Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    wiecie co jak widze dziewczyny młode na miescie które robia sobie cała obwódke oka na czarno grubymi krechami to mi sie śmiaćć chce one mysla ze to jest ładne? a moze to jest ładne tylko ja jakas nie na czasie?
    Izunia ja niemoge grzebac koło oczu za duzo bo często je tre:)))taki urok alergików
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    A ja jak pobita :confused: Taka uroda
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    każdy lubi co innego ciacho :)))

    heh
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    dobra kobiety znikam do wyrka


    Miłego nocnego klikania = pozdrawiam cieplutko
  2.  permalink
    no własnie masz racje tylko ja mówie ze mi sie to nie podoba
    i moze dlatego daleka jestem od jakis kolorowanek na twarzy-poprostu mi sie wydaje ze skoro nie musze to nie robie i jestem zadowolona ze rano moge sobie wstac i po umyciu juz jestem ze tak powiem\'zrobiona" wiem ze przyjdzie dzien ze tez siegne po jakies kosmetyki upiększajace ale narazie nie siegam bo nie czuje takiej potrzeby.Chociaz nie ukrywam ze nieraz jakies laski na imprezach fajnie wygladaja takie wymalowane ale widac ze maja sprawną reke.co innego na jakies imprezy-tu sobie moge poszalec ale ograniczam sie zazwyczaj do minimum
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    No ja również idę pod kołdrę - dobrej nocy.
    Ciacho jeszcze raz wszystkiego naj ;D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    ja również nie robię, na co dzień :)
    dlategoo kiedy od czasu do czasu walnę "tapetę" na twarz to wszyscy naokoło zdziwieni jak ja ładnie wyglądam... :D (w sensie, że inaczej) :d
    --
  3.  permalink
    hahah talka tak? no to fajnie bo u mnie jest odwrotnie
    jak ja walne tapete to sie dziwnie na mnie patrza-czytaj mąż
    hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    Jak usiłuję się make-upować, to małż zawsze mówi do synka "zobacz synku, mama się brudzi"... no comment...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    hehe :)

    to zależy też od podejścia :>

    np kiedyś do szkoły zrobiłam sobie powieki na fiolet... taki jasny, że ledwo widoczny... a moje wszystkie koleżanki, że jakoś inaczej wyghlądam :D

    (jestem dziewczyną prawie, że emo/goth) czarne ciuchy i te sprawy... do szkoły łaziłam często w glanach, kostce i męskich spodniach moro) :D
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    nie dziwota, że się mnie pytali czy jestem metalem :D
    --
  4.  permalink
    Jak byłam nastolatką to tez przezywałam fascynacje różnymi subkulturami. Na szczęście szybko mi przechodziło ;)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    ja się tam niczym nie fascynuję, jednakże noszę to, co mi się podoba.
    a czerń jakoś dobrze na mnie "leży" ;-)
    --
  5.  permalink
    Na mnie tez:) To mój ulubiony kolor
  6.  permalink
    Ja kiedyś malowałam sie niemal codziennie, nawet na filtry nakładałam podkład, a to niełatwe było:D, a od roku praktycznie sie nie maluję. Jutro zamierzam sobie zrobić ciut mocniejszy makijaż - R. do tej pory widział mnie tylko z odrobinę pudru i tuszem, ciekawe jak mu się spodoba oko w fiolecie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    ou, oko w fiolecie :>

    zarzuć zdjęciem jak zrobisz :pp
    --
  7.  permalink
    Talka, jak będę mieć jakieś fajne, to wrzucę. Jak sie kiedyś częściej malowałam to inspirację czerpałam z portalu wizaz.pl, tam jest taka jedna dziewczyna, która cudne makijaże robi...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Mam prezent dla R., karnet z pocałunkami, ciekawe, czy mu sie spodoba:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    no no :> ciekawe... :pp
    --
  9.  permalink
    Zmykam do łóżka, bo rano będe nieprzytomna, a chciałabym jutro wyglądać super:D
    Będę się pewnie mniej teraz pojawiać, a zaległości pod wykresami nadrobię jak tylko wrócę z Tarnowa.
    Kolorowych snów:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    Dobrrej Nocy :)

