Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Wrócilam... serduszko zdrowe jak dzwon! Wszystko dobrze z dzidzią Pani doktor badała serduszko z 30 min, mój M widział serduszko i przeplywającą krew zastawki wszysko, powiedzial mi że dziecko jest zdrowiutkie iteraz mam zrobić już normalne usg w 30 tyg. Dzisiaj była dzidzia bardziej chętna do współpracy Pani doktor spytała czy znamy płeć powiedzieliśmy że nie więc spytała kto jest w domku jak powiedzieliśmy że chłopaczek to uśmiechnęła się do nas i oznajmiła no to teraz będzie córcią!
    :cheer::clap::crazy::jumping::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Magg tak się cieszę :crazy::crazy::crazy:

    suuuuuuuuuuper, że NYNKA i że ZDROWA!!!!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    no i bedą sukieneczki :)) gratulacje Magg :*:)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    no będą, będą już nie mogę się doczekać
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    to skoro juz wiesz co to to trzymaj kciuki zeby i moja dzidzia pokazała za przeproszeniem tyłek w piatek zeym wiedziala czy mam wyciagac z szafy sukieneczki czy kupowac gacioszki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Magś a to świetne wiadomości dzisiaj :)) Zatem będziesz miała upragnioną córcię :)) oj oj oj niech tatuś już od młodych lat trzyma się za portfel :)) dwie kobiety to nie lada wyzwanie :))

    kfiatuszku a tobie lepiej jak pociecha się pupą nie wypina bo nie wiedziała dalej co ciekawego kryje między nóżkami! Niech brzucholek wystawi i nóżki rozchyla hi hi hi :))
  1.  permalink
    Magg- ciesze się, ze dzidziorek zdrowy:)
    No a dziewuszki to Ci zazdroszczę... ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    dobrze, że Ja już przerabiam od kilkunastu lat dziewczynę a teraz czas u mnie na chłopaczka i jestem ciekawa co tak naprawdę moja dzidzia kryje między nóżkami :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    Spotyka niedźwiedź zajączka na rowerze.
    - Zajączku, skąd masz rower ?
    - Nie pije się, to się ma, odpowiada zajączek.
    Na drugi dzień jedzie zajączek rowerem, a obok niego przelatuje niedźwiedź helikopterem.
    - Niedźwiedziu, skąd masz taki ładny helikopterek ?
    - Sprzedało się butelki to się ma...
  2.  permalink
    Lady - chyba dziś humor lepszy:)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny strasznie Wam dziękuje! M powiedział że blokuje mi konto na allegro :crazy: bo już czuje przez kości co się będzie działo!
    Kfiatuszku to trzymam kciuki za piątek niech się ujawni! Powiem Wam że teraz nie liczyłam już na to że się pokaze i może dlatego....
    jestem tak szczęśliwa że wszystko dobrze z serduszkiem..
    Teraz czekamy na wieści od AniM, oby wszystko skończyło się pomyślnie...

    Ależ u nas piękna pogoda! :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Lady niech wystawi tyłek tak mocno zeby zobaczyc czy cos dynda czy nie :)) a jak myslicie jakmoja dzidzia jest ułozona miednicowo narazie to trudno bedzie ją zidentyfikowac??:)

    u nas tez piena pogoda sloneczko swieci i wogole :)) ide dzisiaj do lekarza internisty na konsultacje :) coby mi sie do pamietniczka wpisał :))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Kfiatuszek że co proszę? jaki pamietniczek jaki wpis?
    moja jest ułożona "dowolnie" tak określiła to Pani doktor :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    hehehe :) moj ginek kazał mi zrobic konsultacje internistyczna :) zeby do karty ciazowej wpisac :) z tyłu jest takie miejsce do wpisania :) i tak mi sie skojarzylo z pamietniczkiem :D

    dowolnie powiadasz??:) moja dzidiza to chyba ułozona jest jak jej sie podoba w zaleznosci od pory dnia :) ale chyba najczesciej lezy na plecach sobie wygodnie :) od samego poczatku :))
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Magg szaleeejjjj!!! Super, ja też bym chciała mieć NYNKĘ w przyszłości, ale i tak jestem dumna z dwóch siusiaków:wink:
    Nasi znajomi mają przede wszystkim córcie, jak nie dwie!! Mówią nam, że to sezon na "dziurawce" a MY nie dosyć, że trafiła nam się promocja - BLIŹNIAKI - to jesio dwa synalki :cheer::cheer: Ale będą gadać :boogie:

