Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    She a co do tego chudnięcia ... hmmm właśnie wpierniczam kukułki, myślisz, że schudnę :tooth:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Sheh mam dokładnie to samo - przejadam stresy. A może tak mailem przesyłac pracę? Nie każą w wersji papierowej do wglądu?
    Aga :tooth:
  1.  permalink
    Yyyy- no ja PIERWSZA :D Przynajmniej mam takie złudzenia :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ja chałwę ... a przed chwilą zjadłam to co zostało z obiadu (mój maż robi wspaniały karczek mniam) ogólnie jestem nażarta ale ciągle coś jem i dupa waga ciągle w dół :/ Bez problemu zakładam spodnie sprzed ciąży :/
    --
  2.  permalink
    Jemma, praca jeszcze nie jest napisana, to dopiero jej fragment, a ja nie mam możliwości z każdym rozdziałem do Krakowa jeżdzić, zresztą mój promotor jest dosyć nowoczesny i sam zaproponował tę formę kontaktu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Izunia, ja sie zastanawiam czy żelki wchłonąć:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Dobra babeczki - spokojnej nocy i kolorowych snów ja znikam
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    And - idź już spać bo nie drażnisz z tymi spodniami sprzed ciąży :P
  4.  permalink
    Dobranoc And:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    And- a cóz to za karczek? Podziel się przepisem :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Dziewczyny czujecie, za dwa tyg będzie po świętach a za 3 już Nowy Rok :P
  6.  permalink
    Mi sie nawet myslec nie chce... Jak na razie to nawet nie mam świątecznego nastroju :/
  7.  permalink
    ogladałam dziś sztuczne choinki. Te ładniejsze kosztują min 3 stówy- normalnie w szoku byłam:shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aga ja również nie czuję tego klimatu świątecznego - a ludzi w sklepach pełnio, wszędzie kolejki wrr ...
    No ceny ładnie wywindowane :neutral:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aga chce Ci się spać?
    Znaczy odpoczywać, bo wiesz śpi się z kimś samemu się odpoczywa :D
  8.  permalink
    MOże kupię sobie na przyszły rok w czerwcu:) Tylko kurka- w czerwcu to ja nigdy choinek w sklepie nie widziałam :/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Ja czekam na Święta jak na zbawienie: ten tydzień mam w pracy bardzo cięzki a potem jeszcze zawalony kolokwiami zjazd na weekend, no ale za to pn, wt mam urlop, szybki powrót do pracy 24-go na jeden dzień i znów wolne :DDDD
  9.  permalink
    Ja chcę wziąć wolne zaraz po świętach, aż do 5 lub 6 stycznia, mam nadzieję, ze nie będą mi robić problemów. Muszę wtedy pracę dopisać no i R. przyjedzie, a później ja jadę do niego, no i takie 12 dni relaksu od pracy pewnie dodałoby mi energii:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Mój monsz ma już urlop od 22.12.08 - dopiero 29.12.08 służba i ponowny powrót do pracy 5.01.09 :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    wy tu gadu gadu a ja caly wieczor zapierniczam
    wlasnie uporalam sie z dywanem z duzego pokoju, klykcie sobie tym szorowaniem pozdzieralam az :(( jeszcze tylko firanki muse poprasowac i bede mogla isc spac... moze nawet dzisiaj :wink:

    Aga no ladna sztuczna niestety po diable droga jest. wole wiec nmajzwyklejsza jołkę za 20zl, malo ekologicznie ale za to ekonomicznie :wink:

    a co do pelni to byla wczoraj i u nas dzieciakom szalej przechodzic zaczal dzisiaj wieczorowa pora. w koncu!!!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Sheh, zdecydowałas się na zmianę pracy? Ania ja się nie obijam , to tylko chwilowa przerwa w nauce ;)
  10.  permalink
    Izunia0- już drugi dzień z rzędu mnie nosi:/ Nie lubie u siebie tego stanu
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Dobra dziewczyny ja już uciekam - może jeszcze oglądnę coś w TV i oko samo się przymknie :P
    Dobranoc.
  11.  permalink
    Jemmo, jestem zdecydowana, tyle, ze i tak teraz najważniejsze jest dla mnie to, żeby skończyć te studia, tzn pracę napisać i się obronić, jak już pracę złożę, to mogę myśleć o wypowiedzeniu, nie chcę ryzykować, ze będą mi teraz trudności robić z wolnym itp.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    Aniu- może i żywa jest ładniejsza i bardziej ekonomiczna- ale wiesz... nie za bardzo mam ochotę na sprzątanie igieł i wyjmowanie ich Hani z buzi :/