    ja równiez lecę spać :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    Dobranoc.
    --
  10.  permalink
    Witam wszystkich jeszcze raz, widze ze na tym wątku tylko coś się dzieje na innych totalna pustynia....
    Coś o mnie - Mam na imię Olga mój mąż Przemek. mam 25 lat i jestem magistrem biologii - jakby co to służe pomocą, o 28dni dowiedziałam się przypadkiem z forum starających się na wizażu na którym siedze chyba już z rok...a staram się o wymażoną dzidzie od półroku... narazie bez skutecznie, zdążyłam w tym czasie przebadać siebie i męża.... nie jest może najlepiej ale najgorzej też nie jest więc czekam tak do czerwca i jeśli nadal bedzie wielkie nic zdecyduje się na HSG a męza wyśle do androloga... co jeszcze hmm
    z zawodu jestem nauczycielem ale to mniej istotne... pozdrawiam :smile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Ciacho spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, dużo zdrówka i radości z bycia mamą i super żoną
    Dronka bidulko ściskam Cię mocno.
    --
  11.  permalink
    Myszorka dzieki i Tobie
    u nas znów w nocy ryki były,dziewczny Wasze dzieci tez tak przechodza ząbkowanie? tamte wyszly po jednej nieprzespanej nocy a teraz sie męczymy ju zktórys tydzien a zeba nie widac.
    ale pobudka za to była o 8 wiec nie jest źle
    wstałam w nocy po herbate i myslałam ze nie dojde do pokoju tak mi sie słabo zrobiło i zakreciło ,weszłam do pokoju mówie M ze słabo mi i połozyłam sie na łózko ,czułam jak nie mam siły podniesc ręki a on juz do mnie;"w ciaży może jestes?" ....ehhh faceci
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Coś dzisiaj na forum nie mogłam wejść, ale to chyba wszyscy.
    Hej Olga, nie ma co panikować jeszcze po pół roku. Daj sobie i mężowi czas, stres nie sprzyja staraniom.
    --
  12.  permalink
    no nie szło wejsc
    dziewczyny jak tam przygotowania do sylwestra? u mnie brak bo i po co,i tak spedzimy kolejny wieczór w hałasie chyba ze sobie sasiedzi pójda gdzies bo inaczej mamy nocke z głowy
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    witam już po południu :D
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Ja się zastanawiam, gdzie uciekać... Nie uśmiecha mi się wysłuchiwać stołeczno-polsatowego koncertu do 2.30, bo tyle podobno ma trwać...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Witajcie!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Wreszcie się trochę odnalazlam po tych przygotowaniach światecznych, obżarstwie świątecznym, powitaniu siostry z za wody, i zalatwieniu wszystkiego do nowej pracy aaaa dzisiaj mam jeszcze księdza po kolędzie normalnie chyba mu wygarnę że nie ma kiedy chodzić...
    Trochę nadrobiłam, poczytałam ... Ciacho 100 lat byle nie z jednym chłopem jak to mówią :tooth:
    Izunia jak się czujesz?
    Lady żyjesz dzisiaj wyjaśnilo się w pracy?
    NR wpadaj do mnie :) ja lecę do znajomych na mieszkaniówkę to Cię zabiorę :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    cześć prawie wieczorową pora :P
    Wczoraj nawalił mi komputer totalnie - po prostu jestem blondi i tyle hihihi - ściagłam sobie trojana zasyfiłam cały komp - jazda jak nie wiem co hihihi zrobiłam dokładnie to co mówię innym by nie robili. Był ładny format i niby ok - ale sieć nawaliła i do dzis rana nie było internetu (może w nocy już był) Rano z kawą wchodzę a tu 28dni nie działa więc blondi z buzią do dostawcy że net jest dalej spitolony ihihi nie przyznałam sie jeszcze ze to moja pomyłka i nie mam zamiaru :devil: to za to że nie powiedzieli że blokują poczte wychodzącą :shamed:

