Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    To taka historia o zakazanej miłości, żona rosyjskiego pilota zakochuje się w Polaku, nie wiem czy będzie ciekawy, ale zobaczymy:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Izunia, dobranoc:)
    Aniu, daj znac, jeśli obejrzysz, czy warto:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Mikolaj przerzucil sie z ploz sankowych na kolka i u nas juz zawital godzine temu... teraz wysylam go do was coby rozliczyl Wasza grze(c/s)znosc za 2008 :wink: na pewno dla grze(c/s)znych dziewczynek znajdzie sie cos wyjatkowego ;)

    fd

    ps. przyznac sie ktora schowala Mikolaja do szafy bo zostal sam renifer :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Witajcie w ten miły dzień :)
    Moje dzieciaki były grzeczne i my chyba też bo słodycz jakiś się rano znalazł :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Ja chyba nie byłam grzeczna, bo dziecko zafundowało mi taką noc, że czuję się tak, jakbym w ogóle nie spała...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Ania - fajowy ten renifer, a Mikolaj pewnie sam zwiał, bo kto to widział mikołajki bez śniegu! :wink::wink:
    A swoją drogą jak go zobaczysz to dawaj go do nas, bo na prezenty z Oliwką czekamy!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    tu Mikolaj ,nie byl,bo pewnie jest W POLSCE...
  3.  permalink
    a T Mikołaj chodzi hahah tzn obchodza MIkołajki bo do mnie jakos nie przyszedl:angry:
    ale co tam zaraz jak tylko PIotrus wstanie idziemy na miasto kupic sobie po drobiazgu małym.ale naprawde małym bo wczoraj w spozywczym zosatwiłam tyle pieniedzy ze za duzo mi nie zostało.
    głowa mi dzisiaj pęka,normalnie nie pije kawy ale chyba sobie lece zrobic
    --
  4.  permalink
    dziewczyny mam prośbe,znacie lasagne Knorra? ja kupiłam a tu napisane wszystko po norwesku i nie pamietam ile ssie dawało wody a ile mleka czy smietany,moze któras pamieta albo ma w domu i mi podpowie?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Ho Ho Ho....
    Bogatego Mikołaja!!!! ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Witajcie Mikołajkowo.... u mnie bardzo skromnie bo praktycznie Julci doszliśmy do wniosku, że nic nie damy a Adriana chciała czapusię więc jej kupiłam to co sobie wybrała... dziadkowie dali słodycze...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Ania skąd wzięłaś tego renifera ??? ale fajniutki hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Wiecie co... jestem zgon niewyspany :/ chyba wzięło mnie jakieś przemęczenie a do tego dochodzą nocki i "stan czuwania" by usłyszeć Antosię
    Najchętniej przytuliłabym się do Maleńtasa i z nią pospała
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    And to wtul się w nią i wykorzystaj każdą wolną chwilę .....
  5.  permalink
    cześc dziewczynki:)

    U nas Mikołaj był:) Od rana w domu piski:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    u nas sa piski ale jakos srednio mikolajowe... dzieci sie jakos dogadac nie moga a i ja chodze jakby mnie osa udziabala. liczylam ze cos dzisaij rusze swiatecznie ale zimno i pada wiec okna czekaja na lepsze czasy a ukladanie w szafach nie ma prawa bytu przy wszedobylskim Krzysiu...

    AGa Ty tez piszczalas??

    Ciacho - nie kupuje takich rzeczy to nie pomoge

    Lady - renifer obfotografowany przez kolezanke, mieli wczoraj mikolaja w przedszkolu
  6.  permalink
    Ania-no moze nie piszczałam, ale... Kurcze- no mój prezent był fajny ;)

    A czemu zła jesteś? Tak bez powodu?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Aga po prostu nie lubie jak jest nie po mojej mysli :condused: mamy wieczorem goscia i niestety nic nie uda mi sie przez to zrobic wieczorowa pora bo to z takich co przychodza wczesnie a wychodza pozno.... na dodatek zakupy przerzucone na jutro rano a pozniej wizyta u tesciow nas czeka i znowu caly dzien w locie. jakos po tylu samotnych weekendach chcialo mi sie domowego w miare spokojnego weekendu...myslalam ze upieke chleb ale plany tez diabli wzieli z braku produktow... ehhh wybitnie nie moj ten dzien

    a tymczasem spadam szykowac Gabe na kinderbal.
  7.  permalink
    To nie moglas powieziec gościowi,żeby wybrał inny dzien na odwiedziny? :(
  8.  permalink
    a mnie tak boli glowa i zadne tabletka nie pomaga
    co za dzien
    --
  9.  permalink
    Ciacho- na ból głowy najlepszy jest sex. Wyluzujesz sie i zaraz ból przejdzie
  10.  permalink
    Aga rano juz mnie bolała M mi tez tak mówil to sie skusiłam-no nie pomogło
    no nic pewnie to na zmiane pogody
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Aga no jakos sie tak beze mnie panowie zgadali i juz nie bee tego odkrecala zwlaszcza ze licze na jakas rekompensate poznie :wink: zreszta jakby to powiedziala moja sis - dzieki temu bedzie leniwy wolny wieczor a nie jakies pracowanie mi po glowie chodzi..

