Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    same głupoty i jedną rzecz nad którą się zastanawiam na przyszłośc kolektory słoneczne
  1.  permalink
    Dzieki Hoga! jak bede w Polsce to zapytam pediatry o niego ,moze to bedzie jakis sposób na te jego bezsenne nocki bo w dzien nie narzekam tez potrafi spac po 3 godzinki
    To zdróka dla Hubercika życze
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Ciacho ja chciałam w aptece ten Melisan ale magister odradziła bo to dla starszych i poleciła mi własnie ten
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Hoga jak sytuacja z Twoim młodym ?
  2.  permalink
    hej , hej FOREMKI:)

    Hoga- co tam z młodym- mów... Lepiej trochę?
    Iwa- jak tam po wizycie?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma , Aga raczej bez zmian a nasza służba zdrowia porażka, szukam specjalisty psychiatry bo w szpitalu a raczej w przychodni najwcześniejszy termin kwiecień, pod koniec grudnia mam dzwonić do niepublicznego zakładu opieki to może w styczniu będzie termin. Zobaczymy co nam wyjdzie , jeszcze neurolog. U niego doszło jeszcze to że nie tylko strach o niego ale i o inne dzieci , nie wiedzieć czemu w stersie zamiast nie wiem troszke spokornieć czy choćby sie zawstydzić to u niego włącza się taki agresor, a jak ktos nie wie jak podejśc i zwoła jeszcze kogos do pomocy czy choćby do rozmowy z nim to jest jeszcze gorzej. Co tydzień chodzę rozmawiac z nauczycielką ale choć mówi ze Jakub się stara to jednak te złe emocje biorą górę.Ma mi przygotować opis wszystkich sytacji które miały miejsce w szkole i zobaczymy...oby ten niepubliczny wypalił i było miejsce bo do kwietnia to ja nie wiem co to może być

    Idę odstresować troszkę
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Oliwka najprawdopodobniej przeszła 3-dniówke -stąd ta wysypka, która zaczęła się wczoraj, no i 3 dniowa wysoka gorączka.
    Jednakże opcja z gardłem została podtrzymana, bo i dzisiaj nie jest jeszcze w najlepszej formie. Dlatego jeszcze dzisiejsza dawka i 2 jutrzejsze – antybiotyku mają zostać podane i na tym koniec. No chyba że wysypka nie zniknie co będzie oznaczalo coś zupełnie innego i mamy z tym przyjść ponownie do pani doktor.
    Co do kupek rzadkich itp. to wynik brania antybiotyku i niech tak zostanie – mam nadzieje , że pani doktor ma rację.
    Kurcze – w takiej sytuacji bardzo brakuje mi mojego lekarza, swoja drogą nikt nie chce nic o nim powiedzieć????!!!!!
    Oliwka czuje sie świetnie – gorączka juz nie wróciła, zaczela więcej jeść i wogole jest w humorze. Tylko troszke kropkowata ta moja córa, bo ta wysypka jest na brzuszku, pleckach i troszke na twarzy widoczna. ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Hoga, powodzenia... A z jakiego regionu jesteś?
  3.  permalink
    o kurcze- hoga.. :( A sluchaj- jakub ma coś jeszcze zdiagnozowane oprócz ADHD? A te ataki agresji zdarzają sie poza szkoła? Sorry,że wypytuję - ale wiesz- miewam stycznośc ze sprawami dotyczacymi dzieci, które zachowuja się podobnie jak Twój mały....

    Iwa- no to przynajmniej macie juz tzrydniiówe za sobą... Świetnie,że Oli juz lepiej sie czuje.A czemu nie chodzisz do starego lekarza???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    ja tez gdzies tu w okolicy "wisze" dupowo sie czuje przez @ i nastroj do bani
    mezu pracuje bo ma na rano jakas prezentacje i cos jeszcze zrobic wiec wole mu w droge nie wlazic...

    Hoga u nas tez jest problem z tego typu specjalistami
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    aga - nasz pediatra, a mój lekarz od dziecka miał zawał. :sad::cry: strasznie mi go brakuje, zwłaszcza jak sa takie problemy z Oliwka teraz.:sad:
    --
  4.  permalink
    O kurcze- no ale trzeba mieć nadzieje,że wykaraska się szybko...
    Iwa- jakie problemy? Trzydniówka czy kupa to tak naprawde żaden problem- to tylko drobne incydenty ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    IWA nie ma to jednak jak zaufany dohtor
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008 zmieniony
     permalink
    To prawda Aniu !
    aga - każdy co innego uwaza za problem!
    Dla mnie problemem jest jak jestem u lekarza i nie mam pewności że to co mówi jest prawdą, jak sama z góry podważam jego decyzję, a niestety w poniedziałek i dzisiaj nie za bardzo ufałam pani doktor.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    PS - uwazam, że Oliwka niepotrzebnie brała antybiotyk! :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety......
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Lady - dawaj co u ciebie???
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    IWA faktycznie czesto gesto z tego co slysze leakrze nie rozpoznaja 3dniowki i daja antybiotyk ale z drugiej storny jesli Oliwka ma az tak brzydkie gardlo to lepiej jak dostala niz mialoby jej pojsc na krtan i dostawalaby sterydy...

