Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Iza- a niby czemu Tobie miałoby się nie udac? Nie gadaj głupot i nie uprawiaj czarnowidztwa:devil: Przeciez jesteś DOBRA
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Izka bo ci dupsko skopie wlasnonoznie :P
    ciebie kazdy pracodwaca powinien chciec zatrudnic od razu na jakims wysokim stanowisku - umiejetnosci organizacyjne i przywodcze nabyte z blizniakami plus trzecim duzym dzieckiem sa nie do wypracowania w zadnej firmie :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Ok, nic już nie napiszę.
  2.  permalink
    Wiecie co, strasznie się cieszę, ze Was poznałam, ja to jestem strasznie wystraszona, tzn łatwo nawiązuję kontakty itp, ale jeśli chodzi o takie większe zmiany to zawsze panikuję, a z wami to mi łatwiej pójdzie szukanie pracy, bo jak zacznę marudzić, to pewnie mnie do pionu przywrócicie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    She zawsze!!!!!
    No to się chwalę będę teraz uwaga..... asystentką zarządu w firmie deweloperskiej :crazy:
    --
  3.  permalink
    Wow, super Maggg:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Jestem tak szczęśliwa że aż mnie nosi... jutro odbieram skierowanie na badania i w piątek badanka a nie wiecie jak jest z oddawaniem moczu jak ma się @ chyba nie bardzo co?
    --
  4.  permalink
    mam do Was pytanie, czy jest jakiś sposób na mdłości w ciąży, czy to trzeba po prostu przeczekać? Kuzynka jest w ciąży, i ma mdłości, przeszkadzają jej wszystkie zapachy, i w ogóle xle się czuje, i szukam czegoś, co mogłoby jej pomóc.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Jedno co Wam powiem to to że podstawą jest świetne CV
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Magg świetnie - czyli praca za biurkiem tak?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    she mi pomagały suchary, a także nie dopuszczanie do tego aby żołądek był pusty, ale przezto przytyłam prawie 30 kg :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Izunia między innymi z tego co wiem to też autkiem jakieś papiery zawieźć albo inne takie tam :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    She mnie w sumie nic nie pomagało, nie było na mnie "złotego środka" z wiekiem ciąży samo przeszło ...
  5.  permalink
    magg, a korzystałaś z jakiś wzorów cv? ja sie obawiam, ze będe miec problem, bo prawa jazdy nie mam...Widziałam juzkilka fajnych ofert i wszedzie wymagają prawko..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Magg no, ale to już drobnostka - cieszę się ogromnie!
    Ściskam Cię mocno! A jak Rafał zareagował? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    No i powielam pytanie Ani - kto z Tosią zostanie - Twoja mama?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    She zapomniałam dopisać, że mnie długo te mdłości i zapachy nie męczyły :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Magg napisz jeszcze jakie mieli wymagania? :wink:
  6.  permalink
    Własnie magg, też jestem ciekawa:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    wymagania typowe czyli obsługa sprzętu, operatywność , doświadczenie na podobnym stanowisku, angielski mile widziany, i nie pamiętam co jeszcze... jedyne co mnie zaskoczyło to to że trzeba było złożyć papiery osobiście lub pocztą - listownie :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    A z Tosią moja mama tak :)
    --
  7.  permalink
    magg- a własciwie to co robi taka asystnetka zarządu u developera?I jakie to swietne cv? Kurcze- świetne dla mnie to skonczone dobre studia i kursy...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Iza Rafał strasznie się cieszy bo zdejmuję mu część obowiazków z barków...
    She na początku tak brałam z internetu jakieś wzory ale wyslałam znajomemu bo tam u niego szukali pracownika i on dał swojej koleżance ktora przerobila je na cacy :) właśnie muszę jej podziękować
    --
  8.  permalink
    No widzisz kochana- jeden etat a tyle ludzi się cieszy :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Oj Aga chodziło mi o ujęcie w odpowiednie słowa tego co robiłaś i umiesz nawet nie będąc po studiach czasami sam papierek nie wystarczy ...
    A będę robiła wszystko od parzenia kawy po wklepywanie faktur i inne papierkowe prace
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    no widzisz :)
    --
  9.  permalink
    Magg super-pewnie Twój uśmiech ich przekonał do końca ,że dobrze robią zatrudniajac Cie
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    no mam nadzieję że nie tylko :wink:
    --
  10.  permalink
    no ja pisze ze ich to utwierdziło w słusznej decyzji:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Gratulacje dla Magg!!!Ja tez chce do pracy!!!buuu
    Jesli chodzi o gaz to zez mam butle i kosztuje u nas 43 zl i starcza mi na ok 2, 5 miesiaca a obiadki gotuje codziennie i wode na herbate rowniez!!!
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Dziewczyny co moge podac dzieciowi bo nie moze kupki zrobic od wczoraj!!!??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    kurcze to tylko u nas wyglada ze gaz taki drogi i na dodatek szybko schodzi. chociaz sprawdzilam na rozpisce i ta ostatnia butla byla 2miesiace i 1 dzien czyli jak do tej pory rekord. ile kg te wasze maja? u nas 11kg