    Ale tak naprawdę to ZDROWIE szkrabów jest najważniejsze, strasznie się wtedy denerwowałam na echo :heartbounce::heartbounce:

    Trzymam kciuki za naszą AnięM - będzie wsio dobrze!!!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    A cio do ułożenie .... hmmmm dziewczyny to jest nie doopisania, to trzebaby było zobaczyć jak mój brzusio zmienia kształty - dzidziolki tak się rozpychają hahahaha - czasem mam wrażenie, że oszaleję :crazy:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    u mnie wiosna, wiosna, wiosna...

    Dzisiaj wstałam ciutkę po 6 rano, posiedzialam do 8 bo nie było sensu nic innego robić no i tak mi się przysnęło, że wstałam przed chwileczką tzn 12 hi hi hi :)) ale mam leniuszka w dupci :))

    Idę pod prysznic i idę na spacerek bo tak pięknie i cieplutko :))

    Ciekawe kiedy Ja będę miała echo serduszka bo jeszcze nie słyszałam - hmmmm mam nadzieję, że też będzie wsio ok i moja dzidzia będzie zdrowa :))

    Co do Anulki to życzę jej wiele wiele dobrego, samych dobrych wiadomości :))

    aga1976 jest dzisiaj poprawa :)) musi być poprawa :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    dziewczyny dzieki za kciuki ale jeszcze troche sobie za nas je potrzymacie bo przed nami dluga przeprawa, wszystko napisalam na przyszlych mamusiach, pozdrawiam i lece odpoczywac
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Aniu będziemy aż do końca trzymały i jeszcze dłużej :))

    WSZYSTKIEGO NAJ, NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIETY życzy KOBIETA hi hi hi

    Kobieta
    - to piękny kwiat,
    to niedocenione zioło,
    które zajmuje cały świat,
    o którym się mówi wokoło.
    Mówi
    - nie znając istoty ciała,
    mówi
    - nie znając doliny duszy.
    Kobieta
    - to nie tylko kwiat,
    to kamień,
    co z czasem się kruszy.



    Kobieta - to piekło,
    czy słodki piernik w miodzie,
    to uśmiech poranka,
    samochód - dobra marka,
    jajecznica na śniadanie,
    czy czyste co dzień ubranie?
    A może zmora zielona,
    przy której każdy kona,
    czy trucizna w galaretce,
    niech spróbuje kto zechce.
    Dla ukochanego jesteśmy jak:
    słodki piernik w miodzie,
    uśmiech poranka,
    samochód - dobra marka,
    jajecznica na śniadanie
    i czyste co dzień ubranie!

    http://www.jubi.buum.pl/pl_6_g-kwiaty-botaniczny-2004_0.html

    a to kwiaty dla Nas KOBIET :))

