Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    ale mam dzien dzisiaj straszny
    mam @ i wszystko mnie denrwuje a najbardziej moje wrzeszczace dziecko ,wrzeszczy sobie dla zabawy a ja zaraz wyjde z siebie tym bardziej ze od 7 nie spi i poprostu chce mi sie ryczec juz.
    dzisiaj stwierdziłam ze komletnie nic nie robie poza właczeniem zmywarki-mam wszystko gdzies
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    oj wierze ci ciacho,sasiadka ma dwujke dzieci ,co sa nieznosne,jak od niej wychodze to jestem zmeczona okropnie...VEVE nie jest aniolkiem,ale zajmie sie sama soba,wiec nie mam ciezko...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    UDANEJ NIEDZIELI DZIEWCZYNY


    u mnie tez barowa pogoda ale poduszkowa :(( wrrr nie lubię tak i chyba czekam na poniedziałek i pracę :) bo tam się chociaż coś dzieje :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    mi się właśnie też @ zaczęła... :((((
    boli cholernie mnie brzuch! echhh :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Miłego popołudnia niedzielnego - a u mnie się wypogadza i słonko świeci :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    u nas popaduje i nosa z domu najchetniej bym nie wysadzila ale u tesciowa zapraszala na kawe i ciacho wiec nie wypada nie jechac...

    dziewczyny uczylyscie kiedys kogos z rodziny obslugi komputera? ale kogos kto nie wie do czego sluzy myszka i jak sie komp wlacza? jesli nie to polecam - przednia zabawa :bigsmile: ja dzisiaj usilowalam cioci (lat 52) pokazac z czym to sie je i usmialam sie do lez, od jutra ma jakies szkolenie z komputerem w roli glownej i nie chciala byc kompletnie zielona... na koniec wyciagnelam laptoka mezowego i stwierdzila ze ona woli paluchem ruszac po okienku niz mysza i ze chyba sobie kupi laptoka zeby uwaga "nie odstawac od spoleczenstwa" :tooth:
  2.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Ale miałam dzisiaj koszmarny poranek - małpa dała mi nieźle popalić, nie dość, że brzuch mnie boli strasznie, to jeszcze przez pół dnia straszne mdłości miałam, czułam się paskudnie, dobrze, ze juz jest lepiej, nei pamiętam kiedy ostatnio taka wstrętna małpa mi się przytrafiła...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    She łącze sie z Toba w bólu chociaz ja na tabletach nie ma az takich strasznych za to humory mam straszne
    dziecko spało tylko godzine ciekawe jak dociagnie do wieczora.
    zaraz ide z domu z nim troche po dworze pochodzic i pranie wstawic bo wczoraj cały czas pralnia zajeta była
    mój M w pracy na 12 h poszedł zadowolony bo to wiadomo niedziela extra płatna a ja jak taki kołek sama tu.mam nadzieje ze cos mi sie skapnie z tych jego ekstra nadgodzin
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    ANIA M,uczylam moja mame i mojego M ,ale ja sie nie smieje ,bo wiem,ze dla nich to czarna magia ,sama tez nie jestem dobra w operacjach komputerowych i ja pytam siostre o wszystko...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    MOI jeszcze spia,ja robie nalesniki,ale z nutella i jablkami wysmazonymi...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    @ nie masz, a nastrój? Na tabletach nie masz uregulowanego nastroju bez większych zmian? Przecież nie masz skoku progesteronu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    my wlasnie wrocilismy od tesciow. siostra meza zaprosila nas na chrzciny, robia w 1 dzien swiat. kurcze termin jak termin ale ten okres jest i tak nadwyrezajacy dla budzetu a tu na nowy prezent bedzie trzeba kase wygospodarowac...

    dziewczyny co wy dawalyscie na chrzciny w rodzinie? max mozemy do 150zl cos kupic
    mysle o ktoryms z ogrodkow z little tikes. uwazacie ze to dobry prezent?
  4.  permalink
    ale jakos tak juz mam ze przed okresem chodze rozdrazniona-nie umiem Ci tego wytłumaczyc a moze tabletki nie działaja hahahah:) nawet jakbym nie zrobiła przerwy i tak miałabym humory.jak to nie mam @??? MAM właśnie
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciekawe, skąd to się bierze.
    Owszem, nie masz, bo i skąd? Krwawienie tak, @ nie.
    Gdyby nie działały i miałabyś owulację, to i @ by występowała.
    --
  5.  permalink
    Aniu, ten ogródek fajnie wygląda, tyle, że ja dzieci nie mam, więc oceniam bardzo subiektywnie:D. Widzę, ze Wy dość drogie prezenty na chrzciny robicie, u nas prezenty od rodziny na ogół w 100 zł się zamykają, jedynie chrzestni droższe prezenty kupują.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Ja też chciałam chrzcić na święta ale chyba w końcu zrezygnuję bo Ci na których mi zależy by byli mają już jakieś tam plany :(

