Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    dzięki SH :) tez mi się bardzo podoba- chociaz jest dopiero na papierze;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Aguś ten dom ma 1 wadę .... nie jest mój :wink:
    A na poważnie cieszę się razem z Wami i życzę by szybko przestał być tylko na papierze!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    no no ale hacjenda :)
    teraz tylko niech zaczna fundamenty wylewac a bedziecie juz jedna noga na swoim :))

    ja wlasnie sie zapchalam obiadowo i zaraz sie zbieramy do rodzicow na obraz. nie chce mi sie tylka z domu ruszyc bo sie zdazylam dzisiaj juz niezle zmachac no ale trudno. jakos sie dorpwoadze do stanu uzywalnosci :wink:
  2.  permalink
    Aga -mamy poobne hihih jak tylko M wróci poprosze go zeby tu wykombinował jak wstawic
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    A ja się chwalę :shamed: moja Gabi mówi cudownie RRRRRRRR !! Nawet nie wiecie jak się cieszę :cheer: bo ona kiepsko mówiła ponad rok współpracy z logopedą by ją zrozumieć a dziś jest nawet i "rarka" zamiast "lalka" :)
    --
  3.  permalink
    no to gratki dla Gabiolka ,kurcze moze mnie sie tez dzisiaj cos miłego przydarzy?...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    no domek fajniutki...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Aga jak moge spytac ,to masz dwie kuchnie?
  4.  permalink
    tak Ewa- sa 2 kuchnie. Jak się przypatrzysz, to zauważysz 2 niezalezne wejscia do domu. W tej mniejszej czesci bedzie mieszkała moja mama- ona ma tę kuchnię z jadalnią, sypialnię i łazienką. Reszta jest nasza:)
  5.  permalink
    And- rozumiem Twoja radosc- ja się tak cieszyłam jak michał zaczął mówić sz i cz
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Jak Kuba zaczął mówić sz cz to też się cieszyłam ale teraz jakoś bardziej :shamed: może dlatego że Gabi mówi tragicznie i ją zrozumieć to sztuka

    Ale jak się przyglądam temu projektowi to nie widzę przejścia między Mamy częścią a Waszą... czy robicie jakieś przejście?
    --
  6.  permalink
    Nie- nie robimy :)Świadomie :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Aguś ja wiem że to większa prywatność i dla Was i chyba co najważniejsze dla Mamy... ale może jednak warto bo jednak lata lecą i w razie jakby miało sie coś stać to łatwiej będzie sie dostać... czy nawet w sytuacji zgubienia kluczy/ zatrzaśnięcia sie drzwi. No i nawet idąc do Was w deszcz nie musielibyście wychodzić z domku?
    --
  7.  permalink
    And- zastanawialiśmy się nad takim rozwiązaniem. Mimo wszystkich" za" wolimy chodzić dookoła domu - ja bardzo cenię sobie prywatnosc i niezaleznosc. Przy wspólnym przejsciu własciwie pewnie mieszkalibyśmy w 1 mieszkaniu- a to( mimo,że bardzo kocham moją mamę) zupełnie mi się nie usmiecha. A klucze bedziemy mieli zapasowe- i my do mamy i ona do nas - zresztą w tej chwili tez tak jest :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Aguś pewnie masz rację :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    my wrocilismy juz po modlach. oczywisie razem z obrazem chodzi zeszyt w ktorym wpisuje sie "podziekowanie za nawiedzenie domu" i zapisuje kto ile dal na ofiare :confused: pozniej ostatnia osoba z danej klatki leci z koperta do kosciola i ja przekazuje proboszczowi.

    Aga nie dziwie sie ze taka opcje wybieracie. ja gdyby przyszlo mi mieszkac z ktoras z rodzicielem (a czego bym bardzo nie chciala) to z pewnoscia tez bym tak zrobila zeby ograniczyc do minimum niezapowiedziane wizytacje

