Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Dziewczyny dziękuję za kciuki - jesteśmy zdrowi i zaszczepieni.
  1.  permalink
    Patrycja ja tez taka byłam-póki nie poznałam dobrze mojego szwagra a teraz jego obecnej dziewczyny,ja strasznie źle sie czuje z nimi mieszkajac ale nie mam wyjscia.poza tym jakbys sie czuła mieszkajac pod jednym dachem z dziewczyna która zachodzi w ciaze bo jak sama mów"robic mi sie nie chce"
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Iza i tutaj powiem, że bardzo się cieszę.
    ciasteczko - juz niedługo wprowadzisz sie do własnego domku i bedziesz miała z głowy wszystko i wszystkich...........
    patrycja - postaraj sie troszke uważać, wiem cięzko - zwłaszcza osobom otwartym i malo podejrzliwym, ale na ludzi teraz naprawde trzeba uważać, zresztą z tego co napisałaś - masz juz nauczkę! :sad:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    a u nas leje ileje od samego rana,VEVE spi jeszcze ,ja nic nie robie,no poscieralam kurze,chyba do tesciowej nie pojade bo pogoda okropna...
  2.  permalink
    hehe- Ciasteczko- jak jej się robić nie chce to chyba niemowlak ją nieźle zaskoczy ;)


    Ja dziś odbieram mój projekt:crazy: Strasznie się ciesze :swingin:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    aga - ale fajnie...............nic więcej nie powiem................
    --
  3.  permalink
    ciasteczko rozumie Cie doskonale...w ogole mieszkanie z kimkolwiek nie jest latwa sprawa...przerabialam to przez 3 ostatnie lata:))
    IWA staram sie nie angazowac za bardzo w ta znajomosc ale to naprawde nie jest latwe...samotnosc tutaj mnie dobija...i to tak na powaznie...w Polsce to jakos tak inaczej jest...zawsze jest jakas kolezanka z ktora mozna sie kawy napic...a tutaj na Polakow trzeba uwazac a z Angielkami jakos nie potrafie znalesc wspolnego jezyka...najlepiej byloby wrocic do Polski ale jak na razie to nie mamy ani z czym a do czego...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    AGA a jak daleko bedziesz mieszkala od miasta?
  4.  permalink
    Ewa- autem 5 min, pociągiem 1 stacja
  5.  permalink
    a moje dziecko sie w lasnie walneło o stolik-wyszedł mu podłuzny siniak,jedyne co to posmarowałam mu altacetem.jak a nie znosze jego wypadków wrrrr ale ma tego siniaka co mam jeszcze zrobic:cry:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    no to super...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Ciacho nic więcej może jedynie przyzwyczaić sie do upadków
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Ja wróciłam z szybkich zakupów i mój ukochany syneczek obiera właśnie ziemniaki na obiad -"mamusiu ty odpoczywaj" Smarkacz potrafi zaskoczyć ale bardzo bardzo miło mi sie zrobiło
    --
  6.  permalink
    And to super masz dzieciaki a Kubus wiadomo uczuciowy bo koziorozec ja jak:)
    M juz wraca z pracy hurraaa
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    hmm nawet nie wiedziałam że to koziorożec :P nie interesuję się tym wcale
    On jest kochany i wielki pomocnik z niego - szybciej on mi pomoże niż Ania. Nie no nie powiem jak Ani kazać to też zrobi przy czym sie nagada ale jak ma zryw to sama ruszy zadek :)
    Idę kawusie jakąś wypić bo padam powoli
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    moja VEVE dostala czopek,dziasla ja bola a na dodatek nie moge isc na spacer,bo pogoda do bani,zadzwonilam po tesciowa i przyjedzie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    IWA a ja Ci tu podziękuje :P
    Ciężki dzień za nami, pifffo już się w lodówce chłodzi - z soczkiem będzie :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Aga hmmm widzę, normalnie widzę jak skaczesz z radości i Ci się w cale nie dziwię :DDD
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    No - taka miałam nadzieję, że dzisiaj to mi już nie odmówisz tak jak wczoraj i się ze mną napijesz!!!!!! :wink::wink::wink:

    Tylko może być mały problem, bo mój M dzwonił, że ma dzisiaj ochotę cos zamówić na wynos (jakieś jedzonko ) i obalić flaszke winka. Coś czuję, że nie było mu dzisiaj lekko w pracy!:wink::wink::wink:
    No ale jakby co to piję duchem z tobą i pozostałymi kobitkami!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    No, warszawianki, uważać od pon do śr, bo mam pierwsze 5 godzin rozbijania się samochodem... :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    IWA spoko :D
    NR to co szerokich ulic haha :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    O matko Nr a ja będę krążyć po Warszawie we wtorek i środę mam spotkania ,,,, już się boję a na jaki samochód mam uważać?

    Izunia cieszę się ogromnie że już po a jak się chlopcy czują?

    Aga to gratuluję jeden krok do przodu a treraz pokażesz go nam?

