Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    tzn ułożona była niekorzystnie dla lekarza bo jakoś tak boczkiem sobie leżała i lekarz sam powiedział, ze troszke nie na rękę mu takie ułożenie! Nie wiem gdzie on widział tę dziewczynkę jak Ja widziałam ogonek!!! Nic nie rozumię, ale jeśli on się nie myli to niech będzie dziewuszka!

    Kfiatuszku a Ty wiesz co będzie u ciebie ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Lady najwazniejsze ze maluszek jest ZDROWY!!!!!!!! jak mi bedziesz ryczala bo sie nastawialas na inna plec to chyba osobiscie ci dupsko spiore!!!! babolu czy synek czy corcia najwazniejsze ze wasze i ze w ogole ejst w drodze...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    moja dzidzia chyba znowu wrocila do ułozenia lezacego na pleckach czyli miednicowe tak zwane :) jeszcze nie wiem co bedzie bo ostatnio nozki skrzyzowala :( i jak tak dalej pojdzie to zostane sama na forum w tej niewiedzy :P a dziewuszka tez fajnie :) bynajemniej mozna jej sukieneczki z falbankami zakladac :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    kfiatuszek fajnie ale Ja nastawiłam sie mocno na chłopaczka!
    Ach muszę sie teraz przestawić z myślą!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    kfiatuszku wcale nie taka sama zostaniesz :) u nas maluszek ulozenie ma poprzeczne i jeszcze jelitka tak ulozone ze zaslaniaja co miedzy nozkami sie kryje... szanse na wypatrzenie plci sa malenkie albo moze przy ktoryms podejsciu sie uda tyle ze ja mam bardzo czesto usg, kolejne za tydzien
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    ale ze mnie idiotka......
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Lady pogadaj jeszcze troche a ci serio nakopie!!!! uwierz mi masz same powody do radosci i prosze nie grzesz rozpaczaniem ze to dziewczynka nie chlopczyk bo sie na ciebie wkurze a zlosliwej ciezarowy chyba nie chcesz miec na glwoie :devil:
  1.  permalink
    Lady - gratulacje:)
    Super, ze niunia zdrowa:)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    AniuM ciesze sie ze sama nie jestem :)ja tez mam nawet czesto usg :) moj mąz chce teraz tez namowic lekarza na usg zeby wreszcie zmierzył bobasa wiec i moze płec sie ujawni :) aa idem 27 :) a w piatek ide na badanka zrobic :P jak ja nie lubie sikac do sloiczka :D i jeszcze to badanko na cukier :P feee :P

    Lady bedziesz miała dwie złosilwe ciezarowy na glowie :P ja tez sie nastawialam mocno na chlopca :) to od zawsze bylo moje marzenie i ciagle mam nadzieje :) zobaczysz osowisz sie z ta mysla :) zawsze mozesz miec pozniej jeszcze chlopca ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    oswoję się z tą myślą jak urodze i zobaczę a i tak się cieszę, że badanie wyszło b.dobrze :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    noo tak juz troszke lepiej ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Lady no tak juz lepiej!! wlasnie najwazniejsze jest ze wszystko dobrze i uwierz mi i ja i wiele kobiet ktore ostatnio przyszlo mi poznac wiele by daly za takie wiesci jak twoje...

    kfiatuszku - ja mam usg srednio co poltora tygodnia, w ciagu ostatnich 3tygodni mialam juz 5 wiec to dopiero jest ilosc... a jesli idzie o badania - moj ginek zalecil mi zebym robila je zawsze dzien przed wizyta wtedy jest lepszy obrac np moczu wiec mnie badanka czekaja w przyszla srode a poziej w czwartek wizyta...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    no ja ide w piatek a do lekarza we wtorek :) wole nie isc dzien przed wizyta bo moge nie isc z wynikami :) roznie to bywa u mnie w tym laboratorium moga nie zrobic na czas wynikow i co wtedy ??
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Aniu wierzę, że tak jest jak piszesz ale muszę parę dni myśli przestawić! cieszę się, że z dzieciątkiem wsio ok bo przynajmnej sen będę miała spokojny! Dzisiaj jednak jest dzisiaj i troszkę muszę ochłonąć!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    kfiatuszku no to lab u nas jest super bo wynik robisz rano a tego samego dnia od 14 mozesz juz go odebrac a dnia nastepnego to juz wrecz powinnosc :) dlatego spokojnie moge robic badania dzien wczesniej!

    Lady - po prostu zaczniesz kupowac teraz wiecej rozowych fatalaszkow a znajac zycie to malenstwo bedzie prawdziwa coreczka tatusia :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Aniu ciuszków już nie kupię więcej stwierdziła! Teraz kupię to co najbardziej potrzebne!
    Aniu Ja nadal w to nie wierzę, ze to będzie córa! Nadal mam zakodowanego głęboko chłopaka!
    Do porodu jeszcze daleko więc kto wie co wypatrzy inny lekarz!