    ANd brawa dla Gabi. u nas Gabrysia jak byla w 4latkach smigala do logopedy i w kilka miesiecy zaczela super radzic sobie z sz cz dz no i l (mowila j np zamiast lalka to jajka, las -> jas) - R przyszlo jej w sumie dosc latwo zwazywszy na wczesniejsze problemy
  8.  permalink
    Aniu- macie straszne zwyczaje w swojej parafii :(
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    AGA ,no wlasnie ja tez kiedys ,jak uda nam sie wybudowac,to tez taki apatrament chcialabym,dla mnie i M ,bo dom to pewnie wubudujemy z VEVE...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Aga nic nie mow... oczywiscie z mama mamy inne zdanie na te sprawy wiec byl maly zgrzyt :devil:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Aga no domek super, sama miałam zapytać o wie kuchnie zanim doczytałąm pytanie Ewy i twoją odpowiedź.
    Zon robi reinstalkę somsiadowi:devil:miało być godzinę a nie ma go już 1.5 , ja też dzis obiadłam się jak nie wiem aż mi niedobrze było ale własnie skończyłam 45 minutową gonitwę na sprzęciku i już jest dobrze.
    Teraz zmykam czytać
    Ania oj z tymi obrazami, ale czemu od razu lista kto ile dał u mojej mamy w parafii tez chodził obraz ale bez takich udziwnień
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    oj ,ale cichutko,M bawi sie z VEVE ,ja przegladam nasza klase...
  9.  permalink
    A mój M usypia hanię. pewnie przy okazji uspił tez siebie- bo cos z sypialni nie wyłazi:devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    moj juz Krzysia uspal. teraz sie obzera kolacjowo a pozniej mam mu jeszcze lwosy ostrzyc. w zamian na jakis wspolny prysznic licze ale ciiii niech bedzie ze to bezinteresownie :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    wiecie co nie mam nic przeciwko tatuazom ale ten mnie o ciary az przyprawil brrrrr normalnie masochistka z tej babki

    df
  10.  permalink
    O kurcze :shocked: Ani on ładny, ani podniecający, ani uroku nie dodaje .. :/
    Mi się ogólnie chyba nie podobają tatuaze u kobiet
  11.  permalink
    Moja siostra sobie w zeszłym roku zrobiła, nisko na plecach, takie nietoperze małe czarne, ja bym w sobie w zyciu tatuażu nie zrobiła, ale u niej to nawet ok wygląda
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    ten tatuaż jest bardzo świeży tzn ledwie co zrobiony i stąd zaczerwienienie naokoło - mi sie podoba :P ale od 2 str - jakości zrobienia i cieni - ładnie zrobiony po prostu :) Sama takiego bym nie zrobiła hihihi
    Dalej mi się marzy jeszcze 1 tatuaż ale nie zrobię go

    Uciekam spać moje kochane zaprogramowane dziecko zaczyna sie budzić :) Oby o 4 też sie tak ładnie obudziła :)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 14th 2008
     permalink
    Nie lubię wzorów typu serduszko, motylek ... , kolorowych tatuaży tez nie lubię, ten mi sie zupełnie nie podoba.
    Padam na psyk, tyle pracy a takie marne efekty, ehhh... kiedy ta szkoła sie skończy; mam dość a nawet nie dotrwałam jeszcze nawet do 1 sesji :confused:
  12.  permalink
    Dziewczyny ten tatuaz mnie nie przeraza bo widziałam juz gorssze rzeczy co sobi eludzie tatuuja-wystarczy sobie po photoblogach wycieczke zrobic
    witam poniedziałkowo
    dziecko mnie obudziło juz o 5.30 i dalej nie spi a do tego M z jakims fochem wstał ze musiał w nocy sie nim zajmowac bo ja go nie słyszałam.
    choinke wczoraj kupilismy:bigsmile:ale nie mam jej jeszcze w co ubrac
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    dzien bry, mam 2 marzenia - spac 7godz i sie wyspac a nie obudzic sie cala polamana a drugie to zeby ten tydzien szybko minal. w sobote mezu jeszcze do pracy idzie a pozniej troche wolnego ma wiec bedzie wesolo :)
    wczoraj wieczorem tak sie usmielismy ze az plakalam no i Krzysko sie przebudzil co juz mi sie mniej podobalo :shamed:

    z tym tatuazem to juz nawet nie o wzor chodzilo tylko o miejsce, matko przeciez to po zboju musialo bolec :devil:
  13.  permalink
    Aniu ja od ponad roku nie spałam ciagiem dłuzej jak 4 godziny wiec tez mam takie marzenie
    mój poszedł wczoraj spac o 22:shocked:a dzisiaj juz od rana szaleje,ja juz sie powoli wkurzam bo wiem ze bedzie mial znów dwie drzemki gdyz nie da rady do 12 .ale jestem dzisiaj jakas zla wymeczona i wogóle nie mam humoru
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Witam
    Mnie kiedyś brat namawiał na tatuaż ale podziękowałam, jeśli mi się jakis podoba wolę podziwiać na kimś innym.
    MY wstaliśmy o 7:30 a to dlatego że starszyzna wychodząc z domu ciszą nie grzeszy.
    Wczoraj ubraliśmy choinkę i powiem wam jeszcze stoi nawet świeci, może nie będzie tak źle, zainteresowanie było jak wczoraj zobaczył, potem wieczorem jak świeciła no i dziś rano choince buziaki dawał na dzień dobry
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Cześć na kawie :)
    Weroniczka jeszcze śpi - aż dziwne ale wczoraj w dzień mało spała
    Tosia ślicznie obudziła po 4 i spała do 7,30.
    Kurde poranki są dla mnie jakoś ciężkie do ogarnięcia :/ Rano bieg - budzenie dzieci, robienie kanapek do szkoły i picia, mleka dla Babeczek, w międzyczasie sprawdzanie czy dzieci się ubierają. Nie znoszę tego wrrrrrr Szczęście w nieszczęściu że nie muszę zaprowadzać Gabio do przedszkola bo nie wiem jakbym to zrobiła:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Hubi katar jeszcze ma ale gorączka sobie odpuściła a spał w nocy bardzo fajnie , owszem zanim zasnął musiał pokrzyczeć, nie wiedzieć czemu, przypuszczam, że wcale nie chciał spać. A reszta nocki super, ja oczywiście koło północy z trudem pożegnałam książkę.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 15th 2008 zmieniony
     permalink
    witam po urlopie
    i zapraszam na kawusię http://republika.pl/blog_oy_41785/50970/sz/kawusia.jpg i ciasteczko http://img527.imageshack.us/img527/6582/ciasteczko5yc7.jpg
  14.  permalink
    poprosze tego pana -moze byc bez ciastka:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Hoga a ty masz zywa choinke ze juz ubralas??