    Ja dzisiaj wybywam na pifo w babskim gronie więc będę z wami tylko myślami!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    hahaha ale dziś Tosia ma fajny suwak :P 3x1 :)

    Moje dzieciaki będą oglądać Madagaskar - ciekawe o której popadają bo ja na pewno szybko :P Zaraz idę podtopić najmniejsze coby się jej lepiej spało sama się utopię i lulu a oni niech se robią co chcą
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    No ,No Tosia ma same jedynki :wink:
    ja też idę podtopić najmłodszą co by ojcu szybko zasnęła bo ja zaraz zmykam :)
    --
  7.  permalink
    moje dziecko padło ze zmeczenia bo bylismy na zakupach i u znajomych M-fajnie było
    gdzies harpijka pisała ze nabyła pampersy za 80 kilka złotych a ja dzisiaj taka sama wielka pake nabyłam za 99 NOK czyli za 45 zł-kurcze u nas tez mogłyby byc te rzeczy tansze dla dzieciaków
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Magg miłego spotkania Kochana!
    Przepraszam, że nie zadzwoniłam, ale nie dałam dziś rady - buziaki :*
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Magg, na razie wiem tylko, że to będzie toyota yaris, prawdopodobnie czerwona.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Po prostu uważaj na "L"-ki
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Hoga, pytam, bo wiesz - tu jest duża społecznośc, może któraś akurat zna w rejonie dobrego lekarza. Ja niestety mogę jedynie podać namiary na Wrocław czy ewentualnie dowiedzieć się o kogoś poleconego z Poznania...
    Psychiatra to wiesz, bardziej od wypisywania recept, chyba najważniejszy psycholog, który poprowadzi jakąś terapię. Szpital to naprawde ostateczność , tym bardziej na pół roku i dla dziecka. Nnauczanie indywidualne to tez jakoś tak wygląda na uciekanie od problemu, przecież młody musi uczyc się na nowo relacji z rówieśnikami a jak ma to robić w domu? Poza tym jak on się poczuje - jak odtrącony... To już chyba mniejszym złem jest zmiana szkoły po terapii, przynajmniej zacznie od zera.
  8.  permalink
    hej babolki :) ja własnie weekenduję z jabłkowym reddsem:) Nareszcie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    70 postow od rana... no no niezla produkcja, zaraz zerkne co sie dzialo nim padne na nos
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    hej kobitki,ja tez w domku,moze piwko tez sobie wypije...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Ja też sączę browca, zasuszyło mnie po pizzy - jak widać u mnie wieczór przyjemności ;) Nareszcie pozbyłam się szwów, więc jest co opijać :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Aga jak tam projekt? wszystko zgodnie z oczekiwaniami??

    NR - ufff dobrze ze jednak po Warszawce a nie w moje regiony jak niektore krawaty sie wybierasz :P

    Magg powodzenia na rozmowach, musi sie udac!!

    a propos jengi - my rok temu kupilismy podrobke nad podrobkami bo nie dosc ze plastikowe klocki to jeszcze 3kolorowe ale jest o tyle ciezko ze rzuca sie kostka i pokazuje jaki kolor trzeba wyjac. grywamy z Gabrysia ale czesciej sami z R :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Ania a Ty nie miałas byc na imieninach ? ;)
  9.  permalink
    Aniu- odebraliśmy :) Mi się bardzo podoba:) Jutro wrzucę go na forum- mamy nowy scaner i nie umiem go obsłużyć :shamed:
  10.  permalink
    Zobaczcie jakie superowe torby na zakupy
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Aga ja kupuję za grosze zwykłą płocienną i mi wystarcza :) Z resztą zazwyczaj i tak nie ma jej wtedy, gdy jest potrzebna :/
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    fajne te torby,tez mam torbe na zakupy,ale zawsze jej zapominam...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Jemma my juz bylismy. poszlismy tylko na 1.5 godz bo i Krzysko spiacy i gospodarze ledwo zywi wiec nie bedziemy im na glwoie siedzieli. no a ze to blok obok to nie ma zadnej wyprawy :)
    w niedziele znwou musimy sie wybvrac bo obraz maja
  11.  permalink
    Eee- no jemma - ja tych tez nie kupię bo sa drogie i małe :) Co nie przeszkadza temu,że bardzo mi się podobaja :)

    Ja zawsze miałam problem z torba na zakupy. Teraz kupiłam sobie w rossmanie taka za 5 zł zwijaną i w pokrowcu takim jak od parasolki. Ma też zapięcie jak do kluczy- więc mozna gdzies przypiać w torebce. Dla mnie super- bo przynamniej jej nie gubię
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Jaki obraz?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Aga ja mam torbe za 5zl z rossmana - w prawdzie jest malenka po zlozeniu i mozna w nia duzo napakowac ale sie niewygodnie nosi. wole takie hmm jutowe?? z kauflanda chociaz do torebki czy plecaka nie idzie ich schowac ale duze zakupy super sie targa (podobne do tych firmowych carrefoura)
  12.  permalink
    Aniu- ale ja zakupy robię wracając z pracy- więc raczej do plecaka nie naładuję :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Jemma - obraz Jezusa Milosiernego. u nas w parafii ciagle "cos" krazy a to obraz Matki Boskiej a to rozaniec... teraz kolej na ten.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Aga no mi chodzi o to ze te torby jak mocno sie obkupisz i je wyladujesz to sie dziwnie ukladaja bo sa kiepsko skrojone, przynajmniej te 2 ktore ja mam. pod wozek z reguly wrzucam taka wlasnie kauflandowska bo najwygodniej ja wypakowac. a z plecakiem to dygam glownie na zakupy do biedronki bo mi rak nie starcza czasami
  13.  permalink
    Aniu- takie sztywne napewna sa wygodniejsze- ale jak zwykle- coś za coś ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    kurcze nie dostaje potwierdzen z allegro
    wygralam aukcje mam ja w wygranych i niestety nic nie przychodzi. czy to ich poczta szwankuje czy jak??? wrrrrr zla jestem bo nie wiem czy ludzie kase dostali a nie mam ich maila tylko to co z allegro a na szybkiej przesylce mi zalezy :(
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    Ja wczoraj nawet szybko dostałam meila z allegro, ale dziś coś się chyba dzieje z pocztą bo generalnie mało spamu mi przyszło
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 12th 2008
     permalink
    nie wiecie ,czy ksiazeczki ,dla dzieci sa tansze w necie niz w ksiegarni? bo chcialam cos kupic polskiego ,dla VEVE...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.