Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Magg mąz powiedział, że tak!
    Jego decyzja..... na miejscu zobaczymy! Już sama nie wiem co robić!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    nieporozumienie te ceny! ja ma usg co tydzien,i jakbym miala tyle placic to bym zbankrutowala!!!!! robie co tydzien ,ale serca nie sluchamy,upewniamy sie czy plòd sie rozwija i przynajmniej jestem spokojniejsza...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    ewa dlaczego tak często robisz USG?

    Byc może też bym tego USG nie robiła. Mój M na przedostatniej mojej wizycie u Gina gdzie wszedł sobie na badanie ze mną, pozadawał mu troszkę pytań! Wypytał się też o to 3D! Jest mi tylko wiadomo tyle, że zarówno 3D i 4D to tylko taki "bajer" aby zadowolić pacjentkę! Ważny jest tutaj sprzęt, bo jak wiadomo, nie każda przychodnia czy też szpital mają możliwośc jego zakupu!Ginek polecał jeśli finanse na to pozwalają jego wykonanie bardziej celem wykluczenia jakichkolwiek nieprawidłowości płodu, gdzie starej daty sprzęt nie jest w stanie ich wszystkich wyłapać!
    Moja ostatnia jednak wizyta umocniła mnie do wykonania i zapłacenia chociażby tych 180 złotych! Lekarz ciutkę się zaniepokoił nisko położoną ciążą i zalecił wykonanie tego badania! Nie wiem jaką na miejscu decyzję podemę co do reszty ale to zwykłe z pewnością zostanie przeze mnie przerpowadzone za tą niestety ogromną kwotę 180!
    Jeśli mąż wyłoży resztę gotówki to nie będę się sprzeciwiała bo w końcu kasę to ona tak na prawdę trzyma :))
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Rozumiem cie.Na razie robie co tydzien ,dla upewnienia sie czy jest ok,tak mi kaza w tej klinice i jestem bardziej spokojna(KLINIKA panstwowa),raz poronilam i mialam problemy z zafasolkowaniem,leczylam sie i ta ciaza jest pod scisla kontrola,po 3 miesiacu poluzujemy troche z lekarka...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Lady ja tylko nie rozumiem czemu gin nie dal ci skierowania go szpitala?!!?? u nas w szpitalu akurat maja dobry sprzet i jak ktorys lekarz prywantie nie jest pewien na tym sprzecie co on posiada to po prostu odysla do kontroli na oddzial a jak juz tam cos znajda do odsylaja dalej ale rowniez do szpitala.... dla mnie to tylko zdzierstwo i mam tylko nadzieje ze twoj gin nie nabija kabzy innym. ot takie male spostrzezenie

    Ewaroby - w stanach w zagrozonej ciazy usg jest co 2tyg. ale dopiero po 3 miesiacu. oni wychodza z zalozenia ze wczesniej i tak nie sa w stanie nic zrobic. a od 21tygodnia traktuja babeczki z zagrozona ciaza jak jajko z tego wzgledu ze wierza ze dziecko wtedy juz idzie uratowac. moze jest w tym i troche logiki bo wiadomo ze organizm sam sie swopimi prawami rzadzi i wie najlepiej co i jak.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Aniu bo prywatnie chodzę do mojego Gina więc nawet jeśli dostanę skierowanie to też będzie prywatnie tak samo jak każde wyniki, które robię. Z drugiej strony ginek nic nie kazał mi robić tylko zasugerował grzecznie więc robię - mąż trzyma nad tym rękę bo chce też być spokojny o maleństwo i o mnie :))


