Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    niestety padam ze zmęczenia w tym okresie przedświątecznym .... bo albo zakupy albo sprzątanie albo w sobotę szykuje mi się robienie uszek a jednocześnie impreza urodzinowa szwagra
  1.  permalink
    cześc dziewczyny
    Lady- fajnie że jesteś:) jak tam? Przyzwyczaiłas się juz troche do pracy?
  2.  permalink
    a nasz PIotrus o dziwo lubi Pania Doktor nasza,ale ona ma w sobie taki spokój i ciagły uśmiech-nie idzie jej nie lubic,
    ciekawe jak bedzie teraz bo od pazdziernika sie nie widziałysmy
    --
  3.  permalink
    Iwa masz foto pod wykresem albo gdzies? kurcze ostatnio mialas pokazac no! ja czekałam:wink:
    --
  4.  permalink
    Iwa- dzieciaki często boją się lekarzy... Może to tylko jednorazowy wyskok- warto jednak w domu pobawić się w doktora;)
    A była juz kiedyś u lekarza z babcią- czy to był 1 raz?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    aga miło...
    powolutku się przyzwyczajam do tego braku spokoju i wrzawy panującej oraz ciągłego ruchu i nieustających telefonów. Powolutku uczę się i każdy dzień to nowy krok do przodu w wiedzy jaką zdobywam... codziennie coś nowego się uczę. Niestety od poniedziałku zostaję sama do stycznia i płakać mi się chce... kierownik się już mnie pytał czy dobrze sypiam bo on na moim miejscu by miał same nocki nieprzespane ze strachu! Co Ja na to poradzę? pracuję to muszę sobie jakoś poradzić. Wiem, że nie będzie łatwo :(Dzisiaj np pierwszy raz zasiadłam i robiłam tzw follow-up czyli dzowniłam do klientów z zapytaniem czy są zadowoleni z wykonanej usługi w serwisie.... i tak tego kilkanaście zrobiłam :) wcześniej bałam się aby jakoś nie zacinaś się przy telefonie a dzisiaj na żywioł poszłam :) poza tym od wczoraj siedzę jak świstak i pakuję z dziewczynami kalendarze reklamowe do kopert.... przeszło tysiąc - cena za znaczki to przeszło 2 tysiące - porażka raz tyle co moja wypłata :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą :D
    700 postów - Lady przesadzasz :P
  5.  permalink
    No widzsz Biedronka- grunt to się odwazyć ;) Zreszta Ty przeciez na gadatliwą wyglądasz :) Ta samotnością w robocie to się nie martw- po pierwsze to pewnie teraz ruch mniejszy bedzie , a po drugie to niech Twój kierownik sie martwi ;)
    Izunia- witaj
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Aga Lady wygląda na gadułę i jest! Wiem z autopsji :P Ale bardzo mi tego gadulstwa brakuje :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Coś mało nas dzisiaj :P Co porabiacie dziewczyny?
    Wszystkie mają III fazę czy co ... :P
  6.  permalink
    Witojcie
    siedzimy sobie znosami w komputerach ,dziec spi,obowiazek małzenski spełniony(hihihi) to moge posiedziec z Wami
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Ciacho no proszę jaka przykładana żona :P
  7.  permalink
    ja dziś byłam u dziecia na zebraniu- to i gadać mi się nie chce- rozumiecie, nie? ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Łoj Aga tak źle ...
  8.  permalink
    Izunia bo M ma dzisiaj urodziny i na dodatek pojechalismy do sklepu z tej okazji bo chciał kupic sobie po 4 latach nowa kurtke,ale nic nie znalazł za to ja i Piotrus naciagnelismy go troche:)) no to juz w domu byłam grzeczniutka
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Aaaa Ciacho zapomniałam, no faktycznie przecież dziś M ma swoje święto - no to faktycznie grzeczniutka jesteś :D
  9.  permalink
    Nie Izunie- to nie tak,że jest żle... On jest zdolny- tylko pyskaty i mundry :/I leniwy oczywiscie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Aga jakbym słyszała moją mamę mówiącą o Kordianie (moim bracie) ... Cóż mogę powiedzieć - cierpliwości ...
  10.  permalink
    heh- to jest cecha , której mi najbardziej brakuje :P

    Iza- a kto wymyslił Twojemu bratu takie oryginalne imię?
  11.  permalink
    mój Brat to samo-tylko ,że on nie jest pyskaty...raczej leniwy
    --
  12.  permalink
    Aga, Słowacki;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    SH- myslisz,że przewidział te jakies 150lat temu,ze sie izuniowy brat urodzi? ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga wiesz to była debata pól nocy - ja, mój tato i sis :D
    Mama nie chciała wiedzieć z USG co kto się chowała w brzuchu więc jak urodziła już to zaczęliśmy szaleć. Jej się marzył Tomaszek, ale jak wróciła z chłopiskiem do domu (4150g 59cm) to oznajmiliśmy jej nas wybór.
    Obstawialiśmy kilka opcji, ale KORDIAN wygrał :D
  14.  permalink
    Wow- chłopisko z niego było niezłe :) Ale co zadecydowało? Szczególne uwielbienie dla Słowackiego czy po prostu miało być oryginalnie? Bo ja przyznam,że nie znam nikogo o takim imieniu...
  15.  permalink
    Aga, może miał proroczy sen?;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  16.  permalink
    ja znam Kordiana -fajny sympatyczny chlopak
    dziewczyna ze mna rodziła to dała na imie Kornel-dla mnie to dopiero dziwne
    --
  17.  permalink
    Ja juz zmykam, bo maz krzyczy,że uzależniona jestam
    pa
  18.  permalink
    Dobranoc Aga:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Aga tacie podobał się Konrad, ale z siostrą uparłyśmy się o Kordiana - tak miało być oryginalnie :P
    Ciacho ja na studiach miałam znajomego Kornela - Nelu na niego wołaliśmy :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    Dziewczyny uciekam bo dziecka mi się coś budzą - spokojnej nocki pa.
  19.  permalink
    ja tez uciekam bo mi sie oczy zamykaja,a M klika na gg dalej
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 18th 2008
     permalink
    czas iść spać.

