Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Myszorka a może coś w stylu" Rachunkowe i podatkowe ujęcie dotacji i dofinansowań? 1 rozdział o specyfice dotacji 2 o ujęciu rachunkowym 3 o podatkowym i już masz prace bez biegania o firmach ;)
  1.  permalink
    O rany - dziewczyny- ale macie nudną robotę :shocked:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma niekoniecznie ale jeden rozdzial ma byc praktyczny, myslałam cos o budżecie, polityka finansowa ale nie mam weny
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga - niekoniecznie , dzisiaj w pracy miałam kontrol NBP - w ogóle nudno nie było :tooth:
    Myszorka a możesz mieć taki temat na tej specjalizacji?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma no super zaraz sobie zapisze.Dzięki wielkie
    --
  2.  permalink
    jemma- hehehe- no wierzę...
    Mimo jednak takich"atrakcji" chyba nie umiałabym się odnaleźć w takiej pracy
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Wiesz moje poprzednie prace były pod kątem informatycznym i ekonomicznym, dlatego nie wiem jak te studia ugryźć ale Twoja propozycja super:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    dziewczyny dla mnie to czarna magia co wy piszecie!!!!Wstyd sie przyznac!!!:shamed:
  3.  permalink
    Marta- a kim Ty jesteś z zawodu?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Aga a co byś chciała robic? bo ja gdybym miała full kasy to rodzinny dom dziecka bym prowadziła
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Dla Ciebie to pewnie do napisania od ręki :wink: Aga ja doceniam swoją pracę odkąd przez jakiś czas pomagałam tacie przy podzielnikach, ja dziękuję ... już wolę spłaszczac tyłek przy biurku ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    A z innej beczki macie jakies puzzle dla dzieciaczków oprocz tych piankowych? bo ja myslałam o takich drewnianych
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Jemma no co Ty, ja nawet nie wiedziałam ze budzet to jakies dzialy, rozdziały i paragrafy
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Ja zaraz uciekam do moich spiacych panów, bo budzik znowu zacznie o 5.45 się drzeć.
    --
  4.  permalink
    Wow, zagięłyście mnie tym tematem pracy, az mnie ciarki przeszły, zaczynam lubić mojego Haruna:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Słodkich snów mile panie,
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Myślałam o dotacjach :) Ja tez zmykam. Chyba sie M nie doczekam.
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeDec 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Dobranoc.Ja tez zmykam, po rozmowie z R.będzie mi się dobrze spało; szkoda tylko, ze przez skype nie można się przytulić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    JA UKONCZYLAM OGóLNIAKA,ZDALAM MATURKE I MIALAM ISC NA STUDIA POD KATEM TURYSTYKI ALE POJAWILA SIE FASOLECZKA I SIEDZE SOBIE NARAZIE W DOMKU, W PLANACH MAM STUDIA ALE JESZCZE NIE TERAZ!!!!!11:shamed::shamed::shamed::shamed:
  5.  permalink
    Hmm- co ja bym chciała robić... Ja bym chciała mieć swoją restaurację :)
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    TAK WOGOLE TO SAMA NIE WIEM CO BYM CHCIALA ROBIC!!!!CZASEM Z TEGO POWODU LAPIE DOLKA, CIEZKO MIALABYM SIE ZDECYDOWAC NA JAKI KIERUNEK STUDIóW CHCIALABYM POJSC!!!!
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    HMMM JA SIE ZMYWAM BO JUZ TU CHYBA NIKOGO NIE MA!!!!!:cry:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    dobranoc :*
    do usłyszenia na porannej kawie :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Dbry :D
    Ja już kawę wciągam ... wtorek ... miłego dnia :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    zitojcie :)

    u nas straszna mgla wiec i dupsko ciezko ruszyc. wstalam o 5 zeby mezowi kawe na droge zrobic ale jak wyjechal to 5.30 glowa do poduszki i odplynelam. dla mnie ta 5 rano to jakas mega nieludzka pora na wstawanie jest :P
    dospalam jeszcze godzinke i wyszykowalam Gabryche do przedszkola, ciocia ja poporwadzila. ale mi dobrze :))

    R dzwonil ze na trasie takie mgly ze nawigacja zasieg traci :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    witam i ja
    zaraz sniadanie załaduje do brzuszka
    Aga no nieźle z tą restarauracją
    Aniu mam nadzieje że R dojedzie szczęśliwie.
    A ja dzis mam miły dzien w pracy bo robimy mikołajkowe przyjęcie.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aniu czytałaś może moje pytanie o puzzlach?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    a jesli idzie o prace to ja sobie nie moge wyobrazic innej pracy niz bycie nauczycielem. odnajduje sie w tym co robie i przede wszystkim uwielbiam to robic. nie moglabym pracowac w podstawowce, gimnazjum jest ok ale chcialabym przejsc z czasem do "starszyzny", dla mnie tlumaczenia to mega nuda,w biurze tez bym nie potrafila siedziec chociaz bedac na licencjackich jakos czarno widzialam prace w szkole az do pierwszego miesiaca pracy :) teraz to juz jedynie wyplaty rozczarowuje heheheh
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    AGA j,ja zawsze pracowalam w restauracjah ,hotelach i lokandzie(cantry haus),bardzo lubie ta prace,bo w ogòle nie nudno ,mialam okazje poznac paru aktoròw,i piosenkarek wloskich,ale wszystkie swieta pracuje sie...to minus...na szczesie ,tak zorganizowalam sie ,ze wieczory mialam wolne...DZIEN DOBRY...
  6.  permalink
    Cześć dziewczynki
    Myszorko- ja mam takie drewniane puzzle( te najprostsze). Wg mnie fajne :)