    Co do męża! śmieję się z niego dzisiaj bo śniło mu sie nasze dzieciątko! Widział jak urodziłam je w domku w 7 miesiącu :)) no i zaraz jak go umyli i połozyli na łóżko to dzidziuś sobie juz raczkowal po łóżku. Wyglądał mówi jak dziecko z okładki czasopisma hahahhah
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Lady no ale ja tez chodze przeciez chodze prywatnie!!! skeiropwanie na konsultacje do szpitala juz nie jest prywatne. Zwlaszcza ze pisalas ze twoj gin jest szycha szpitalna. Wiesz tu nie chodzi nawet o sugerowanie grzeczne czy nie tylko o fakt. za te pieniazki mozna cos kupic ale takie jest moje zdanie. Po prostu uwazam ze placimy takie duze stawki na sluzbe zdrowia ze nam sie po prostu nalezy!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Ja mam podobne zdanie, zapewne pamiętacie moje usg i echo na ktore miałam iść prywatnie też za 300 zł bo państwowo nie było podstaw- powalczyłam i udało się zrobić państwowo pod okiem tej samej lekarz!
    Dodam że do lekarza też chodzę prywatnie i to on mnie przekonał do walki z służbą zdrowia!
    --
  1.  permalink
    Lady - mam takie zdanie jak Ania.
    Ja tez chodzę prywatnie, ale kiedy zachodzi potrzeba to moja ginka bez mrugnięcia okiem daje skierowania do szpitala.
    Trochę to dziwne... szycha i z bardzo kiepskim sprzętem? I namawia Cię do zrobienia badan gdzie indziej? Hmmmm....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Aniu nie mam pojęcia jak to jest do końca! Mogłabym też powiedzieć, że na badania w tym wypadku mógłby mnie do laboru szpitalnego nieodpołatnie skierować a jednak nie ma takiej mozliwości! To USG nie będzie wykonywane w szpitalu, nawet nie wiem czy na śląsku jakiś szpital dysponuje takowym sprzętem wysokiej klasy! Wiem jednak, że posiadają go przyszpitalne gabinety! Z drugiej strony on i tak nie ma korzyści z tego, że będe robiła to badanie prywatnie i nawet nie wiedział, że już się zarejestrowałam......

    Pieniążki to nie są małe - fakt! 200 złotych dostałam od teścia bo o takiej kwocie wiedział. W rodzinie męża w sprawach dbałości o zdrowie kasa nie gra roli! Mąż powiedział, że jeśli jest możliwość dołożenia na miejscu to dopłaci bo chce mieć wszystko tak jak to być powinno i ciut lepiej!

    Czasami nie warto żałować na takie sprawy pieniążków, bo jak wiadomo, rzeczy nabyte możemy nabyć w każdej chwili a taka okazja nie zdarzy się więcej! Wybór zatem jest prosty :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2007 zmieniony
     permalink
    ten gin do ktorego teraz jezdze na USG do Warszawy prywatnie za samo badanie i opis bierze 300zl ale pacjentki u ktorych cos wypatrzy w czasie wizyty prywatnej (u niego w gabinecie) WSZYSTKIE oddelegowuje do szpitala zeby nie placic kasy za upewnienie sie czy dodatkowe badania... po prostu jestem zdania ze o co mozna o to trzeba walczyc a uwierz mi Lady - tam w poczekalni spotyka sie babeczki szefowe roznych firm a nawet jedna pania prezes firmy farmaceutycznej... takze to nie o zasobnosc portfela chodzi tylko o to ze jak sie juz cos nalezy to trzeba to uzyskac na drodze formalnej. Nie wierze ze zaden szpital na slasku nie ma takiego sprzetu., zreszta sama mowilas ze 3d/4d to pic dla rodzicow i tu wystarczy dokladny i nowoczesny aparat do usg... a takimim szpitale z pewnoscia dysponuja
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007 zmieniony
     permalink
    aga nie namawia - delikatnie zasugerował jak się dowiedział, że mam to w planach. Mąż sam wcześniej go o to badanie pytał a on nie miał sprzeciwów! WIdocznie sam nie odsyła bo nie widzi takiej potrzeby!
    Jednak decyzję tę i tak bym podjęła! On jedynie na ostatnim badaniu powiedział, że będzie miał pod kątrolą ułozenie mojej macicy - jej wysokość!
    Poza tym co ma szycha do sprzętu! To, że ktoś jest dyrektorem czy też tak jak on ordynatorem szpitala nie znaczy, że musi dysponować wszystkim co najlepsze! To nie od niego zależy jaki szpial posiada sprzęt... Cieszę się i tak, że trafię do jednego z lepszych szpitali państowych!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    ANIA M,moja poprzednia ciaza sama sie odlaczyla i ja zaczelam plamic po 2 tyg ,noszenia w brzuchu martwego plodu czujesz? ,wiec teraz takie usg czeste ,daje tez mi lepsze samopoczucie psychiczne...wiem ze w razie czego nic sie nie da zrobic...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu jak napisałam wcześniej - nie ma zagrożenia ciąży a płód rozwija się prawidłowo i być może dlatego nie odsyła mnie do szpitala na dodatkowe badanie!!! Z pewnością gdyby coś było nie tak już dawno bym sobie leżaczkowala czy też czekała na badanie!
    Nie sądzę aby każdy szpital takim sprzętem dysponował tzn wysokiej klasy ! Zakup tego urządzenia to nie mały wydatek z tego co wiem! U mnie będzie na świętochłowicach w prywatnej klinice ale dokładnie jeszcze nie wiem kiedy! Mąż mówił, że może z początkiem kwietnia, jak mu przekazał Nasz klient a jednocześnie właściciel tej kliniki ... czas jednak pokaże!

