Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Ewa - my ich nie zaprosilismy tyle ze my nawet rodzicow nie zapraszalismy bo na kolacji byli tylko chrzestni z rodzinami
  1.  permalink
    W sparwie bólu zęba to chyab nie pomogę - bo nie miewam... MOże jakiś apap extra?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    pogotowie dentystyczne,mnie tylko to ratowalo...
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Niech sobie gozdzika przygryzie tym zebem co go boli to moze pomoze!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Nigdy ząb mnie nie bolał; M zapija kielichem - mówi, że to pomaga przetrwać do następnego dnia.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    wlasnie nie wiem czy jakis nurofen ultrafast moge dac mu po tym ketonalu. niechby z 1.5godz wytrzymal chociaz do nastepnego proszka :confused:

    Ewa u nas nie ma czegos takiego jak pogotowie dentystycnze
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    pa do jutra M ma okres i marudzi...
  2.  permalink
    Dobranoc dziewczyny, zmykam do jutra. dzisiejszy dzień był mega leniwy przez te dolegliwości malpowe, ale jutro trzeba sie będzie wziąć wreszcie za siebie, wiec przynajmneij się porządnie wyśpię:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Jemma- widzę,że nasi meżowie mają podobne metody leczenia. Hehe :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    moj kiedys tez by to zrobil ale od pewnej imprezy nie tyka wodki z obawy ze przyjdzie mu sie z kibelkiem przytulac :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Dziewczyny, czy kfiatuszkowa to się rozsypala na weekend?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Sheh, Ewa spokojnej nocy

    u nas zapowiada sie cos nieciekawie. pomijam ze R sobie miejsca nie moze znalezc to Krzysko juz 2 wejscia zrobil odkad spac poszedl a i Gaba cos kaslac zaczyna... czyzby kolejny "cudowny" tydzien przez nami ??? :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Jemma - wczoraj kfiatuszek jeszcze w dwupaku pisala
  4.  permalink
    Aniu- dzieciaki pewni czują Wasze poddenerwowanie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Aga ja sie obawiam ze to moze byc inwazja zarazkow. Gabrysia wrocila wczoraj z imprezy urodzinowej mokra jakby ja ktos prysznicem oblal. zapodalam witaminy ale dzisiaj od popoludnia kaszel sie pojawil. najchetniej bym z 2 dni ja w domu przetrzymala jesli rano tez tak bedzie. teraz ja wybudzilam i tantum prysnelam... a Krzysiowi to zubale (trojki) wylaza. jedna sie przebija a trzy inne dziasla rozsadzaja i rozsadzic nie moga
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Idę się już położyć. Człowiek czuje zmęczenie, dopiero jak usiądzie odpocząć ;)
  5.  permalink
    O kurka... Mam nadzieję,że nie przyniosła żadnej poważnej zarazy z tej imprezy i że to tylko chwilowe osłabienie...
    Dobranoc jemma :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    wpadłam zajrzec co u was
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Jest tu jeszcze ktoś???

    Ania - kurcze jak Ketonal nie zadziałał to może być problem z uśmierzeniem tego bólu. Jakieś lodowate okłady i raniutko koniecznie do stomatologa bez kolejki.
    Co do chrztu to faktycznie nie przesadzaj, przecież nie możesz dać ostatnich pieniążków na prezent..........., no cośty.
    A może na pamiatkę jakaś łyżeczka z grawerkiem lub właśnie ten srebrny obrazek i tyle - liczy się wasza obecność.


    Widzę, że jakaś epidemia z tymi @ w dniu dzisiejszym. :wink::wink::wink:
    --
  6.  permalink
    Iwa- ja jestem jeszcze - ale zaraz tez spadam męza pomolestowac ;)

    szkoda,że to juz koniec weekendu :(
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    żegnam 1wszy @owy dzień i idę spać :))))

    papap
    --
  7.  permalink
    czesc dziewczyny
    tylko jeszcze jedno zanim sie rozpisze:
    Amazonko masz racje mam krwawienie z odstawienia ale ja dalej bede to nazywac okresem ,a humory mam zawsze i uwierz mi ze skoro Ty nie wiesz dlaczego i jakim cudem to ja tym bardziej.jestem widac wyjątkowa.


