Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Moja kumpela wròcila do Krakowa ,rozwiodla sie po 4 latach i z còrka 4 letnia ,zyje w krakowie...nie wiem o co poszlo...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    u nas w ogole jakas plaga rozwodow ostatnio. nasz przyjaciel sie wlasnie rozwodzi a wczesniej 2kolezanki po 3latach i paru dobrych znajomych, wiekszosc tak do 5lat po slubie byla... czasami mysle ze ludzie sa za wygodni i chyba im sie walczyc nie chce o malzenstwo... przykre zwlaszcza jesli dotyczy bliskich Ci osob... pal go szesc jak jeszcze dzieci nie ma, gorzej jak sa
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Okropne. :-(
    --
  1.  permalink
    Moja siostra tez się rozwodzi:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    :shocked: masakra!
    --
  2.  permalink
    Na dodatek jest tak anty nastawiona do mężczyzn, ze jak jej powiedziałam, ze jestem zakochana, to mi powiedziała, ze mam uważać, bo na pewno coś będzie nie tak prędzej, czy później i mam się niepotrzebnie nie angażować...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    moja przyjaciółka również. i ma z błażejem 5 letnią córeczkę. jest w Twoim wieku, ciasteczko ....
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    She to masakrycznie... jeszcze Ciebie odciąga od miłości... o Boże... :((
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    jakbym tego naszego przyjaciela slyszala... chlopak twierdzi ze nawet sobie nie pouzywa bo ma zasady i nie sypia z laskami na zasadzie zwodzenia na manowce...
    nasza wspolna bardzo dobra kolezanke namawia za to do spisania intercyzy w sensie ze na wszelki wyapdek jakby ja partner w jajo zrobil :confused:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    yy.

    no cóż. jak widać ludzie mają różne "poglądy".
    do mnie intercyza nie przemawia.
    --
  3.  permalink
    talka, nie tyle odciąga, co czarnowidzi, wydaje jej się, że każdy facet to świnia... mam nadzieję, ze za jakis czas zmieni zdanie, ale szczerze mówiac po tych numerach jakie jej mężuś wykręcał, to nawet się jej nie dziwię....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    co takiego robił jeśli wolno spytać ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Talka no niestety w jego przypadku intercyza bylaby swietnym rozwiazanie. chlopak stracil dziesiat tysiecy bo przez 3lata malzenstwa kasa ktora wniosl z okresu kawalerskiego musiala ulec podzieleniu
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    :shocked::shocked::shocked::shocked: to rzeczywiście tam by się przydała.. 10 tys. to już spora kasa. ja piszę o sytuacji 'typowej' :smile:
    --
  4.  permalink
    Talka, długo by wymieniać, o wierności to "biedak" nie ma pojęcia, nie mówiąc już o odpowiedzialności; nie był w ogóle dojrzały do małżeństwa, ale moja siostra tez była winna, przed ślubem kryła wszystkie jego niedojrzałe zachowania przed nami, żebyśmy nie daj Boże jej tego pomysłu nie wyperswadowali, ślub był piękny,a już 2 miesiące później pierwszy poważny kryzys, siostra próbowała to naprawić, ale szwagier tylko obiecywał, a nic nie zmieniał w swoim postępowaniu, chwilkę było dobrze, za chwilę od nowa akcje różne i tak w kółko, siostra w depresję wpadła, schudła (zawsze była szczupła, więc w tamtym okresie niemal jak szkielet wyglądała); moi rodzice sa bardzo wierzący, wiec początkowo nawet do głowy nikomu rozwód nie przyszedł, ale w końcu nawet oni stwierdzili, ze taka huśtawka nie ma sensu na dłuższa metę, tyle, dobrze, ze oni dzieci nie mają, a moja siostra jest dośc pzrebojowa, pracę sobie lepszą znalazła i teraz jest w sumie w lepszej sytuacji finansowej hniż była, więc sama się spokojnie utrzymuje, tyle, ze zaufanie do mężczyzn całkowicie straciła, bo to była taka szalona miłośc, on pomimo tych wszystkich numerów długo był dla niej ósmym cudem świata, dlatego szans na poprawę dostawał milion, bo cały czas wierzyła,z ę lepiej będzie. mam nadzieje, ze teraz jakoś odetchnie, pozna kogoś fajnego i ułoży sobie zycie, ale ją jakoś ciągnie do emocjonalnych popaprańców niestety...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Talka tam wchodzila wielokrotnosc tej sumy.
    a sytuacje typowe hmmm 1 z malzenstw rozeszlo sie przez "znajomych" ona sie szwedala ze swoimi on ze swoimi i ciagle mieli do siebie pretensje po czym stwierdzili ze roznica pogladow i zainteresowan jest za duza i ze slub byl pomylka - rozwod dostali dzien po 4ej rocznicy slubu :devil: aaa no i tylko jedno z kilku rozpadlo sie przez zdrade i co ciekawe nie faceta a kobiety
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Odnośnie maszyn do chleba .. ja nie polecam - Owszem super i miło jak nie musisz stać robić i pilnować ale dzieki cudownej dziurze po mieszadle ciężko sie chleb kroi i się rozwala, poza tym jest wysoki - ponad 30cm. Z formy na 1 mieszadło (Mulinex) z dołu tak naprawdę tylko jakieś 6-8 kromek nadaje się do normalnego krojenia a reszta jest mniej apetyczna wizualnie (dziura po mieszadle)
    Maszyna jest fajna do zagniatania i wyrastania ciasta a potem ja przekładam w keksówki no i niestety cały cykl mieszania wyrastania pieczenia jest mocno prądożerny wiec dla osób bez tych 2 taryf nie za bardzo opłacalne
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    moja koleżanka była z tym chłopakiem 5 lat przed ślubem i 3 lata po ślubie. też dawała mu szanse. ale u niej to akurat czysta "głupota". bo ciągle wierzyła, że się zmieni i nagle zajmie się nią, a nie kumplami... myślała,ze jak sie urodzi Ada to coś się zmieni, ale nic to nie "dało".