    Ważne, że idę w środę bo tak postanowione! Gdyby kasy nie było to i obeszło by się bez tego badania!

    ***
    ewaroby to teraz musi już być tylko dobrze :)) życzę ci tego z całego serduszka :))

    ***
    a to w ramach ciekawostek o szpitalach w odniesieniu do akcji RODZIć PO LUDZKU!
    http://www.rodzicpoludzku.pl/akcja/index.php

    ***
    Właśnie sobei przeglądam tę stronkę i hmmm dowiaduję się ciekawostek, chociazby w odniesieniu do tematu jaki u mnie wywołuje strach tzn NACIęCIE KROCZA!
    http://www.rodzicpoludzku.pl/pliki/Naciecie_krocza_koniecznosc_czy_rutyna.pdf

    http://www.rodzicpoludzku.pl/publikacje/publikacja.php?publikacja_id=5
    tutaj dodatkowe ciekawostki

    ***
    OPIEKA OKOłOPORODOWA
    http://www.rodzicpoludzku.pl/pliki/ekspertyza.pdf

    człowiek chyba całe życie będzie się czegos uczył .....
    http://www.rodzicpoludzku.pl/publikacje/publikacja.php?publikacja_id=8
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    u mnie zima wrrr spadł śnieg i jest poniżej zera :(( ale paskudna pogoda! Nie wyjdę nawet z psem - nie będę marzła!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Lady znalazlam reklamę ta z M jak mama... chodzilo mi o syrop naturalny dla kobiet w ciąży PRENALEN. ponoc skuteczny bo babeczki w poczekalni wczoraj o nim mowily wiec moze sprobuj.

    U nas deszczysko pada, tempoeratura 4stopnie wiec jeszcze nie rozpaczam ale buty chyba wyciagne znowu cieplejsze ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Aniu a u mnie za oknam sypie śniegiem - totalna załamka :(( temperatura -1.................

    Nic dodać nic ująć - nie znoszę zimy i śniegu :(( a raczej błota śniegowego jakie teraz powstaje! Liście jak były ślicznie niektóre zielone tak teraz oby nie zamarzły bo szkoda będzie tego pięknego widoku! W niedzielę jednak ma być cieplutko - oby ....

    Aniu zapisałam sobie syropek!


