Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Eee no Kochana to normalne, że euforia przeplata się z obawą ... wiadomo.
    Ale jesteś już bliżej spełnienia tego marzenia niż ja - więc tym Cię pocieszę. No i nie zakładaj z góry jakiś czarnych scenariuszy.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008 zmieniony
     permalink
    No tak i znowu marzenia i znowu w głowie ten dom wymarzony - TO TEŻ MOJE PIERWSZE MARZENIE, NUMER 1 NA NASZEJ LIŚCIE!
    aga - pochwalisz sie projektem i opisem co???

    ta gorączka wczorajsza to była naprawde wysoka, aż nabawiłam sie biegunki z nerwów co to jest i od czego.
    Ale dzisiaj juz tylko powyżej 38 było najwięcej. Dostała Nurofen, a teraz smacznie sobie śpi.
    Zmykam głowę umyć i poprasować bo tak jak większość z was zbieram cała kupke i prasuję taśmowo, a teraz mam troszkę czasu.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga teraz dokładniej doczytałam posta - a te marzenia nie materialne haha :tooth:
  1.  permalink
    Izunia- nie zakładam czarnych scenariuszy. Wiem,że musi sie udać. Jedyne czego się trochę obnawiam to to,że bedę musiała powiekszyć kredyt...

    Iwa- jasne- jak odbiore to pokażę. W sumie to nic wymyslnego, bo ja najbnardziej lubię proste formy:)
  2.  permalink
    Niematerialne to wiadomo- zdrowie, szczęscie i spokój mojej rodziny. W sumie najcenniejsze, prawda?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga no nic dodać nic ująć :D
    Ale myślałam, że może jakieś fantazje ten tego :rolling:
    Dziewczyny u Was też tak ślicznie słonko świcie od samego rana jak u mnie? - miodzio :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Iza u mnie pogoda rewelacyjna - tak jak napisałaś, aż szkoda , że mała chora :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008 zmieniony
     permalink
    aga1976: Niematerialne to wiadomo- zdrowie, szczęscie i spokój mojej rodziny. W sumie najcenniejsze, prawda?


    o tak, nic doadać, nic ująć!!!:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Oj- u mnie paskudnie :( taka zgnilizna,że się nawet przez okno nie chce patrzeć :(


    Izunia- fantazje to ja realizuję a nie o nich marzę ;) Mam jedna taką co prawda, która cieżko zrealizować i raczej jest niemożliwa do spełnienia- więc niech sobie zostanie w sferze mrzonek ;)


    Dziewczyny- a Wy macie już działki czy dopiero w planach zakup?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga no niestety nie mam działki :|
    Ale wiesz, ja tak na prawdę nie wiem gdzie chcę mieszkać ...
  4.  permalink
    A może chcesz koło mnie ? :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Hahahaaaaa :DDD
    Nom rozważę to zapewne :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    M rodzice maja 600mkw,maly domek mozna tam postawic,ale nie teraz bo na razie ziemie uprawiaja...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    U mnie słonko świeci ale i mrozik trzyma

    Moja Ania pisała dziś test próbny gimnazjalisty - ciekawe jak jej poszło. Swoją drogą bardzo szybko ten test - miał być w lutym a przesunęli na teraz. Poprzednie roczniki pisząc próbny miały pustą szkołę bo był dzień wolny dla pozostałych klas :/ A Anka nie dość że dziś test to jutro wielki występ który przeżywa od tygodnia - w szkole jest jakaś konferencja i dzieciaki ją urozmaicają a całość trwa około 6godz :/ Ehh ale mam nadzieje że jej to pójdzie! Zdolna bestia więc może nerwy ja nie zjedzą
    --
  5.  permalink
    And to trzymam kciuki, zeby jej dobrze poszło:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    And- mój michał też juz pisał takisprawdzian- bo mówisz o sprawdzienie kl. VI, prawda?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008 zmieniony
     permalink
    No ululałam chłopaków - śpią słodko.
    Ehh trza coś pod pichcić na obiad.
    A ten test dla 15-latków? Kurcze to mój brat też by pisał?
  7.  permalink
    Izunia- jezlei masz brata w gimnazjum to tak
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga tak, on teraz będzie kończył gimnazjum ... wczoraj z nim gadałam na Skype i się nie pochwalił, że test go czeka.
  8.  permalink
    A Ty byś sie chwaliła? :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    hihihihihihihihihi - dobre pytanie.:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Tak, bo ja lubiłam pisać testy - zwłaszcza z matematyki :fingersear:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga no to czekamy na wynik koncowy domku
    A czy ktos kupował na alegro u tego sprzedawcy
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1578374
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Tak Aguś o tym mówię - jak poszło Twojemu Synowi? czy też jeszcze nie ma wyników?
    Ja ciut pewnie panikuję ale do gimnazjum którego ona ma iść wstępna selekcja jest po tych testach (sprawdzianach) próbnych plus klasyfikacja na półrocze :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Myszorka ja nie znam, ale przeglądałam kiedyś ich ofertę. Fajne komplety mają.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Myszorka, ale moja siostra kupiła u niego dresy dla chłopaków moich :P
  9.  permalink
    hihi, dostałam ostatnio kolczyki od siostry z kotami, dzisiaj sobie biegam po stronkach i patrze, a tam moje kolczyki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Myszorka a coś nie tak z tym sprzedającym?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    podeslijcie troche slonca jak macie go tyle bo i tak z domu nosa nie wytykacie :P

    u nas zgnilizna i +1, tak nieprzyjemnie jest ze przyklusowalam do odmu po malej rundce do okola osiedla... chyba musze sobie kupic rekawiczki bo pchanie wozka to zadna frajda