    A cha 3D nie miałam robione! Lekarz stwierdził, że za wcześnie aby był ładny obraz i lepiej zrobić w około 30tc! Nagranie owszem mam ale z niego to poza pracą serduszka mało widać buźkę dzidziusia! rączki, nóżki owszem są ale dwie bo płód był tak ułozony, że reszty nie widziałam! Ciągle mam przed oczyma ten cypelek co lekarz stwerdził, że to dziewczynka!!!hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Lady no ale dziewczynki tez maja cypelek! dlatego do ok 15tc lekarze nie okreslaja plci bo u jednych dzieciaczkow cypelek sie powieksza u innych zmniejsza i wtedy idzie rozpoznac plec... jesli to jest taki spec jak pisalas i ma taki dorby sprzet to moim zdaniem pomylki byc nie powinno. Ja np znam 2 lekarzy ktorzy sie jeszcze nigdy nie pomylili i jak na porodowce pada pytanie co bedzie i kto to stwierdzil to polozne same twierdza ze od tych to juz 100% pewnosci... za to jest tez 1 ktory praktycznie zawse wypatruje odwrotnie. Kilku moim kolezankom juz prowadzil ciaze i co miesiac na usg mimo ze widzial chlopca to rodzila sie dziewuszka... teraz z tego co wiem wszystkie babeczki leca na potwierdzenie plci do jednego z tych dwoch nieomylnych ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu czas pokaże! Na razie oswoić się muszę z tą myślą :))
    Cypelek cypelkiem tam był penisek hi hi

    Czy on jakiś wybitny jest tego akurat nie wiem! Wiem tylko tyle, że zajmuje się badaniami usg na sprzęcie wysokiej klasy....
  2.  permalink
    Wybitny napewno ma cennik:) Ja za 3d z nagraniem na DVD płaciłam 180 zł, ale to pewnie dlatego, że u nas jest mnóstwo przychodni z USG 3i4D.

    No i lekarze nie szukają penisków- oni płec określają po jądrach lub wargach sromowych... mam nadzieję, że ten mój się nie pomyslił, bo ja baaaaaaaaaaardzo chcę dziewczynkę :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    aga hahah ten co mi robił nie wiem czego się doszukiwał ale wskazując miejsce byłam święcie przekonana, że to chłopak :))
    Będzie co ma być......

    Za usg płaciłam 200 z nagraniem bez opcji 3D! Na nagraniu jednak i tak mało widać bo obraz ciągle lata :)
  3.  permalink
    U mnie widac naprawdę super- wiemy gdzie jest mózg, żołądek , nerki itp.To wszystko mamy nagrane w 2D. W 3d mamy tylko cześc nagrania irzeczywiście obraz nie jest teraz rewelacyjny, bo bobas ma mało tkanki tłuszczowej, ale za to np wiemy, ze nie ma rozszczepu podniebienia:).
    A cipki nam nie pokazał, tylko powiedział, ze jest i ja nie mogę się teraz dopatrzec, mimo ze ogladałam płytkę chyba z 5 razy:(
  4.  permalink
    lady - powiedz- jak Twój maz zareagował na wieść o dziewczynce? Tez był nastawiony na chłopca?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    aga a takie sprawy, jak zołądek, nerki czy też kręgosłup widzę, widzę jak bierze pomiar z kości czy głowki, widzę oczka i nosek ale wszystko w szybkim tempie :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Lady ja też mam ochotę Ci przywalić :devil:
    Ogromnie się cieszę, że Twoja dzidzia zdrowa :crazy::clap::cheer: pamiętaj to jest najważniejsze :thumbup:
    I nie marudź bo maluszek w brzusiu zna Twoje myśli i bedzie mu przykro, że się NIĄ rozczarowałaś :hugging:
    Ściskam Cię i pogłaszcz brzusio ode mnie !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Izunia możecie mi przywalic bo tym razem jest mi to chyba bardzo ale to bardzo potrzebne! Muszę się oswoić z tą myślą!
    Możecie mnie nie cierpieć za moje podejście ale troszkę też zrozumcie ::)))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Kochanie rozumię Cię - i nie napisałam, że Cię nie cierpię :devil:
    Ja Ci zazdroszczę troszkę - dlatego troszkę, bo ciężarówce nie powinno się niczego zazdrościć - ja też chciałam bardzo NIUŃKI i nic z tego, chłopaki też są ok !! Będzie dobrze zobaczysz - jak się niebawem spotakmy to moćććććććno Cię przytulę :bigsmile::wink::kissing::hugging:
  5.  permalink
    Ja rozumiem.
    Mój maz był b nastawiony na dziewczynę - az mnie to wkurzało. Mimo tego, że bardzo chciałam córcię wypierałam to ze świadomosci i powtarzałam, ze napewno bedzie drugi chłopiec, żeby nie czuc później rozczarowania.
    Wiadomo, że najważniejsze jest zdrowie bobasa ale przy kolejnych dzieciach człowiek sobie marzy gdzieś tam po cichutku....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Szanowne Panie weszłam z Wami w 2 połóweczkę ciąży !! moje uczucia i myśli są zmienne jak pogoda za oknem ale ogólnie jestem szczęśliwa i z coraz większym czekam lata. Jutro mamy wizytę u gin i nie uwierzę w żadne niemiłe i złe słowo - będzie dobrze!! A Olbrzym niech rośnie wielki silny i szczęśliwy :)
    Wiosennie pozdrawiam i ściskam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    aga na szcżęście mój M nie nastawiał się ani na chłopca ani na dziewczynkę!To Ja go raczej ciągle uświadamiałam, zę będzie synuś i tyle! On wczoraj wykazał się dużą czułością jak zobaczył moje łzy!
    Wiem nie powinnam płakać tylko cieszyć się, że wsio jest OK i dzidzia będzie zdrowiutka! Jednak zbyt długo się nastawiałam na inną opcję i czuł, że to będzie chłopak a tu nagle usłyszalam coś innego!
    Muszę się oswoić z tą myślą....
    Czekam jeszcze na słowa prowadzącego lekarza co on mi powie.... Jak powie, że córa to będę do tych niebieskich coś w kolorze różowym doszywała hi hi hi a do czapeczek różowe kwiatuskzi hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Dokładnie grunt to pozytywne myślenie!
    A sprawdzalaś w chińskiej metodzie planowania płci często się zgadza przynajmniej u mnie i moich koleżanek w 100 %.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Magg nie znam tej metody!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Lady - nie wiem czemu nie przelaczyl na obraz 3d. moje znajome ktore robiuly w warszawie mialy usg 3d i z 12tc i z 22... wsyzstko widac od dobrej woli lekarza zalezy... a co do niecierpienia... to ja cie nie niecierpie ale nie rozumiem tyle ze ja mam troszke inny sposob patrzenia na to wszystko teraz... sama zreszta chyba to rozumiesz...