    Jestem dziś zgon, męczy mnie stan podgorączkowy i pół dnia spędziłam pod kocem z Tosią i dziećmi - pograliśmy w karty mistrza i inne gry - lenistwo totalne
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Sheh ja myslalam ze to dosc skromnie bo z kim nie rozmawiam to sumy powyzej 200zl dawal nawet idac do znajomych bo w rodzinie wiecej. my ich na chrzciny nie prosilismy bo jako takich nie robilismy a teraz nie potrafie sie do konca odnalezc w sytuacji. przegladalismy rozne opcje ale za ok 100zl nie ma co praktycznie kupic takiego do sensu ponadczasowego a z pewnych wzgledow kasy wolalabym nie dawac :shamed: na komunie chrzesniacy dostali po 300zl takze tez sie nie "rzucilismy"
    musze sprawe przegadac jeszcze z mezem i moze jutro wyskocze do sklepu dzieciowego czy hurtowni zobaczyc czy nic fajnego w oko mi nie wpadnie.
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Ania nie jestes sama my tez idziemy w pierwszy dzien swiat na chrzciny i tez mam problem co kupic!!!Jak cos wymyslisz fajnego to daj znac!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Marta ja ogladalam lezaczki bujaczki, maty i wlasnie ogrodki little tikes. szkoda ze ceny sa takie porazajace :((
    na razie najbardziej skaldanimy sie ku ogrodkowi.
  6.  permalink
    Wow, to niezłe stawki cieszę się, że u nas jeszcze takich nie ma, bo zbankrutowałabym...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Sheh a tak duzo mazs w rodzinie chrztow etc? u nas w sumie do tej pory to sie ok 300zl na prezent od rodziny na wesele daje wiec stawki i mnie przerazaja. w sumie od 9 lat nie mielismy zadnego chrztu poza naszym wlasnymi dzieciakami..
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    ANIA mnioe wydaje sie ,ze kazdy daje pieniadze ile moze,jak VEVE miala chrzest ,to ja wlasnie chcialam kase,ale nie patrzylam kto dal mniej a kto wiecej...zycie jest drogie i to sie rozumie...
  7.  permalink
    Aniu, mam mało, wysyp chrztów dopiero będzie jak się moje pokolenie zdecyduje na dzieci, na razie jedna kuzynka jest w ciąży, ale u nas na chrzest się daje dużó mniej niż na wesele, na wesele jakieś 500 zł, a chrzestni koło 1000zł...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Szczerze mówiąc już się stresuję weselem kuzyna, bo nie wiem jak z moją pracą będzie i czy tyle kasy uzbieram
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    jest jeszcze opcja ze sprawdze ile kosztuja srebrne obrazki Matka Boska z Dzieciatkiem cos w tym stylu i dorzucimy to tego hustawke po Krzysiu, taka zupelnie niezniszczona i niewiele uzywana. ten termin swiateczny jednak nie jest szczegolnie trafiony jesli idzie o prezenty dodatkowe :(
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie po weekendzie. U nas na chrzciny daje się prezenty za max 100 zł. Maksiu dostał np. krzesełko drewniane do karmienia, dużego miśka, jakąś zabawkę edukacyjną itp... Aniu ja myślę, że nie ma co przesadzać, nie sądzę, żeby rodzice była nastawieni na drogie prezenty, przecież nie o to w tym chodzi ;)
    Ps. Myslę, że muzyczny ogródek to dobry pomysł :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Jemma muzyczny ogrodek z przesylka to 150zl :(
    ta mala bedzie miala dopiero 5.5tygodnia wiec prezentu mega na wyrost tez bym nie chciala kupowac. krzeselko maja po starszym dzieciu

    duza kicha bylby taki obrazek i uzywana hustawka??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    tzn wiem ze obrazek to nie kicha tylko piekna pamiatka by byla ale dorzucenie tej hustawki zeby ten prezent byl taki ciut lepsiejszy...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Ania wg mnie używana rzecz odpada zupełnie.... a o jakim obrazku myślisz???
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu my mamy pożyczony taki i śmiało moge polecić; dzieciak jak tylko zacznie fikac nóżkami to już się może zacząć tym "bawić"
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Jemma z kurierem w sumie wyszloby 100zl

