Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    ja zagladam,ale jakos nie mam nastroju do pisania...
  1.  permalink
    bry :)
  2.  permalink
    No tak- nikogo nie ma :( Śpiochy :/
    Idę i ja do łózka- coś choróbsko mnie bierze i czuję się jak wypluta ścierka :(
    papa
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    ja lecę do wyra...

    czytać dalej "Cień wiatru" :p
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    Słyszałam w radiu o braku kontraktów z NFZ na Dolnym Śląsku. Od jutra specjaliści mają znów pracować.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    Witajcie późną porą a jednocześnie mówię dobranoc bo idę do wyrka :))

    Macie zastraszające tempo w pisaniu 119 postów :)) jesteście niemożliwe
  3.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Ja zalewam łzami klawiaturę, wypytałam mamę R.o to, co powiedzieli jego rodzice, i oczywiście mamie się nie spodobałam:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    She babo jedna Ty sie nie przejmuj!!!! Ja sie do teraz nie podobam i co? weź sie nie przejmuj ludzmi którzy oceniaja juz po pierwszym spotkaniu.Jeszcze zmieni zdanie

    no a tak wogóle to hello z rana
    jutro bedzie dostawa ptasiego mleczka z Polski hurraaa a w sobote zaczynam pakowanie
    ja juz nie śpie od 6 wiec o 9 idziemy dosypiac wyjątkowo
    And -tez bym sie wkurzyła,sobie z ludzi i dzieci robią cyrk
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    She a czemu się tym przejmujesz najważniejsze że pasujesz R i jeśli on nie da soba manipulować rodzicom to nic im do tego. Powiem ci że ja zadnej teściowej nie pasowałam pierwsza potrafiła wpłynąc na synusia a druga po tym jak stanowczo jej syn zapowiedział, że on sam decyduje z kim zyje i jak jej się nie podoba to jej problem a on o tym nawet słuchac nie chce, to mam spokój.Nigdy na siłę nie starałam się którejkolwiek przydopdobać , może pierwszej na początku ale to miałam 21 lat i jakoś inaczej patrzyłam na świat a teraz kij w oko, za stara jestem na przypodobywanie się, jak komuś nie pasuję to jego problem, gorzej jak pojawią się wnuki, w moim przypadku teraz też bo ja zapowiedziałam, ze tam nie pojade i co babcia wnuka widziała raz i jak dla mnie o raz za wiele.
    She więc jak znasz stanowisko swojego R to nie bierz sobie do głowy że komuś się nie spodobałaś najważniejsze że odpowiadasz głównemu zainteresowanemu. Głowa do góry:)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    witam i ja
    She no co Ty się tak przejmujesz to tylko teściowa
    Magg powodzenia dasz radę bo silna kobieta z Ciebie

    A ja mam pytanie czy ktoś zna firmę exim tours bo wczoraj wstepnie zaklepałam wyjazd do tunezji na kwiecien
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Cześć na kawie :)
    ciasteczko1984: And -tez bym sie wkurzyła,sobie z ludzi i dzieci robią cyrk
    Ciastuś mi by wystarczyło jakby podczas rejestracji babeczka powiedziała że nie do końca wiadomo jak z tą wizytą będzie bo to nowy rok umowy itd :/ A tak m-c stracony na czekanie, mało tego pytałam o USG - tak robimy a teraz się dowiaduję że ta pani dr nie robi tylko gdzieś do kogoś wysyła i do niej się wraca :/ Nie wiem co robić po prostu. Czekać na umowę rejestrować i na termin nowy czy iść prywatnie :/ Nie ma przesunięcia terminu tylko na nowo trzeba się rejestrować - czyli co? dzwonić codziennie czy już jest umowa podpisana ?? :/ na fundusz może zejść do połowy lutego albo nawet i do marca, prywatnie w ciągu tygodnia mam załatwione tyle ze około 200zł trzeba na to liczyć (jak nie lepiej :/) ...
    Może i z Antosia nic się nie dzieje, mi sie jednak nie podoba jej "kulkanie" się na 1 stronę i chcę wiedzieć co robić :/ Koleżanka rehabilitantka też mówi że to tak troszkę za mocno maleńka się kuli... po "zabawie" z Tosią koleżanka też "poleca" neurologa :/ Pediatra mówi "no tak skręca się na prawo, ale proszę o tym z neurologiem - zobaczymy co powie i najwyżej będziemy się martwić" ...

