Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    hej dziewczyny, ja w biurze siedze, i dokumenty do iso przygotowuję, a nic mi się nie chce, muszę zacząć jakoś siępozytywnie "nakręcać", bo jak do domu przyjdę to czas sie zabrać za pisanie pracy licencjackiej...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    No wiesz - ja to tak sobie odbieram :P
    To tylko NET rozumiesz :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Cześć She :P
    Kiedyś pracowałam w firmie, która zajmowała się wdrażaniem ISO. Kurcze ile tych procedur, biurokracji nigdy się nie pozbędziemy wrr ...
  2.  permalink
    Izunia, to głupota jest moim zdaniem; moje biuro żadnych zasad nie przestrzega szczerze mówiac i smiesyz mnie to cąłe iso ehhh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Izunia własnie takie gadżety Matuś dostał, łyżeczke mam i smoczek z miejscem na pierwszy ząbek który wypadnie :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Wiesz większość firm strasznie denerwowało wdrożenie tych wszystkich procedur i instrukcji - wymogi Unii.
    Tylko odczekiwali Audytu i certyfikatu - a potem też są kontrolne najazdy TUV.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ooo Myszorka z tym ząbkiem może być ciekawe hahahaa :tooth:
  3.  permalink
    Ja mam teraz wlasnei audyt wewnętrznym, ale wiesz, jak słysze o iso to mnei ciarki przechodza, bo sama to musze wszystko przygotowywac, inni to mają gdzieś, tylko przed audytem komentarze, ze to powinno być na bieżąco robione, a z jakiej racji ja to wszystko mam robić? przeciez całe biuro ma iso, a nie tylko anna M wrrr
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    She rozumiem, ja również odwalałam całą robotę za firmę wdrażającą - samo drukowanie procedur i instrukcji do każdego działu dla takiego średniego przedsiębiorstwa ... Ja zajmowałam się grafiką, telefonami i jeszcze nagabywałam Klientów. Szefowa tylko jeździła, zbierała info a ja nanosiłam to na schemat itd. Potem tylko podpisywała umowy i kasiora leciała, nie zły biznes kręciła dzięki mnie - czasem ciężko było przekonać takiego prezesa czy dyrektora o ISO jak była to nowość na naszym rynku ... teraz się z tego śmieję, ale nie raz mi jeden i drugi rzucił słuchawka :P
  4.  permalink
    Ja żałuję że my to całe iso mamy, w sumie nic nam to nie daje, moi szefowie i tak wszystko robią poza procedurami, a później ja musze kombinowac, gdzie to wpiąć, i jak sklasyfikowac.. A szczerze mówiąc w ogóle mis ię tego nie chce robić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    no mój juz zasypia a ja dojadam wczorajsza pizze.
    znowusz cos mam z oczami no,znów od paru dni nie sciagam okularów bo mi sie literki rozmazuja,jak wróce to znowusz do oczologa
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Hehe a moje już śpią.
    Idę łeb umyć i pranie włączyć :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    a ja sobie chwilę temu "przypomniałam" , że śniadania nie jadłam :D więc to nadrobiłam :ppp
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Kupiłam sobie nowy szampon (szarpnęłam się,kosztował prawie 11 zł) i mam włosy jak z reklamy, aż mi żal było w warkocz splatać...
    --
  6.  permalink
    Nr a jaki to szampon?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Pantene "Większa objętość"
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    M i VEVE ,SPIA ,ja klikam,zamòwilam sobie staniki triumpha z pl ,przez neta zobaczymy kiedy dojda ,taniej mnie wyszly niz tu...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    wiecie jak wkleić drugi suwaczek w sygnaturkę ? nie chce mi dodać...
    --
  7.  permalink
    moje pranie pewnie juz wyprane ale nie chce mi sie po nie isc,łeb nieumyta tez mi sie nie chce,mieso na obiadd wyciagniete tylko i czeka az je łaskawie pokroje i na patelnie wrzuce czyli dzien pod znakiem lenia mam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    my juz po spacerze, Mlodego wymeczylam najpierw dryptaniem a pozniej jak juz go do wozka zapakowalam to po drodze od razu odplynal. smacznie sobie dosypia...


    NR - ja z pantene kupilam odzywke proste i gladkie i tez jestem zadowolona. ale ogolnie moje wlosy teraz to obraz nedzy i rozpaczy - myje szamponem p/lupiezowym zeby jak najbardziej wyplukac kolor i zeby pozniej efektywnie fryzjerce udalo sie go "sciagnac" z wlosow nim polozy nowy
  8.  permalink
    talka nie dodasz jak masz jeden z tej stroby 7910 ticker nie wimem czemu moze za malo miejsca na dawa bo ten zajmuje duzo-tez juz próbowałam nie raz
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ciacho ,a czym bedziecie ogrzewac wasz domek,planujesz kominek? a w lazience ,masz zamiar zamontowacx ten kranik do podmywania tu tzw bidee...wygoda super...
  9.  permalink
    jak tylko wróce do kraju od razu ide do fryzjer-kłaki mam tragiczne-brazowy mi schodzi i robi sie rudy a do tego grzywke zapuszczam wiec wygladam nieziemsko czyli jak z kosmosu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    kurde głupio..