    Lady obrazki srebrne w tym stylu
    hustawke i tak z czasem im oddamy bo nie wyrzuce przeciez :)
    co do rzeczy uzywanych to ja na prezent nie raz dostalam dla moich dzieci po kims i nie wybrzydzalam. nawet ubranko do chrztu Krzys mial z drugiej reki ale po prostu punkt widzenia zalezy jak zawsze od pkt. siedzenia
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    obrazek ladny i fajna pamiatka...
  9.  permalink
    Witam wieczornie :)
    Ania- ja bym skłaniała się ku lezaczkowi albo macie edu. Oczywiście obrazek albo inna pamiątka koniecznie.

    And- skąd ten stan podgorączkowy? Przeziębienie? Piersi? Idz dziewczyno do lekarza, bo to nie wygląda fajnie :(
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    To mi się szalenie podoba http://image.ceneo.pl/data/products/1721274/productToCategory.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    aga1976:
    And- skąd ten stan podgorączkowy? Przeziębienie? Piersi?
    Aga stawiam na przeziębienie - ponad tydzień walczyłam z gardłem no i mnie wzięło choć gardło nie boli już :/ Ale kaszel i temp :/ Jutro pójdę na pewno
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Aga ale lezaczki i maty sa strasznie drogie :(
    najtansza canpolu jaka widzialam to 100zl i totalnie mi sie nie podobala.
    jesli bylby juz jakis prezent to pamiatka w postaci ksiazeczki co najwyzej.

    jutro usiadziemy z R przekalkulowac budzet bo wzielismy swinie i prezenty kupilismy i juz z poborow niewiele zostalo po zrobieniu oplat
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja mysle o takim niedrogim prezencie ale ten ogrodek jest fajny
  10.  permalink
    No ten który miałyśmy z fishera w wysyłką przeciez kupisz za 150 zł... Do tego jakas pamiątkowa karta i gotowe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Aga te 150zl to juz ostatecznosc mowiac szczerze dlatego na razie sie waham. dopiero jak rozpisze kase to zobacze jak stoimy. poza tym sprwacdzalam cene - z przesylka wychodzi za lezaczek 170zl , poza tym wydaje mi sie ze ogrodek posluzy dluzej... ehhh w sumie zaluje ze w ogole nas zaprosili :sad::sad::shamed:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    wez ANKA ,przeciez to nie o prezent chodzi,kupc co mozesz,ja jak poszlam do sasiadki ,to dalam 50 euro,fakt zaprosila mnie w tym samym dniu,bo dopiero wprowadzilismy sie...
  11.  permalink
    O kurcze - Ania - wariacie... Przeciez idziecie cieszyć się z sakramentu... Jezeli macie teraz problem z finansami to kup tylko pamiatkową kartę. Przeciez to najbliższa rodzina- zrozumieją !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    wiesz to sa ludzie ktorzy kupuja dzieciom mega wypasione prezenty. fakt ubranka biora po Krzysiu i z uzywaka dla malej bo tak postanowili ze do roku sie nie oplaca w ciuchy inwestowac ale np ich syn na 9 urodziny dostal laptopa :|
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    no i co z tego...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    ja na ludzi nie patrze...
  12.  permalink
    No i co z tego? To ,że oni kupili laptopa to znaczy,że Ty masz się zamartwiać prezentem na chrzest? Ania... Przeciez juz kiedyś rozmawiałyśmy o tym,że mamy w d... to co ludzie powiedzą.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    aga1976: mamy w d... to co ludzie powiedzą

    i to jest argument, jestem za :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    ehhh staram sie tyle ze to syt. ze rodzina najblizsza i jeszcze jakos mezowi bede musiala to przetlumaczyc...
    wiecie to jego jedyna siostra i mysle ze moze byc mi trudno wylozyc facetowi moje poglady :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    jak to jest ,siostra twojego M ,to naturalne ze jestescie zaproszeni ,i na pewno nie zaprosili was dla prezentòw...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    a teraz w innej sprwie poratujcie - co jest dobrego na bol zeba?? moj mezu od ponad pol godz zdycha i sie wije wrecz. ketonal nie zadzialal. bol przyszedl nagle i chyba niezle go boli bo juz z poduszka i koldra na glowie lezy :confused:
  13.  permalink
    To powiedz Robertowi,ze Ty jesteś jedyna żoną ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.