    chociaz ja tez podpisuje sie pod tym co napisala Aga - to pierwsze chorobsko twojego dziecia i to na dodatek nie jakies tam powazne wiec spokojnie - do problemow to jeszcze daleko, obyscie tylko takie mieli ze zdrowiem!!!
  5.  permalink
    Iwa- wiem,że każdy co innego uważa za problem. Ale wiesz...- nie wykracz....

    cześc lady
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    oby Ania - oby
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    nie rozumię - nie wykracz........
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    IWA pewnei Adze chodzi o to zebys nie krakala z problemami bo mozesz je sobie wykrakac...
    ja tam bym chciala tylko takie problemy :))
  6.  permalink
    Iwa- no dokładnie jak Ania napisała :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Wiem Aniu, że np. ty przechodziłas przez powazniejsze i pewnie niejedna z was też.
    Ale jak ma sie pierwsze dziecko i to takie które raczej nie jest chorowite to człowiek denerwuje sie przy byle goraczce, bo tak może o tym myślicie!
    --
  7.  permalink
    Iwa- no ja rozumiem. Myslisz,że ja nie denerwuje się jak któres z moich dzieci ma głupi katar? Pewnie,że się martwię - tak jak i TY! Tylko,ze zdaje sobie sprawe,że tak naprawde to nie sa żadne problemy i Bogu dziękuje,że tak nas prowadzi przez zycie!
  8.  permalink
    A z przyjemniejszych rzeczy- mój mąz dziś dostał bony świąteczne :) Ciesze się, bo jestem w tyle z prezentami gwiazdkowymi :)

    Dobranoc dziewczyny - zmykam już :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    aga - ja nazwalam to problemem, ale nie myślalam,aż o takim PROBLEMIE.
    Chodziło mi tylko o to że brakuje mi zaufanego lekarza, takie przyzwyczajenie od lat, a własciwie całe życie i teraz trudno mi ufać innemu!
    Przecież ja wiem, że goraczka, 3-dniowka, zapalenie gardła i tym podobne to nie koniec świata.
    Wiem że inni maja naprawde powazne problemy.................:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Ja też zmykam, bo jestem troszke zmeczona tymi pracami światecznymi........... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Aga Iwa dobrej nocy
    ja zaraz wpadam pod koldre z kolejna ksiazka Cobena. jezcze 3 i bede miala wszystkie rpzeczytane :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    laski jestem padnięta ....
    powinnam iść spać ale jutro idę na nocna zmianę hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    zmęczona nie pracą bo tam na swój sposób odpoczywam ale moim mężem i wojnami w domu... jego złośliwość nei zna granic.... wszystko co złe spycha na mnie... wszystkiemu winna jestem Ja i tą złą mamą jestem ja :(( tak mi ciągle mówi.... on nie robi nic złego a Ja wszystko niszczę wrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    i Ja znikam bo jestem KO
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    dobrnoc :)
    --
  9.  permalink
    no i wszystkie uciekly jak ja znalazlam chwilke....
    nastepna przeprowadzka nie predko...do dzis nie rozpakowalismy wszystkich gratow...a za tydzien wyjazd do polski...no coz robota nie zajac nie ucieknie co nie??? a ja sie stesknilam troszeczke za wami kobitki no i juz musialam tutaj zajrzec....niestety nie dam rady nadrobic tych 1540 postow ktore wystukalyscie w tym czasie...ominelo mnie cos??? stresci ktoras??? :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    witajcie z rana
    matko ale mi sie dzisiaj spalo. nie moglam sie dobudzic, maz sie smial ze sie zamumiowalam czyli okrecilam w koldre po sam czubek glowy :)

    Patrycja a gdzie sie znowu przeprowadzaliscie? to juz na stale tak czy tylko znowu chwilowo?

