Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    A ja bardzo lubię ciasta "robić" bo samo pieczenie, tzn faze końcową zostawiam mamie- zawsze się boję, że nie dopiekę, albo przypalę....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    puk puk :-)
    zaglądam :)))
    jadłam u koleżanki pyszną sałatkę- por, kukurydza, makaron tortilla(powinna być z mięsem, ale w sklepie dostałyśmy tylko z serem) i ananas oczywiście z dodatkiem majonezu i odrobiny pieprzu... mówię Wam, pyszota!
    --
  2.  permalink
    Wow, brzmi pysznie...
    Ja zabieram się za zdobienie ciasteczek. Zważyłam sie dzisiaj na siłowni i mam 2,5 kilo na plusie, widać efekty objadania się i nie chodzenia na siłownię ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    ja jutro będę piekła zebrę, a na sylwka tiramisu :-)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    Po lekarzu: osłuchowo czysto, jest jedynie nieco zaczerwienione gardło. No i teraz nie wiadomo: jakiś wirus się dopiero rozwija albo to ta trzydniówka. Nurofen w czopkach, wapno, wit.C i Hasco Sept - takie mamy zalecenia.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    Witam wieczorkiem, pewnie nadgonię was dopiero po świętach,ale póki co
    ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥
    Świąt radosnych,
    przeżyć wzniosłych,
    w zdrowiu, szczęściu i miłości.

    Niech Swięta radością
    wypełnią Wasz dom
    A Nowy Rok blasku doda
    Waszym dniom.
    ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥

    ___________< o >
    _____________\/
    _________o`* o.@*o`.
    ________.' '*Q o *o@
    ________( () o*o* @ o'.
    _______.-' o *0_Q.-'-;*o)
    _______.' 0 Q @0@ ()* `-.
    ______* @ o*o @. ‘Q * o )
    _____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
    _____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
    _____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
    ____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
    ____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
    ___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
    ___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
    __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
    _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
    _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
    _;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
    _.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
    _* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
    _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥
    _______________$$$$$
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    Dziewczyny, możę któras z Was ma działalność: Europejski Trybunał Sprawiedliwości uznał, że zakaz z 2004 odliczania vat od samochodów z kratką i z 2005 ograniczenia zgodnie ze wzorem Lisaka są bezprawne i można skorygować sobie vat od samochodów uznanych za osobowe od 2004 ale termin na korektę vat-u z 2004 mija 31.12.2008 więc trzeba szybko załatwić sprawę.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    a ja lubie i umiem piec dobrze,ale nie mam dla kogo,bo M nie je slodyczy a VEVE jeszcze mala...ale cisza ,co robicie????
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    ja tak przelotnie wpadam :)
    zebra się piecze..
    --
  3.  permalink
    a ja włąsnie skonczyłąm gotowanie uffff
    jutro tylko rybki i juz gotowe,podłogi pomyte kurze psocierane jutro jeszcze łazienka ale to piec minut
    jestem wymeczona ide pod prysznic i spac
    --
  4.  permalink
    Wszystkiego dobrego dziewczyny... Miłości, szczescia, spełnienia, spokoju.....

