Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    She ale wszyscy to nie teściowe dla niektórych a nawet większości żadna dziewczyna nie jest dobra jeśli chodzi o ich syna
    --
  1.  permalink
    Aga, póki co akceptuje, ale wiesz, widzimy się średnio 2 razy w miesiącu, i nie wiem, czy jego mama nie zdąży czegoś namieszać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Hogatka, to chyba jest własnie to, jakaś dziwna, niezrozumiała dla mnei zazdrość....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Wiesz Aniu- jezeli mama bedzie w stanie namieszać mu w głowie, to bedzie oznaczało, że to nie była prawdziwa miłosc. A dla takiej bylejakiej to szkoda czasu i życia.

    Hogatko- świetny pomysł z ta kartką !
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    She ja z moim obecnym też widziałam się średnio dwa razy w miesiącu bo on do mnie z Łodzi jeździł i jeśli chłopak wie czego chce to mamuśka nawet stojąc na rzęsach nic nie wskóra.
    --
  4.  permalink
    no fajny pomysl ale to był raczej ktos z ulicy
    w domu poza nami nie ma nikogo
    eee tam na pocieszenie pojde do innego sklepu i nakupuje sobie i piotrusiowi jeszcze wiecej słodyczy
    --
  5.  permalink
    Eh zaczynam wierzyć, ze będzie dobrze:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    ciasteczko - ale numer - dajcie spokój - "...co za ludzie w tymCiechocinku..." :shocked::sad:

    trzeba było zapukać do pierwszych drzwi - pewnie sąsiedzi......................

    shehe - babcia cie lubi - i super, a od strony "teścia" czy "teściowej"?????
    Nie daj się - pytałam kto ci to doniósł, bo chyba nie doczytałam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    She - yyy - mnie z moim D dzieliło 110km - dla kogoś to mało a dla mnie to całe km były - jednak nasze uczucie przetrwało choć nie jedno mamy już sobą a ile przed ... Takie życie kochana - lepiej stań się gruboskórna na takie uwagi i komentarze :D
    W lutym będę u mamy - liczę na jakieś spotkanie :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny umówiłam się już do chirurga stomatologii - 2 lutego czeka mnie ekstrakcja ósemki - już sram po gaciach :shamed:
  6.  permalink
    EEe- izunia.... Teraz sa tak swietne znieczulenia,ze nawet nie zorientujesz się kiedy będzie juz po.
  7.  permalink
    A tak w ogóle dziewczyny to skąd bierzecie facetów, którzy tak daleko mieszkają? Bo ja z moim m jesteśmy z jednego bloku. Ba- z jednego przedszkola nawet. Do dziś pamiętam jak mi do zupy pluł.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    nieźle aga:)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    jestem cholernie niewyspana!
    o 3 nad ranem skończyłam czytać "Cień wiatru" i nie mogłam zasnąć... próbowałam zacząć inną książkę, ale nie mogłam się skupić. włączyłam TV i do 5 oglądałam TVN - "Rozmowy w toku" ...

    no i zasnęłam, budząc się o 12... :(
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Izunia wyrywanie zęba nie jest straszne! Wiem, bo sama dwie 6stki już mam wyrwane ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Aga obyś miała rację :confused:
    Talka wiesz ja też już miałam rwane zęby - ale to mój pierwszy raz chirurgicznie ... a może to to samo tylko nazwa mi tak straszna wrrr ... Trudno, może przeżyję :wink:
    Aga ja nie wiem skąd mój M się wziął - wcale go nie szukałam ... tyle właśnie co zerwałam znajomość z jednym faciem i poczułam wolność, aż tu "napatoczył się" ON - ale nie żałuję niczego :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Iwa dzieki za linka, jest problem z lotami z katowic w okresie kwietnia, a do wawy nie bede jechac, potem leciec i jeszcze do hotelu się trzeba dostac
    izunia wiesz co a myslalam ze sie już niczego nie boisz :wink:
    Ciacho wiesz co dupki są wszędzie, nie przejmuj się
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Myszorka haha a skąd takie wnioski?
    No dobra odczuwam chłolerny dyskomfort :P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Aga pierwszego miałam z bloku obok, totalny niewypał i niby z pod nosa a drugiego poznałam przez net i zawsze się smiejemy ze jemu na drugi koniec łodzi się jeździc do dziewczyny nie chciała a do mnie po 8 godzin kurnikami tak :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Izunia.. no może rzeczywiście nazwa taka niefortunna :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    myszorka ja do Grecji właśnie z Katowic leciałam w maju. Najpier odwiedzinki brata mojego M w Pszczynia, a później na litnisko i wczasy.....:surfing:

    aga - ja swojego też z podwórka obok i tego samego Liceum hihihihihihihihi
    tylko wtedy gdzie indziej mieszkałam hihihihihihihihi
    --
  8.  permalink
    HMM Izunia...nie zazdroszcze...ja to dentysty boje sie jak nikogo innego na swiecie...zdecydowanie wole rodzic dzieci niz leczyc zeby...co prawda wyrywanego nigdy nie mialam...ale mysle ze do tego to musieliby mnie uspac...