    w końcu moja kumpela pisała mgr i prosiła błażeja, żeby się zajął córcią, to on, że do kumpli musi wyjść... ona ciągle płakała.. no i teraz się rozwodzą...

    ech... jakie to życie banalne czasem...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania jeśli wielokrotnośc to jeszcze gorzej :/ :shocked::neutral:

    She przykre :(((
    --
  5.  permalink
    talka, wiesz, teraz już jest lepiej, siostra już od kilku miesięcy sama mieszka, ostatnio złożyła pozew o rozwód i teraz czekamy co będzie dalej; jest nawet nadzieja na unieważnienie ślubu kościelnego, bo znajomy ksiądz uważa, ze taka niedojrzałość do małżeństwa to powód do unieważnienia, ale dla mojej siostry wiara nigdy nie była istotna więc póki co o tym nie myśli.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Moja koleżanka z pracy też się rozchodzi z mężem ... pierwsze dziecko (córeczkę) miała będąc panną a teraz jest ponoć z drugim w ciąży, ale mąż też nie jest ojcem ... STRASZNE!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    She życzę siostrze, by się szybko z tego podniosła i znalazła godnego siebie mężczyznę!

    Iza :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    My (ja i M) byliśmy świadkami na ich ślubie ... wierzcie mi czujemy oboje niesmak :|
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Iza niesmak to i tak delikatnie powiedziane :confused:

    a propos dzieci - u nas w szkole byla matka ktora miala 4 dzieci i kazde o innym nazwisku. pewnie gdyby mnie uczniowie nie uswiadomili ze to rodzenstwo to bym sie nie kapnela. dwoje z jednego roku nawet i w jednej klasie a o 2 rozncyh nazwiskach i pozniej co rok to prorok. kobieta wygladala na dosc ogarnieta a nie jakas meliniare ale pozory myla
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    dokładnie, niesmak to za "mało" słowo :shocked:
    --
  6.  permalink
    Wiecie co dziewczyny, ja mam takie wrażenie, że teraz ludzie często mniej poważnie podchodzą do związków małżeńskich i łatwiej im przychodzą rozstania, nie walczą o związki...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    masz rację, She...

    wolą odpuścić i szukać "szczęścia" gdzie indziej :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Sheh no wlasnie to samo napisalam pare postow temu. mysle ze ludzie jednak mniejsze znaczenei przykladaja do zwiazkow, latwo przyszlo latwo pojdzie.. chociaz jesli ma sie miec meza drania to lepiej w cholere go rzucic. z pracy w szkole czasami idzie sporo zaobserwowac - byly i kobiety, matki uczniow, ktore nawet najgorszego lobuza nie zostawia na zasadzie "ty mnie bij ja cie kocham". takie na sile trwanie w zwiazku bo "co ludzie powiedza" tez nie jest rozwiazenim
  7.  permalink
    Byłam w sobotę w Krakowie, i przy okazji szukałam rękawiczek na siłownię, no i jestem ugotowana, "S" jest na mnie za małe, a damskie rękawiczki tylko na allegro widziałam, nie chce kupować w ciemno, bo nie wiem jak te rozmiary wyjdą, no i dzisiaj mam ręce takie, jakbym z łopatą przez weekend zasuwała - odciski mi sie porobiły od sztangi ehh:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja mam podrapane ręce :/
    ojciec jak ściśnie rękę to do krwi ... :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    No Ania wiesz, ja już tam nosa w ich sprawy wolę nie wtykać - bo im bardziej brniesz w gówno tym mocniej śmierdzi!
    She a ja ostatnio zakupiłam rękawiczki właśnie na Allegro - jestem zadowolona bardzo - rozmiar s :P
    Yyy - ale ja mam małe rączki - obrączka ślubna rozmiar (!) 8 haha :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    talkatalka: ojciec jak ściśnie rękę to do krwi ... :/


