Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    pycha chlebek...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    a co do rozwodòw,nie mysle nawet u mnie to by byla masakra,bo ja do PL na pewno chcialabym wròcic,a co Z VEVE??????' na razie jest fajnie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma no z tatowym chlebem nie smiem konkurowac, moj to pierwsza proba wiec na przyszlosc trzeba bedzie jeszcze dopracowac :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aniu i Ty i jeszcze ktoś z mojej listy gg miał w opisie "piekę chlebek" Co siadałam do komputera to czułam aż zapach :P no i właśnie wsadziłam w piekarnik chlebuś oby wyszedł tak wspaniale jak mi sie go nie chciało robić :)

    A zamiast smalcu ja poproszę masełko
    --
  1.  permalink
    Aniu- chlebek wyglada pysznie . ja do tej pory pokusiłam się wyłacznie na taki z gotowej mieszanki;)

    And- byłas u lekarza?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    No mój tato to piecze już chleb masowo , bardzo mi smakuje jego z mąki orkiszowej; a jak wyszedł ten Twój?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma no nam smakuje, Krzysio tez sie zajadal (patrz -> wykres) udalo mi sie dorwac make zytnia razowa. oblazilam wszystkie wieksze sklepy w poszukiwaniu maki pszennej razowej i dupa. o mace orkiszowej nikt u nas nawet nie slyszal :|

    Aga - ja dostalam zakwas od jednej z naszych forumek tak na zachete. wstyd byloby nie skorzystac. teraz bede chdoowala zakwas i go dokarmiala co jakis czas zeby znowu cos upiec. nie jest to tania impreza ale zdrowe wiec raz kiedys warto, chociazby na poprawe perystaltyki :))
  2.  permalink
    Aniu
    1. Nie sądzę,żeby mi się chciało piec bom leniwa
    2. O hodowaniu czegokolwiek nawet nie myslę ;0
    3. Moja perystaltyka jest rewelacyjna ;)))))))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja czasami też robię torebkowy - jak mam lenia. Generalnie to teraz za długo nie robiłam

    Aga byłam - zap oskrzeli :confused: ale czułam to - jutro chyba koleżanka postawi mi bańki... lekarz dał mi augumentin ale nie będę go brać - kupiłam herbatki ziołowe i z antybiotyków mam bioparox - może pomoże a jak nie to wezmę ten augumentin
    --
  3.  permalink
    Hmm.. And- a dlaczego nie chcesz brać? Chcesz się dorobić zapalenia płuc? Bioparox to moze na zapalenie gardła pomoże- ale nie sądze,żeby na oskrzela... Oj Agnieszko, Agnieszko...
  4.  permalink
    No nic- ja spadam odwalić prasowanie- bo uzbierały mi się 3 suszarki. Wpadnę później- może jeszzce bedziecie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aniu ja w małej piekarni kupuję mąki - przenno-razową, pszenno-żytnią, razową, żytnią i orkiszową po 2,20 za kg a w okollicy mam 2 takie miłe piekarnie, można też ponoć kupić mąkę zakwasową ale nie brałam tego nigdy a zakwas będę musiała nastawić
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aga no hodowanie wyglada tak ze dosypujsz garsc maki i torche wody dodajesz :) moja perystaltyka tez jest swietna ale ziarna lubie wiec przeplacala nie bede po 60groszy za jedna buleczke

    And kuruj sie. mam nadzieje ze nie pozarazasz dzieciakow a szczegolnie malizny
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    jeszcze nie szukaliśmy. zaczniemy w nowym roku. ale najpierw praca :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aga myślę że mała dosyc antybiotyków się nabrała więc po co ma teraz ode mnie dostawać :/ Augumentin na mnie nie działa tak samo jak duomox i łukam go do 10 dni i dłużej a potem dostaję inny antybiotyk :/ Jest 1 który mi pomaga - nazwy nie pamiętam ale 3 tabletki tylko przy ssaku go nie można :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    And z odwiedzeniem piekarni to moze i dobry pomysl. musialabym tylko najpierw jakas zlokalizowac. mieszkam w samym centrum miasta wiec nic takiego blisko nie ma
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aga milego prasowania... kurcze ze tez ci sie to nie pogniecie przed zalozeniem. ja bym miala podwojna robote bo w szafach scisk masakryczny
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety ... 200 postów naprodukowałyście buu i nawet nie mam siły na czytanie!

    Ania mmm chlebka bym chętnie spróbowała ale Ja z tych jak Aga bardziej leniwych do takiego pichcenia :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ania hmmm wygląda pysznie twoje "dzieło" :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ledy uwierz mi ze chleb to nic trudnego
    Mniej lubię piec ciasta drożdżowe niż chleby :)

    Ja byłam zła na siebie że wydałam "tyle" kasy na żelazko ale teraz nie żałuję! i szybciej idzie mi prasowanko i milej. Tylko małych dziewczynek rzeczy prasuje do szafki (Weroniki nie wszystkie) a reszty na bierząco
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Na macierzyńskim tez prasowałam na bieżąco ale teraz nie mam juz takiej możliwości , więc robię to jak Aga - hurtem. Szkoda tylko, ze sterta czeka a ja siedzę to z Wami ... Z resztą nie tylko to czeka na moje "nielenistwo". Ehh... byle do świąt albo chociaz do weekendu.
  5.  permalink
    A ja wzięłam się za pisanie, ale co kilkanaście minut zerkam tutaj do Was zobaczyć, co napisałyście, chyba uzalezniona jestem:D. Nalożyłam wax na włosy i zastanawiam się, czy suszarki nie użyć, żeby to trochę ogrzać, bo ręcznik to chyba za mało?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    dziewczyny a czy ktoras z was ogladala estonski film NASZA KLASA? ponoc dosc trudny ale warto zoabczyc. musze podlapac nastroj i obejrzec bo spotkalam sie na necie z opinia ze to jeden z najlepszych filmow tego roku...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jestem i ja, zła na dodatek ale co tam jem czekoladowe ciasto i białe winko i mam to w nosie.
    And dużo zdrówko
    Ania chlebka tez poprosze
    --
  6.  permalink
    Ja juz po robocie- ale Was chyba wywiało :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    ja jestem, laze po chomiku i czekam kiedy mezu sie naje. chlopak musi akumulatory podladowac troche ;)

