Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    No ja to wogóle najbardziej lubię bidrówki u dziewczyn i chłopaków - te głębokie biodrówki.
    Ostatnio w kościele siedział przedemna chłopak któremu normalnie - przepraszam za wyrażenie- rowa było widać z włochami - fuuuuuuujjjjjjjjjjjj - musiałam wstać i gzie indziej stanać , bo myślalam że zwymiotuję! :devil::devil::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    IWA hahaha ostatnio Twoje teksty mi się bardzo podobają :P Widok faktycznie obleśny jak dla mnie ...
    Co do stringów ... hmmm ja również noszem białe spodnie i wciągam potocznie mówiąc "nici w życi" ale kolor cielisty - zapewniam Cię, że nic nie widać, nawet jakbyś założyła tradycyjne figi.
    Pod białe czy jasne spodnie ładnie wyglądają również hipstery - ja tak praktykuję do spodni lnianych :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Tak w ogóle to dbry!
    My już po badaniu morfo, teraz tylko oczekiwanie na wynik do 15 mi pozostaje :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Skorpi a ten "gość" z megafonem coś krzyczy? Nie mam głośników podpiętych :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Izunia to 3mam kciuki zeby wybiki byly jak najlepsze.
    ja czekam na info od mamy czy udalo jej sie dostac do chirurga, neurolog nie potrafi znalezc przyczyny jej niedowladu reki :( dostala kolejne zwolnienie i kaza czekac a leki w ciemno w nia laduja :devil:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Izunia - nie mam pojęcia co krzyczy bo też nie mam głośników podpiętych :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Skorpi nie ważne, niech sobie wrzeszczy, ale jest fajny :P
    Jak tam w ogóle po urlopie? Pewnie ciężko było wrócić do pracy co?

    Aniu nie dziękuję, ja jestem ciekawa co szpece powiedzą odnośnie Twojej mamy, wiesz ciągłe faszerowanie lekami w ciemni też będzie miało swoje odbicie ...
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, witam z rana:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Skorpi, super ta pobudka-zkoda, ze mnie nie obudziła, miałam iść z tatą rano do kościoła, ale zaspałam...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    kurcze robilam zakupy na allegro i zaplacilam babie 10zl za przesylke zeby wyslala PACZKA priorytetowa, kasa poszla w piatek za 2 aukcje, z jednej wyslali mi rzeczy w sobote i juz w poniedzialek mialam w domu (kurirem szlo) a ta baba wczoraj mi napisala rano ze kasa dopiero doszla. dobra trudno wyslala paczke rano - wlasnie przyslala mi skan ze wyslala listem poleconym za cale 4,8!!!! no zesz :devil::devil::devil: pizsesz takiemu glabowi ze zalezy ci na paczce i placisz wiecej kasy a tu taki zonk :devil: juz pal go szesc te 5zl ale to nie byly zakupy dla mnie tylko dla kolezanki ::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    kurde my usiłujemy złapać 2 woreczek siuśków tyle że Tosia sie uparła i nie chce siusiać :wink: Zaraz idę do lab pobrać jej krew - mam czas do 10 i maluszki wchodzą bez kolejki więc spokojnie mam czas :P
    --
  3.  permalink
    Wow Aniu, to rzeczywiście baba Ci numer zrobiła.... Moja siostra kiedyś zamawiała książkę przez allegro i napisała facetowi, ze ma wysłać do Wrocławia na jej adres, a książka do nas trafiła, i musieliśmy ją wysyłać, a że moja siostra ma tupet, to napisała facetowi, ze chce zwrot kosztów za tę druga przesyłkę, no i koleś jej zwrócił, i jeszcze jej książkę w gratisie wyslał, jakiś starszy pan to był, ale mi go szkoda było...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008 zmieniony
     permalink
    wiesz ja rozumiem ze pomylki chodza po ludziach i facet mogl maila przeoczyc z innym adresme czy jak ale jesli komus wyraznie piszesz ze prosisz o priorytetowa paczke (dala na aukcji 4 opcje przesylki do wyboru) i placisz jak za zboze to cholera moglby taki mlotek to wyslac, zwlaszcza ze w tytule przelewu byl nick, numer aukcji i zaznaczenie w nawiasie ze paczka priorytetowa bo balam sie ze po samym mailu moze nie zauwazyc i dobre przeczucia mialam... no albo postanowila zyskac 5zeta przed swietami... a swoja droga to musze namowic koleznake na zalozenie wlasnego konta bo pozniej ja jakis odvetowy koment dostane :devil:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Izunia - po urlopie fajnie, ale jakoś ciężko mi wrócic do rzeczywistości
  4.  permalink
    Hej babolki :) Skorpio- wczadaj czesicej na ploty:)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Aniu nie denerwuj się
    Iwa to niezłe masz widoki w kosciele, a czy Ty moze pamietasz gdzie kfiatuszek kupowała pościel z kubusiem?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Ania no ja odpukać na razie trafiam na "normalnych" ludzi.
    Cześć Aga :P
  5.  permalink
    Iwa, ja takie widoki, tyle, ze nieowłosione mam na co dzień niestety-moja siostra jest z tego "superniskobiodrówkowego" pokolenia. jak R. u mnie był, siadła obok nas, i aż jej uwagę musiałam zwrócić, bo tyłek niemalże na wierzchu, tyle, ze on tyle się tym przejmuje co wcale, podciągnie te swoje mini gacie, a za chwile znowu to samo, nie mamy juz z mamą na to nerwów...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    U mnie sąsiadka wymienia okna i jest taki hałas, że nie słyszę własnych myśli a chłopaki biegają i się śmieją - mam nadzieję, że do 12 się wyrobią bo chciałabym ich położyć :neutral:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    myszorka - kfiatuszek podawała mi strone na naszych dzidziach - to było na allegro.
    Chyba musisz przejrzeć kilka stron w tamtym wątku!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    A myslałam że mi gotowca podeślesz :wink:
    a nie wiesz ile ma elementów? i jaka cena
    --
  6.  permalink
    Wracając do widoków biodrówkowych- to tez mam odruch wymiotny. Nie rozumiem, dlaczego ludzie zmuszją innych do oglądania swojej ( często mało apetycznej) dupy :/