    wczorajszy dzien-mega do bani jak to Ania kiedys napisała masakra.com
    dziecko nam sie zbuntowało ,nie chciał isc spac i zasnał dopiero o 23 i juz od pól godziny sie bawi traktorem
    mnie dalej głowa boli wrrrr
    Aniu jak tam M dał sobie rade? kurcze po ketonalu mu ni eprzeszło to nie wiem co jeszcze ale powiem Ci ze jak mnie bolało ucho to szybciej działał nurofen ultra forte ale krocej niz ketonal.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Witam po weekendzie :D
    Kawa już dopijana i trza się zaraz dzieckami zająć - jeszcze dosypiają w moim łóżku :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    czemu ta noc taka krotka byla???
    Krzys do godziny 1 obudzil sie 2 razy z kazslu wiec dalam rozpylilam mu na spiocha tantum i podalam porcje nurofenu bo byl strasznie niespokojny. szlam spac ok 3 (znowu sie zaczytalam!!!) to juz nie kaslal. mezu tak po 23 dobral podwojny ketonal i jak sie kladlam to juz smacznie spal. rano sie pytam jak go do dentysty umawiac i czy jakby co urwie sie z trasy a on na to ze juz go nie boli i do zadnego dentysty nie idzie :devil: no i w tym momencie dostalam olsnienia ze go wcale nie zab boli tylko korzen ktory powinien byl wyrwac z 8lat temu!!! i wez z chlopem rozmawiaj :confused:
  8.  permalink
    ja sie moim juz od 6.30 zajmuje a to oznacza ze znów beda dzis dwa spani abo do 12 mi nie dociagnie
    a to wszystko przez M a raczej przez jego budzik.musze z nim pogadac dzisiaj zeby sobie pod poduszke włozył i wibracje tylko ustawił :devil:
    --
  9.  permalink
    no ja wczoraj musiałam podac viburcol bo mi sie rozszalał na wieczór i szopki odstawiał i nie wiem w sumie czy zasnał po nim czy z ryku taki wymęczony
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    dziewczyny macie na gg w przyjaciolach dodanego infobota?
    ma baaardzo fajna funkcje PREZENT
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ania widzę, że to działa również na Skype, Tlenie itd. :D
    Przyznam, że ciekawe :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja od dawna korzystam z infobota jak z programu tv. nie kupujemy zadnej gazety bo sprawdzamy na kompie.
    poza tym odkad pojawilo sie na allegro przypomnienie gg to tez czesto gesto sobie ustawiam bo nie zawsze maila sprawdze a jak komp odpalony to gg zawsze hula
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    witam poniedziałkowo, ale mam lenia i nic mi się nie chce
    Mam pytanie bo chce kupic pościel do lożeczka, a nie widziałam zeby była 3 czesciowa (chodzi mi żeby był ochraniacz) z disney albo z pszczółką,
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    cześć na kawie :)
    Fajny ten info nie wiedziałam że takie cudo jest :shamed:

    czekam aż małż wróci z przedszkola i lecę do lekarza i po wypis małej
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Nie szkodzi. Zaklinanie rzeczywistości jej nie zmieni.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ania allegrowe gg u nie też hula :D
    Jeny głowa mnie jakoś rozbolała chyba "walnę" jeszcze jedną kawę ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    czesc BABKI,u mnie nie ciekawie,M nerwowy ,lepiej chyba jakby podzedl do pracy,ale swieto,wiec wygonie do na spacer z VEVE...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ania doczytałam, że czeka Was impreza dodatkowa w święta. Wiem, że to dodatkowy koszt. Ja również nie patrzę na to co ludziska powiedzą, a mówią często gęsto bo tacy są! Uważam, że ten obrazek jest ładny. Ja bym nie wymyślała i dała pieniądze - tyle ile Was stać. A M czy Ty będziecie chrzestnymi?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    U nas w zwyczaju jest dawanie czegoś złotego (pamiątkowa bransoletka z imieniem, czy koczyki).
    Hitem są srebrne grzechotki, łyżeczki czy smoczki - do tego kartka i finito. Chodzi o pamiątkę.





    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aniu na Allegro z przesyłką wychodzi drożej - podpytaj u siebie u jubilera - Mała by miała pamiątkę na całe życie, a z zabawki wyrośnie przecież :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Iza na szczescie zadne z nas nie jest chrzestnymi... ufffff....
    wiesz u nas takie "gadzety" chrzcinowe nie schodza ponizej 140zl plus grawer od literki - ogladalam to nie tak dawno z kolezanka bo kupowala chrzesniaczce. za lyzeczke z grawerem wyszlo jej prawie 200zl wiec odpada

    ustalilismy z mezem ze na razie nie zamoaiwamy nic online, kupimy przed samymi swietami najwyzej u nas ten obrazek a jak nie damy rady nic kupic na swieta to po prostu powiemy prawde i prezent dostanie po poborach, w sumie dowiedzielismy sie niecale 3tyg przed chrzcinami wiec niech za wiele nie wymagaja bo sie wtedy ja wkrzue i wkrocze :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aniu no to faktycznie drogo :devil:
    Na Allegro taniej :P

    GRZECHOTKA

    ŁYŻECZKA

    SMOCZEK
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Dziewczyny gdzie jesteście? :P
    Ależ u mnie pięknie świeci słoneczko aaaaaaaaa - ja chcę wiosnę! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    u nas pochmurnie
    przygotowalam ciacho chlebowe i za godzine przerzucam w formy, pozneij odczekanie 7h i ... no wlasnie az sie nie moge doczekac co mi wyjdzie :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu chlebek - hmmm ależ uwielbiam zapach takiego chleba domowego - kiedyś moja babcia piekła :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ja jestem niby ale latam między obiema Babeczkami - jedna zbójcuje a druga sie budzi co chwilę a ja muszę wyjsć z domu :/

    Za oknem ble - pada mży i zimno
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    o, smoczek z moim imieniem :p
    --
  10.  permalink
    no ja jeszcze godzinke i kłade Piotrusia spac ale ciezko bedzie bo juz mi sie ledwo bawi.mnie tez głowa nadal boli o rany powtarzam sie ale cos nie przechodzi od kilku dni
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja juz bylam na spacerku,bo M POWIEDZIAL ,Zze nie idzie bo zimno,wariat 10 stopni i slonce
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ciacho moje kidsy też planuję za godzinę położyć - widzę, że nasze chłopaki mają ten sam schemat dnia - no mniej więcej :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    popoludni jade do kumpeli,bo kupila mieszkanie,jade ogladac,czy ladne...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    EWA masz dzisiaj jakiego powera czy co ...? :DDD
    Przez posty energia od Ciebie bije :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    powaznie? w sumie ,to dzien jak co dzien...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.