    Magg fajnie ze masz opieke dla malej. przynajmniej nie musisz oddawac jej w obce rece... ta asystentka to wychodzi na to ze zakresem obowiazkow to sekretarka, tak?
    mnie czasami bawia te rozne wymyslne okreslenia bo w wielu firmach specjalista do spraw wizerunku firmy to nikt inny niz poczciwy "pechowiec" (czyt. przedstawiciel handlowy)

    Marta mozesz mu dac sloiczek 'suszone sliwki' z Gerbera, jakiegos jogurtu (np activie), wody mineralnej, sporo jablka no i ogolnie sporo warzyw i owocow surowych
  11.  permalink
    Wpadam na 5 minut, mam przerwę w pisaniu:D. Umówiłam się z R., że dzisiaj będziemy rozmawiac jedynie, jeśli pierwszy rozdział skończę, więc mam dodatkową motywację
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    nie ma jak to dobra motywacja :)
    R poszedl wlasnie z Gaba do rodzicow cos tam zalatac jak wroci to kladziemy ferajne spac i mam nadzieje ze niebedzie odrabial pracy domowej juz dzisiaj zadnej :wink:
  12.  permalink
    Marta duzo wody do picia mu daj a jak nie bardzo chce to cos z jagodami tez jest dobre,jabłko na słoiczkach HIPPA tych owocowych masz napisane jak działaja na stolec
    --
  13.  permalink
    Marta- kiwi na czczo
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    MAGG ,gratulacje dziewczyno,ale ci fajowo...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    kurde a moje dziecko u mamy wyszperalo prezent gwiazdkowy Krzysia :((
  14.  permalink
    uuuuuuuuuu................kiszka.............Musisz teraz ideologię dorobic........
  15.  permalink
    A tak w ogóle to musisz anka te atawary tak zmieniać ?;) Ledwiem się przyzwyczaiła do zmiany żaby, a teraz kolejny łobraz mi się pokazuje :/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    wersja poszla ze moja mama kupila to dla dziecka sasiadki z dzialki (maja 3letniego syna) a Gabrysia przyszla do domu i mowi ze babcia ma na prezent dla czyjegosc dziecka a ona chciala zeby Krzys takie cos dostal od mikolaja :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Aga to tak niechcaco mi sie zrobilo a wiedzmy nigdzie na kompie nie moge znalezc :|
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Magg, gratulacje. Fajnych masz tych szefów? :wink:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    gratulować!! :)
    --
  16.  permalink
    dziś po południu wyskoczyliśmy na moment do sklepu,bo portfel mi się rozleciał i drogą kupna musiałam nabyć nowy. Moje dziecko miało w nosie sklep z galanterią - staneło przy stoisku z przebraniami karnawałowymi i ucapiło ... koronę :D Tym sposobem mam dziś w domu księzniczkę :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Aga dawaj fote :))

    ja musze pomyslec nad jakims przebraniem dla Gabrysi. nie wiem czy zdac sie na pepco czy szperac na allegro
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Dzieki dziewczyny za rady!!!Ostatnio mamy problem z kupka i nie wiem jaki jest powod!!!:sad:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    Marta 5000 poczytaj na MAMUSIE ROZPAKOWANE, nie tak dawno pisalysmy tam o problemach kupowych i jak sobie z nimi radzic
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2008
     permalink
    usiadlam przegladac allegro i przypomnialo mi sie ze powinnam wystawic te kostiumy co mam po Gabie chyba ze 3 czy 4 z disneya. tylko kurcze jakos weny zupelnie do allegro nie ma. ostatnio wszystko co za male oddaje znajomym lub szwagierce bo mi sie focic nie chce i opisow wklepywac
  17.  permalink
    Aniu- jutro coś wrzuce :) dziś nie zrobiłam a młodziez juz do sypialni się udała ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.