Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Jutro bedziemy rok starsze:(( ale nadal tak samo piękne
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    ja nie bede :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Ja też nie wypraszam sobie hihihihihihihi

    Aga robię Twoją pieczarkową na imprę :wink:

    Boję się trochę jak Tosinda zniesie wystrzały na szczęście będę niedaleko więc jakby co to przylecą... na miotle hhihihi

    Dziewczyny jakie znacie sylwestrowe przesądy albo tradycje?
    Ja wiem tylko o majtkach że trzeba założyć nowe...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    rok starsze.... czeka mnie 20stka na karku :((((
    --
  2.  permalink
    hej , hej :)
    Majtki koniecznie nowe i kasę do stanika :)

    Magg- cieszę się :)Ja tez robię czosnkowa sałatke - ale nie tą z fetą
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Jak pozbyć się starych problemów, aby nie wchodzić z nimi w Nowy Rok.

    Jeśli chcemy się uwolnić od przykrych wspomnień, w sylwestrową noc warto spisać zmartwienia na czerwonym papierze, żeby pózniej móc je spalić. Może to być również kosmyk włosów, bilecik, albo list miłosny. Noworoczny sylwestrowy płomień unicestwi raz na zawsze pamiątki po niemiłych wspomnieniach.

    Wszelkie długi i pożyczki najlepiej uregulować jeszcze przed sylwestrem, żeby nie wchodzić w Nowy Rok z długami i w najbliższej przyszłości nie stać się ofiarami niesłownych dłużników.

    Żeby nie cierpieć na brak pieniędzy, 31 grudnia do portfela warto włożyć łuski z wigilijnego karpia...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Ubranie nowych majtek z metka ma przynieśc powodzenia w nowym roku u płci przeciwnej

    W sylwestra nie należy sprzątać bo sie wymiecie szczęście z domu

    Szczęście przyniesie otwarcie drzwi domu kilka sekund po wybiciu dwunastej. W ten sposób godnie przywitasz nowy rok, a z szacunkiem pożegnasz stary.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    lecę oddać 4 zł koleżance :)
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Nic tak nie zapewni ci szczęścia w nowym roku, jak odwiedzający cię tuż po północy goście. Najwięcej szczęścia zwiastuje pukający do drzwi jasnowłosy mężczyzna, zaś trochę mniej - ciemnowłosy. Zjawiająca się w naszych progach kobieta, zawsze, niezależnie od koloru włosów, wieku czy też stanu cywilnego, zwiastuje kłopoty.

    W czasie nocy sylwestrowej należy również zadbać o odpowiednie nakrycie stołu. Podobno najwięcej szczęścia przynoszą okrągłe naczynia oraz potrawy z kapusty. Warto również odpocząć od diety i zajadać się samymi rarytasami – według tradycji, wszystko, co się piło i spożywało w sylwestra, może pomyślnie wpłynąć na nasze szczęście w nowym roku.

    Niektórzy wierzą, że można dopomóc również spełnianiu się noworocznych życzeń. Wystarczy, że ty i twoi znajomi wypiszecie na małych karteczkach swoje marzenia, później je spalicie, a popiołek wrzucicie do kieliszków z szampanem i… wypijecie.

    Jeśli cierpisz na finansowe braki, włóż do portfela łuskę z wigilijnego karpia oraz zadbaj o to, aby w domu znajdowała się gotówka - przez cały nadchodzący rok powinna do ciebie przyciągać pieniądze. Oprócz tego, warto suto napełnić spiżarnię i lodówkę – to sprawdzony sposób na odstraszenie biedy oraz odpędzenie od siebie finansowego pecha. Podobno jednak nic tak nie działa na przypływ gotówki, jak kąpiel w wannie wypełnionej monetami albo nacieranie się banknotami.

    Rozwiedzione kobiety i panny, które chcą dowiedzieć się,jakie będzie imię ich przyszłego wybranka,
    po północy powinny pilnie nasłuchiwać prowadzonych dookoła rozmów.
    Pierwsze męskie imię, które usłyszą będzie prawdopodobnie imieniem przyszłego męża.

    Kolejny sposób na poznanie przyszłości to wróżba z bąbelkami w kieliszku z szampanem.
    Duże bąbelki, chaotycznie poruszające się w kieliszku zapowiadają rok przemian, wypadków i romansów.
    Eleganckie, drobne i unoszące się równymi łańcuszkami do góry, zwiastują zdrowie oraz pogodne dni w życiu rodzinnym.
    Jeśli łańcuszki krzyżują się, to nie należy szastać pieniędzmi i przede wszystkim zadbać o zdrowie.