    Ciastuś sto lat !!:flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    NR wcale Ci się nie dziwię! Ja o 2:30 to już chciałabym spać. Chociaż nie wiem czy mi się uda. Jak Rafał jest u mnie to na tym moim "małym" łóżku nie możemy się wyspać. Ono ma 90x200 :/ czyli typowa 1osobówka.
    Panieńskie łóżko mojej matki :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Magg, dzięki za zaproszenie, ale nie lubię chodzić bez mąża na imprezy. Dzik jestem.
    Talka, rozumiem Cię z tym łóżkiem, na początku spaliśmy z moim szanownym na podobnej wielkości fotelu rozkładanym... A teraz mamy niewiele szersze łóżko (110x190) i czasem musimy się zmieścić we trójkę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 30th 2008 zmieniony
     permalink
    hehe :p
    my po wyprowadzce planujemy zakupić łóżko 160x200 :-)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Nasi przyjaciele mają takie łóżko - mówimy na to lotnisko, ale im podobno ciasno ;)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    heh :D
    Rafała ciotka ma 200x200 :o
    i jest sama :D
    --
  13.  permalink
    my mamy takie 160/200 i jest super
    we trójke czasem spimy to wszyscy sa zadowoleni
    dzieki dziewczyny za zyczenia
    Magg ja chyba nie wytrzymałabym z M sto lat:)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Ciacho dlatego napisałam nie z jednym hihihihi
    NR ale jakby co dziku to wpadaj :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    my mamy 180/200 i jest super aż żaluję że w niedalekiej przyszłości Tola nas wyeksmituje do dużego pokoju na jakąś kanapkę :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Magg cześć!
    I w ogóle dbry - ja też nie mogłam wejść dziś na forum :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Magg zapodałam sobie Gripex i czuję się dużo lepiej - dzięki, że pytasz.
    No Kochana ja już po kolędzie :P
    D wracając z pracy obwieścił mi, że ksiądz chodzi … szybciorem się przygotowaliśmy i przyjęliśmy naszego duchownego. Było bardzo miło, Szymek zaglądał mu do torby i wyciągał obrazki, kalendarzyki – łobuz jeden a Fifi był obserwatorem - chyba zamienili się rolami :D Już drugi raz nie przyjął naszej ofiary powiedział, że mamy na kogo ją spożytkować. Bardzo lubię tego księdza to typowy z powołania ksiądz. Jeszcze naszą ulicę odwiedza kapelan wojskowy, jednak stwierdziliśmy z mężem, że jedne odwiedziny duszpasterskie wystarczą w zupełności. Nasz ksiądz był zachwycony chłopakami :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Dlaczego Tola ma Was gdzieś eksmitować Magg, czyżby się rozpychała?...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    No widzisz u nas nigdy się nie zdażyło żeby nie przyjął ofiary...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Ciacho my z M też tegorocznego Sylwestra spędzamy sami z kidsami - będzie miło i przyjemnie :D
    Jakoś mi właśnie taki wieczór właśnie się marzy :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Magg ja też się spotykam z tym 'zjawiskiem' już drugi raz :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    No tak dokładnie :) ona śpi z nami w sypialni w swoim łóżeczku a cala jej bawialnia jest w d. pokoju jeszcze trochę i tą graciarnie będę musiala gdzieś ukryć :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    No u nas też spora graciarnia powstała wrr ...
    Trzeba to chyba jakoś przesiać.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Olga ja też kibicuję w staraniach :P
    Kurcze dziś moja sąsiadka zapukała do mnie zapytać o coś i wierzcie mi, że nie pamiętam o co pytała bo byłam zaskoczona widząc ją w zaawansowanej ciąży - sama się dziwię czemu byłam zaskoczona, przecież to nie moja sprawa :shamed:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 30th 2008
     permalink
    Może byłas zaskoczona bo mieszka obok a wcześniej nie było widać....
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.