Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    SH- koniecznie szukaj innej pracy.
  2.  permalink
    Aga, zacznę w styczniu, musze najpierw tę pracę napisac, przed obrona mogę juz szukac, tyle, ze mam 3 miesiące wypowiedzenia:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    My w tym roku Wigilię robimy u nas ... nie wiem może moja mama przyjdzie ale to naprawdę wielka niewiadoma - rok temu nie przyszli choć zapewniała że będzie... No ale to czy będą czy nie okaże się w ostatniej chwili niestety
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    my na wigilie do tesciòw.ale ja nigdy nie przyzwyczaje sie,tutaj nawet oplatkiem sie nie dziela...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    aga - Oliwka dostała antybiotyk Amoksiklav po 2,5ml co 12 godzin. Dzisiaj jest już chyba lepiej. Temperatura cały czas 36,6, oby już nie było goraczki.

    My co roku 2 Wigilie - tak jak Ania.Na 16 teściowie, na 18.30 moi rodzice, a własciwie babcia moja, bo u nie jest cała rodzina od strony mojego taty.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ewa a jak wygląda wigilia u Włochów?
    Dużo odstaje od naszej pomimo tego opłatka?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    She wiesz może dlatego tak piszę bo to bliska mi osoba ... pewnie jakbym miała takiego szefa też bym psioczyła :|
    Może faktycznie nowa praca nie jest złym pomysłem?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Moja sis (na stale mieszka w USA) ktoregos roku postanowila zrobic wigilijna kolacje i zaprosic cala rodzinke. o karpia i szczupaka u nich trudno wiec byl bigos z grzybami szmuglowanymi z PL, barszczyk a do tego raviolli z grzybami plus.... krewetki, kalamarnice grillowane, kraby i homar :bigsmile: Ot i taka to malo polska kolacja im wyszla a ciocia orzekla ze ona bedzie juz moze jednak sama robila :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Czemu Cię Norwegia dołuje?
    --
  3.  permalink
    izunia, ja nie mam nic do alkoholików jako takich, mam tez jednego takiego w rodzinie, ale ten w ogóle z charakteru jest strasznie władczy, ma zawsze rację itp, nie mozna nigdy nic powiedziec, co sięmyśli, on nawet z tematyki moich studiów wie więcej, na każdy temat ma zawsze swoje zdanie i zawsze ma rację, a jak jeszcze jest pijany, to już w ogóle sięnie da wytrzymac.. więc to moze bardziej jego osobowość mnei wykańcza niż sam alkohol, ale jak to sięnałoży, to jest okropnie po prostu
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    She ja to wiem, przekonałam się już nie raz. Pijący są po prostu upierdliwi i tyle. Bynajmniej ja takich znam.
  4.  permalink
    Ale już mi lepiej, w sumie wygadałam sięi jest ok:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    She :D
    Tak trzymaj!
  5.  permalink
    co do Wigilii ja lubiłam chodzic do tesciów póki nie usłyszałam przypadkiem ze "przychodzimy na gotowe" a tyle razy pytałam czy mam pomóc w czyms,wiec M stwierdził ze kolejna gwiazdke bedziemy sami jak im z nami źle.i akurat sie urodził Piotrus wiec mielismy niezła wymówke i nigdzie nie bylismy-było fajnie,zaprosiłam swoja babcie która była u nas na wigilii pomagała mi robic kolacje i została do pierwszego swieta.w tym roku bedziemy we trójke w Norwegii i tu tez dziwnie bo opłatka nie ma,kapusty kiszonej nie ma-ale mysle ze takie inne niz wszystkie swieta tez moga byc ciekawe.to sie okaze bo-nastepne swieta-w nowym domu(taki mamy plan)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    cześć. starasznie dziś spóźniona.
    nie chciało mi się z łóżka wstawać :p
    --
  6.  permalink
    Norwegia mnie dołuje poniewaz-mam tu wszędzie górki i jak ide to jestem zmachana,pogoda do bani,w sklepie nie ma rzeczy które sa mi potrzebne dla Piotrusia min nie maja herbatek takich Hippa a inne rzeczy tej firmy maja,nie mam nikogo znajomego tutaj,nie mam tv,nudze sie i ceny mnie dobijaja-to tak po krótce-za miesiac bedzie tego wiecej,Acha zeby było jasne nic jeszcze konkretnego nie zwiedziłam-M ciagle zapracowany
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ciacho czyżby tęsknota Cię już dopadła za domem? :D
  7.  permalink
    moze nie za samym domem bo jak wiadomo mam tam lokatorów których nie moge strawic ale sam fakt tam jak mi sie nudzi wsiadam w auto i jade do mamy czy cioci albo ide z kolezankami sie spotkam czasem na miescie a tu doopa nic z tych rzeczy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Rozumiem :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    500 postów wow szalejecie :)