    Co do mojego jutrzejszego USG! Mąż powiedział, że mam nie dyskutować z nim o cenie bo jego to nie interesuje ze względu na to, że taka okazja już więcej się nie nadarzy :)) Więc jest już postanowione :)) Dobrze, że on idzie ze mną, bo jakoś jak czytałam opienię o lekarzu, który będzie to wykonywał to wrrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Lady ja nie sadze ze te opinie o tym twoim lekarzu sa gorsze niz te ktore kraza w necie o tym moim warszawskim ;) zreszta ten moj to mega indywidualista i jak to stwierdzil moj tutejszy ginek 'wirtuozi rzadza sie swoimi prawami' no i taka prawda... no ale najwazniejsze ze jest specem ponoc najlepszym w kraju, jakos przetrzymam ten jego styl i zachowanie najwazniejsze zeby nam pomogl bo to przeciez najwazniejsze.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Aniu zgadza się... Jednak lepiej się człowiek czuje jak odwiedza lekarza dostępnego a nie gbura!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Pewna matka zabrala swoja corke do lekarza i poprosila o
    zbadanie
    spuchnietego brzucha swojej pociechy. Po chwili doktor
    stwierdzil ze
    corka jest w ciazy. Matka zrobila sie czerwona z gniewu i
    przez 10 minut klocila sie z lekarzem, ze jej corka jest
    porzadna dziewczyna i nigdy nie uprawiałaby seksu w tak
    mlodym wieku. Doktor wstal i zaczal patrzec za okno. Matka
    zdenerwowala sie jeszcze bardziej:
    - Niech sie pan nie gapi za okno! Pan mnie ignoruje!
    - Nie, nie - bo wie pani cos takiego juz sie raz zdarzylo,
    tyle ze wtedy na niebie pojawila sie gwiazda i przybyli
    trzej krolowie, a ja bym tego za cholere nie chcial
    przegapic ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Na wykładzie dla pograniczników wykładowca nawija:
    - Jeśli was ugryzie wąż, trzeba wyssać jad z rany.
    Wstaje jeden z żołnierzy:
    - A jeśli ugryzie mnie w fiuta?
    - To się dowiecie, kto jest waszym najlepszym
    przyjacielem...
    *
    W najbardziej interesującym momencie łóżkowych amorów mamy i
    taty wchodzi do pokoju mały Klemens.
    - Co chcesz Klemensiku, siostrzyczkę czy braciszka? – nie
    traci rezonu tata i robi swoje.
    - Boberka.
    - Nie da się boberka.
    - To złaź, może mi się uda.
    *
    Telefon do radia. Głos kobiecy:
    - Dzień dobry, chciałam powiedzieć, że znalazłam dziś rano
    portfel. W środku było trzy tysiące złotych w gotówce, oraz
    czek na okaziciela opiewający na sumę 10.000 euro. Było też
    prawo jazdy na nazwisko Stanisław Kowalski zamieszkały przy
    ulicy Koszarowej 15 m 6 w Warszawie. Mam w związku z tym
    małą prośbę:

    ... proszę panu Stasiowi puścic jakiś fajny kawałek z
    dedykacją ode mnie!
    *
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    z wężem był najlepszy hihihihihihihihi......
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Dronka Ty to człowieka potrafisz rozweselić hahahaha :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Biedrona doooobre :bigsmile:

    u nas dzisiaj na obiad byly ... boczniaki smazone a la schabowy... mialam takiego koltuna ze hoooo hooo no ale sie obzarlam i koltun przeszedl :D tylko co ja zrobie z ta nieusmazona reszta??? myslalam o zamarynowaniu ale nie ma ich az tyle hmmm musze pokombinowac :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Aniu co to koltun?? jak poszedł?? ha ha ha Ja nic z tego nie rozumię :))

    Dzisiaj taki smętny dzionek przy tym śniegu :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    aaa Ania mi się kołtuny robią na głowie po nocy :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Mi też hihihihihih
    przez te kędziory chyba hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Magg chyba tak :)) u mnie to zależ od wiercenia się mojego w łóżeczku :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Lady kołtun to mowiac inaczej chcica :bigsmile: a poszedl w sensie takim ze zezarlam kilka boczniakow i mi sie totalnie ich odechcialo :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Aniu hahah tego to bym nigdy nie zgadła hahhah jeśli byś napisała, że masz chcicę to spoko a te kołtuny to zupełnie nieznane dla mnie :))) Co region to inne znaczenie słów :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Poszedł facet do lokalu ze stripteasem. Siadł sobie w
    pierwszym rzędzie
    na jedynym w całym lokalu pustym miejscu. Zaraz jak zaczął
    się taniec
    pierwszej dziewczyny, zza swoich pleców usłyszał okrzyk
    jednego z gości:
    - Dalej maleńka Czekam na to od wczoraj!
    Gość z pierwszego rzędu spojrzał nieco zdziwiony do tyłu...
    Kilka
    minut później spadła bluzeczka z ciała tancerki ukazując
    piękny stanik z
    pobudzającą wyobraźnię zawartością... Z tyłu dało się słyszeć
    okrzyk tego samego klienta:
    - O tak kochanie! Potrząśnij nimi porządnie!
    Gość z pierwszego rzędu odwrócił się i powiedział:
    - Panie, uspokój się pan...
    Po kilku chwilach tancerka pozbyła się spodenek i oczom
    zebranych
    ukazały się przecudne stringi...
    - Cudownie! Już nie mogę doczekać się końca! Dalej! Pokaż co
    masz
    pod spodem! - krzyczał facet z tyłu...
    - Zamknij się pan! - nie wytrzymał klient z pierwszego
    rzędu...
    Po kilku minutach tancerka, rozciągnięta na podłodze zerwała
    z siebie
    stanik i stringi, wszyscy klienci lokalu jęknęli z zachwytu,
    za wyjątkiem
    najgłośniejszego dotychczas pana z drugiego rzędu
    No i gdzie twój entuzjazm kolego? - spytał odwracając się
    gość z
    pierwszego rzędu.
    - Na twoich plecach...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    hahahha Lady ;) no wiesz ty co :D:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    czyz to nie słodkie zdjecie ??:)

