Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    no tak ,wszyscy pewnie szykuja sie do swiat...
  1.  permalink
    Czesc dziewczyny
    Nam niedziela mineła pod znakiem zakupów... Juz milon razy obiecywałam sobie,że przed swiętami nie pojedziemy- a tu jakoś się nie udaje :/ Mój M latał za butami - poprzednie rozwaliły mu się po2,5 mies chodzenia :shocked: No i przysięgam Wam- facet kupuje buty gorzej niz baba :shocked: Żeby zapewnić młodej rozrywkę stanęłam przy jakiejs orkiestrze góralskiej - no i wyciągnęli mnie do śpiewania:devil: zapewniam,że nie chciałybyscie tego słyszeć :shamed:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    No Aga - to się dałaś wkręcić :tooth:
  2.  permalink
    wiem :shamed:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    wpadłam na chwilke
    widze ze kazda zajęta, ja tez sprzatałam, okna myłam i takie tam, dodatkowo zafarbowałam włosy ale zamiast blondu wyszedł brąz
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    Kto zajęty ten zajęty, ja tam się pogrążam w świątecznej depresji.
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeDec 21st 2008 zmieniony
     permalink
    NR, ja Cię chętnie z tego dołka wyciągnę, może reflektujesz na gorącą czekoladę?:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    ZAWSZE :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Ehh, a ja czekam na mojego R. i próbuję się skupić na pracy, ale jakoś kiepsko mi to teraz idzie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    NR- a czemuz ta depresja dzieciaku? Nie lubisz świąt?

    SH- widzę,że milosc rozkwita :bigsmile:
  5.  permalink
    Aga, jestem zakochana po uszy i wiecznie stęskniona-zalety związków na odległość:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    To świetnie :) Z jednej strony Ci zazdroszczę - bo stan zakochania jest super- ale z drugiej- to wolę chyba to moje uczucie bez takich wzlotów :) W sumie pamiętam,że to dośc meczące... A męczyłam się wiele razy- bo ja z tych kochliwych;)
  7.  permalink
    hihi, ja w sumie męczę się na własne życzenie, bo wymyślam sobie różne historie nie wiadomo po co, ale ostatnio nawet w miarę udaje mi się panować nad moją wyobraźnią:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Rózne historie z wybrankiem? Że on "coś tam, coś tam " jak nie widzisz? :)
  9.  permalink
    Nie, raczej wyobrażam sobie, ze nagle się odkochał:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Hehehe... A nie lepiej w tę druga stronę? Czyli - jestem cudowna, wyjątkowa, prawie idealna- w zyciu takiej nie spotka na swojej drodze:) Ma farta :)
  11.  permalink
    Hihi, muszę spróbować tej taktyki pewnie jest lepsza od mojej:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    Dobranoc:)
  13.  permalink
    Dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    To i ja mówię dobranoc :)
    Też pojechałam na zakupy do tesco - szybko uciekłam i do spożywki nawet nie doszłam :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 21st 2008
     permalink
    Aga, jakoś nie czuję ducha świąt, boli mnie świat.
    Boże Narodzenie w takim wydaniu jakie mi funduje rzeczywistość jest bez sensu.:neutral:
    --
  14.  permalink
    czesc w poniedziałek
    znów wieje jak cholera i cały dzien przesiedze w domu wrrrr
    widze ze zakupy robicie a ja jeszcze nic nie mam bo M ciagle do 19 w pracy! dzisiaj tez ale jutro ponoc ma byc wczesnie,zrobimy zakupy świateczne(spożywcze).Jest tu jeden taki sklep którego nie moge nawet sklasyfikowac czy to tani czy drogi poprostu jest tam wszystko i od tanich po mega drogie rzeczy i niestety mamy do niego kawałek.
    NR głowa do góry-mi sie coraz nie podoba ten pomysł ze Świetami we trójke na obczyźnie,nikt tu nie przyjdzie ,nawet tv nie mamy.nawet kapusty nie bedzie z grzybkami ani pierogów bo tu nie maja kapusty kiszonej ani nawet takich ogórków.ale trudno jestesmy juz to musimy jakos to przezyc zeby było miło.
    Aga cos wiem o kupowaniu butów przez faceta-M kupował prawie pół roku!!!! zadne mu ni epasowały az kiedys znalazł ale były drogie a ja juz powiedziałam do tej sprzedawczyni zeby je szybko pakowała bo jeszcze sie odmysli a tego nie zniose.
    Piotrus chodzi koło choinki ,mówi "nie nie?" ale i tak wszystko z niej sciaga ehhh
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Witam poniedziałakowo!
    Dzisiaj z pracy także zajrze jeszcze kilka razy, bo z domu to nie ma szans - tyle pracy i wogóle.... ;))):wink:
    W sobotę wyszorowałam całą kuchnie - niby malutka kuchnia w bloku, ale jak sie chce ja wysprzątać, to się człowiek narobi i końca nie widzć! :sad::sad::sad: Ale już gotowe, wczoraj zrobilam stroiki na stól , na drzwi i własciwie to juz tylko gotowac będę we wtorek i środę, bo dzisiaj to mam kosmetyczkę i późno wrócę! :bigsmile:

