Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ja sobie zamówiłam u mamy zestaw kosmetyków:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    No ja jak bym zamówiła to mama i tak by mi nie kupiła, bo u mnie kosmetyki traca datę ważności..........
    poprostu mam bzika na punkcie drogerii i nie wolno mi tam wchodzić, a że czasami mi sie uda to wychodze obładowana:tooth::tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Byliśmy dzisiaj w centrum handlowym i kupiliśmy sobie prezent, który zrefunduje nam mama - zestaw do słuchania mp3 w samochodzie, taki.
    Co ciekawe, kupiliśmy właśnie od tego sprzedawcy, a na wystawie ten zestaw kosztował 89 zł.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Delikatnie mówiąc jestem wkur.... Złożyłam dokumenty o rodzinne i becikowe - rodzinne wpłynęło w terminie takim jakim miało być ale becikowe nie, więc dziś zadzwoniłam o co chodzi bo decyzje odebrane itd ... nie mają pieniędzy i może dostanę w styczniu lub w lutym! Kurcze a tak się ucieszyłam że będę mieć przypływ kasy na świeta i w ogóle a tu dupa psia. Dziewczyna która rodziła o kilka dni później niż ja dostała kasę całą a nazwisko ma na O :/
    --
  2.  permalink
    tez bym taki kupiła- ale my mamy wbudowane radio w aucie....MOze mu kupie jakas gre na play station?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    No my juz po wigili w szkole uff Tosia się tak świetnie bawila że padla po powrocie do domu i właśnie wstała :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    wreszcie uporałam się z papierkami do pracy teraz tylko w pn badania i już prawie będzie wszystko...

    Co pieczecie kobiety macie jakiś dobry przepis na makowiec?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    choinka ubrana !choinka
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    u nas będzie dopiero w niedzielę :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    ja dziś kupiłam..tzn Rafał mi kupił... no to ubrałam :-)))) pięknie pachnie.... achhhh
    --
  3.  permalink
    My stroimy choinkę dopiero w Wigilię
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    No u mnie choinka też dopiero w Wigilię - dzieci ubierają same a rodzice są zajęci mieszkaniem :) Tak jakoś u nas zawsze to w domu było - tzn gdy ja byłam dzieckiem :) Tylko że w tym roku będzie sztuczna chyba - nie mam sił do igiełek :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    U nas również zawsze ubierano w Wigilię.
    Jakoś w tym roku... tak wyszło :-)
    --
  4.  permalink
    Ja w tym roku to w ogóle nie czuję świat, moze dlatego, ze pisze tę pracę swoją i wlasciwie z większości obowiązków jestem wyłączona, jutro postaram się właczyć choć w godzinach porannych, żeby mamę odciążyć.
    Kupiłam farbę, l'oreal color cream odcień miodowy blond, ciekawe co z tego wyjdzie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    u was przynajmniej jakieś szykowanie świąt...

    u mnie świąt nie ma... :( no mniejsza. :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Ja sobie kupiłam garniera cappucino też jestem ciekawa :)
    Kobiety macie jakiś sprawdzony przepis na makowiec?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    spadam kąpać dziecię :) a potem gwiezdne wojny !!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    czesc kobitki,ale swiatecznie na tym forum...prezenciki ,choinki,fajowo...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    ja VEVE dzis nie kapie,bo jutro rano basen,to tam sie wykapie...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Aga, jeśli pisałaś wyżej o tym naszym zestawie, to on jest właśnie do radia - bo my mamy radio na kasety, to się wtyka w zapalniczkę i ustawia na taką samą częstotliwość jak radio, żeby nie wstawiać jakichś wielkich zmieniarek czy innych bajerów, to postawiliśmy na coś takiego.
    --
  5.  permalink
    She odpowiadam teraz:pierwszy raz na blond włosy kłądł mi farbe fryzjer-poprostu wiem ze jak wybierzesz zła to Ci wyjda czarne a ja chciałam mmiec brązowe-wyszły takie jak chciałam ale pierwszy raz sie szybko farba spłukuje.drugi raz i kolejne juz sama farba garniera kolor-ciemny blond-teraz mi sie zmyły i jak wróce to juz moge farbowac nie ciemnym a średnim blondem bo jest jednak jasniejszy.teraz jestem w trakcie zapuszczania grzywki bo mi sie znudziła,
    --
  6.  permalink
    jest ktosik?
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    :)
    --
  7.  permalink
    ja jeszcze jestem ale zaraz chyba spadam bo dziec mi ładnie spi do 24 a potem cyrki
    --
  8.  permalink
    Oj tak Ciasteczko- zmykaj juz bo niedługo na rzęsach będziesz chodziła :/ Pamiętaj jednak, że to MINIE. Trzymaj się :) Oby dzisiejsza nocka była lepsza
  9.  permalink
    Aga ja codziennie własnie jak sie budze to mówie sobie ze potem bedzie juz tylko lepiej z tym spaniem bo wierze ze do szkoły to nie bede mogła go dobudzic
    teraz męczy go ten zab-juz ma miesiac przerwy i tak dziwnie bo ma 5 a ta druga dwójka sie przebic nie moze cos,no ale tak ogólnie to jest juz duza róznica ze spaniem-nawet potrafi spac do 7-7.30 a to juz duzo bo pisałam kiedys ze potrafil mi wstac o 5.no to dobranoc spijcie dobrze,czy Wy wiecie ze za 5 dni Wigilia???:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    ja zaraz lecę spać.

