Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    spokojnej nocy :)))))
    lecę czytać "Pamiętnik narkomanki" dalej :))))
    --
  1.  permalink
    Dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 15th 2008
     permalink
    talkatalka - pamiętam tą ksiązkę z czasów szkolnych , teraz pewnie by mnie juz tak nie zafascynowała
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    jestem
    nie dałam rady czytać tego wszystkiego, takie macie tempo że hoho
    Mnie się tydzien strasznie zaczął, chora jestem, mandat dostałam i w ogóle wszystko jest do d........
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Cześć na szybkiej kawie po 8 muszę być w przychodni z Antosią czekam na małża, mała prawie ubrana tylko coś na wierzch muszę jej nałożyć. Jestem niewyspana jak nie wiem co dwie przerwy w nocy po godzinie to nie dla mnie :confused:
    --
  2.  permalink
    Cześć dziewczyny:)
    Myszorka, wracaj do zdrowia
    And, a ja dzisiaj akurat wyspana wyjątkowo jestem, pierwszy raz od dawna, ale też wkurzona, bo od wczoraj telefon mi świruje-brak dostępu do sieci, i nie mam kontaktu ze światem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    ja tez wyspana!!!!
    ale postanowiłam ze sie oboje nie rozbierzemy z pizam do drzemki-Piotrus o 12 zmyka a ja sie wtedy ogarne bo mam mega lenia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    witajcie wtorkowo
    ja z lekka jeszcze zdycham z bolu i jednak obawiam sie ze to zatoki ale na razie ibuprom zatoki przynoisi ulge wiec do lekarza nie lece. zobaczymy jak bedzie dalej

    wlasnie zaliczylam mega wtope, zadzwonil domofon odbieram domofon i:
    facio: policja, prosze otworzyc
    ja: aha, a do kogo?
    facio: do sasiada
    ja: a to nie moze pan do niego zadzwonic?
    facio: nie moge, prosze otworzyc (troche mniej grzecznie no i tu slysze ze dzwoni do innych sasiadow ale nikt nie odbiera)
    ja: a skad mam wiedziec ze pan prawdziwy policjant jest?
    facio: to niech pani przez okno wyjrzy.

    no i wzielam otworzylam bo mnie to przekonalo :))kurde u nas domofon jak dzwoni to strasznie niesie i w sumie cala klatka moze slyszec, dobrze ze mnie nie posadzili o utrudnianie dzialan :D a swoja droga jak slysze policja to zawsze otwieram ale z reguly przyjezdzali poznym wieczorem czy w nocy na interwencje bo za glosno bylo nad nami czy sasiad zone po pijaku ciagal... ciekawe kto teraz mial nalot
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Ja też już jestem - wyspana jestem choć papa mi się drze jak szalona.
    Ania no fajny z Ciebie detektyw :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Myszorka a za co ten mandat? Złe parkowanie, prędkość czy pasów nie zapięłaś? :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Bry
    Tylko sie witam, dopiero wstaliśmy, młody ślicznie spał w nocy i patrząc na hasło Ani to ja jestem super ekstra wspaniala bo mogłabym spać w nieskończoność :D
    Ania policja, policją sprawdzić trzeba, u mnie czasami cyganie czy jehowy chodzą to ja się ich pytam kto ich wpuscił na klatkę(też mamy domofon) i skoro tam dzwonili to niech sobie pod ten adres ida a nie walą do wszystkich a cyganie to nawet nie pukaja tylko za klamkę i włażą żeby okraść.
    Zmykam na kawkę, i poczytam co tam u was jak młody pójdzie w kimono:D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Hoga no u nas cyganie juz nie chodza. odkad okradli sasiadke ktora wszystkich wpuszcza to przestala :)
    ja sie wkurzam bo do mnie ciagle listopnosz dzwoni. wie ze w domu o tej porze bywam to sie dobija, juz mu nie raz mowilam ze dziecko mi budzi ale niesteyt nie dociera :devil:

    Izunia a ja przeczytalam ze ci sie pupa drze w pierwszym momencie :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Hoga masz rację kobieto, ja jestem w tej nie co gorszej sytuacji bo u mnie w klatce nie ma domofonu. Ale ja na samej górze mieszkam więc ... jak komuś się chce ...
    Ania no wiesz :tooth:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    witajcie dziewczynki...

    a gdzie poranna kawusia? Dzisiaj nikt nie serwuje?
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    to ja zaserwuję... na miły początek dnia...

    http://th.interia.pl/10,ga86048c5953085/i643333.jpg
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    ja spadam porannie. musze ogarnac troche po dzisiejszych poszukiwaniach bluzki co pasuje do bluzy i uwaga!!! rajstop a pozniej tradycyjnie jak co wtorek mam sniadanioweo goscia, do pozniej
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Skorpi hehe no oby ten dzień taki był :D
    Ania no to miłego spotkania.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Iza ja mieszkam na parterze pod nr2 i zawsze do mnie dryndają więc jak chce mieć spokój to odłączam domofon :)
    Wiecie jaka stara ja już dziś jestem, bosze kiedy to zleciało:D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Hoga wiem jak to jest, 25 lat mieszkałam na parterze (jeszcze z rodzicami :P) hmm też pod 2 :P
    Wszyscy do nas dzwonili wrr ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Ta z rodzicami mieszkaliśmy pod 1 i kiedyś jak domofon się popsuł to nawet w okno potrafili trzaskac zeby ich do kogoś tam wpuścić, to mamuśka taką wiązanką do nich i że jak chcą to niech tą osobę sobie wołają i niech schodzą sami im drzwi otwierać:)Przekichane:)
    --
  4.  permalink
    Wpadłam tylko jak po ogień- więc ściskam Was wszystkie porannie. Ciebie Hoga najmocniej- bo rozumiem,ze dziś Twoje urodzinki? :bigsmile::flowers:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Wszystkiego najlepszego Hoga