    Ponieważ w sylwestrową noc również gwiazdy zapowiadają przyszłość, warto zwrócić uwagę, co dostrzeżemy na nocnym niebie.
    Jasne i piękne gwiazdy, a rankiem nad horyzontem promienne słońce na bezchmurnym niebie,wróżą bardzo pomyślny rok.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Ja też nie będę starsza :P
    Moja prababcia powtarzała, że nie może w Nowy Rok wisieć pranie na suszarce - ponoć choroby i nieszczęścia murowane przez cały rok ... wierzyć nie wierzyć, u mnie nie będzie wisiało :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    ooo, ciekawe :)
    warte zapamiętania :) czasem takie stare "przesądy" są bardzo na rzeczy ;p
    --
  3.  permalink
    u mnie niestety pranie bedzie wisiało.kase mam od rana w kieszni:)znamy ten przesad
    do moich drzwi jesli zapuka norwego to duze prawdopodobienstwo ze bedzie miał jasne włosy-babie nie otworze poprostu
    NIE SPRZĄTAM w takim razie:)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    znacie jeszcze jakies przesady ? :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    cześć dziewczyny!
    widzę że przesądy na topie hihihihihi
    o kurcze a ja własnie posprzatałam - dobrze, że do tego prania nie zrobiłam hihihihihihi
    lece po kaskę - tylko choroba nie mam kieszeni bo w samej bieliźnie siedzę hihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    A ja już po 45min. treningu i po kąpieli, a teraz dopiero kawke dopijam.
    Dzisiaj dłużej poleżałam, bo wczoraj troszke temperaturke miałam od tego gardła (mój M i córa się spisali na medal podali ciepłą herbatke rano do łóżka i pozwolili dłużej pospać). Dzisiaj jest lepiej, jeszcze troszkę boli, ale nie jest źle.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    musze wlozyc jakas kase do kieszeni :pppp
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    no mam, 5 zł :D

    dziś będema robić Tiramisu. ciekawe czy wyjdzie :D
    jak nie to w Kauflandzie była strucla świąteczna za 1,49. będziemy jedli ją :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 31st 2008 zmieniony
     permalink
    WSZYSTKIM DO KTÓRYCH NIE MAM JAK ZAJRZEĆ:
    Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
    niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami.
    Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia,
    wiele radości, a przede wszystkim morze miłości.

    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Ja właśnie robię warstwową – kolorowa galaretkę z owocami na dzisiejszy wieczór, bombelki już się chłodzą w lodówce.:wink:
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny- nie wiem, czy uda mi się jeszzce wpaśc na forum- więc juz teraz życzę Wam aby nadchodzący Nowy Rok był dla Was rokiem szczescia, miłości i radości. NIech zdrowie dopisuje Wam i całym waszym rodzinom. Niech bedzie także tłusty i obfitujący w sukcesy :):):) Po prostu niech Wam się spełni to o czym marzycie :grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:

    PS
    Oczywiście sobie tez tego zyczę ;)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    No ja kasę mam od rana przy sobie tylko kurcze pranie zrobiłam hmmmmm muszę pozdejmować...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Iza a na balkonie może wisieć?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    No ja również już Wam życzę wszystkiego dobrego, wspaniałego, niech ten NOWY ROCZEK będzie dla nas łaskawszy i dużo bardziej szczęśliwy niż ten odchodzący :D Niech zdrowia nam i naszym pociechom oraz naszym bliskim NIE BRAKUJE!
    Ściskam każdą z Was osobna i wszystkie naraz - buziaki - normalnie łza się w oku kręci :D



    DO SIEGO 2009 ROKU!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Ja również życzę Wam spełnienia marzeń, duużo zdrowia szczęścia i miłości i oby nadchodzący rok był takim oddechem od kłopotów. :flowers::kissing::threesome:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Kurde o tych przesądach pierwszy raz słyszę...
    Kasy w kieszeni nie mam bo nie mam kieszeni :/ pranie wisi na suszarce i nikt po północy nie zapuka... A pitole to -> co ma być to bedzie :P

    Babeczki Kochane - najlepszego by ten Nowy był lepszy i szczęśliwszy!!
    --
  5.  permalink
    ja tam prania tez nie zdejme bo mokre
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    "niech się dzieje wola nieba..." :p
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    dzięki AND. świetna :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    Hej dziewczyny.....

    i Ja wpadam tutaj na forum - oczywiście :) z życzeniami.