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    a sniegu znowu dosypało brrrr PIERWSZY DZIEń WIOSNY hahaha ale numer :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    a u nas pieeeeekne sloneczko. a pokoik Gabrychy jako ze pomaranczowka 1 klasa daje poswiate po calym domu heheheh
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Aniu to pozazdrościć! Niestety większość ludzi w Polsce wita I Dzień Wiosny ze śniegiem :))
    Ja tylko dopatruję się tej zieleni na drzewkach przed domem buuuu bo o słoneczku to już nawet nie wspomnę!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Tu w itali ,tez grad dzis padal i jest zimno i pochmurnie.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007 zmieniony
     permalink
    mam nadzieję, że to już ostatki zimy sa a niebawem powróci wiosna!


    Juz niebawem mamy święta! Ja sobie wczoraj siedziałam i przeglądałam w domku katalogi SCHAFERa z różnymi - różnościami hmmmm aż serce sie moje śmiało!

    Tu coś pod kątem WIELKANOCY

    http://www.schaefer-boutique.pl/produktgruppe.php?url=ab13d33756c6c616e6f5d657e66293132313d347e6562716074666c6e6f5d657e66253335313d307277647b65746f627074666c6e6f5d657e6623313833363636313d34696

    Wszystko piękne, że nie mam pojęcia co mam wybrać :))

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    ktora mi pozazdroscila slonca????? schowalo sie i zrobilo sie buro i ponuro... jeszcze nic nie pada ale odechcialo mi sie spacerow skutecznie ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    ooo a tu coś do poczytania :))

    LOKOMOTYWA

    Jest na banhowie ciynszko maszyna,
    Rubo jak kachlok - niy limuzyna,
    Stoi i dycho, parsko i zipie,
    A hajer jeszcze wongiel w nia sypie.
    Potym wagony podopinali,
    I całym szfongym kajś pojechali.

    W piyrwszym siedziały se dwa Hanysy,
    Jedyn kudłaty, a drugi łysy,
    Prawie do siebie nic niy godali,
    Bo sie do kupy jeszcze niy znali.

    W drugim jechała banda goroli,
    Wiyźli ze sobą krzinka jaboli,
    I pełne kofry samych presworsztóf,
    I kabanina prościutko z rusztu.
    Pili i żarli, jeszcze śpiywali,
    Potym bez łokno wszyscy żigali.

    W czecim Cygony, Żydy, Araby,
    A w czwortym jechały zaś same baby.
    W piontym zaś Ruski. Ci mieli życie!
    Sasza łożarty siedzioł na tricie.
    Gwiozdy mioł na czopce, stargane łachy,
    Krzywiył pycholem i ciepoł machy.
    A w szóstym zaś były same armaty,
    Co je wachowoł jakiś puklaty.

    W siódmym dwa szranki, pufy, wertikoł,
    Smyczy maszyna może do nikąd.
    Jak przejyżdżali bez śląskie Piekary,
    Kaj wom to robiom kółka do kary,
    Maszyna sztopła! Kofry śleciały,
    I kożdy lotoł jak pogupiały.