    masakryczne dni przed świętami.

    pełne deprechy.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    http://28dni.pl/pictures/127354.JPG
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    czesc dziewczyny...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    Witam sobotnio :smile:
    Miłego dnia.
    --
  10.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Dzięki za życzenia skorpi
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    witam i ja przy porannej, sobotniej kawce!
    skorpi zapodaj z pianką - proszę ;)

    Ja zaaz zaczynam szorowanko kuchni i jak skończę to już chyba wszystko będzie zrobione - w sensie porządków.
    W poniedziałek i wtorek idę jeszcze do pracy także niewiele da się zrobić, a w środę to już tylko jedzonko, no i choineczka!

    Miłej soboty!:bigsmile:
    --
  11.  permalink
    czesc dziewczyny!
    M pojechał do pracy na pare godzinek a Piotrus dosypia bo dzissiaj cos wczesnie wstał juz po 6
    ja jakis wielkich porzadków tu robic nie musze bo sprztałam z nudow na biezacoc dzisiaj musze sie zabrac za łazienke i juz bedzie ok.
    niestety nici ze spaceru dzisiaj bo strasznie u nas wieje pokazuje ze wiatr ma predkosc 65 km/h
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    cześć na kawie :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    witam Was :)))) mogłabym wypić hektolitry kawy :D
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    popołudniowa kawka z pianką

    http://arturjaworski.net/wp-content/photos/orig_Cappucino__zdjecie_kawy_z_pianka__fotografie_biurowe_kawy_1416.jpg
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    oooo, super :)))
    --
  12.  permalink
    nienawidze dzisiaj swojego M wrrrr jest papla zrzeda i troche za bystry:devil: mam nadzieje ze teraz ma wyrzuty sumienia za jego długi jęzor PAPLA!!!
    --
  13.  permalink
    Ja mojego ostatnio tez nie lubiłam. Faceci juz tak jakos głupio są skonstruowani :/ Ja zawsze sobie tłumacze, ze on ma skok rozwojowy i to mi troche pomaga;)
  14.  permalink
    skok rozwojowy hahaha dobre Aga,mój ma chyba własnie zachowuje sie gorzej czasem niz mój roczny syn
    a i on dzisiaj przeciwko mnie wrrrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 20th 2008
     permalink
    dobrej nocki ;*
    --
  15.  permalink
    Dobranoc Talka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    Dzien dobry,piekna pogoda,idziemy na spacerek...
  16.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Dostałam wreszcie korektę od promotora, dzisiaj zabieram się za poprawki i za dalsze pisanie.
    Miłej niedzieli:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    my również :)
    10 km ;P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    Przydałby mi się jakiś Walkathon, może by mnie z domu wyciągnął.
    Zimno i mokro, niefajnie.
    Mężu wrócił z pracy - śpi.
    Kupił dziś w teskaczu o wiele za dużo mleka i cukru - ech.
    --
  17.  permalink
    NR mój w pracy-jjak wróci to tez pójdzie spac bo sasiad nam urządził taka jazde w nocy,miał takie party ze nikt nie spał.dzisiaj ja od samego rana jak ta złośliwa małpa wale muzyke najwieksza techniawke jaka mam a głosniki na podłodze bo sasiad z dołu:devil::devil::devil::devil::devil:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    jak minela niedziela'? u nas milo ,tesciowa wraz z sasiadka piekla ciastka juz na swieta,teraz wròcilismy i kapiemy VEVE...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    hej Eva, chyba nikogo nie ma; mi niedziela minęła szkolnie
  18.  permalink
    Ja poprawiam pracę, wreszcie dostałam odpowiedź od promotora, tyle, ze prawie nic z tego nie wiem, bo tylko kilka rzeczy mi w tekście zaznaczył, i nic więcej nie napisał, więc zakładam, ze mam dalej tak pisać jak pisze...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.