    :crazy::crazy::crazy:SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI, ZDRÓWKA WASZEGO I WASZYCH POCIECH ORAZ WASZYCH BLISKICH, MIŁOŚCI, SERDECZNYCH PRZYJACIÓŁ, WIERNOŚCI DLA 28DNI :) I KASIORY NIECH WAM NIGDY NIE BRAKUJE :) :crazy::crazy::crazy:
  6.  permalink
    ja tez Wam dziewczyny życze wszystkiego co najlepsze!!!
    żeby nadchodzacy rok był lepszy niz poprzedni ale gorszy niz kolejny
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 31st 2008
     permalink
    hej dziewczyny
    A ja wam życze żeby te co mają dzieci wyspały sie w końcu tak na maxa
    te które się starają by zaciążyły, a te które maja rodzić to zeby ekspresem im to poszło.
    A tak poza tym to przyjemności z pracy, pożytku z męża lub partnera no i pociechy z dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    happy new year!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    I wzajemnie!!!!

    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    Wstawać śpiochy :wink:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    nie śpię :p
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    ja też nie śpię :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    i jak minął sylwester?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    JEMMA ja może i dzisiaj nie pospałam, ale nie z powodu szampańskiej zabawy tylko choroby. To gardlo nie daje mi spokoju i nie wiem czy tym razem obejdzie sie bez lekarza. Pozatym wczoraj coś mi zaszkodziło i bolał mnie żołądek - toast wznosiłam herbatą miętową - oczywiście między innymi hihihihihi.
    Tak pozatym było miło. Oliwka szalała z nami do 22, a póżniej sami posiedzieliśmy - pojedliśmy i popiliśmy hihihihihi.
    Teście dostarczyli nam wieczorkiem wałówkę w postaci 2 sałatek, ciasta, deseru ptasie mleczko plus nasze galaretki z owocami i butelki winka - było ok.:bigsmile::wink:
    Ale obiecaliśmy sobie o północy, że w przyszłym roku będzie Nowy Rok 2010 i wybierzemy się na bal.:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    Za balami nie tęsknię , wolę wspólne sylwestry z przyjaciółmi. W tym roku tak wyszło, że byliśmy tylko w 7. Mam nadzieję, że za rok zbierzemy się w większym gronie. Samotnego sylwestra z M miałam tylko raz (na początku naszej znajomości) - zasnęłam o 10 ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    A ja i owszem - tęsknię bardzo za imprezami na sali z orkiestrą w gronie naszych znajomych. Swojego czasu chodziło nas po 10 par. Przednia zabawa do rana...........:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    musiało być świetnie... :)
    my byliśmy w parku na fajerwerkach, a później oglądaliśmy Allo allo na kompie.. no i koło 2 szliśmy "spać" ...
    na tym moim łóżku nie idzie "spać" we dwoje :D szczególnie jak ja w nocy kopię i zabieram kołdrę i się rozkładam po całym xD
    --
  7.  permalink
    Witajcie
    Dziękuje za ciepłe przywitanie na wątku postaram się tu wpadać jak najczęściej
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    IWA , dlaczego w tym roku nie wypalił sylwester z przyjaciółmi, nie chcieliście czy nie mieliście z kim zostawić Oliwki?
  8.  permalink
    My własnie dotarlismy :) Ubawiliśmy się bosssssssko :)
    Uwielbiam domówki- imprezy na "sali" tez nie dla mnie :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    Aga to świetnie przywitaliście ten Nowy Rok :)))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    Witajcie 1.1.2009 :) dopiero teraz bo ... dostawca netu dał mi odwyk na 24h :/ i bylam odcięta od netu od wczoraj od godz 19 to teraz :/ jutro mu powiem co o tym myślę :/

    A Sylwester hmm w domku z dzieciami przed telewizorem i na gilgotkach :) Małe dziewczynki szybko zasnęły, Gabi padła o 23,30 i nie dała sie obudzić na fajerwerki :P Weronikę obudziły petardy ale wzięłam ją na ręce do okna i z wielkimi oczami i jeszcze większą buzią (tzn bardziej otwartą) wydajac co chwilkę okrzyk "oooooooo" oglądała fajerwerki :) Ubaw mieliśmy z nią po pachy ale ten zachwyt na jej buzi był niesamowity
    Spać poszliśmy po 1, bo zanim się przeniosło Gabi i położyło dzieci ciut czasu minęło.

    Dzisiejszy dzień niestety nie miły ale to zasługa Ani - wczoraj nie udało jej sie mnie sprowokować ale dziś nerwy mi puściły :/ dużo by pisać ale nie mam sił do niej :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    to musiało byc niesamowite!
    mina weroniki ofc :)))
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku Dziewczęta!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 1st 2009
     permalink
    i Tobie NR! :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.