    Ciacho to trzeba do skutku :) mnie jak boli glowa to w 95% porzadny sex pomaga, no chyba ze to od strasznego stresu to wtedy nic nie pomoze....


    moje dziecko normalnie z nogi na noge przestepuje zeby juz isc a ze to u nas pare blokow dalej to przedluzam jak moge zeby znowu pierwsza nie byla :P
  11.  permalink
    Ciasteczko- widac za mało było :) uwierz starszym kolezankom ;)
  12.  permalink
    dobrze dziewczyny w takim razie jak tylko M wróci z pracy niech sie bierze do roboty a co ma mnie tak bolec
    dzisiaj mam takiego lenia ze nawet mieszkania nie ogarnełam
    czy Wasze dzieci jak zazeły dreptac to tez były takie zajmujace ze nie mogłyscie wiekszosci rzeczy w domu zrobic? kurcze ta moja mała sierotka specjalnie mi ucieka na progi chociaz dobrze wie ze nie umie z nich zejsc.a ja latam za nim co by sie za mocno nie potrzaskał bo wypadki to ma jakies codziennie a to chyba nieuniknione
    --
  13.  permalink
    Oj ciacho- co ja Ci będę mówić... czasem myslałam sobie" ójde do pracy, to sobie odpocznę "
    Zmykam- do wieczora
  14.  permalink
    acha wszystko rozumiem..ehh ja powinnam byc chudziutka jak szczypiorek tyle sie za nim nachodze
    ja tez wpadne wieczorkiem
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    u mnie odwerotnie ,bo odkad VEVE chodzi mam ,wiecej czasu,ona po prostu biega po calym salonie i sama soba sie zajmuje,ja tylko ogladam...sprzata ze mna ,potem wrzuce fotke...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    moje dziecko po 3godiznnych baletach bylo tak mokre jakby ja ktos prysznicem polal. mam nadzieje ze tego nie odchoruje. gosc sie ewakuowal ale juz nie mam weny na konstruktywne dzialania. machnelam salatke cesarska i zaraz bede nianie ogladala w ramach prania mozgu :)
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Witam i ja wieczornie!!!Moj dziec juz spi!!!Dzis był straszny dzien, Bartosz dał tak popalic ze masakra, chyba mu ta druga jedynka idzie!!!Zaczał chodzic ale to wcale nie tak fajnie jak myslalam!!!Wszedzie sie potyka przewraca ciagle o cos placze!!!!Mam dos!!!Mnie tez dzis chyba jakas osa ugryzla, podobnie jak Ania nie lubie jak cos nie jest po mojej mysli!!!A wogole szkoda pisac, wszyscy mnie dzis wkurzali.
    No a poza tym byl u nas dzis mikolaj z tego wzgledu ze duzo dzieci!!!Bartus nie bal sie mikolaja chcial isc do niego na rece!!!Dostal garnuszek ale nie bawil sie nim dlugo!!!No takze generalnie to byl ciezki dzien!!!A jak u was???
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
  15.  permalink
    U nas taki przebierany Mikołaj chyba przyjdzie dopiero za rok jak Hania bedzie bardziej kumata. Jedno jest pewne- w tym roku utrafił z prezentem bo mała cały dzien się bawi nową zabawką :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    u nas nigdy nie bralismy takiego mikolaja. ja tez nie miewalam w dziecinstwie i jakos mowiac szczerze ten przedszkolny i pracowy u rodzicow mi wystarczal. u nas takie odiwedziny przebieranca ok 2lata temu kosztowaly ok 70zl i wizyta trwala 5-10min, jakies adidasy to najmniejsza wpadka byla :)

    Aga a co Hanutek dostala?
  16.  permalink
    Ania- my mamy swój superowy mikołajowy strój- z butami :)

    Hania dostała kucyka hfds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    ooo kucyk marzenie Gabrysi :) ciesze sie ze Hania zadowolona, nie ma to jak usmiech dziecka... chociaz u nas budzik tez robil furore i juz na rozne okazje dryndanie ustawialismy :))

    u nas nie byloby komu sie ze mikolaja przebrac :confused:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    My nie placilismy za wizyte bo to znajomy mikolaj!!Ja uwazam ze Bartek jest za malo kumaty ale to nie dla niego a dla innych dzieci ten mikolaj!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    a Gabrysia,wierzy w Mikolaja ,czy juz wie ,ze to tylko ludzie przebrani?
  17.  permalink
    Ania- u mnie jak Michał był mały to Adam się przebierał
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2008
     permalink
    Aga no jak sama widzialas mojemu R sporo brakuje do wizerunku mikolaja :)) chyba zebym mu poduszke przytiwerdzila :D

