy w nim mieszkają?

    Ide dziś na 11 na jubileusz do jednej ze szkół i musze coś powiedzieć :/
  12.  permalink
    Ewa- mój projekt jeszcze cały czas się rysuje... Pewnie pod koniec miesiąca będzie gotowy
  13.  permalink
    ja nie pokazywałam WAm jeszcze ,musze zapytac M czy ma w komputerze swoim tylko ze nie wiem czy dam rade wstawic a pokazac bym Wam chciała chociaz to byłby projekt a nie takie piekne zdjecia jak pokazywałyscie wczoraj.zapytam go jak wróci czy ma i jak da rade wstawic to wrzuce
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    Dokładnie Aga a naprawdę coraz częściej łapię się na tym że się ziszczają marzenia jeżeli bardzo mocno w nie wierzę i nie są zbyt wygórowane...
    Aga ciacho pokażcie nam Wasze domy please..
    Izunia jak tam bracia ksero?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.