    Ehhhhhhh ciężko ten nowy rok się zaczyna :/
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 7th 2009 zmieniony
     permalink
    Bryyyyyyyyyyy - ale zimno - u mnie -18 - grzeję sie gorąca kawką!

    myszorka - ja niestety nie słyszałam - hmmmmmmm Tunezja, a nie myslałaś o Grecji - tam jest super np. Chalkidiki Athos - spokojnie, czysto, bajecznie i wogóle fajowo. Tylko polecam maj, bo w kwietniu bedzie za zimno jeszcze.

    aga - trzymaj sie, nie choruj. Mój M zawsze jak jestem chora to mówi, że jest największą i najlepszą tabletka na takie dolegliwości, ale tego akurat tobie nie musze mówić hihihihihihi. Wygrzewaj się.:wink::wink::wink::wink:

    shehe - nie przejmój sie kochana.
    Tylko nie zrozumiałam, kto ci o tym doniósł?????
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Iwa własnie wybrałam kwiecien bo są świeta wielkanocne a wiesz ja mam studia i musiałam się jakoś wszczelić w wolne weekendy
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Ania ja byłam tam AKTI
    Naprawdę polecan na wyjazd z dzieckiem.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    A moje dziecię jeszcze śpi, już gotuje sie rosołek , zrobiłam mu domowy kisiel, ryż tez prawie gotów, chyba poćwicze chwilkę bo coś mi się wydaje, że dzis spania wdzień nie będzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009 zmieniony
     permalink
    Witojcie :P
    Aga zdrowia życzę - powiadasz jak wypluta ścierka hmm ... :tooth:

    And pytałam czym się tak dołujesz bo pisałaś wcześniej, że doła łapiesz ...
    Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć dobrego neurologa - trzymam kciuki.

    She podobnie jak dziewczyny napisze abyś się tym nie przejmowała! Przecież nie mieli tak naprawdę szans poznać Cię bliżej - jedno spotkanie ... co to jest ... - a co to znaczy w ogóle spodobała - chodziło o wizualne wrażenie? Skoro R się podobasz to całą resztę powinnaś mieć głęboko w doopie! Ja też nie zrobiłam dobrego wrażenia na mojej przyszłej wówczas teściowej - ponoć padło hasło, że jestem dużo starsza - czyli wyglądałam staro. A ja tylko 2 lata jestem starsza ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Magg cieszę się, że jesteś zadowolona - wiadomo początki są trudne, ale dasz sobie radę!
    Czekam zatem na wieści gadulcowe :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Myszorka no to super wyjazd się szykuje :P
    A latem też jakieś wypady planujecie?
  6.  permalink
    za to ja nie wiem co maja do mnie? taka miła jestem do nich i dobrze sie zajmuje ich synusiem no wiec nie mam pojecia,ale co mi tam teraz ostatnio troche sie mi podlizuja bo wiedza ze nabroili hehe,a niech wiedza ze ze mna nie ma tak łatwo

    Myszorka napewno nie polecam Norwegii:))):tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Ciacho wiesz ja to się w ogóle nigdy nie przejmowałam teściami - NIGDY!
    Odkąd mieszkamy oddzielnie jestem prze szczęśliwa :D
  7.  permalink
    dziewczyny może głupie pytanie ale pojawiła sie taka emotikona

    :sleepout:

    co to znaczy wogóle?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Izuś to pytanie widziałam i chciałam je taktownie przemilczeć... Nie chcę pisać o tym wszystkim - może kiedyś a dzis piszę że nie lubie zimy, temp -25st i zamarzniętych okien w łazience :/

    Dziecięcych neurologów mamy aż 2 :/ czekam na nową wizytę na kasę chorych - lepiej by kasa została na kardiologa te kilka dni chyba niewielką zrobi różnicę:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Ciastuś ja może nie będę pisać z czym mi się to kojarzy :shamed:
    --
  8.  permalink
    :shamed::shamed::shamed::shamed:dobra juz wiem-uświadomiła mnie kuzynka z GIMNAZJUM:shamed::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    aaaaaaaaaa kolega dał mi prezent na imieniny - 2bilety na Geppert :cheer::crazy::cheer: za tydzień koncert tylko opieka do dzieci mi potrzebna :confused: coś wymyśle takiej okazji nie przepuszczę !! juuuuuuuuupiiiiiiiiii
    --
  9.  permalink
    Czesc dziewczyny :)

    And- a co z sąsiadem, który zalał Ci mieszkanie?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Aga jak dziś samopoczucie - lepiej? :D
  10.  permalink
    Szkoda gadać :/ Siedzę i smarczę nad biurkiem. NIe znosze siebie w takim stanie... Wrrr:devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Aga no mnie się udało przy atakować choróbsko i jest ok - zatoki nie bolą i to jest najważniejsze :D
    Hmm smarkata się zrobiłaś powiadasz :tooth:
    No i zapewne pociągająca :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Aguś on mi kasy nie odda bo nie jego wina i on nie wie jak to sie stało. Czekam na technicznego z ZGL-u - ma być w poniedziałek

    Muszę iść na zakupy tylko że mi cholernie zimno :/
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    AND - no to niezły mrozik w Jelonce :wink: trzymaj się cieplutko, coby znowu nic nie złapać.
    aga - coś wiem o złym samopoczuciu, pociaganiu nosem itd. - mi juz pomału przechodzi, jeszcze troszke gadam jak bym miała kluska w buzi, ale juz z kipy sie nie leje hihihihihihi:bigsmile:
    --
  11.  permalink
    Nom cholernie pociągająca jestem :/ Symbol sexu normalnie ;)