    http://members.home.nl/patriciazweers/diddl-geschenk-6.gif
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Też mi coś nie teges, że Hoga pisze o starości :P
    Kochana więc wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń i samych pogodnych dni. No i zdrówka bo jest najważniejsze, ale to dla całej Twojej rodzinki - buziaki :flowers::hugging:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Izunia złe parkowanie
    Hoga sto lat :rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Myszorka to dlaczego parkujesz tam, gdzie nie wolno? :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    a ja nie wyspana ,nie zmruzylam oka,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Ewa cześć, a coś z Veve czy ot nie mogłaś zasnąć?
  5.  permalink
    Hoga wszystkiego co najlepsze na 20 te urodzinki:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    veve SPI super,wiesz IZA M ,troche mi namieszal w glowie,bo znalazl kupca na nasze mieszkanie a ja ,uwazam ze to nie jest dobty moment i od myslenia ,nie spalam...na dom nas nie stac a zmieniac na inne mieszkanie ,blizej miasta moim zdaniem nie ma sensu...mieszkam 10 km od miasta...
  6.  permalink
    Hoga, wszystkiego najlepszego:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny
    Ciacho a tą dwudziechą toś zaplusowała:tooth: za niedługo kolejna dwudzieska teraz to juz rzut beretem do kolejnej osiemnastki
    Moje dziecię żeby zwrócić uwagę co chwilkę przynosi mi kolejna bombkę z choinki i każe za sobą iśc i potem układa na łańcuchu:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    HOGA najlepszego...duzo zdròwka ,bo to najwazniejsze...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    buuu VEVE juszcze spi,co tak dlugo ...
  7.  permalink
    ja niedługo tez bede siwetowac urodziny a mój M juz za dwa dni.mielismy byc wszyscy z grudnia a Piotrus sie wyłamał bo chciał byc z listopada.
    nie chce mi sie nigdzie wychodzic w taka pogode ale zakupy musze zrobic bo mój syn juz mi druga szczoteczke wyrzucił
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    U nas ja z grudnia mój z lutego Jakub z sierpnia a Hubcio październik.
    Ciacho u mnie od prawie 2 tygodni słońca nie ma , cały czas pochmurno i wkurza mnie to, nie musi b yc ciepło wystarczy trochę słońca
    --
  8.  permalink
    Ja mam urodziny w styczniu, dopiero co miałam jedne, a za chwilę będa następne, strasznie szybko ten czas leci...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    wkurzylam sie :devil:
    specjalnie nie jadlam snaidania czekajac na kolezanke bo we wtorki wspolne sniadania a ta mi przyslala przed kwadransem smsa ze jednak nie przyjdzie, kurde jakby nie mogla tego zrobic rano :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Hoga wszystkiego NAJ urodzinowo, zdrowka i spelnienia marzen no i oczywiscie pociechy z chlopow sztuk 3 :wink: :flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    A ja właśnie wyprałam ostatni dywan - została mi wykładzina na przedpokoju ale to chyba zostawię Ani w nagrodę łażenia w butach po chałupie :devil: Zostały mi te nieszczęsne okna ale nie mam do nich sił :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Łoj Ania, wcale Ci się nie dziwię, ja to bym już gromy ciskała! Nie znoszę takiego zachowania! Wiadomo, różnie bywa i czasem może coś człowiekowi wyskoczyć, ale wtedy daje się znać tym bardziej jak się jest z kimś umówionym wrrr ...
    And ja nie wiem, może podaruj sobie to mycie okien jak doczytałam, że z Malutkiem nie teges co?
  9.  permalink
    Nom And, zgadzam sie z Izunia, daj sobie spokój z tymi oknami...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    a ja jestem wkurzona bo Piotrus chodzi po pokoju i prawie biegnie-co chwile staram sie go uziemic z zabawkami a on swoje,zaaraz mi sie wywali ,nogi mu sie plataja bo spiacy ehhh niech juz idzie spac bo nie mam jeszcze nic zrobione:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    And przeciez okna mylas tylko co przed porodem czy ja zle kojarze?
    u nas okna sie myje 3 razy w roku czyli tak srednio raz na 4 miesiace wychodzi :P

    kurcze zimno troche na dworze a ja musze po Gabe leciec. glwoa znowu zaczyna przypominac ze "jeszcze jest". no ale 'z tej okazji' nawet stara czapke wynalazlam :wink:
  11.  permalink
    ja moje okna myję średnio 3-4 razy w roku, ale musze przyznać, ze moja mam to częściej byh chciała:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Oj Ciacho mój M powiedziałby Ci, że stopujesz dziecia w rozwoju :P
    Ale ja Cię rozumiem - ale wiesz, jego bardzo ciekawi wszystko bardziej z pozycji stojącej :D

    Ania jak wczoraj wyszłam na miasto kartki świąteczne powysyłać to również beret z antenką wcisnęłam na głowę, już teraz nie wychodzę z domu bez czapy czy beretu, właśnie ze względu przebytego zapalenia zatok.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Yyy co do mycia okien, to ja myję średnio co 3 m-ce :P
    Ale to nie jest dla mnie żadna reguła, po prostu jak widzę, że są zachlapane bardzo to pucuję.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    Nic zmykam położyć chłopaków bo drzemka im już wskazana :D
  12.  permalink
    Ja wczoraj wyciągnęłam taką zimową czapę, R. się bardzo podoba, więc teraz w niej będe biegac:d, zresztąja sama też ją lubię, bo jest cieplutka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    mój juz spi a ja pociachałam mieso i teraz stoi w lodówce i sie przegryza przyprawami.kuchnia w miare ogarnieta nasz pokój tez tylko ja nie ale co tam ja musze chwile posiedziec bo narobie tyle km dziennie za tym moim "Korzeniowskim"
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 16th 2008
     permalink
    elo babki :))))


    kolejne 10km zrobione!!! :))))))))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.