Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    jemma mój M ma podpisana juz umowe na stałe ale wiadomo nigdy nie wiesz co bedzie jutro-dlatego zbieramy jak najwiecej pieniedzy zeby miec jakies zabezpieczenie.Naszczescie M ma tutaj dosc poszukiwana prace wiec tu raczej na lodzie nie zostanie.Zanim wyjechał miał prace tez a ze ma naprawde doswiadczenie w tym co robi mysle ze nie bedzie problemu.sam jednak powiedział ze najpierw dom postawi ,zmieni nam auto i wtedy moze sobie spokojnie znalesc prace tutaj.Jednak jemu sie bardzo podoba bo widac ze w Norwegii potrafia docenic pracownika
    nie dosyc ze dostaje na nas takie"rodzinne" to jeszcze co chwile maja jakies dodatki a to swiateczne a to wakacyjne,
    moze to kolorowe bardzo co pisze ale my bardzo odczulismy róznice w naszym życiu.Jest jeszcze ta druga ciemna strona -jest daleko od domu od rodziny ,przegapia wazne momenty,czasami jest bezsilny na niektóre sprawy no i pracuje po 12h
    --
  2.  permalink
    Ciasteczko- a kim z zawodu jest Twój m?
  3.  permalink
    mój M skonczył studia inż i jest diagnostą ale mgr robił z hydrauliki siłowej i pracuje w swoim zawodzie własnie jest odpowiedzialny za hydraulike w maszynach które na platformach wiertniczych wydobywaja rope.Mówi ze fizycznie sie nie napracuje ale stres jest bo to kolosy i wszystko musi idealnie działac.Co jakis czas wyjezdzaja na te platformy montowac te maszyny-M jeszcze nie był nigdzie i ciagle ma nadzieje ze bedzie miał szanse pojechac.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 26th 2008 zmieniony
     permalink
    E , to na pewno długo bez pracy i w Polsce nie będzie ;) A Ty Ciacho jak planujesz, chcesz wrócić do pracy?
  4.  permalink
    Smutne jest to,że mamy zdolnych młodych ludzi, którzy muszą zarabiać na życie za granicą zamiast u nas w Polsce:(
  5.  permalink
    na poczatku mówiłam ze nie bo przeciez mamy ten dodatek z Norwegii w zasadzie tyle co moja wypłata była .Jak pójde do pracy to on sie zmniejszytak samo jak mały do przedszkola pójdzie
    ale juz mam tak strasznie dosyc siedzenia w domu ze mówiłam M ze chyba zapytam w byłej pracy czy maja dla mnie miejsce.oni teraz jakies nowe miejsce otwieraja moze chociaz na pół etatu by mnie wcisneli.Do ludzi chce!!!
    Pietruszka by zostawał u Doroty-zreszta chetnych by nie brakowało do opieki.
    a powiedzcie czy palnujecie swoje dzieci posłac do przedszkola?
    --
  6.  permalink
    tak- pójdzie na 100% zeby się uspołecznić
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 26th 2008
     permalink
    ja też "oddam" do przedszkola , na 100%
  7.  permalink
    mój tez pójdzie-nawet jak nie bede pracowała
    mimo wszystko twierdze ze kontakt z innymi dziecmi jest bardzo wskazany a w przedszkolu jakby nie było ucza czegos nowego

    co do tego wyjezdzania za granice-gdyby M pracował dalej w Polsce pewnie bysmy mogli tylko pomarzyc o kredycie
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 26th 2008
     permalink
    dobra , ja uciekam; na razie dziewczyny
  8.  permalink
    Ciacho- no i świetnie,ze M wpadł na taki pomysł,że może gdzies zarobić lepsza kasę. A swoja droga to ja nawet nie wiedziałam,że nasze banki akceptują dochody z pracy za granicą
  9.  permalink
    Aga akceptuja ale ...no włąsnie chca zeby wniesc tzw kaucje
    ale M sie dowiadywał i mowil mi ze bank nie chce pieniedzy-chca faktury ze np za jakas kwote (która oni Tobie podadza- w zaleznosci od tego ile bedziesz brac tego kredytu)masz zgromadzonych materiałów budowlanych.Działka jest tez nasza a jednak nie w kazdym banku chca ja traktowac jako wniesiona kaucje,ja sie komletnie na tym nie znam-M to bedzie teraz załatwiał jak wrócimy-a jesli nie dostaniemy to bedziemy kombinowac inaczej
    --
  10.  permalink
    O fakturach słyszłam,ze banki rządają - czesto jest to 50 % kwoty kredytu. Mysle,że jak M ma stałą pracę,to dostaniecie na pewno... Wiesz co mnie przeraża-? Że jak spłace swój kredyt to będę miała 62 lata :(
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 26th 2008
     permalink
    ale fajowy fotel na poprzedniej stronce :)))