    Talka nie rozumiem Twojego postu ...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    jest sparaliżowany. muszę mu pomagać wstać,siadać itd.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Talka przykro mi. wiem co to znaczy bo moj tato jest tez inwalida i tez go obejsc musialam dopoki w domu mieszkalam.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    O kurcze dziwczyny ale miałam nadrabiania.
    Ale juz jestem.
    Dla niewtajemniczonych, córa mi sie rozchorowała i jestem na L4 do końca tygodnia - narazie.
    Teraz mała śpi, a ja was nadrabiam - ponad 100 postów! :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Widzę, że macie takie odczucia jak ja.
    Też mam wrażenie, że rozwodów coraz więcej i, że to łatwiej teraz ludziom przychodzi niż kiedyś
    Kurcze ostatnio nawet mój kuzyn sie rozwiódł, a drugi nawt nie zdażył wziąć ślubu - dziecko sie urodziło i teraz trwa walka!:sad::cry:
    --
  8.  permalink
    Izunia, ja szukam takich specjalnych na siłownię, one mają inna rozmiarówkę i na ogół są męskie, a męskie s mam dużo za duże:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Zmykam coś dla M przyżądzić!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    talkatalka: jest sparaliżowany. muszę mu pomagać wstać,siadać itd.

    Przykro mi, przepraszam za ciekawość ... :shamed:
    She no to się dogadałyśmy haha :tooth:
  9.  permalink
    cześc dziewczyny
    W moim otoczeniu tez sporo rozwodów. Znaczna cześć przez nieudane zycie sexualne- a tym samym frustracje na innych polach
    Iwa- dużo zdrówka dla Oliwki
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    ale dziewczyny, niech Wam nie będzie przykro. momentami ciężko, ale dajemy radę.

    gorzej,że mama alkoholiczka... no,ale trudno :-)
    już niedługo się wynoszę :)
    --
  10.  permalink
    Talka, a gdzie planujesz wyprowadzkę?
    Izunia, grunt to się dogadać:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Tak She grunt to się dogadać :P
    Zaraz codzienny rytuał, sprzątanie zabawek, kąpiel, szama i spanie - do potem.
  11.  permalink
    Ja już siedzę na Tysiącem i Jedną Nocą, trzeba się wziąć ostro za pisanie. Dziewczyny, czy któraś z Was zna hiszpański?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Z moich znajomych nikt sie jeszcze nie rozwodził. Ale jakoś nie traktuję tego w kategoriach "to straszne". To pewnie przykre dla będących w związku ale czasem inaczej sie nie da. Nie potępiałabym tak pochopnie też zdradzających kobiet, czy kobiet, które mają dzieci z różnych związków, różnie w życiu bywa i różme są powody pewnych życiowych decyzji.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma ja nie potępiam, to bardzo bliska mi osoba. Ale wiem, że robi ten sam błąd co przed ślubem. Dużo jej pomogłam w życiu, to ona się ode mnie "odcina". A to, że w życiu różnie bywa to wiem, mam w rodzinie rozwodników i wiem, że życie pisze różne scenariusze ... Zbytnio emocjonalnie podchodziłam do tej sprawy i osoby - a nie jest to w moim zwyczaju, po prostu NIGDY się nie wtrącam.
    btw - sama mam wiele za uszami i grzechów na sumieniu ... jednak dla mnie rodzina jest najważniejsza od kiedy ją posiadam (w znaczeniu mąż i dzieci).
  12.  permalink
    Talka no to troche sie w życiu juz tego"chleba" najadłas
    rozumiem Cie-ja tez
    no a co do rozwodów w swojej rodzinie mam przypadek rozwiedzionego małzenstwa(mamy siostra) z powodu zdrady Jego i teraz żyja znów razem jakos sie dogadali ,mieszkaja ale sa po rozwodzie-ja sie smieje ze teraz ze soba chodza.Lubie ich i ich 14 letnia córke dobrze ze sie zeszli
    ja teraz sobie tak mysle ze gdyby mi M rzucił pozew o rozwód to chyba bym sie załamała psychicznie :(ale my z M twierdzimy ze to byłaby naprawde ostatnia rzecz jaka bysmy zrobili w razie problemów
    Iwa zdrówka dla Oliwki!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    dziewczyny wpadlam z kolacja

    chlebek niedawno upieczony w sumie jeszcze cieply jest. czestujcie sie - jakby co to smalczyk w lodowce tez jeszcze jest :))

    ds
  13.  permalink
    Wygląda pysznie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    wygląda naprawdę nieźle ale sie nie skuszę, bo mam swój własny upieczony przez tatę :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.