    A co Ty się tak złapałas za takie ostre porządki???
  13.  permalink
    Aniu, ja też odskoczyłam od pisania na chwilę, brakowało mi już pogawędek z Wami; co prawda nei wiem, czy kiedyś nadrobie zaległości na forum i pod wykresami:D, ale przynajmniej co nieco w temacie jestem
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Aga no bo to ostatni dzwonek, musze wykorzystac ze dzieci spia i ze jutro bede w razie czego mogla na pomoc R liczyc jak rencamy nie rusze (dywan, chodnik z przedpokoju i dywanik od Gaby wyszorowalam - w sumie ponad 5h pucowania)
    n oa jak mezu umyl okna to dobrze by bylo juz firanki od razu zawiesic a nie te piekne rurki pokazywac :|
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    haaaa!!! znalazlam moje zagubione maile z allegro - wszystkie z wczoraj miedzy 11 a 18 wyladowaly w spamie na onetowej skrzynce. dobrze ze sprawdzilam to sie uspokoilam ze prezent na chrzciny juz kurier wiezie... uffff

    no a teraz odpedalowuje do deski pomachac zelazkiem brrrr koszmar :devil:

    spokojnej nocy
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    No i obejrzałam film i się boję pójść spać...
    Kurde, zawsze jak sama jestem to sobie wybiorę coś, czego nie powinnam oglądać.
    Tchórz jestem :(
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Ale za to (haha) mogę Was pierwsza w niedzielę przywitać :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Witam na leniwej niedzielnej kawie :)
    Moja Ania już poleciała - dziś grają na Mszy dla dzieci z sanatorium, wpadnie na chwilkę i leci na Wigilię harcerską

    Aguś ten karczek to nic specjalnego - stłuczone kotlety obsmażone w mące i potem duszone ale dodaje tak fajnie przyprawy że to jest przepyszne a i mięsko jest bardzo delikatne i miękkie
    Dziś moja kolej na obiad :/ tylko pomysłu brak a i chęci - ale chyba pójdę na łatwiznę i zrobię udka z piekarnika jak to dzieci mówią "do rączki"
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Izunia79: And - idź już spać bo nie drażnisz z tymi spodniami sprzed ciąży
    Iza nawet nie wiesz jak mnie to wkurza :/ tak bardzo chciałam by choć troszkę zostało mi wagi ciążowej a tu dupa :/ Waga schowana i nawet na niej nie staje bo łapie doła
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Ja mam nadzieję że poczta nie ma jeszcze za dużych poślizgów bo kupiłam coś na allegro na czym mi szalenie zależy :/ Prezenty dla dzieci będę kupować na miejscu bo nie chcę ryzykować że coś nie dojdzie na czas
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie!

    AND - ty to masz z ta wagą. Ale żadnej babie nie dogodzi. Ty chcesz przytyć, ja chcę schudnąć. I ty i ja nie możemy tego zrealizować! hiihihihi:wink::wink:

    Ja zamawiałam ostatnio na allegro - w poiedziałek płaciłam a w czwartek i piątek paczki były już w domciu!:bigsmile:
    Widzę, że Ania tak jak ja - wpadła w wir prac świątecznych. Moje okna czyściutkie, firanki świeże wiszą, toaleta i łazienka wyszorowane od góry do dołu.
    Została tylko kuchnia, bo pokoik Oliwki niedawno robiłam to sobie podaruję, a sypialnia nie wymaga szczególnych porządków!:wink:

    U nas dzisiaj śliczna słoneczna pogoda sie zapowiada, narazie jeszcze mały mrozik.
    Nigdzie sie nie ruszam, nawet do teściów na kawkę, czy obiad, dzisiaj wszystko sama w domku przygotuję to sobie posiedzimy- a co......?!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    No ja kupiłam w środę w czwartek kobietka miała mi wysłać (tak napisała) ... ciekawe czy jutro paczka bedzie a bardzo bym chciała
    Ja do okien nie mam sił ale muszę zostało mi najgorsze bo na werandzie :/ a jest ich jednak sporo wrrr 2xpołówki 1 całe (2skrzydłowe) plus góra wszystko razy dwa bo mam drewniane podwójne, do tego drzwi na werandę i okno na werandę - to jest pojedyncze. Okno u dziewczyn w pokoju... nie wiem jak to zrobię ale mam jeszcze ciut czasu do świąt więc powinnam zdążyć
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    witajcie niedzielnie. dopiero sie zwloklam z wyrka, Gaba przed 8 przejela Krzysia i sie bawili u niej a my moglismy jeszcze pognic. mezu poszedl machnac jakies sniadanie a ja sie wybudzam
    nie udalo mi sie pokonac tej 10metrowej firany wczoraj bo jeszcze woda z niej ciekla wiec po sniadaniu czeka mnie machanie zelazkiem, bleeeh jak ja nie znosze prasowac :devil:

    Iwa u mnie lazienka i kuchnia to jest ostatni punkt programu, musze jeszcze poukladac w szafie z ciuchami bo tam niezly kociol ostatnimi czasy mi sie zrobil :shamed: pokoik Mlodej juz sprzatalismy swiatecznie wiec tylko kurze pozostana. no ale kuchnia i lazienka to dopiero w przyszly weekend.