    lecę patrzeć na TVP1 - 40 dni i 40 nocy :-))) hehe
    --
  11.  permalink
    Miłego dzionka dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    Witam na sobotniej kawie
    http://www.kartki.wabi.pl/kartki/agnieszka_korneluk/moze_kawa_duza.jpg
    --
  12.  permalink
    And ja jestem zgon to sie poczestuje,dzisiaj wszyscy spalismy w poprzek łózka bo nasze dziecko nam tak narzuciło:/
    słuchajcie nie macie pojecia jak sie ciesze ze juz po świetachjest,miałam isc do miasta ale juz 9 a ja nadal w piżamie wiec chyba dzisiaj odpuszcze i pójde w poniedziałek.

    gdzie jest AniaM?
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    witam poświatecznie,
    jestem skonana nic nie odpoczęłam...
    red bul mnie tylko uratuje :))

    http://www.dziennik.pl/files/archive/00078/FR_2-39023021_78506e.jpg
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: And ja jestem zgon to sie poczestuje,dzisiaj wszyscy spalismy w poprzek łózka bo nasze dziecko nam tak narzuciło:/
    Oj mały Ciasteczek Was tyranizuje już teraz :/ przechlapane

    Ja już nawet skarpetki założyłam ale nie mam sił na więcej a MUSZĘ wyjść :/ czas ruszyć dupę i ubrać siebie i dziecia i zasuwać do przychodni bo zaś będę biegła. Jest mi zimno i od rana mam temp :/ chyb a apap łyknę jeszcze przed wyjściem
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam po świętach dziewczyny :swingin::swingin::swingin:, ale mi brakowalo pogaduszek z wami:tooth:

    Taka cisza tutaj była, ale wczoraj wieczorkiem widze juz ruszyły ploty hihihihi - fajowo!

    aga - mój brzuch to wisi nie tylko do kolan.................objadłam sie jak dziki bąk hihihihihihi, a co do rzeczy sprzed ciaży to ostatnio odświeżyłam swoje 2 jedwabne piżamki i okazało sie po założeniu, że jakoś tak ciasno w cyckach i jakieś takie przykrutkie te bluzeczki, ramiączka i nie wiem co jeszcze.............:tooth::tooth::tooth:
    nic to trzeba kupić nowe hihihihihihi - bo pod choinka nic takiego nie znalazlam, ale za to była tam śliczna broszka, kosmetyki, depilator (huuuuraaaa), bielizna (ale użytku codziennego).

    o przedszkolu wspominałyście jestem tego zdania co m.in. aga, JEMMA i ciasteczko - ja na 100% usadowię Oliwkę w tej instytucji jak skońcy 3 latka.:bigsmile:

    A dzisiaj to zaraz kawkę sobie zrobię, już udało mi sie spodnie założyć i bluzkę, bo do tej pory to pomykałam z Oliwka i tatusiem w piżamce.
    My leniuchujemy na całegp, dopiero od dzisiaj odpoczywamy. Ja nie narzekam na wolny czas, zawsze znajdę sobie jakieś miłe zajęcie nawet jak nie ma prac domowych to coś miłego sobie porobie - poczytam, coś obejrzę.......... no i pogadam z wami:wink::wink:

    miłego wekendu!:bigsmile:
    --
  13.  permalink
    Iwa, ja się wczoraj bawiłam depilatorem:D, a dzisiaj jestem obolała:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    shehe - już wolę troszkę pobyć obolała, niż po normalnym goleniu dostawać za każdym razem wysypki jakby zapalenie skóry, a to boli strasznie, swedzi itd. i ledwo zacznie schodzić, a ja znowu musze sie ogolić!
    :sad::cry:
    --
  14.  permalink
    Iwa, ja mam niesrtety tak wrażliwą skórę, ze nawet po depilatorze mam skórę podrażnioną, wczoraj pachy wydepilowałam, i dzisiaj rąk nie mogę opuścić:D, ale do jutra powinno być ok, i na jakiś czas będzie spokój:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    życzę wszystkim spokojnego weekendu