    To jakiś ciućmok i łajza!
    Ciupnął i ślimtoł gynał na glajzach.
    Mog iść do haźla abo do lasa,
    Niy pokazywać tego mamlasa!
    Potym mu ale do szmot nakopali,
    Maszyna ruszyła, cug jechoł dali.
    Bez pola, lasy, góry, tunele,
    Dar za sobom samym te duperele,
    Aż sie zagrzoły te biydne glajzy,
    Maszyna sztopła i koniec jazdy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Lady dla mnie to mega ciezkie do przeczytania :wink: nie ten slang hehehe
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Ania nie martw się też nad tym stękałam hahahha
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Dobra Ja chyba znikam z neta dzisiaj bo coś przed tym badaniem mam stressssss....

    Posiedzę sobie sama i przeczekam czas do 17 :(
    Mam nadzieję, że wsio będzie OK!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Lady nie stresuj sie babolku, bedzie dobrze!!! przeciez gin ogladal maluszka a samo ulozenie to zaden powod do nerwow!!! no juz juz nie przysparzaj sobie siwych wloskow... ja 3mam kciuki wieczorem i czekam na wiesci
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    wzięłam kąpiel w ciepłej wodzie, zrobię sobie maseczkę na włoski i na buzię i może mi się polepszy! Mąż będzie dzisiaj wcześniej w domku więc bardzo się cieszę!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Lady fajny wierszyk ;) dla mnie to pikus w przeczytaniu;) sie nie mratw tym badankiem tak :) i koniecznie napisz co i jak zaraz jak wrocisz :) tutaj na forum :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    kfiatuszku napiszę z pewnością...... :))

    Dla mnie jest zrozumiały ale z czytaniem gorzej jesli idzie o tępo, składam niektóre liteki hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Laseczki wpisywać się proszę do sorpionkowego pomysłu!

    http://wiki.28dni.pl/spotkajmy_sie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Wicie co ..... poryczałam się po badaniu! Głupia jestem wiem, wiem bo nie miałam ku temu powodu!
    Dlaczego płakałam i smutno mi było hmmmm na samym końcu się dowiecie tego wywiadu całego!

    Biometria / Anatomia
    BPD - 53,0mm
    HC - 196,8mm
    AC - 177,5mm
    FL - 39,3mm
    OG/OB - 1,11
    waga płodu - 513g
    akcja serca - obecna
    ruch płodu - w normie
    Lokalizacja łożyska - tylna ściana i dno
    Wody płodowe - w normie
    Pępowina - 3 naczynia
    GŁOWA - obraz główki prawidłowy
    MÓZGOWIE - obraz półkul, komór bocznych i tylnego dołu czaszki
    prawidłowy
    TWARZ - obraz oczu, nosa, profilu, warg i żuchwy prawidłowy
    KRĘGOSŁUP - obraz kręgosłupa prawidłowy
    SZYJA/SKÓRA - brak obrzęku skóry karku lub cystic hydrom
    KLATKA PIERSIOWA - obraz struktur klatki piersiowej prawidłowy
    SERCE - prawidłowy obraz czterołamowy
    - skrzyżowanie wielkich naczyń prawidłowe
    POWŁOKI BRZUSZNE - obraz powłok brzusznych prawidłowy
    UKŁAD POKARMOWY - obraz żołądka i przewodu pokarmowego prawidłowy
    UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY - obraz nerek i pęcherza moczowego prawidłowy
    GENITALIA - prawidłowe genitalia żeńskie ( w tym miejscu lekarz mi pokazał płec hmmm i zapytał co to będzie - widziałam chłopczyka ale on powiedział, że dziewczynka - nie wiem gdzie on widział dziewczynkę jak Ja widziałam chłopczyka ) z tego powodu się poryczałam, bo psychicznie nastawiłam się na syna a tu ... niespodzianka i pomyłki z jego strony nie uzględnione!

    - ANATOMIA PŁODU PRAWIDŁOWA
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Lady a moze lekarz sie pomylił??:) moze jednak ty dobze widzialas i bedziesz miec niespodzianke :) ja tez bym wolala chlopczyka ale wszytskie znaki na ziemi i w powietrzu mowia ze to bedzie niunka :) ja tez bym chciala widziec co to bedzie :) aaa a jak twoja dzidzia jest ułozona ze było widac kto to jest ??? i porzedewszystkim gratulacje dorodnej i zdrowej dzidzi :))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.