    właśnie kombinuję i nie chce dodac :D
    --
  10.  permalink
    Ewa co do ogrzewania beda dwa rodzaje tzw centralny piec gdzies tam zamontowany w jakiejs kanciapie i gazowe.kominek czy bedzie nie wiem ale chyba nie bo to pewnie trzeba by wykazac na projekcie jakos nie szaleje za kominkiem-jakby był to ok jak nie ma to tez spoko.a co do łązienki to sama nie wiem jaka chce-marzy mi sie w czarnych płytkach ale sie zajade ze sprzataniem,co do wyposazenia to nie wiem-mamy w projekcie ze beda dwie łazinki a co w nich bedzie to jeszcze sie pomysli
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ewa u nas też się mówi bidet - podobnie :P
    A ja lenia miałam wczoraj - wyrobiłam się ze wszystkim czekam łaskawie nie mojego M :D
  11.  permalink
    Izunia fajnie masz,mój dopiero zląduje o 19.30 nie moge sie doczekac tego okresu przed samymi swietami bo wtedy bedzie pracował do 15 tylko
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    wlasnie poszlam do pieca zerknac jak tam chleb sobie wyrasta i... jest juz rowny z blaszka. ciekawe czy duzo jeszcze urosnie bo moze juz powinnam go zaczac odbierac zeby mi nie zalal wszystkiego :|
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho no monsz pracuje do 15:30 a w domu jest 15:45 :tooth:
    Jutro znowu zaczynają mu się trzydniowe ćwiczenia batalionowe, ale mówi, że zląduje na noc ... A przed świętami ma urlop więc będzie dobrze. Zawsze truchlałam aby nie załapał jakiejś służby czy to w święta z choinką czy z jajkiem wrr :devil: Na szczęście służba jest z 29/30 grudnia :D
  12.  permalink
    Ania szkoda ze mnie tam nie ma bym Ci troche zjadła tego chleba:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aniula miałam pytać jeszcze odnośnie tego wypłukiwania - to zalecenia fryzjerki czy jak?
    Jakim szamponem konkretnie wypukujesz ten kolor? Name please :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Nom ja też bym pochrupała taki świeżutki ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    na moje wlosiska nic nie pomoze,ale juz sie do nich przyzwyczailam i myje codziennie...
  13.  permalink
    no moj monsz standardowo do 15 powinien byc wpracy ale oczywiscie te dwa tygodnie bez podatku to sobie nadgodziny robi zeby póxniej o przyzwoitych godzinach konczyc,teraz w weekend był tez na 12 h ,mam nadzieje ze chociaz w przyszły bedzie w domu.
    jeszcze nie bylam na dworze dzisiaj wiec jak Piotrus wstanie to pedzimy do sklepu po zakupy i po to nieszczesne pranie do pralki
    dzisiaj porobie jakies nowe fotki moze to Wam pokaze mojego rojbra i jego królestwo zabawek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja sie zastanawiam czy dobrze ze powiedzialam kulezance i mamom o moich pczynaniach chlebowych bo juz dzwonily czy upieklam i dyskretnie podpytywaly czy dam kawalek na sprobowanie :) wyszly mi 2 dlugie blaszki takie jak sie makowca czy piernik piecze i jedna keksowka. zobaczymy co dalej

    Izunia moja fryzjerka kazala mi kupic Head&shoulders no i tak co 2 dni nim leb molestuje i faktycznie kolor wyblakl. ogolnie szamponow p/lupiezowych nie powinno sie stosowac przy farbowanych wlosach bo traca i blask i kolor
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    moja tesciowa tez robi chleb,ale jakos mi nnie smakuje,za to pizze robi wysmienita...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania ok, mam ten i właśnie nim myję - no to fajnie bo wiesz ja non stop sobie farbę wypłukuje nie wiedząc :tooth:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    tutaj sa modne te maszynki do chleba ,ze wrzucasz co trzeba,one mieszaja i pieka...ponoc rewelacja ,sasiadka ma...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ewa a jakże mogło by być inaczej z tą pizzą :P
  14.  permalink
    ja farbuje teraz garnierem -sredni blond i wychodzi mi taki ciemny braz ale jak sie spłukuje to jest rudy:tongue:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    no Iza to rasowa wloszka z poludnia...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ania po co się chwaliłaś - zamykaj drzwi i nie wpuszczaj nikogo! :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ewa a jak zareagowała, że synową będzie Polka? :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja robie chleb na zakwasie, wydaje mi sie ze to zdrowsze niz te drozdzowe
    mezu cos przybakiwal ze bedzie mogl sobie wybrac gratis od firmy za wyrobienie jakiegos tam pulapu no i do wybou bedzie wlasnie maszynka do pieczenia chleba moulinex, miniwieza, golarka elektryczna, urzadzenie wielofunkcyjne hp czy masazer do stop. w sumie nic z tego nie jest nam niezbende ale jak juz cos to postawimy albo na maszynke albo na miniwieze (moze uda sie nam ja odsprzedac)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    cieszyla sie bardzo, polubilysmy sie szybko,bo to prosta,ciepla kobieta,nie miala uprzedzen w ogòle...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ewa cieszy mnie to, ja słyszałam dużo nie fajnych epitetów pod adresem teściowych rodem z Włoch :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    wiesz ja ogòlnie z wlochami mam dobry kontakt,nikt nigdy mnie nie zdyskryminowal,ze jestem polka,wiecej same komplementy slyszalam o polskich kobietach...a znajomi M pytaja ,czy nie mam kolezanek wolnych...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja poznalam kilku wlochow w stanach i poza ladna karnacja jakos mi totalnie nie podchodzili jesli szlo o zachowanie. duzo szumu w kolo siebie zawsze robili tylko :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ide cos porobic ,bo potem wychodzimy ,do wieczora...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    JA lubie wlochòw,no przeciez M wybralam sobie...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.