    bye ;*
    --
  20.  permalink
    Dobranoc:*
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  21.  permalink
    ufff przeczytalam....nadrobilam to teraz moge sie polozyc spac...musze spac szybko bo za 4 i pol godziny pobudka...:))) i jedziemy na lotnisko...yopi yupi:)))
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    witam dziewczynki porannie:bigsmile::bigsmile:
    kawka i herbatka z rana dla tych co już na nogach są

    http://www.dziennik.pl/files/archive/00038/FR_sxc_457985_521854_38608l.jpg
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Skorpi ja już dreptam :P
    Pati szczęśliwego lotu do PL :D
    AAAaaa! Już piątek!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Aga no mój też często gęsto tak krzyczy :P
    Yyy - a nie jesteś? :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Witam w piątek!
    Ja poproszę ta goraca kawusię. :wink:

    a co do wczorajszej rozmowy, aga - Oliwka była z babcia pierwszy raz u lekarza i myślę, że m.in. to przyczyniło sie do jej zachowania! :sad::sad::sad: Zabawa w lekarza już zaplanowana. :wink::wink::wink:

    U mnie znowu okropna pogoda, pada i jest szaro-buro i ponuro.
    Wczoraj połozyłam się wcześniej spać, bo strasznie bolała mnie głowa.
    A co do zdjęcia to oczywiście wstawię pod wykresik dzisiaj, albo jutro jak tylko zrobie zdjęcie!:bigsmile:
    --
  22.  permalink
    czesc.u nas kolejna nocka zębowa brrrr nadal sie nie wybił
    ja niewyspana,wiecej tak długo nie siedze bo rano jestem zgon.
    juz piatek aaaaa:)))) jutro jada koledzy M do Polski a jeden zostaje do niedzieli i bedsziemy sami w wielkim domu
    mam pytanie do was,mam zamrozonego indyka ale nie miesci mi sie do zamrazalki,moge go rozmrozic z lekka,pokroic i z powrotem do zamrazarki?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    ciasteczko - myślę, że jak juz rozmrozisz to nie powinno się znowu mięsa zamrażać. Ja bynajmniej nigdy tak nie robiłam.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Witajcie na piątkowej kawie
    Tośka jest straszliwym brutalem - od 19,30 do 23 były pogaduszki, leżała rozglądała sie i jadła (pomijam cycanie ale poszło ponad 100ml z butli!) pobudkę zrobiła mi po 2 a potem po 5 i w nosie miała spanie chciała sobie gadać glizda mała. Jestem zgon totalny

    Jemma czytałam o nich i namiary mam w kompie ale póki nie muszę to nie jadę do Wrocka - ortopedę i neurologa mam tu na kasę (terminy prawie takie jak prywatnie bo na początku stycznia) dr Kukawczyńska przyjmuje też u nas prywatnie więc pójdę tutaj (koszt jazdy do Wrocka jest wyższy niż prywatna wizyta) ale w razie jakby była mi potrzebna "fachowa" pomoc to wiem już gdzie jej szukać - oby nie była potrzebna!!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    witam
    nareszcie piątek, juz zaliczyłam urodziny w pracy, a o 14 wigilia, a pracy tyle że głowa boli
    --
  23.  permalink
    hej dziewczyny, miłego dzionka:)))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Miłego dnia :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    No u mnie też wszyscy próbują wszystko zrobić przed Świętami.
    Mała wigilia referatowa w 5 - osób juz za nami, ale się świątecznie, nastrojowo zrobiło: kolędy z CD, stroik - świeczka, ładniutka choineczka, opłatek i kilka słodkości - no i ten odwieczny zapach pomarańczy i mandarynek..............!

    No ale czas wracać do pracy, a później wekend............ i znowu praca, bo jeszcze mi troszke sprzatania zostało (musze kuchnię ogarnąć) i duże zakupy zroboć!
    --
  24.  permalink
    ja juz nie daje rady ,musze podac mu nurofen bo zwariuje chyba,pół godziny spał a zanim zdazyłam znaleźc ten cholerny żel na dziąsła juz sie obudzil na dobre,to dopiero raano a ja juz mam dosyc tego dnia niech sie jak najszybciej skonczy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    A moje dziecka dziś są takie grzeczne (obym nie przechwaliła :P) i nawet dobrze bo ja jestem nie do życia ... Strasznie bolą mnie plecy i czuję jakbym miała stan podgorączkowy :neutral: Zaraz zmierzę temperaturę.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    No i mam 37,2 ... czuję się jakaś taka słaba - kurde obym się nie rozłożyła na święta :|
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Izunia, ja też padam na pysk i mam 37,1 i do tego jeszcze biegam w jedno miejsce, nie wiem czy mam iść do pracy czy nie :(
  25.  permalink
    witam piatkowo :)

    Oj Izunia- bierz od razu jakiś rutinoscorbin czy cuś.....
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.