Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aniu ja słyszałam, że tak.
    A to znalazłam na necie ...
    Czy zapalenie płuc jest zaraźliwe?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aniu tzn. Krzyś domownicy mogą zachorować, ale niekoniecznie rozumiesz - jest zagrożenie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    wyslalam smsa do znajomej ktorej maz pracuje w szpitalu zakaznym. kiedys slyszalam ze zap. pluc jest bakteryjne i wirusowe i moze od tego to zalezy. wiem ze kobiecina ma zinnat w zastrzykach i tylko tyle.
    nie potrafie odmowic sasiadce pomocy bo jej dzieci mieszkaja w drugim koncu miasta a przeciez nie idzie przewidziec o ktorej bedzie trzba babcie przelozyc. w klatce tez nie ma nikogo na tyle mlodego kto by pomogl lub same chuchra a ta kobita to tak ponad stowke wazy pewnie bo we 2 ledwo ja podciagamy :(
    kurcze mam pietra i to strasznego :cry:
  1.  permalink
    wierze Aniu-nie wiedziałabym co zrobic-i tak źle i tak niedobrze:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    elo babolki :)
    ja tu dziś zasypiam... taka zamułka na dworzu...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ania taka trochę beznadziejna sytuacja nie ...
    Z drugiej strony sama kobita z zapaleniem płuc - ehh rodzina - najlepiej z nią na zdjęciu wrr ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Wiesz moje maluchy miały zapalenie tyle razy, ale u dzieciaków inaczej jak u dorosłych.
    Ciekawa jestem co odpisze znajoma.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Wpadam w przerwie porządków - teraz M szoruje łazienke (miałam to robić ja, ale jak skończył myć okna w dużym pokoju to zaproponował, że umyje kafle i pozostałe rzeczy w łazience). Ja oczywiście nie oponowałam tylko z uśmiechem na ustach zgodziłam się. Sama wyszorowałam toaletę.
    Aniu z zapaleniem płuc nie pomogę, bo nie wiem czy to zaraźliwe, ale masz dylemat???!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Izunia ta starsza pani mieszka z corka i to ta starsza pani ma zapalenie pluc. ona od ponad roku z lozka nie wstaje i o ile wczesniej troche sie przekladala w lzoku o tyle teraz juz nie daje rady a corka tez nie ma sily obejsc
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Kurcze - no to trzeba jej pomóc, bo biedna odleżyn dostanie!:sad:
    --
  2.  permalink
    Aniu- sytuacja patowa... Mimo,że uważam,ze nalezy pomagac to jezeli jest to wirusowe zapalenie- to chyba bym odmówiła. Trudno- zdrowie moich dzieci jest najwazniejsze.
  3.  permalink
    ja juz wysprzatałam,kotlety utrzaskane w lodówce czekaja,mężu w pracy Piotrus dosypia a ja sie nudze.
    wieje u nas strasznie a mi została jedna tabletka do zmywarki wiec musiałabym isc do sklepu,ale w taka pogode wolałabym małęgo nie targac ze soba...eee tam najwyzej w poniedziałek kupie
    juz nawet nie mam o czym pisac tylko o takich bzdurach-wybaczcie
    :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ania wiem, że masz dobre serduszko do pomocy i chcesz dobrze (i może wyjdę na straszną jędzę), ale ile kto Wam pomagał w chorobach i ciężkich chwilach?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ależ mnie leniwiec dopadł wrr ...
    Ciacho hahaha wybaczam, a u mnie wątróbka drobiowa :P
  4.  permalink
    Izunia a gdzie Twój suwaczek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    znajoma odpisala mi ze maz lekarz twierdzi ze "jesli to osoba lezaca to ma zapalenie bakteryjne a takim sie zarazc to szanse sa znikome, raczej zerowe" ehhh juz sama nie wiem :(
    to w sumie jedyna sasiadka z ktora tak bardziej utryzmuje kontakt. wiecie czasami sobie mysle ze jakby Krzysko byl chory a trzeba by Gabrysie z przedszkola odebrac to moze ona by zostala wiec nie chcialbym z nia stosunkow psuc...

    Iza no tu masz racje. musielismy radzic sobie sami, ja bylam w 3kl podstawowki jak tato zachorowal a juz w 4 jak wrocil i do konca zycia nie zapomne koszmaru pierwszych miesiecy, no i fakt pomocy z nikad nie bylo :sad:
  5.  permalink
    Chyba u wszystkich trwaja porzadki :) Ja własnie się wykąpałam i czekam az się dziec obudzi. Jak juz to zrobi, to jedziemy zdefraudować mężowe, swiateczne talony;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aniu odnośnie zapalenia płuc też słyszałam różne zdania tyle że jak ja mam zap. płuc jeszcze nikogo nie zaraziłam - tyle też że nigdy lekarz mi nie mówił czy to bakteryjne czy inne