    Izunia- współczuję.... Oby się wyrobili do tej 12 bo wierze,że można świra dostać :/

    A ja zaraz zbieram dziecia i idziemy na targ po jakieś mandarynki czy cuś... Właściwie to nie wiem po co idziemy- ale idziemy ;)
    Miłego dnia :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    aga - a pani prezes ma dzisiaj wolne????? :wink:
    --
  7.  permalink
    Nie tylko dzisiaj- do Nowego Roku:crazy:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    A propo wczorajszej rozmowy o bieliźnie to tak pisałam że raczej stringów nie lubie ale czasami zakupuje takowe - ostatnimi czasy nabyłam taki komplecik tylko czarny - chyba juz sie chwaliłam:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    wow - zazdroszczę.
    Dołączę w środe i aż do 5 stycznia!:crazy::crazy::crazy:
    --
  8.  permalink
    Miłego dnia Aga:)
    Ja sie nudze w pracy, przed świętami zawsze zastój i nic sięnie dzieje...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    Iwa, ja podobnie, jeszcze nie mam wypisanego urlopu co prawda, ale planuję od świąt do 6 stycznia:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    cześć babolki :)))
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Juz sie nie moge doczekać!:cheer:
    --
  10.  permalink
    cześć talka:)
    Iwa, ja podobnie, choc mnie trochę stresuje ten czas szybko biegnący, bo chce te pracę napisac do 30, tak, zeby mi tylko wstep i poprawki zostały na styczeń, a na razie mój promotor milczy, choć w sobote wyslałam mu, bede musiała do niego zadzwonić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Ulala Aga no to fajnie :D
    No wiesz ja też mam urlop buahahahaa nawet po 5 stycznia :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    She proszę Cię, zobaczysz jak czas będzie przecieka Ci przez paluchy jak będziesz miała dzidzię :D
    To będzie czad :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    ahehe - nie gadaj tylko do roboty sie bierz.:wink::bigsmile:
    pogadamy jak napiszesz, a jak w pracy nic ważnego to sobie coś skrobnik do pracy!?:wink:
    --
  11.  permalink
    Możecie mnie kopnac,zebym juz sobie poszła? Siedze w piżamie i żrę rafaello zamiast ruszyć 4 litery:devil:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    aga to sie wypnij, bo mi sie tak wysoko nie chce nogi podnosić! :wink::wink::wink:
    --
  12.  permalink
    iwa, w pracy nie moge pisac, i tutaj własnie jest zonk:(, bo mam najwiecej czasu tutaj..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Aga ja tam Cię nie wyganiam :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Aga chyba się zebrała!?
    Jestes tam jeszcze - chociaż byś sie tym Rafaello podzieliła!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Dziewczyny moi panowie właśnie urządzili sobie super zabawę, jeżdżą fotelikami do karmienia po naszych niespełna 37m2 aaaaaaa! Czekam cierpliwie na pierwszą kolizję :shamed:
  13.  permalink
    no ja sie moge podzielic mandarynkami
    kupiłąm kolejna szczoteczke do zebów-juz jej nie zostawiłam w sklepie i moje dziecko juz jej w swoje rece nie dostanie
    ja juz nawet obiad zrobiłam!!! wiec jak dziecko mi o 12 zasnie to zasiadam do komputera i bede sobie latac po stronach w internecie
    --
  14.  permalink
    acha no miała sie zapytac Was
    czy wiecie gdzie w internecie moge poogladac m jak miłosc(stare odcinki)bo słyszałam ze gdzies mozna a nie moge znaleźć.
    --
  15.  permalink
    ja niestety nie wiem ciasteczko:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  16.  permalink
    Nie dostanę wypłaty przed świętami, ehhh wszystkiego mi się odechciewa:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  17.  permalink
    witam i ja...mysmy dzis troszku pospali...to znaczy ja pospalam a maly po mnie lazil....:)

    co do biodrowek to ja takowe uwielbiam:D nie cierpie miec pasa po pachy:)))

    ciasteczko tutaj
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    She przykro mi, też by mi się odechciało wszystkiego ... :|
    Bąble już śpią - no to kawa - druga bo coś mnie głowa zaczyna pobolewać.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Pati ja lubię jak chłopcy po nie łażą a ja wyleguję się w łóżku, te małe stopy, rączki i kolano wciskane między żebra toć ro sama słodycz z takiego masażu :D
  18.  permalink
    u mnie spi od 40 minut
    dzieKI Patrycja,ja juz tu na glowe dostaje bez tv
    --
  19.  permalink
    izunia no ja tez to uwielbiam a ze na nowym domku nie dorobilismy sie jeszcze lozka to przyjemnosc jeszcze wieksza bo nie musze sie martwic ze maly spadnie:)) spimy na materacu a z takowego na podloge nie daleko a do tego jeszcze miekka wykladzina... wiec mogo sobie dosypiac na spokojnie:))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Haha cwaniara - no pewnie przecież Mimik w górę nie poleci :P
    No wiesz, ale ja mam dwa razy więcej rączek i stópek buahahaa :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.