    Ewa - jasne ze wierzy, ona ma dopiero 6 lat :)
  18.  permalink
    Hehehe- no ale wiesz- Adam też był chudszy kiedys :) A brzuchol zawsze sztuczny mozna zrobić...... Mój młody przestał wierzyć w III klasie
  19.  permalink
    Marta rozumiem Cie ja ma to samo:/ co chwile jakas potyczka nie zdaze złapac i płacz
    no ale musza chodzic cwiczyc to za jakis czas bedzie dobrze.
    ale dzien faktycznie meczacy bo tez mam juz dosyc,zaraz M jakis film zapusci i pewnie na nim odlece
    Piotrus skromnie na Mikołaja-samochód koparka taki plastikowy-zero zaiteresowania i miękka piłka która sie fajnie odbija no tym juz troche bardziej sie bawił ale jak zwykle najwieksza zabawa dla niego jest CHODZENIE tego nic nie przebije
    --
  20.  permalink
    Eva, widze, ze masz małego pomocnika:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    MILEJ NIEDZIELI...
  21.  permalink
    czesc dziewczyny w nudną niedziele
    głowa dalej boli chyba jestem jakas nieuleczalna
    M w pracy wiec sie wynudze dzisiaj na maksa
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie z kawą
    Czuję się beznadziejnie i jeśli dziś będzie temp jutro zasuwam do lekarza bo mam dosyć po nocy i wieczorze
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Witam w niedzielę...
    Tak mi się dzisiaj dobrze spało, a tu nagle mąż wrócił - odkąd mamy samochód przyjeżdża wcześniej i jakoś nie zawsze zdążę się wyspać... Co ciekawe, nawet terrorysta mnie obudził wcześniej...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    my zaraz spadamy na zakupy. moze uda mi sie dorwac make razowa to bym jutro chleba napiekla
    troche nie chce mi sie dupska z domu ruszyc ale mama powiedziala ze dzieciaki mozemy do niej dac to bysmy dokupili jeszcze jakies papiery do pakowania prezentow no i zakupy spokojniejsze... trzeba chyba skorzystac bo i zapasy sie koncza a w rossmanie troche promocji jest wiec zawsze to jakies oszczednosci sie poczyni
  22.  permalink
    no to Wam troche zazdroszcze Aniu tego zlaatanego dnia bo ja tu nie mam nawet spozywczego otwartego gdzie mogłabym skoczyc.Piotrus sam nie wie czego chce czy spac by poszedł czy jednak sie bawic i troche mi marudzi.no nic jakos te 3 godziny wytrzymam i kłade go spac.M poszedł do pracy do godz 19 :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam i ja niedzielnie.
    U nas straszna pogoda - istnie barowa, leje od rana i nie zapowiada sie na zmianę. :sad::sad::sad:
    Płakać sie normalnie chce, a mi dużo nie terzeba , bo lada chwila @ przyjdzie - buuuuuuuu:cry::cry::cry:

    Widzę, że Hania dostała tego ślicznego kucyka - super, że jej sie podobał.
    Moja siostra, a chrzestna Oliwki chciała teraz na gwiazdkę jej zakupić, ale stwierdziliśmy, że na 2 latka będzie lepiej. To droga zabawka, więc im starsza ty bardziej będzie się cieszyć, zajmować i bawić. Ale dobrze wiedzieć, że jest sprawdzona. :wink::wink::wink:

    A co do Mikołaja to mój M zakupił strój, ale zdecydowaliśmy, że jeszcze nie w tym roku, chyba Oliwkajeszcze jest za mała, a nie chcielibyśmy, żeby miała jakiś uraz. Teraz bardzo lubi Mikołaja takiego w reklamie, bajce, książeczce i niech tak zostanie. Jak sie obudziła to jej powiedzieliśmy, że był Mikołaj i zostawił dla niej prezenty i zapomniał czapki - z tej czapki swoją drogą to się cieszyła.
    Pozatym czytałam na Onecie i słuchałam w radio, że dopiero dzieci od 3 roku życi powinny mieć bliski kontakt z Mikołajem, bo jak są małe to widok kogoś takiego może wywołać traumę i już zawsze będą dostawać histerii na widok Mikołaja, a przecież nie o to nam chodzi. Także strój poczeko do przyszlego roku, może wtedy spróbujemy!?

    Miłej niedzieli wszystkim.:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    witam w niedzielę :)))
    pogoda okropniasta...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.