    Kurcze ale tutaj cicho i spokojnie, wszyscy zajęci...................
    NR - a tobie co???? daj spokój tej depresji, kochana pamietaj, że trzeba sie cieszyć z tego co sie ma, a ty masz.......:
    - zdrowa jesteś, masz 2 ręce, dwie nogi (z tego co wiem ;)))
    - masz męża
    - masz ślicznego synka (raz grzecznego, raz nie, ale tak ma być - zapewniam cię ;)))
    - masz dach nad głową (może malutkie gniazdko, ale jednak nie pod mostem ;))))
    - no i masz brykę (i kurs w trakcie...;))))

    kochana - głowa do góry i uśmiechnij się - niejedna chciałaby mieć to co ty masz! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    A o Bożeym Narodzeniu w innym wydaniu - czas pomyśleć i zrealizować to co wymyślisz........ :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    a jakie ciasta pieczecie? DZIEN DOBRY...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    WIECIE moja mama ,jest sama na wigilii,wszyscy wiedza ,a nikt jej nie zaprosil,sasiedzi rodzina przykre...(tu nie przyjedzie ,ze wzgledu na zdrowie)...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Ja upiekę orzechowca i kupię makowiec zamawiali sernik (dzieci) ale nie mam na to sił i chęci
    Jestem zgon totalny Mała mi chyba zaczęła normalnieć i daje powoli popalić (cieszy mnie to) dziś w nocy budziła się i zjadła ponad 80ml mleczka plus cycuch - więc super - je coraz więcej i szybciej dzisiaj karmienie jej trwało niecałe pół godziny plus ze 40 minut cycuch i nie spałyśmy od po 2
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Ja pewnie upiekę ciasto jogurtowe (z torebki) i sernik (nie z torebki).
    Dzięki za słowa otuchy, ale to nie chodzi o moje ogólne samopoczucie, tylko o sens świąt...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    NR ,zgadzam sie z toba ,a makarony to juz w ogòle,dla nich swieta ,toi tylko prezenty brrr...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    jeszcze nie slyszalam ,zeby ktos powiedzial ,ze do spowiedzi idzie ,albo do kosciola...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    No właśnie - Boże Narodzenie robi się świeckie - dla mnie to paranoja, niezrozumiały paradoks.
    --
  15.  permalink
    hej dziewczyny:)
    Ja wczoraj byłam w spowiedzi, ale nie wiem, czy się nie pospieszyłam - zdążyłam się już na ostro pokłócić z moim szefem... Nie dośc, ze wypłat nie ma, to głupek jeszcze będzie chrzanił, ze trzeba nam zmienić umowy, bo po co on ma zus płacić (a przecież wcale tego zusu gniojek nie płaci, wiem o tym wrrr), także podgrzał mnie maksymalnie, zamiast siedzieć cicho jak kasy nie dał, to jeszcze będzie głupie komentarze rzucał palant wrrr ale jestem zła ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    AND ,przepis na orzechowca jak znajdziesz minutke ,poprosze ,ten poprzedni z budyniem mam zapisany w swoim zeszycie przepisòw...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Ewuś ale to raczej wieczorem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Witajcie kochane...