    Aniu- najważniejsze, aby odnajdywać się w swojej pracy. Ja miałam w życiu krótki epizod, kiedy byłam nauczycielem. Wg mnie jednak powiedzenie" bodajbyś cudze dzieci.........." jest prawdziwe :(
  7.  permalink
    Ewa- no ja bym chciała miec swoją restaurację- ale niekoniecznie pracować w cudzej ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    tutaj wszyscy wlasciciele w dobrych restauracjach zapierniczaja strasznie,dogladaja wszystkiego ,ta praca jest dla ludzi z pasja,bo tu jedzenie to nr 1,taka kultura ,ich kultura...gorsze restauracje plajtuja...wiec nie wiem,czy zdecydowalabym sie na wynajecie czegos,moja tesciowa jest rasowa kucharka i juz rozmawialismy o tym...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2008 zmieniony
     permalink
    tu dobry kucharz w dobrym hotelu ,zarabia 5tys euro miesiecznie ,w lato...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    jade po lampki ,na choinke bo spalily sie...moze w lidlu na promocji beda...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga no to zgodnie z Twoja dywiza "marzcie a sie doczekacie" to nic nie stoi na przeszkodzie zebys kiedys byla, od razu przygotuj sie na jakis nalot degustacyjny :tooth:

    ja czekam na kolezanke bo jak co wtorek ma malo lekcji i ma przyjsc na kawe, dzisiaj to ze sniadaniem bo chleba ci u mnie pod dostatkiem :D
  8.  permalink
    Aniu- ja wiem,że kiedyś będę miała te knajpę. Wiem i już. Więc możesz już czuć się zaproszona ;)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Witam i ja dopiero teraz, bo troszke miałam nadrabiania.
    Pozatym zaspaliśmy dzisiaj, a własciwie mój M, bo ja jestem na L4 z Oliwką w domku. :wink:
    --
  9.  permalink
    Iwa- a jak młoda? Lepiej juz trochę?
  10.  permalink
    Aga, to ja się też wproszę do Ciebie na otwarcie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    hmmmm - a co do kwastii -kim chciała bym być to ja mogłabym mieć własne studio odnowy biologicznej - takie wszystko w jednym, to co najlepsze dla ciała.
    Nie musiałabym chodzić do kosmetyczki, później do fryzjera itd. wszystko pod ręką i własne. :wink::wink::wink:

    No to już mamy restauracje i salon dla ciała z głowy.
    Która z następnym pomysłem pożytecznym dla przyjaciółek z 28dni.
    Ale byśmy miały fajne spotkania. :wink:
    --
  11.  permalink
    Sh- no oczywiście- zapraszam zapraszam ! :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    aga - Oliwka ciągle gorączkuje.
    Własnie temperatura jej rośnie także dostała kolejna dawkę - tym razem Nurofen w syropie.
    Po mleczku niestety wymiotuje także niewiele je, na szczescie zaczeła pić, bo i z tym był wczoraj problem. Teraz nieźle sie czuje, bawi się sama.
    Najgorzej było wczoraj przy temperaturze 39,6, była jak nieprzytomna i wogóle łzy mi się w oczach kręciły jak na nią patrzyłam. Na szczęscie Pyralgina zbiła goraczkę i juz wieczorkiem nie było źle.
    --
  12.  permalink
    O kurka- spora ta goraczka.... A co do mleka- jęzeli Oliwia je już wsztytsko to może odstaw mieszankę na czas choroby? Mi tak zawsze lekarz kazał robić- odstawiać krowę na czas leczenia
  13.  permalink
    Hmm, a ja sama nie wiem kim chciałabym być, na razie marzy mi się rodzina własna, ale na to pewnie przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać, i mniej stresującą praca, ale na pewno nie własny biznes, bo do tego się niestety nie nadaję....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    witam, ledwo się zwlokłam z wyra z bólem głowy ://// :neutral::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    IWA oby każda godzina przynosiła poprawę - zdrówka.
    Wiecie co ja nie wiem co bym chciała ... chyba wybudować ten dom, to takie konkretne marzenie.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    A co do pracy, to jakoś do tej pory pracowałam w branży ISO, obuwniczej, stanikowej, kredytowej ...
    Nie wiem co z moją pracą będzie, ale przyznaję zmieniłabym z chęcią. Jednak dobrze czuję się za biurkiem :D
  14.  permalink
    Izunia- dom zajmuje pierwsze miejce na liście moich marzen (tych materialnych) Dziś jedziemy oglądac juz koncowy efekt prac nad projektem i lada dzien odbieramy:swingin:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga no super -cieszę się razem z Tobą :D
  15.  permalink
    Wiesz Izunia... tez się cieszę- co nie oznacza,że gdzies tam głęboko w żołądku nie ciśnie mnie ze strachu...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.