    U nas jak zwykle zawalony pn i wt ale już się melduję :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Magg witaj - fajnie, że jesteś :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ciacho zaszalałaś - dwa suwaczki - no i odliczanie wow! :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Mag - widzę , że cię przywołałam myślami ;)))
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    IZA ,wigilia jest inna niz w PL,nie ma tradycji 12 dan i dzielenia sie oplatkiem,oraz spiewania koled.Jest kolacja z rybami i owocami morza ok 7 i tyle ,potem pasterka.Natomiast pierwszy dzien swiat ,to wielka uroczystosc,tutaj w noc wigilijna chodzi Mikolaj ,wiec sniadanie to jedzenie panettone (ciasto swiateczne) i rozpakowyywanie prezentòw.OBiad jest ok 1 ,bardzo uroczysty ,po obiedzie odwiedza sie szopki.
  8.  permalink
    halo jest tu ktos?
    na ploty wpadłam bo sama jestem bez M
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Dziś ja mam chyba PMS, jedyną osobą na którą nie nawarczałam to Tosia chociaż też "robi mi na złość" - zafajdane 2 ręczniki po kąpaniu najpierw siusiu a po nowym umyciu kupka :/
    Siedzę i wyję normalnie :cry:
    kładę się z małą może na nikogo już bie będę się wściekać :/
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ja jestem Ciacho ale nie wiem jak długo bo M mnie wygania!!1
  9.  permalink
    And ja tez mam taki dzien a raczej noc i tez sobie musiałam "powyc" ale pomogło wiec ja tam nic w sobie nie dusze
    --
  10.  permalink
    Marta skad ja to znam! M mnie zawsze tez przegania jak jest,no takie juz zycie wiec jak znikniesz to zrozumiem a Bartus juz spi?
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Narazie dał mi spokój i oglada tv, Bartus pomalu zasypia ale slysze ze cos tam jeszcze spiewa!!!!A pietruszka jak tam???Jka jego postepy z chodzeniem???
  11.  permalink
    Pietruszka spi od 40 minut -mam nadzieje z e mi w nocy nie zrobi przerwy.On juz chodzi całkiem sam ale ciagle ma jakies wypadki-wczoraj np juz prawie siedział a jeszcze sie przegibnał do tyłu i uderzył o ucho i dzis ma kawałek fioletowe.Ciagle za nim chodze bo boje sie ze sie uderzy o cos.Naprawde ładnie chodzi ale nie jest wcale ostrozny
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    No to tak jak u nas!!!Bartek ladnie chodzi ale jak tylko cos sie napatoczy pod nogio to lezy!!!Mysle ze sie naucza z czasem!!!Generalnie to widze pozytywy tego ze zaczal chodzic bo juz tak nie placze gdy strace sie mu z oczu i potrafi dluzej zajac sie soba!!!
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    ZNIKAM BO MUSZE PUSCIC M NA KOMP A JA MAM STERTE PRASOWANIA!!!DOBRANOC BABULKI:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    witam wieczorowo
    Iwa zdrowka dla Oliwki, mam nadzieje że gorączka już nie wróci.
    Ciacho już niedługo będziesz w PL, ale myśle że teraz jest fajnie bo masz M przy boku
    --
  12.  permalink
    Myszorka fajnie jak jest w domu bo tak to cały dzien siedzimy sami-tak jak w Polsce-a tam mozemy odwiedzic babcie czy chociaz jakies inne zaprzyjaznione dzieci a tu siedzimy jak takie dwa kołki ,Piotrus z nudów sie czasem na mnie uwiesza i widze ze mu nudno,no to wymyslam mu zabawy,wychodzimy czesto na dwór zeby sobie sam pochodzil bo to teraz jest u niego NR 1
    --
  13.  permalink
    czesc dziewczynki- jestem i ja :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ciacho, rozumiem Cie ale z drugiej strony to mozesz sie do M w nocy przytulic
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    A propo tematu Wigilii to w pracy mam 19 grudnia a ta normalna to mamy w 3, a do rodziców idziemy sie tylko opłatkiem podzielić
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    ja tez gdzies sie krece
    szperalam na allegro w poszukiwaniu jakiejs kiecki na te cholerne chrzciny
    w osteczenosci zaczelam jeszcze raz przegladac aukcje z ogrodkami muzycznymi i trafilam na promocje
    muzyczny ocean za 89zl z przesylka - mysle ze warto bylo a prezent nie najgorszy :)
  14.  permalink
    No i super Aniu- bedzie fajny prezent :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    no mysle ze nie najgorszy zwlaszcza ze u nas w hurtowni ok 180zl kosztuje :tongue:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Aniu no super, sama te kiedys chciałam to kupic dla Matusia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    mam nadzieje ze dzieciakowi sie spodoba w przyszlosci. rodzice nie musza palac entuzjazmem :D
    zapowiedzialam tylko zeby sobie odpuscili wszelkie maty i palaki bo my cos z tych rzeczy kupimy
  15.  permalink
    fajnie ze prezent z głowy
    A ja sie zegnam,musze ta nocke wczorajsza odespac no i monsz przyszedł wiec musze z nim troche pogadac-do jutra rana
    --
  16.  permalink
    Dobranoc Ciasteczko. Mój m juz spi- ale dziś go nie budzę, bo chyba go choróbsko bierze- taki marny z pracy wrócił ,ze az strach. Żeby mu dać odsapnać to z dzieciakami poszłam na pizze - hania była zafascynowana panem, który podrzucał placki do góry ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ciacho do spokojnej nocy
    A ja oglądam mgłe s.kinga
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ciacho spokojnej nocy

    ja czekam az moj maz odrobi "slupki" zje kolacje i do mnie przylezie w koncu... jakos mi dzisaij buczaco...
  17.  permalink
    Ja dzisiaj wcześniej idę spać, głowa mi pęka, a jutro czeka mnie wyjazd do Krakowa....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  18.  permalink
    MOże czekoladkę...?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    biala ritter sport bym zjadla albo biale tablerone... w ostaecznosci ziemniaczka marcepanowego...
    niestety w domu nic z takowych nie mam
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.