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    aż się słodko robi.....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    na słodkie to Ja mam smaka ale buuu
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Wyszłam dzisiaj zaprowadzić młodego weszłam do hali i o mało nie zemdlałam tam było tak gorąco a ja musiałam zakupki zrobić oj wracałam do domu chyba z 0,5 godziny a mam 400 m szok! Padłam i spałam do teraz gdzie ta energia, słońca nie ma... buuu
    Gdy widzę słodycze to kwiczę!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Magg Ja to aż zmieniłam nastrój swój z dobrego na zły!
    U mnie pada deszcz az jestem wściekła!
    Miałam wyjść z domku ale jakoś nie mam ochoty wrrr zła jestem i sama nie wiem na co!
    Zmęczenie mnie dopada i chyba położę się i potrenuję oczka :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    A ja licze ze moj optymizm wczorajszo-poznowieczorny bedzie teraz trwal juz dlugo dlugo dlugo (do kolejnej wizyty u wirtuoza usg wrrr) no i ze jakos powolutku sie pozbieramy. pierwszy sukces to taki ze i mi i mezowi udalo sie przespac calutka noc od opnad tygodnia po raz pierwszy, ciurkiem od 23 do 7 rano i budzika... czuje sie jak nowo narodzona
  3.  permalink
    rzeczywiście aniu ten Wasz gin to cudotwórca:) Gdyby było bliżej, pewnie sama bym się do niego przeniosła:)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Ja mam szpital w domu.....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Aniu teraz nic tylko będzie z każdym dniem lepiej! Cieszę się, że odzyskujesz siły i towarzyszy Ci wiara :))
    Nie gadajcie mi o szpitalach w domku bo u mnie jak na razie spokój panuje :)) Chorować nie mam ochoty :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Laseczki a co Wy na to? bo Ja chyba zwariuję :))