    And moja kolezanka mowila ze w sroe w nocy pacila za paczke a w piatek miala dlatego ja tez sie skusilam na zakupy online i licze ze jak babka w poniedzialek wysle to w ciagu tygodnia dotrze. pan z poczty jej mowil ze paczki wyslane przed 20grudnai na 99% rozwiaza wszystkie na czas gorzej bedzie z listami poleconymi bo listonosze tego nie ogarniaja.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    HEJ kobitki,choinke ma zywa w doniczce na balkonie,taka duza,potem zasa dzimy przed naszym blokiem,w domu nnie robilam ze wzgledu na veve...
  14.  permalink
    czesc w niedziele
    dzisiaj fajnie mały nam spał
    my choinki tez nie mamy ale w tym tyg kupimy sztuczna malutka i bedzie postawiona wysoko.M poszedł do pracy:/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    No to są szansę ze jutro dojdzie :)

    Ja generalnie powinnam wziąć sie za porządne sprzątanie ale nie mam na to sił a i warunków :/ o tyle co Tosię poprzenoszę po pokojach to z Weroniką to nie jest proste, dobrze by było jakby ktoś ją zabrał np po spanku na spacer, albo przed spankiem. I wtedy w te 4 czy 5 godzin spokojnie zrobiłabym to co chcę. A tak to mam 1,5-2 godz i wszystko w biegu i na paluszkach :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    moja kumpela choinke ,ma taka sztuczna ponoc piekna ,mnie tam nie podoba sie,bo tak idealnie ubrana,ja wole jak wisza orzechu jablka,cukierki,ozdoby z papieru...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Ja również witam 7 dnia tygodnia - maluchy dały nam pognić w wyrkach do 8 :D
    Kawa już spita i śniadanie zjedzone - teraz leniuchowanie :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Ania ile Ty te dywany pucowałaś ... :shocked:
    Boshe dziewczyno! Jak dziś Twoje ręce - nie bolą? :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Iza wydaje sie ze ciagle czlowiek odkurza i co jakis czas maz na trzepak skoczy ale i tak jak sie pierze to widac jak kolot sie zmienia - zwlaszcza ze my dywan w pokoju mamy pomaracznowo kremowy i ten krem doprac to trzeba sie dobrze namachat.. najlatwiej sie pralo wykladzine z przedpokoju bo tam nie ma zadnych wlosow :D
    a rece... hmm mimo wysmarowania kremami to lapy strasznie szorstkie i pozdzierane odrobine paluchy mam i kark bolal ale mezu juz rozmasowal :wink:

    teraz slubny juz wola na sniadanie a pozniej staje do dechy. kurde jak ja bym chciala z tej wielkiej firany zreezygnowac tylko te cholerne rury i brzydkie kaloryfery by mnie dobily jakbym tak na codzien miala patrzec na nie :cry:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Cześć!!!
    trochę zaspana, ale jestem pijąc kawkę :))) i słuchając przebojów Abby, akurat leci Chiquitita :-)))
    --
  15.  permalink
    łomatko jak nudno
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    I ja witam niedzielnie!!!Obiadek ugotowany,dziec sie bawi a M spi!!!Temu to dobrze!!Dzis trzba sie wybrac na zakupy bo pamperakow brakło!!!Ale na polku wierznie i mrozno wiec supermarket to nawet dobry pomysl na taki dzien!!!

    Milej niedzielki zycze!!!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    nuda nuda... :D
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    hej my w domku,WRòCILIOSMY Z OBIADU od tesciowe,VEVE spi.Ja nie mam firanek i zaslon,wiec pranie z glowy...
  16.  permalink
    Witam niedzielnie:)
    CHWALĘ SIĘ DOMEM :)))))))))))))))))))))))


    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/img153/elewacja1zh9.jpg/1/][/URL]

    [[URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/img371/parterzk0.jpg/1/][/URL]

    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/img153/poddaszeyk8.jpg/1/][/URL]
  17.  permalink
    Aga mi się Twój domek bardzo podoba:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.