    Przy okazji chciałam Wam podziękowac za to,że jesteście.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Mój sernik chyba nie wyszedł najgorszy, ale to się okaże ostatecznie jutro jak przeschnie.
    Z ciasta z torebki zrezygnowałam - mam za dużą blachę. W ogóle, te przepisy to nie na moje "przemysłowe" blachy :tooth::tooth::tooth:
    Poprawił mi się trochę humor, w sumie już po tym, jak rano pojechałam po prezent dla małżonka.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 23rd 2008
     permalink
    I oczywiście, wszystkiego dobrego w Święta :)
    Komercyjne, czy niekomercyjne - niech będą ciepłe, rodzinne i radosne :smile:
    --
  5.  permalink
    NR, sernik na pewno będzie pyszny:)
    Ja też przyłączam się do życzeń świątecznych.
    A wiecie dziewczyny, zastanawiam się, ile ja już tutaj jestem, tzn na forum, pamiętam, że tak nagle się zjawiłam, a teraz już sobie nie wyobrażam życia bez Was, jeśli mogę tak napisać.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    wpadam w nocy tylko powiedzieć dobranoc :))) wychodzę właśnie z kuchni i niby nic nie robiłam a siedzę w niej od 22 wrrr ... piekłam karpia do cebulki czyli w sosie greckim czy rzymskim czy zwał jak zwał ..... ( cebulka pokrojona na cieńkie paseczki - półksiężyce duszona w niewielkiej ilości oliwy a do tego pod koniec dodany przecier i przyprawione... tym obkłada się karpika i jak nasiąknie jest pychotka )
    Uszka do barszczu zrobiłam wcześniej, barszcz to kwestia wykończenia w dniu dzisiejszym :) jeszcze makówki będą się robiły i serniczek Biedrony - bo łatwizna :) Poza tym jakieś śledziki zaglegają w lodówce co mama zrobiła a cha i kapusta z grzybami ( ciocia z mazur zbierała :)) czyli ekologiczne :)) no i mama ma zrobić z grochem jeszcze aby jelita pracowały w nocy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    a cha święta spędzam w domku, niestety w smutnej atmosferze, bo mój mąż powiedział Adrianie, że ma z opłatkiem nie podchodzić... zostaję ze względu na Julcię i warunki ale jak będzie tego nie wiem do końca. Z pewnością nie będą to upragnione święta dla mnie i Ady ale spędzę je z dziewczynami i mamą i z tego się cieszę a M niech robi co chce jak głupi i uparty wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    DZIĘKUJĘ WAM, ŻE JESTEŚCIE KIEDY TEGO POTRZEBUJE I DZIĘKUJE ZA KOLEJNY ROK SPĘDZONY Z WAMI TUTAJ.... ŻYCZĘ WAM TYM SAMYM SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT PEŁNYCH CIEPŁA RODZINNEGO, ZDROWIA, MIŁOŚCI.. :grouphug::grouphug::grouphug:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    aaa i do poniedziałku mam wolne :)) jupi
  6.  permalink
    czesc w środe
    jestem wymeczona dziecko mi znów pospac nie dało zdaje mi sie ze piszczał chyba cała noc
    ja juz dzisiaj za duzo do roboty nie mam:) i dobrze bo mnie leń wigilojny ogarnął

    Ja tez Wam zycze wszystkiego dobrego dziewczyny,Wam i Waszym rodzinom
    mnóstwa radosnych chwil !
    http://torlin.files.wordpress.com/2007/12/choinka.jpg
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    kochane ,zdrowych SWIAT ,tez sie ciesz ze jestescie ,bo bez was zglupialabym do reszty w tym makaronskim swiecie...MILEJ I RODZINNEJ WIGILII WAM ZYCZE...wy karpia szykujecie a ja jade po ,kalamary ,cozze ,krewtki itd,CO KRAJ TO OBYCZAJ...HEE
  7.  permalink
    jakiego karpia Ewa heheheh ja mam łososia i dorsza:)))
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    Ode mnie też koleżanki wszystkiego dobrego na Święta :peace:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    Stołów pięknie ozdobionych. jadłem suto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Ci z rodziny. Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny. Grunt, to dobre wieść pożycie, a karpiowi daruj życie. I każdemu przyjaciela takiego, co czasami łzę ociera. I wszystkiego co Ci trzeba, no i może gwiazdkę z nieba. Tego wszystkiego naj, najlepszego życzy Natalia :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 24th 2008 zmieniony
     permalink

    *Kochane - wszystkiego co najlepsze dla WAS wszystkich od całej mojej rodzinki!*
    To kolejny rok z WAMI - dzięki za wszystko i prosze o jeszcze..................hihihihihi

    *WESOŁYCH ŚWIĄT*
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Kobiety drogie i Wasze pociechy życzę Wam rodzinnych , spokojnych i zdrowych świąt, oby radości i miłości nigdy Wam nie zabrakło !!! Cieszę się że Was mam !!!

    my święta spędzamy w domku więc zapewne jutro do Was zawitam! Pozdrawiam i całuję mocno!!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    ja siedziałam przy Wigilii z babcią :)
    tacie później dałam barszczu, rybki i sałatki :-)
    w tym roku 1 raz sama szykowałam Wigilię...
    --
  8.  permalink
    My juz po wigilii:) Goście sobie poszli a mi własnie udało się pozmywac i ogarnąc mieszkanie. Bylo miło :) I prezenty superowe :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    Aga a ja mam w kuchni sajgon, ale wczoraj graliśmy z jakubem w monopol, bo już się doczekać nie mógł az nam pokarze, potem pogaduszki z żonem do 2 w nocy a mój tatuśko zamiast zajechać o 7 przywitał nas o 5 rano i on sie połozył, my do zajęć nie przygotowani i kuba położył się do nas, potem objazd po prezenty dla dzieciaczków i jestem kaput :) troszkę smutne te nasze święta, kuba powiedział że to nie są takie święta jak co roku bo bez babci...może za rok będzie łatwiej. Teraz Kuba przyleciał do nas bo dziadek chrapie hihihihi

    Lady może to co teraz przechodzisz jest cholernie trudne ale wiesz babolu dumna jestem z ciebie że się nie dajesz, nie ważne co przyniesie kolejny rok... głowa do góry.