    a ja mojego mam z....imprezki na ktora przyszlam i juz zostalam...od momentu kiedy sie poznalismy zamieszkalismy razem...niezle co??? po jakis 3 tygodniach pojechalam do domu uswiadomic rodzicow ze juz z nimi nie mieszkam...oj co sie nasluchalam...ze mam sie zastanowic, ze co ja robie, ze on ma tylko 17 lat (jest mlodszy ode mnie o 3 lata)
    Jego mama mieszkala juz wtedy w Anglii...i jak przyjechala to tez wziela go na "rozmowe" ...zeby sie zastanowil...ze ja jestem starsza itp itd....i co??? jestesmy razem do dzisiaj...a z tesciowa jestem na ty...:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    patrycja219: a z tesciowa jestem na ty...:)
    hehehe ja z moją też :P ale z moją Teściową to inna bajka - bo to 2 mama mojego M (Macocha) i jest zdania ze to nie ona wychowała by zasłuzyć na to miano :) ale czasami gdzieś się wyrwie "Mamo" czy na dzień Mamy pamiętamy o Lidzi jak najbardziej
    U mnie było w 2 str bo to ja jestem smarkacz dla mojego M ale chromole - niech se gadają
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Wróciłam z zakupów - pustki w sklepach, ludzi nie ma, ryneczek wymarły :/ nie to miasto normalnie. Ale za to kupiłam duży garnek bo mi takiego brakowało :)
    Zamarzłam
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Pati ja się dentysty nie boję - przeraża mnie ból po usunięciu ... a słyszałam, że właśnie boli i się puchnie, no ale jak nie doświadczę to się nie przekonam. Jeśli chodzi o leczenie to czasy kiedy to byłam twarda i leczyłam zęby po 2szt naraz bez znieczulenia już minęły - teraz się nie pitolę ...
  9.  permalink
    Iwa, R. mi powiedział, tzn wyciągnęłam to z niego podczas wieczornej internetowej pogawędki.
    Aga, poznaliśmy się kilka lat temu na egzaminie wstępnym na studia, oboje się nie dostaliśmy, ale znajomość sie utrzymała, choć rozmawialiśmy sporadycznie jedynie przez net, a w październiku zaczęliśmy rozmowy na skype no i tak sie wszystko zaczęło:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Izunia, ja tez już jednego zęba nie mam, usuwanie nie bolało, tylko później się dziwnie czułam, dopóki sie do tego nie przyzwyczaiłam.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    ja po rwaniu dostałam antybiotyk...
    ale chirurgicznie to nigdy nie miałam...
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    przeczytałam i po porostu zabrakło mi słów

    Erotyczny język polskiej młodzieży
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Kolorowych snów dziewczyny.
    Kolacja i spać :) to moje marzenia na dziś hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    o zdjęciu simlocka to jeszcze słyszałam... ale o przelizywaniu kogoś... to nigdy :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    hej ,babki,ja dzis mialam mase spraw do zalatwienia,jutro tez ,bo dowòd mam nie wazny i legitymacje zdrowia unijna...teraz kolacyjka i zabawa z VEVE...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    ja będę miała nieważny w 2017 ;>
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    CZy wasze dzieci tez kochaja swoje babcie ,jak VEVE.Moja jak mamy wracac ,do domu to ucieka ,az mi glupio...uwielbia byc u babci...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    Podejrzewam, że teściowa jest dla Cyryla być może nawet przed tatusiem. Na pewno nie przede mną.
    Ja mam już trzeci dowód od 2004 roku, pierwszy musiałam zmienić po przeprowadzce, a drugi po ślubie i przeprowadzce. Aktualny ważny do 2017 :P
    Głupia jest dla mnie ta data ważności w dowodach, ale cóż :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    fakt.. po co ciągle aktualizować... tzn. uaktualniać tą datę... całkowity bezsens. :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Dziś o dziwo się wyspałam ale noc była jakaś taka krótka
    --
  11.  permalink
    czesc w środe
    u nas babcia jest moze na 5-6 miejscu :))) najpierw jestem ja potem M a potem Dorota i dopiero cała reszta:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    hmmm Ciastuś wg mnie dziś czwartek :P


    Dla moich dzieci babcie to tak samo jak "ciocie" z ulicy tzn moje koleżanki czy coś w tym stylu ... są ale "tylko tak"
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Haha Ciacho co to jedne dzień Ci uciekł? :P
    Ja również wyspana tralala :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    hej babki,pogoda okropna,choròbska mozna sie nabawic,moi spia a tu trzeba ,sprawy zalatwiac bo czynne do 12...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ewa u mnie piękne słońce i ba tylko -18 stopni :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    A propos babć ...
    Moje chłopaki uwielbiają swoje babcie jednak ja z moim M jesteśmy na pierwszym miejscu!
    Może gdyby babcie czy dziadkowie byli na co dzień ... ale mnie to chyba na dłuższą metę by zmęczyło ... taki dziwak jestem.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Kurde dziewczyny a ja muszę wymienić prawo jazdy wrr ...
    Jak ja nie lubię latać po urzędach - ehh ...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ja też wkrótce je wymieniam. Mija 10 lat.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ama ja zmieniłam miejsce zamieszkania, więc ze względu na adres muszę wymienić i zabieram się do tego już przeszło rok :shamed:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 8th 2009 zmieniony
     permalink
    Zmieniłam nazwisko + ważność się kończy.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Rozumiem, że wolałaś odczekać (ślub był wcześniej) do tego końca ważności zamiast dwa razy wymieniać dokument.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Dziewczyny gdzie się podziewacie?
    Ale tu pustki znowu :P
  12.  permalink
    łomatko no pewno ze czwartek-jak ja żyje?
    ja nie mam wymionego prawa jazdy jeszcze od slubu wiec ostatnio chcieli mi za to dac 1000 zł mandatu
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.