    Iwa- kupiłam sobie proszki na katar- więc mam nadzieję,że nie będzie mnie tak długo tzrymało:/

    And- do poniedziałku to strasznie długo... Zdjęcia zrób koniecznie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    aga - poprosze o nazwę, ostatnio koleżanka mi mówiła o jakiś tabletkach na katar, ale zapomniałam sobie zapisać - proszę!:bigsmile::wink:
    --
  12.  permalink
    cirrus, akatar, sudafed - wszystkie mają podobne działanie
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Iwa jaki mrozik ?? obecnie w słoneczku "tylko" MINUS 17 :/ od str rzeki nie patrzę nawet ale okno w łazience ma lodzik na sobie :/
    Muszę się zmusić bo syna trzeba ze szkoły zabrać o 11,45
    --
  13.  permalink
    and- a Ty z małymi lecisz?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    nie no coś ty :) dla Małych "za ciepło" dzisiaj :)
    --
  14.  permalink
    dziewczyny włąsnie mi ktos ukradł zakupy
    ooo przepraszam pieluchy mi zostawił
    co za kraj teraz już mam uraz totalny do niego
    --
  15.  permalink
    witam i ja srodowo...
    IWA ja bylam na Chalkidiki i wiecej tam nie pojade....jak dla mnie straaaaasznie nudno...ale fakt wtedy mialam 18 lat i nie mialam dziecka...wiec zupelnie inaczej na swiat patrzalam..ale mimo wszystko wole miejsca w ktorych sie cos dzieje...:) jedank dla osob lubiacych spokoj i duuuuuzo miejsca na plazy (nawet w sezonie) polecam goraco...:)

    ciasteczko hmmm jak to ktos ci ukradl zakupy??? ze skad??? i ze jak???? :)
    --
  16.  permalink
    Jak to Ci ktos zakupy ukradł? ????
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    banda ....
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Łotry ... :devil:
  17.  permalink
    a no bo Wam nie wytłumaczyłam
    do domu mamy po schodach i taki jest przedsionek -wózek zostawiam za domem
    mały oczywiscie nie chciał mi wejsc do domu twiec ja te zakupy po schodach wniosłam do tego przedsionku a jego na rece odstawiłam wózek a atam były juz tylko pieluchy...
    nie było mni emoze 30 sekund
    moze pomyslicie-to tylko zakupy...ale ja zeby wyjsc z domu z małym musze sie troche napracowac potem on prawie cała droge idzie po nogach wiec tak awyprawa to dla mnie godzina do najblizszego sklepu.Nie wspomne ze nakupiłam na obiad którego teraz nie mam z czego zrobic-mogłam isc od razu do sklepu ale byłam tak zdenerwowana ze weszłam do domu i ze złosci sie poryczałam
    --
  18.  permalink
    :hugging:Nie martw się mała... Co zrobić- niektórzy ludzie są paskudni...
  19.  permalink
    Ciasteczko, co za ludzie, szkoda słów:((

    A moja "teściowa" stwierdziła, ze jestem za wysoka (jestem tylko 3 cm od niego niższa) i trzymam go pod pantoflem, nie wiem skąd te wnioski:(. Przykro mi, tym bardziej, że sie starałam, połowę pobytu spędziłam w kuchni pomagając, zresztą lubię to robić, jego babcia mnie bardzo polubiła, a ten zarzut wydaje mi sięwyssany z palca, pewnie jej nie odpowiada, zę jestem starsza od niego, i mam studia nieskończone, on może będzie robić doktorat i po co mu taka dziewczyna z innej bajki:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  20.  permalink
    no nie pozostaje mi nic innego jak iść jeszcze raz -tylko jakos sie narazie nie moge zebrac -zimno tu a dzieć znów mi bedzie chciał iść po nogach .
    --
  21.  permalink
    Dzisiaj juz na to patrzę z dystansem, ale wczoraj to przeryczałam pół nocy, wiem, ze przesadzam, ale przykro mi bardzo, nie zdarzyło mi sie do tej pory, zeby mnie ktoś tak od razu skreślił, wszyscy do mnie raczej ciepło podchodzą
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  22.  permalink
    SH- znasz powiedzenie,że "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"? daj spokój! Najważniejsze jest to ,że Twój facet Cię w pełni akceptuje.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Ciacho to napisz kartke z ogromnymi literami "Kochany złodzieju mam nadziejE ze jedzenie przeznaczone dla mojego syna utknie ci w gardle" tylko nie wiem w jakim języku :)i zostaw w tym przedsionku a najlepiej na drzwiach wejściowych do budynku żeby wszyscy wiedzieli że tu mieszka złodziej:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.