    O a za to Hubi padł jak kawka, troszkę skołowane dziecię dzis było, ciekawe jak by było więcej gości niż nasza 4 :)
    --
  9.  permalink
    Hogus - z pewnością te pierwsze święta bez mamy sa najtrudniejsze... Ściskam Cię, bo wierzę,że Ci bardzo ciezko. Ja nie umiem sobie wyobrazić,że mojej kiedyś zabraknie. Ona musi żyć wiecznie
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    Hej dziewczyny :)
    Ja dostałam same kijowe prezenty - ale nie rusza mnie to, bo jakiś nastrój świąteczny mi się dzisiaj objawił :smile:
    Cyryl dostał same zabawki 3+... :confused: Czy to tak trudno popatrzeć na etykietkę... Albo chociaż pomyśleć.
    Mój tata bardzo się ucieszył z prezentu :smile: i poznałam jego "dziewczynę" - bardzo sympatyczna.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    Hogatko ..... bez mamy smutno jednak nos do góry. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie świąt bez mojej mamy!

    Niestety u mnie święta były w moim mieszkaniu.... Prosiłam M aby pojechał po mamę ale znalazł jakąś tam wymówkę więc pojechałam sama. Do kolacji z nami nie zasiadł tylko wyszedł sobie z domu oburzony! Podzieliłyśmy się w spokoju opłatkami i żadna z nas na siłę go nie trzymała jak wychodził - jego decyzja... przyszedł tuż po tym jak zjadłyśmy i nawet życzeń nie złożył. Żadna z Nas do niego też nie podeszła. Grzecznie tylko zapytałam czy zje barszczu więc na jego TAK nalałam mu jednak drugiego dania nie podałam - ma też ręce a tym bardziej, że sama robiłam sama bez niczyjej pomocy bez jego pomocy więc mógł sobie sam nałożyć czego nie zrobił jak Ja nie zrobiłam - nie podałam mu!

    Eh M śpi a mama z Adą poszły na pasterkę. NIestety nie mogę iść bo on do Julki nie wstanie ze złośliwości.

    Dzisiaj nawet obca kobieta mu uwagę zwróciła ze jest strasznie nerwowy kiedy ją opierdzieli za to, że zablokowała bramę mu wjazdową a do tego wczoraj nazdawał mu we firmie uczeń, że jest INNY :)

    Jutro idę do teściów na obiad hmm ciekawe czy pójdzie i co będzie tam sie działo!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 24th 2008
     permalink
    NR nie martw się Ja nic nie dostałam bo tam mamy ugadane na moje szczęście :) cieszyłam się z radośći dzieci jak otwierały prezenty :))

    W zasadzie M też mi kupiłm prezent - perfum ale nie ruszam go .... stoi pod choinką!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    cześć Kochane wieczorową porą :))))