    Lady przykro mi to czytac :( mam nadzieje ze z czasem sie przyzwyczai ze pracujesz i zacznie wspolpracowac
  10.  permalink
    czesc
    ja juz od 6.30 na nogach
    ciekawe jak go przetrzymam do 12:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    JA też już chlipie kawę i skromnie proszę o kciuki za nas - o 10:30 lekarz i jeśli maluchy będą zdrowe to szczepimy Priorixem :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    nie boj zaby ciotka. wiesz ze nasze kciuki sa niezawodne :)))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    I ja witam z kawą. padam na nos i chcę spać
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    witam i ja w piątek
    Kfiatuszku ogromne gratulacje, niech Mikołajek zdrowo się chowa
    Iwa super że Oliwka wraca do zdrówka
    Izunia kciuki zaciśniete za chłopaków i szczepienie
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Izunia jak mówi Ania nie bój żaby, kciuki nasze niezastąpione.
    Aga wczoraj z moim rozmawialiśmy i Arek stwierdził ze faktycznie on jest jakiś inny ostatnio, określił ze dziwny. A te ataki ma tylko w szkole w domu czasami fochy pokazuje ale takich sytuacji jak poza domem sa tu nie mam i dlatego zastanawiam się co to może być, bo nie chce zrzucać wszystkiego na adhd bo można samemu coś ważnego przegapić. Nauczycielka mówi że trzeba nad tym zapanować, bo jest inteligentny i ma kapitalną pamięc a to "coś" mu przeszkadza i tu wiem ze ma racje bo chłopak wystarczy że raz przeczyta i to co na lekcji słyszy i właściwie nad książkami nie siedzi.
    Jemma ja jestem z Olsztyna wcześniej jak mieszkałam w Dąbrowie Górniczej to tam więcej mozliwości było a tu horror normalnie.

    Hubcio pomimo kataru nocka nawet znośna, znaczy ja wstawałam co godzinkę, go poprawić ale on spał, choć niespokojnie przez katar.W ciągu dnia zakropimy, posmarujemy i będziemy ściągać z nochala to może nastęopna nocka będzie lepsza. A wstaliśmy o 8
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Witam i ja z kawka.

    Iza - oczywiście już kciuki zaciśniete - będzie dobrze.

    My wstałyśmy o 7.30, ale jeszcze troszkę poleżałyśmy, poprzytulałyśmy sie - ale fajnie tak być w domku.

    Lady - kochana, czy ten twój mąż da się jeszcze reformować????:confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Izunia ja też trzymam kciuki wszystko będzie dobrze zadzwoń koniecznie jak wrócisz :)
    Hoga ściskam Cię mocno i życzę dużi cierpliwości bo miłości to masz ogromne tony :) Wiesz ja trafiłam w pewnym momencie tzn jak Franek miał 6 lat na świetnego psychologa - państwowo - i ona nam Bardzo pomogła właściwie to bardziej mi zebym wiedziała jak postępować i co robić. Dlatego życzę Ci szczęscia do ludzi bo to połowa sukcesu...
    Wiecie co nadal nie wiem co Tosi na gwiazdkę kupić... powiedzcie co wy kupujecie może mnie coś natchnie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    dziewcyzny poleccie cos dobrego na bol brzucha, jakos mnie przy @ wyjatkowo pobolewa to bym sobie kupila bo dzisiaj ciezki dzionek mnie czeka

    Magg - wpadnij na temat zabawkowy tam juz sporo pomyslow tegorocznych padlo :)
  11.  permalink
    hej, hej:)
    Izunia- kciuki zaciśnięte
    Hoga- a skoro tak dzieje się tylko w szkole to może młody ma jakiś problem z rówieśnikami?
    Magg- ja kupiłam lalę - bobasa:)Udało mi się w koncu kupić taką , która nie ma głupkowatej twarzy i coś tam gada - mama, tata itp
  12.  permalink
    Aniu- a ibuprom? Mi zawsze pomagał
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Ania - kurcze większość tabletek które moge polecić są zabronione jak sie karmi. Cały czas polecam Solpadine.

    Magg - ja kupiłam klocki LEGO DUPLO.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Właśnie zastanawiam się nad jakąś fajną lalą -Aga jak byś mogła przytoczyć model- o Tosia ostatnio na szczepieniu zabujała bobasa 3 miesięcznego aż zasnął i M mówił że tak jej się to podobało że chyba muszę kupić jej na gwiazdkę :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Aga przerabialam ibum i ketonal wczoraj i dopiero nospa forte w nocy pomogla. teraz znwou mnie napiernicza :( pozycja z podciagnietymi kolanami czy siedzac czy lezac torche pomaga ale musze wyskoczyc spraw kilka zalatwic wiec wolalabym jakos wyciszyc

    Iwa ty kiedys o jakis prochach pisalas. co to bylo?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    AniM dzięki za info a na brzuszek ja tylko nospę i ibuprom biorę...
    Iwa też myślałam o klockach ale w tym roku nie dam rady finansowo...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.