    http://www.alessandrafarina.it/Diddl/friends/diddl/new/diddl%20(28).gif
  15.  permalink
    Ale tutaj cichutko dzisiaj...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    ja jestem skonana :( udało mi się zbić temp do 38 i na tym koniec :/ niżej nie chce spaść a ja ledwie żyje. wstaję właściwie tylko by zająć się Tosią zmienić mokrą piżamkę i z powrotem myk pod kołdrę. Zjadłam już główkę czosnku, do tego mleko, miód i syrop z malin
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    A ja mam kataru pełne zatoki, gdzieś mi się wyłączyła zdolność koncentracji, ale oczywiście nie kładę się do łóżka, przecież po co?
    Cyryl kaszle strasznie, chrypi:cry:
    --
  16.  permalink
    Ojej, ale się pochorowałyście:(
    mnie tylko kaszel męczy, ale to już od miesięcy i w sumie lekarka nic mi nie pomogła, więc się już do tego przyzwyczaiłam
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    Taki kaszel może być alergiczny.
    --
  17.  permalink
    Kiedyś miałam jakies leki, ale niewiele pomogły, istnieje prawdopodobieństwo, ze to na tle nerwowym, bo jak mam więcej stresu to kaszlę jak najęta
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 27th 2008
     permalink
    cześć wieczorową porą :)
    ja tylko na chwilkę... czas iść spać :)
    --
  18.  permalink
    Hej Talka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  19.  permalink
    ja ide juz spac bo pizama mi własnie wyschła(wyschnęła?)na kaloryferze.Piotrus juz spi od 21 wiec chyba dołacze.Jutro ponoc idziemy do znajomych jakis-jaka ja jestem walnieta ciesze sie jak dziecko ale co sie dziwic teraz jestem jak z jakiegos dziczu wypuszczona bo 2 miesiace do nikogo nie szłam,nikogo nie odwiedziałam.
    --
  20.  permalink
    Ciasteczko, baw się dobrze u tych znajomych:)
    Miłej niedzieli dziewczyny
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    witam w niedzielkę na kawce :))))
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Wkurza mnie wszystko. Ledwo żyję :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Witam i ja z kawką w ręce.
    Ja już wróciłam z Kościółka - dzisiaj osobno ja na 10.30, a teraz M poszedł, bo od rana Oliwka coś katar ma - chyba wynik wielu spotkań świątecznych z różnymi ludźmi - niejednokrotnie niezdrowymi - także my też się kurujemy, jak większość widzę!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    NR - co sie dzieje???
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Nie mogę oddychać, bo mam straszny katar, nie mogę się położyć, bo mężczyźni zajęli łóżko, jakiś wredny chochlik ukrył mi gripex i w ogóle świat jest taki złośliwy jak człowiek jest chory :sad:
    W dodatku mąż, nie wiedząc w jak kiepskim jestem stanie, dopisał się do dzisiejszej zmiany, więc będę miała kolejną super noc.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Oj biedaku, idż na spacer do apteki po gripex, sama oczwiście, niech Twoi mężczyźni śpią a Ty zlapiesz trochę oddechu.
    Ja mam dobry dzień, tylko strasznie żałuję, że jutro już do pracy :sad:
  21.  permalink
    dzien jak codzien dla mnie-mega nudny mimo wizyty u tych znajomych.tam nic nie lepiej siedzelismy przed tv a dzieciaki latały jak dzikie
    wiecie co zrobie poerwsze jak wróce do POlski-id e do fryzjera nie moge patzrec na te kłaki
    --
  22.  permalink
    Ja piszę, ale kiepsko mi to idzie, nie umiem się skupić, myślę tylko o wtorku i R.:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Ja mam dosyć dzisiejszego dnia :/ Temperatura daje mi popalić solidnie. Obie dziewczynki mi "się popsuły" Jedna wyje bo dają się we znaki zęby i starsze rodzeństwo które na nic nie pozwala, a młodsza wyje bo ... bo chyba nie smakuje jej czosnek którego matka się nażarła

    Padam na pysk - wracam do łóżka
    --
  23.  permalink
    czesć dziewczyny
    widzę,że same chorobździele na forum :(
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Nie martw się, przez inet się nie zarazisz :cool:
    --
  24.  permalink
    Nie martwię się
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    To żart był, bo ja do choróbździeli się zaliczam :sad:
    --
  25.  permalink
    Wiem, wiem NR.
    Zdrówka dużo życzę
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 28th 2008
     permalink
    Dziękuję.
    Jak tam minęła niedziela?
    --
  26.  permalink
    Leniwie. Rodzinnie- kanapowo- dywanowo;)
    Żeżarłam full zapiekanki makaronowej :shamed: Ale nic - od Nowego Roku się odchudzam.I to tak konkretnie. Tym razem postanowiłam sobie noworocznie postanowić :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.