    wpadłam życzyć spokojnej nocy ;*
    --
  10.  permalink
    U mnie było nudno strasznie-wogóle nie czułam ,że sa jakies Świeta
    ostatni raz poszłam na takie cos-byłam tak wymeczona szykowaniem i zajomwaniem sie jednoczesnie Piotrusiem bo mojemu M cos to ostatnio kiepsko wychodzi
    zamiast poogladac wieczorem film to padłam a dziecko po północy mi urzadziło koncert nie wiem dlaczego?
    dzis koljeny dzien-dla nie dzien jak co dzien
    aaa co do prezentów ustalilismy ze kupimy w Polsce bo tu nie ma sensu wiec pod choinka nic nie było
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    Witam w pierwszy dzień świąt :)
    Kiczowate kapcie od babci są całkiem wygodne i ciepłe .:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    NR - Maksiu dostał klocki +6 i dres na sześciolatka :tooth:
    Hoga faktycznie te Święta musiały być dla Ciebie trudne, ściskam :hugging:
    Lady nie wiem co napisać, sama wiesz jak jest ale te perfumy to może jakiś krok w dobrą stronę?
    Ciacho w następnym roku pewnie Święta już będą inne :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    W zeszłym roku Cyryl dostał dres w rozmiarze (tak mi się wydaje) 104... W dodatku, jak dla mnie, dziewczyński.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    ale takie prezenty wspomina sie najdłużej ;)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    Prawda? He he.
    --
  11.  permalink
    Hej dziewczyny, ja zasiadam sobie właśnie nad praca licencjacką, ale stwierdziłam, ze najpierw, żeby nabrać motywacji, zerknę sobie co u Was słychać i zagram rundkę literaków:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    Sheh, grywasz w literaki? Może się kiedyś ustawimy na partyjkę?
    --
  12.  permalink
    NR, chętnie:) Dzisiaj sobie poprawiam humor tymi literakami, R. się od wczoraj nie odzywa, a ja nie zamierzam pierwsza do niego pisać, ale szczerze mówiąc przestaje mnie to bawić, teoretycznie powinnam być teraz szczęśliwa, a nie potrafię, jest mi najzwyczajniej w świecie przykro...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    Cześć na kawie :)
    Wczoraj urobiłam się po pachy ale warto było - radość dzieci (najbardziej Weroniki) gdy otwierała prezent zrekompensowały mi wszystko. Moja mama i jej facio ciut zszokowani ale widać zę zadowoleni - nie było źle :)

    Niedługo przyjdzie moja mama zrobimy obiad i lenistwo, jutro torcik dla Kuby...
    Weronisia dostała garnuszek - zabawka dla całej rodziny hihihi dzika radość :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    wpadam i ja do was dziewczęta, ale widzę, że cisza i spokój.
    Moi panowie śpią, a ja już wyszykowana i na 15 jedziemy do mojej babci na obiad, jutro do babci M. Wigilie mieliśmy 2 - z moją familią i familią M, ale żadna z nich u nas, więc z przygotowań przedświątecznych mam tylko sprzątnie mieszkania. Póki co pasuje mi taki obrót spraw. Jesteśmy nadal traktowani jak dzieci i nie urządzamy Wigilii u siebie. I CAŁE SZCZĘŚCIE.
    Dla nas to wyjątkowe Święta, bo pierwsze z Kamilem i od razu dało się to odczuć, jakaś tak wyjątkowa atmosfera, sporo więcej prezentów pod choinką ;)) i Mikołaj był i czapki mikołajowe dla wszystkich i jedzenie jakieś takie delikatniejsze (żeby i dziecko mogło popróbować). Chyba jednak coś w tym jest, że Święta i ich otoczkę robi się dla dzieci, bo w końcu każdy z nas chce znów się pośmiać i pobawić jak beztroskie dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    Oj dziewczyny u nas najgorszy moment z całej wigilii to łamanie opłatkiem, całe to co we mnie siedziało od jjakiś dwóch tygodni przed świętami, kiedy jak bym mogła to zamknęłabym się bez dostępu do swiata, nawet nie chciało mi sie na komp zajżeć...poryczelismy się z ojcem jak dwa bobry...oby następnym razem było łatwiej

    Lady i tak trzymaj, sam się o to wszystko prosi jesli nie o więcej

    My Hubciowi kupiliśmy taka dużą kostkę edukacyjną i włąsnie zaciągnął Jakuba i ten razem się z nim bawi, jak zrzucę fotki to pokarzę
    --
  13.  permalink
    Witam światecznie :)
    Chciałam wam powiedziec,że chyba ważę o 10 kg więcej niż 2 dni temu :shamed:
  14.  permalink
    dziewczyny- a może mi cos doradzicie? ja wiem,że to temat ,ało świąteczny- ale macie może jakieś garnki warte polecenia? Acha- Philipiak za 3 tys odpada
  15.  permalink
    Aga, ja niestety nie znam się kompletnie na garnkach:(
    Kolorowych snów:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    aga Ja od lat zeptera używam i służy super poza tym mam też od lat megakocher czy coś podobnego i też są OK po 15 latach... na chwilę obecną niestety nic nie polecę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 25th 2008
     permalink
    JEMMA nie sądzę!!! ale perfum po tajniaku odpakowałam :) a wygląda dalej jak zamknięty hi hi hi - Lacosty sobie nie podaruję :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.