    Myszorko - nie znam tego sprzedawcy

    And a u was gimnazja biora pod uwage probny??? u nas w gimn. tylko koncowy sie liczy. z tego co wiem gimnazjalisci swoj probny pisali w listopadzie a maturzysci probna z operonu mieli w ostatnim tygodniu grudnia, probna z oke w lutym dopiero.
  10.  permalink
    And - poszedł mu śreniawo :/ 26 pkt
    Ja perwszy raz słyszę,żeby brali pod uwagę wyniki próbnego sprawdzianu... Zreszta moje dziecko idzie do rejonowego gimnazjum - nie mam jakiegoś parcia w tym temacie
  11.  permalink
    SH- ja uwielbiam kolczyki w kształcie kotów. Mam takie jak Ty- tylko srebrne. A moje ulubione to takie kocurki. Są bardziej zwariowane niż na zdjęciu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    u nas wiem ze w w jakims gimnazjum biora pod uwage oceny semestralne, w innych nie

    Aga pociesze Cie - syn kolezanki probny napisal na jakies 22 czy 23 pkt a koncowy na 40 machnal. jak sie go kiedys spytalam czy wiecej sie uczyl to on stwierdzil ze po prostu bardziej myslec na prawdziwym egzaminie zaczal i tyle :D
  12.  permalink
    Wiesz Aniu- ja nie mam az takich wymagań względem mojego dziecka ;)
  13.  permalink
    Świetne te kolczyki Aga:)), ja w ogóle lubię kolczyki, a moja siostra koty i te kolczyki to takie połaczenie naszych pasji hihi:D, zresztą przyznaję, ze ja tez bardzo lubie koty, kiedyś byłam na nie, ale kilka lat już mam w domu takiego zwierza i nawet mówić do niego zaczęłam:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aga no oni tez nie mieli zwlaszcza ze dzieciak byl taki na 3+ :))

    Sheh dobre z tym mowieniem do zwierza... chociaz Krzysko do rybek tez gada :D
  14.  permalink
    czesc dziewczyny,rano napisałam a mały mi to skasował zanim wysłąłąm wiec witam sie po drzemce
    musiałam sie z nim połozyc bo w nocy szopki odstawiał a w dzien cały czas za nim chodze bo znów miał dzis mały wypadek ,dziewczyny teraz to mam przy nim najwiecej roboty rozumiecie mnie pewnie co
    Iwa zdrówka zdrówka i buziak dla OLiwki
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeDec 9th 2008 zmieniony
     permalink
    A teraz kupuję kolczyki u koleżanki, mam juz kilka modeli: <a href="http://cudmania.blox.pl/html">
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    kurcze przedtem udało mi sięten link wrzucić, samo się to w sumie zrobilo, a teraz zonk...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  16.  permalink
    ja juz zmykam- do wieczora laski ;) BĄDŹCIE
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Do wieczora pani Prezes :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    też bym trochę słońca chciała :(((
    --
  17.  permalink
    Ja mam słońce, ale i tak w biurze musze siedziec:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Izunia a fajne te dresiki? bo chciałam parę rzeczy kupić, szczególnie spodnie ogrodniczki ocieplane, bo w kombinezon go nie zapakuje teraz bo nie ma aż tak zimno a mam jedne ogrodniczki ale jasno-niebieskie i szybko się brudzą,a w sklepach nic nie ma, ocieplane np.polarkiem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Myszorko ja na ciuchach kupilam bawelniane a'la jeand z polarkowym spodem za cale 7zl :))
    w sumie to Krzysiowi zakaldam rajtki i na to dresy lub szturksy, ja mu nawet kozaczkow jeszcze nie klade tylko takie kamaszki wyzsza do kostki :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Myszorka moja sis mówiła, że fajne :D
    Ja jeszcze nie widzieć ich :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    ja ostatnio stwierdzilam ze najlepiej zweryfikowac czy cos jest fajne po pierwszym praniu :)
    znajoma kupila Krzysiowi dres polarowy, w dotyku i wygladzie wydawal sie byc porzadny, niestety po pierwszym praniu nadaje sie tylko na domwy :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Ania tyż prowda :D
    Miejmy nadzieję, że po praniu desy nie zmienią formy :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    aga1976: ja nie mam az takich wymagań względem mojego dziecka ;)
    no ja niestety mam :shamed: jest zdolna ale leniwa i jak pójdzie do gorszego gimnazjum to wiem że oleje całkiem naukę - bo będzie to dla niej za proste A poza tym może jej będzie łatwiej w życiu niż mi ...

    Ania mówi że jej nie poszło :/ zabrakło jej czasu i zadania były głupie -> zobaczymy
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Ja ostatnio w relau kupiłam taki ale cienki polarowy dresik za 15zl, fajny jest.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    ja nic nie kupuje,bo w stycznie przecenyna maxa,wiec warto poczekac...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.