    Myszorka czemu zla??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ja jeszcze jestem, ale zapewne zaraz odpłynę :P
  7.  permalink
    Ech- spiochy jedne :) Gdzie bedziecie szły? Siedziec mi tu na forumie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    jak ja mialam wczoraj meza ndsp to zadnej nie bylo :P
  8.  permalink
    Ja też jestem, mam przerwę na skype:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    Rozumiem,ze do dentysty nie polazł?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aga powiedzial ze po nowym roku pojdzie na bank. no i dobrze w sumie ze nie teraz bo jeszcze by kolejny wydatek wypadl :P chyba juz jest git bo siedzi i kanapki wcina.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    No ja jestem, jak na dobrą żonę pzystało czekam na M az wróci z browara ;) Myszorka co Cie tak wkurzyło?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    A bo mąż poszedł o 21.10 spać, a miało być wspólne winko
    zawsze mi tak zrobi jak idzie Matusia uspać, a ja jeszcze ciasto robiłam na jutro do pracy bo sobie mikołaja robimy.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma a jak na uczelni?? bo ja mam problem o czym napisac pracę dyplomową, mam juz podane terminy egzaminów, jeden zjazd wypada mi w urodziny Matusia i nie wiem czy zrobic je wczesniej razem z moimi czy nie
    --
  10.  permalink
    No oby go w świeta nie złapało... Jemma - musisz być rzeczywiście dobra żonką, skoro chce Ci się czekac :) Mój od dłuzszego czasu nie wybywa sam- ale jak wybywał to mi się nie chciało ogladac jego powrotów;)
    Myszorka- no własnie- mów co się dzieje?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Na dodatek nic mi sie nie chce a jeszcze świeta itd a własnie co mam kupic 13, 15, 18, 22 latkowi sami faceci, ma byc niedrogie a fajne
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Myszorka to idz go obudz. coz to za problem :D

    ja jutro rano bede dobra zona i o 5 wtane R zrobic kanapki na droge... oczywiscie taka wersja jest oficjalnie a wam sie przyznam ze po prostu boje sie ze zaspie i nie wyszykuje Gabrysi na czas do przedskzola :D
  11.  permalink
    Myszorka- i to Cię tak wkurzyło? Budź chłopa i tyle :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    A i jeszcze te bezsensowne wizyty u alergologa: dzieje się cos, ma wysypkę, kaszle jak nie to odstawić zyrtec i koniec, do du.... takie coś
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ja tez jestem!!!M juz dawno spi, ale do tego to juz jestem przyzwyczajona!!!Poprosze tego chlebka, wyglada pysznie!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Myszorko przed ukonczeniem 2 lat dziecku testow nie zorbia wiec jedynie co moze ci teraz alergolog powiedziec to probowac odstawiac zyrtec. on jednak nie jest obojetny dla dziecka :confused:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Myszorka jak poszedł spać o 9 to musiał być bardzo zmęczony - wybacz mu ;) W szkole ok, dużo pracy w semestrze. Nie mam jeszcze terminów egzaminów ani tym bardziej terminów zjazdów na 2 sem - pewnie będą na ostatnią chwilę. Do 20 muszę się zdecydować na secjalizacje i chyba wybiorę rachunkowość eurospółek. Myszorka a Ty jaką masz specjalizację? Coś m/w wiesz jaki temat pracy chcesz wybrać ?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Dziewczyny dwa razy go budziłam i jeszcze miał pretensje, kurde a burl lecitin mu kupiłam na mikołaja to powinien chodzic jak szwajcarski zegarek
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    to może red bulla trzeba było? Aga, ano jestem - ale jutro jego kolej na czekanie ;P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma ta moja podyplomówka to rachunkowość i finanse, mam problem taki inny bo wiesz w obecnym miejscu pracuje 3 miesiące i nie bardzo się znam dokładnie co i jak, a do starej pracy nie pójde bo nie mam czasu. musze wybrac promotora do konca stycznia. praca ma mieć max 40 stron, jak dla mnie do napisania w miesiąc bez problemu bo w sumie juz 4 prace pisałam (2x licek i 2x mgr)
    --
  12.  permalink
    Eee tam - Myszorka- ja tam gderaniem się nie przejmuję. Tłumaczę sobie,że to majaki senne ;) Mój codziennie zasypia z hania, więc juz mam wprawę
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Myszorko no to za krotko bierze zeby zadzialalo :P

    ja tymczasem zmykam, do jutra :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    A pracę chesz na przykładzie praktycznym?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aniu co do testów to miał jedynie z krwi robione, ale ja widze ze u niego to jest róznie, bo herbacie z cytryną go obsypało a przeciez multisanostol pije. Ja tez pomidora nie moge jesc a keczup tak.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.