    a tu więcej tego macie
    http://www.wojcik.com.pl/index-kol-2007a.html
  4.  permalink
    Ja uwielbiam ubranka Wójcika- są naprawdę rewelacyjne
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    wojcik jest fajny i wygladowo i jakosciowo ale cenowo to mi sie zupelnie nie podoba... chcialam raz kupic komplecik Gabrysi na swieta ale jak zobaczylam ze princeska z bluzeczka kosztuja 130zl na przecenie to odpuscilam. Nie wiem jaki byloby ladne to ja tyle na ubranko dla dziecka nie wydam. Niestety u nich za 40zl to niewiele co sie kupic da
  5.  permalink
    to prawda- ceny mają zaporowe.....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Aniu ceny rewelacyjne ale oko nacieszyć możemy chociażby tymi dzieciaczkami na fotkach w tych ich ślicznych ubrankach :)) są rewelacyjne :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Lady znam te stronke, moim zdaniem sklep ma ceny zaporowe i bardzo maly wybor. jest kilka innych normalnych sklepow online ktore oferuja rzeczy dla wczesniaczkow w znacznie lepszych cenach no i szersza game towaru maja. poza tym oferowane przez nich ubranka sa przez glowke a takiemu malcowi tak nie mozna zakladac tylko na poczatku wszystko musi byc rozpinane (tyle juz sie dowiedzialam od neonatolog) wiec jakas mala skucha sie pojawia jesli idzie o ich kompetencje.
    Ogolnie strona niby dla wczesniakow ale malo przydatnych jak dla mnie info niestety...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    wiecie co jestem padnięta.... im więcej chodże tym bardziej słaniam sie z nog... chyba kości mi sie zastały i trzeba będzie to jakoś uporządkować!
    No i jak widzę tu i tam mamuśiek nam przybywa na 28dni hmmm i jak tak dalej będzie to Damazy z walizkami pójdzie hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    U mnie cała prawie rodzinka chora poza mną i córą! Każdy przeziębiony albo jakieś dolegliwości żołądkowe! Brak zimy chyba się przyczynił, że wirusków naściągało więcej niż zwykle!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Chyba tak Lady! Młody niby ma grypę a dzisiaj już nie ma gorączki, trochę go tylko gardło drapie zero kataru, sama nie wiem co mu jest! Może to tylko jakieś osłabienie... albo tak dobrze mu lekarka leki dobrala1 Cholera wie!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Magg u mnie mój M dzisiaj przyszedł z pracy o 11 bo rano ściskał ubikację ( gorzej niż Ja w ciązy ) no i ogólnie czuje się tak, mówi - jakby go ktoś całą noc bił :))
    Leży teraz w łóżku a Ja oczywiście stoję z pracą - bo nie chcę mu przeszkadzać w spaniu wrrr
    Chłop w domu to poniekąd zgroza - chory chłop!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Mój M pojechał oglądać volvo mam nadzieję że kupi!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    a my po spacerku, pogoda piekna sloneczko swieci tylko chyba cisnienie cos szaleje bo koszmarnie boli mnie glowa... kawet postaram sie juz calkowicie wyeliminowac chociaz czuje ze cisnionko mi spada ...
    a na obiad panga w smietanie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    a Ja właśnie na etapie robienia włosków ale jak zwykle pogoda się chrzani i nie wiem czy uda mi się pospacerować. Ale jestem już wściekła... słoneczko mi pitło :((
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    U nas też nie świeci buro się zrobiło, ponuro i fuj!
    A co robisz z włoskami Lady?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Magg mylam i suszyłam bo na spacerek się z mężem wybrałam! Od wody strasznie jest zimno - ciutkę zmarzłam więc teraz wybieram się do teściowej z buta :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 11th 2007
     permalink
    Niedziela - za oknem piękna pogoda a w moim gardle jeszcze piękniejsza! Gardło rozpalone jak sierpniowe słoneczko wrrrr :devil: Tak mi sie nie chce już chorowac a tu męczarnie kaszlowe :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 11th 2007
     permalink
    Czuję się fatalnie a do tego mam wrażenie, ze serce mi wyskoczy - nie mam pojęcia co się dzieje!
    Ciśnienie dzisiaj mnie dopadło 110 x 58 x 101 - to ostatnie czyli puls jest nie taki jak powinien do całej reszty i byc może dlatego mam zawroty głowy i takie walenie serca :((
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 11th 2007
     permalink
    lady prawdopodobnie od tego pulsu. postaraj sie zrelaksować.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 11th 2007
     permalink
    U Ciebie słońce a u nas buro i ponuro paskudztwo!
    Ale za to mam nowe autko hurra! Mąż będzie w domu :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2007 zmieniony
     permalink
    A mnie wkurza ze wszedzie i wszystko rozbija sie o kase... Troche sie dzisial podlamalam... nie sadzilam ze hotel dla matek przy centrum zdrowia dziecka jest taki strasznie drogi - 40zl/doba za pobyt w 3osobowym pokoju z innymi mamami, sadzilam ze skoro dzieciaczek jest taki malenki to jakos to inaczej rozwiazuja (u nas w szpitalu na noworodkowym mamy sa z dzieckiem za darmo a jak dziecko starsze na oddziale dzieciecym to za cegielke 5zlotowa) troszke mnie te wydatki przerazaja bo nas czeka pobyt w szpitalu tak ok poltorej miesiaca a w warszawie nie mamy zadnej rodziny zreszta nawet gdyby to trudno byc komus tyle molem na glowie:sad:
    i nie mowie tu o jakis mega warunkach tylko o takim bardziej koczowaniu, bo pokoj hotelowy taki z czajnikiem czy mosliwoscia ugotowania czegokolwiek to juz koszt 90zl za dobe. :devil:
  6.  permalink
    Aniu- to są niestety uroki warszawy... Tu wszystko jest drogie jak diabli......
    Ale tak sobie myslę, że może warto zebyś rozejzała się za samodzielnym pokojem lub kawalerką wynajmowaną przez kogoś prywatnie? Z tego co słyszałam kiedyś ludzie w okolicy wynajmują pokoje rodzicom szpitalnych maluchów... Międzylesie to dzielnica domów jednorodzinnych... Myślę, że koszt wynajęcia takiego pokoju bedzie zdecydowanie mniejszy niż 1200zł miesięcznie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2007
     permalink
    Aga przejrzałam wlasnie oferty kwater prywatnych w Miedzylesiu i ku mojemu zaskoczeniu ceny byly znacznie przystepniejsze. no i co wazne kwatery sa oddalone o 300-500 metrod od Centrum a pokoj 2 osobowy to koszt ok 30zl za osobe a za 40zl to juz mozna jedynke dostac a nie tak jak w przyszpitalnym 3osobowy. zapisalam sobie adresy i jak juz bede znala dokladniejszy termin to bede obdzwaniala po kolei i moze z kims uda sie dogadac na jeszcze lepsza cene skoro to byloby dlugoterminowe wynajecie.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.