    Ciacho mi chodzi o to ze ja marze o tym zeby tak spac zeby sie wyspac bo cos ostatnio z tym u mnie na bakier i czy spie 3.5godz bo cala noc czytam czy 7 jak dziswaj to budze sie niewyspana. kark mnie po nocy pierunsko boli i kazdy gnat doslownie czuje

    And ja dzisiaj nie dalam rady dupy zwlec z lozka i R robil mlodej kucyk. nie bylam w stanie nawet zerknac jak to mu wyszlo. trudno jak wyszlo tak wyszlo ale ja nie mialam po prostu sily :shamed:

    Skoprpio a ty tak po urlopowo to tylko o chlopach myslisz :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Aniu mój małż już nawet warkocza sie nauczył pleść :P ale i tak ranek to dla mnie masakra bo każdy tylko warczy na siebie szczególnie jak się zaśpi co nam zdarza sie coraz częściej :shamed: ja owszem słyszę budziki ale co z tego jak nie jestem w stanie zareagować na nie :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Hellow!
    Ależ dni zapierdzielają a weekendy to już z dwojoną szybkością :P
    Aga projekt domu super - jeszcze raz gratulacje. Kochana to już coraz bliżej :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    czesc babki na kawce
    :))))
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Ania nie, mam sztuczną. Raz w zyciu miałam zywą i dziękuję bo teraz sprzątania po Hubciu i psie i jeszcze igły z choinki.
    No po odkurzalismy z Hubim pomyliśmy podłogi wyrko zaścielone to można dychnąć, teraz czekamy na ulicę sezamkową
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Hoga a w czym trzymalas zywa? my zawsze mamy zywe drzewko i jakos nie narzekam na obsypywanie
    ale fakt ubieramy dopiero dzien przed wigilia a rozbieramy na bank przed 15stycznia.
  15.  permalink
    my wczoraj kupilismy żywą choinke -nie mam pojecia jaka odmiana bo facet po angielsku nie mówił tylko po norwesku,ma moze z 1,40 cm i kosztowała nas 300 NOK czzyli prawie 150 zł!!!! mielibysmy sztuczna w Polsce za ta kase pięęękna.no ale trudno i tak dalismy ponoc mało:shocked:
    z bombek rezygnuje ja kupiw tylko lampki i jakies kokardki czy koraliki.nasza bedzie stała w jakims stojaku któy M dzisiaj ma zrobic w pracy,ja wybieram sie na poszukiwanie tych lampek bo za chiny nie wiem gdzie je kupie
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    ja tez mam zywa,na balkonie w doniczce,DZIEN DOBEREK,pogoda okropna...
  16.  permalink
    u nas tez okropna
    jakos wogóle nieswiatecznie
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Aniu, nie o chłopach tylko o ciasteczkach :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    dziewyczny znacie jakis super duper krem do rak dzialajacy w oka mgnieniu a przy tym niezbyt drogi? po sobotnim praniu dywanow schodzi mi skora z dloni :cry:
    caly naskorek jest popekany i piecze jak zmywam czy w ogole pod wode wkladam :cry:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Oj ANiu z kremem nie pomogę
    A żywą trzymaliśmy w donicy z ziemią i podlewaliśmy ale mimo wszystko igły leciały a i była też krótko.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    Hoga igly lecialy bo w ziemi trzymaliscie :tongue:
    choinke trzeba trzymac w wodzie - wstawiasz w stojak a pod spod miska albo sloik. u nas na poczatku choinka jak alkoholiczka nawet 2l i wiecej wody dziennie a pozniej stopniowo schodzi do litra. poi sie ja 2 razy dziennie
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    No widzisz nikt nas nie doinformował, większośc znajomych w ziemi trzymała. Może kiedyś się skuszę znów na zywą to wtedy będę mądrzejsza
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.