    Agus no fakt w wawce to cennik jest z tego co slyszalam od 150nawet za 3d/4d ale sa tez tacy co sie mocno cenia i za badanko 300zl spiewaja :wink:

    Magg - u mnie wg chinskiej wychodzi dziewczynka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Ja też chcę tę chińską! Macie linak do niej!?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Lady mialam nawet zapisanego ale pokazuje mi ze ta strona juz nie istnieje... jak znajde to ci podrzuce
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    ok Ja sobie tez przeglądam strony! Ciekawa jestem bo całe lata wychodziło mi coś innego niż wczoraj usłyszałam! Wielu znajomym robiłam test z obrączką i się potwierdzało a u mnie tym razem by zawiodło! Uśmiałabym się bo bym przestała wierzyć w te przesądy - chyba :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Przesądy mają to do siebie, że nie przestaje się w nie wierzyć, nawet jeśli się nie sprawdzają. Wiara jest irracjonalna.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    http://www.jolmys.webpark.pl/
    tutaj masz Lady tabelke :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Wg chińskiej prognoza bardzo nie pewna C? .... he he he ciekawe w ilu procentach się sprawdza :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Lady ja znam tylko 2 osoby ktorym sie to nie zgodzilo. sprawdzalysmy z kolezanka na rodzinie i znajomych kazdej z nas takze pod lupe wzielysmy ponad 30 osob
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    ha ha ha a co w przypadku takim jak mój? jak wyjdzie ze znakiem zapytania ?

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Lady u ciebie poczecie bylo w listopadzie wiec jesli mialas wtedy skonczone 31 lat to tam jest S a jesli mialas wtedy jeszcze lat 30 to jest samo C. jaka jest twoja dokladna data urodzenia???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Aniu u mnie poczęcie miało miejsce w miesiącu październik i w tym roku skończyłam 30. Tego roku będę miała w maju 31
    Wychodzi zatem C?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Lady jakim cudek w pazdzierniku?? wg twojego wykresu owu mialas 4 listopada... hnnn
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu to będzie córa! :)) jeśłi miesiąc poczęcia! Ja zasugerowalam się miesiącem ostatniej miesiaczki zważywszy, ze nie każda zna miesiąc poczęcia!

    ach wróżba swoje a obrączka swoje :)))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    W pionie szukamy nasz wiek, z tym że, liczą się skończone a nie rocznikowe lata, czyli np. mamy maj , a 24 urodziny są we wrześniu ,to w tabeli szukamy 23. A w poziomie przewidywany miesiąc poczęcia.


    czyli skoro 30 pelnych lat i poczecie w listopadzie to wychodzi C


    a co do obraczki - mi pokazywa synka mezowi dziewuszke :) wszystko zalezy od tego jak sie z wahadelkime umowisz ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    KOMU CHłOPAK KOMU DZIEWCZYNKA
    http://www.jolmys.webpark.pl/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    HA HA HA Aniu a w ostateczności w lipcu się i tak dowiem prawdy :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    no ja prawdy sie dowiem znacznie wczesniej i licze ze w lipcu bede juz w domku zeby podopingowac te co na rozwiazanie beda czekaly :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Aniu zatem Ja sie do nich zaliczę! Będę stękała w upałach :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.