    Mój małż wojuje w kuchni z Gabiolkiem, dziewczyny śpią a ja zamiast odpocząć kończę prasowanie - zostało mi kilka rzeczy i mam dosyć
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Witam sobotnio :)
    W szkole przetrwałam, chociaż o mało szlag mnie nie trafił na jednych zajęciach (nudne i bredniarskie).
    Wróciłam do domu z wietnamskim daniem i obżarłam się, że szok, żaden zestaw z maka nie może się równać (ani ilością ani smakiem).
    ale normalnie miałam w domu 15 st. Zanim odkryłam, zastanawiałam się, czemu mi tak zimno. Ale już kaloryfer odkręcony, klima chodzi i już robi się cieplutko :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ciacho jakoś już mnie denerwował :P
    Wiesz szybko się nimi nudzę, musiałabym co chwila sobie zmieniać a to z kolei też mnie denerwuje - rozumiesz coś z tego hehe :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Więc znikł jak kamfora :D
    Aga ja dziś sobie odpuściłam porządki - totalny luzik :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Witajcie!
    My dopadliśmy dzisiaj pokój Franka no normalnie huragan, siwy dym przeleciał po pokoju ale wreszie zrobiłam to co chciałam już dlugo i tyle rzeczy się znalazło :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Lady to tu zagląda ?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Magg czyli co zrobiliście z Frania pokojem?
    Lady zagląda, ale wieczorem ... ale nie dziennie ... też się z Nią mijam.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Posprzątałam tzn najpierw zrobiłam straszny bałagan że nogi nie można było wsadzić Franek się załamał i stwierdził że matka oszalala:)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008 zmieniony
     permalink
    :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Rozumiem Magg że było "lotnik kryj się" hihihi
    Ja czasami wpadam w któryś pokój i leci wszystko z półek a potem klnę na siebie samą :P wypadałoby mi tak wpaść znów do dzieci pokoi tylko jakoś sił mi brak

    Boli mnie głowa :/ i najchętniej bym poszła spać. Moja Ania po 18 miała być w domu (była z harcerzami) i do tej pory jej nie ma i nie odbiera telefonu :/ zaczyna się wkurzać
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Magg ja bym z pewnością uciekła na miejscu Franka :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    No wlaśnie przed finałem uciekł!!! Do kolegi...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Opowiem Wam co wczoraj wymyśliła moja najmłodsza latorośl otóż:

    Siedząc na taty kolanach zwołała całą rodzinę i kazała nam się schować pod koc, gdy dołączył i Franek wzięła się pod boczki i rzekła " I cio tejaś? " Finał można sobie wyobrazić wszyscy turlali się ze śmiechu po podłodze :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Zmykam wymoczyć łotrzyka !!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    No ja również zaraz będę chłopakom tyłki moczyła - nara :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    A u nas na koniec z wigilii nici Hubcio miał 39 temp i choć ja stawiam na zęby nie poszłam bo tam nawet takie oseski były i nie chciałam mieć na sumieniu wrazie gdybysmy zarażali, młody pospał potem się poprzytulał a potem choć cały gorący doopa odżyłą. Żon wrócił z pracy teraz pluska młodego, mam nadzieję, że niedługo mały padnie a ja poćwiczę i zasiądę do lektury
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Włączyłam sobie film na dvd, "Labirynt Fauna" i jakoś się go boję, mam nadzieję, że będę mogła zasnąć.
    --
  6.  permalink
    Izunia absolutnie wszystko rozumiem ofkors naturlich
    małz na kompie,dziecko spi ja jem kolacje a nie miałam! wrrr ale co zrobic głodna jestem jak wilk
    maz dzisiaj mi sie zapytał czy chce masazyk plecków:shocked:ba! pytanie no pewno ze chce wiec zaraz do niego lece coby sie nie odmyslił
    --
  7.  permalink
    Dziewczyny- jezeli któras ma blisko REALA- to jutro jest obniżka 50% na wszystkie zabawki
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    moja VEVE nie spi,czyzby pelnia?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aga kurde ja nie mam niestety :|
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ewa mój Filip dopiero odpłynął - pełnia jest, to fakt wrrr ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    no to ja tez bede zle spala,bo rak jestem i ksiezyc jest moja planeta, kiedy jest pelnia zle spie ,cos w tym jest...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Maksiu zasnął bez problemu ale cały dzień nieźle go roznosiło.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Jemma Szymek też zasnął od razu po szamie, ale w dzień również mi jakieś wyjce włączał.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Najgorsze jest to, że mnie samej nie chce się spać no ...
  8.  permalink
    Moje dziecko tez jeszcze nie śpi. Zjadła godzinę temu śledzia w musztardzie a teraz zjada koncówki od pizzy. Ta to ma smaki...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciekawa ta zalezność z pełnią, ciekawe czy ktoś robił kiedys takie badania? ;)
    Aga, biedne dziecko, starzy wsunęli co lepsze kąski a jej się jedynie brzegi ostały ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Moje dzieciaki śpią od 20 ... po za Anką oczywiście -> małż pozwolił jej oglądać film :/

    Ja sama jestem skonana więc pewnie zaraz odlecę - poczekam by jeszcze Tośkę nakarmić (o 22,30 ją będę budzić) i spadam spać
    --
  9.  permalink
    Ja też jeszcze nie śpię, jestem w trakcie tworzenia:D. Wysłałam pierwszą część moich wypocin do promotora, mam nadzieję, ze zawału nie dostanie jak to przeczyta...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    A jeśli chodzi o pełnię, to podobno od pełni do nowiu łatwiej się chudnie, ciekawe, czy to prawda, bo ostatnio żyję w stresie i cały czas mam ochotę na słodycze i już czuję tego efekty, więc przydałoby się zrzucić jakieś 4 kilo...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    Jemma- wiesz- ona nawet zjada skórki po kanapkach starszego brata... Zna dziewczyna swoje miejsce w szeregu;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    She nie będzie źle zobaczysz :P
    Aga a jak ten szereg wygląda u Was? :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.