    nie nadążam z czytaniem tego co piszecie buuuu.....
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Kasia cześć - co u ciebie???
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    She kobieto po co Ty siedzisz w tej pracy a nie szukasz sobie nowej.... wyborcza w poniedziałek do ręki i szukaj a jak nie to może ktoś ze znajomych Ci pomoże.... nie siedź przy tym szefie!!!!

    Mój szef też może jest taki, że szkoda słów ale na szczęście nie mam z nim bezpośredniego kontaktu :)

    Od dzisiaj i do nowego roku siedzę też sama w pracy i łapię stresiora już wielkiego... nawet kierownictwa nie ma buuu więc w razie problemów nie mam do kogo się zwrócić :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    a tak poza tym wszystkim po 2 tygodniach przerwy Julka w końcu wczoraj była na basenie i nurkowałyśmy non stop.... poza tym miała skoki z wysokości sporej do wody ... a raczej wrzutu bo instruktor ją wrzucał mi do wody!!!
    Jesteśmy zdrowe i to chyba najważniejsze no i święta spędzamy u mojej mamy we trzy bez M.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    IWUś powolutku do przodu :)) z każdym dniem lepiej :)) albo i gorzej :((
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Ale mi przed chwilą człowiek z tpsa podniósł ciśnienie!
    Śmie twierdzić, że mamy zapłacić fakturę, mimo, że mamy ponad 180 zł nadpłaty przez ich cholerną niegodziwość.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    A ja już po Rekolekcjach jestem - od ubiegłej niedzieli trwały do środy i juz po Sakramencie Spowiedzi i serduszko czyściutkie na przyjście Zezuska - jak to mówi moja Oliwka. :wink::wink::wink:
    Nie bardzo rozumię wasze podejścia do Świąt - jak wam sie nie podoba to co się z nimi dzieje to to zmieńcie - tylko zacznijcie od siebie.
    Łatwo narzekać - jak moja siostra - ona w tym roku tez tak zaczeła mówić i powiedziałam jej to samo co wam teraz i efekt taki, że siostra chodzila na Rekolekcje i poszła do spowiedzi po dłuzszym czasie nie chodzenia i własnie wczoraj od niej usłyszała, że ona to juz całą soba czuje zapach, nastrój Świat i że juz dawno tak nie miała!:wink::bigsmile:
    Wam tez życzę takiej odmiant!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Kasia dlaczego Święta bez M????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    IWA bo bez niego ....... (...) stwierdziłam ze nie spędzę świąt tym razem z kimś takim jak on przy tym jak się zachowuje i jak traktuje mnie i Adriane.... mam już dość... moja mama też ma dość... włączyłąm jej ostatnio telefon aby wszystko słyszała.... i tyle :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    IWA mam ochotę być uśmiechnięta i szczęśliwa.... nawet to, że pracuję jest dla niego złe i ciągle się naśmiewa i wytyka mi jaka jestem głupia, że poszłam do pracy :((
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    LADY popieram...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Kasia głowa do góry i tak trzymaj - masz być uśmiechnięta, z uśmiechem ci do twarzy!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    z każdym dniem choć wracam zmęczona jak nie wiem co do domku i do tego mam w nim dużo obowiązków jednak czuję się szczęśliwsza i jakoś taka bardziej wartościowa :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    IWA nikt nie narzeka...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    Ciesze się Kasia, że masz takie podejście i takie odczucia - to ważne w życiu kobiety - czuć się - szcześliwą, dowartościowaną itd.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2008
     permalink
    IWA nie mam wyjścia ma dwie córy i to dla nich muszę się "kopać w dupę" aby żyć szczęśliwie!
  16.  permalink
    Lady, jestem z Ciebie dumna:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.