Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    fakt, klamstwo nie poplaca...
    --
  1.  permalink
    Izunia ten policjant był strasznie chamski i bezczelny -widział ze mi Piotrus płacze w foteliku ale jeszcze przedłuzał,normalnie czułam sie jakbym rozmawiała nie z policjantem tylko z jakimś kapralem-a facet był niewiele starszy ode mnie,juz dokłądnie nie pamietam co powiedział ale byłam taka mała jak mrówka.Poszłam na policje i powiedziałam ze zapłące ten mandat oczywiscie ale jednemu sierżantowi poskarzyłam sie na sytuacje i powiedział ze sprawdzi kto o tej godzinie był na drogach( ja zapamietałam samochód)przy mnie wykonał tel i kazał sie stawic z rana na wyjaśnienia .
    --
  2.  permalink
    hmm nie mam przyjaciela faceta-jakos juz mi sie pare razy wydawało ze mam ale zawsze przyjaźń konczyła sie gdy dawali mi do zrozumienia ze chcą czegos wiecej.
    nie mam nawet przyjaciółki-jakos zadna nie "zdobyła mojego serca" ,Mam raczej kolezanki i dobre kolezanki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    ciasteczko1984: czułam sie jakbym rozmawiała nie z policjantem tylko z jakimś kapralem

    Nie rozumiem?
    Współczuję przeżyć, też by mi nerwy puszczały ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Młody wstał, czas nakarmić głoda i zmykamy na jeszcze jedne spacerek
    --
  3.  permalink
    no z kapralem nie stopniem tylko zachowaniem-ustawiać mnie chciał i traktował z góry-jakos tak mi sie z kapralem skojarzyło:tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Hahaha dzięki za wytłumaczenie Ciacho, ostatnimi czasy ciężko jakoś trybie :shamed:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    ciasteczko1984: gdy dawali mi do zrozumienia ze chcą czegos wiecej.


    też takie coś przeszłam.. w LO. na początku pięknie, fajnie... a później się okazało, że się zakochał we mnie.. na walentynki nawet miałam dostać prezent, ale umyślnie do szkoły nie szłam...
    później pojawił się R. , no i Bartkowi powiedziałam, że miedzy nami moze byc tylko przyjaźń...
    od jakiegoś roku ma dziewczynę i wszystko jest OK :)
    --
  4.  permalink
    Ja miałam swego czasu przeboje z przyjaciółmi moich byłych, dwa razy mi sie zdarzyło, że po rozstaniu z facetem, jego przyjaciel zaczął zabiegać o moje względy, strasznie dziwne to było....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ja będąc na studiach miałam samych facetów w grupie - nas kobiet było 4 na 40 chłopa ...
    Miło wspominam studia, po pierwszym roku wykruszyła się część, ale tak do dziś mam kontakt z niektórymi osobami - osobisty nie, ale mailowy i na Skype jak najbardziej.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    yyy.. to nieciekawie..

    mi w sumie parę razy się zdarzyło, że się zabujałam w przyjacielu... ale zawsze "trzymałam" serce na wodzy ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    hm... jak tak sobie myślę... to raz powiedziałam przyjacielowi, który kiedyś się we mnie zakochał(a ja wtedy go nie kochałam), że teraz to ja się w nim zabujałam... byliśmy ze sobą niecałe 3ms... po czym, na gg, napisał mi, że się pomylił i mnie jednak nie kocha...

    dałam se wtedy rok wolności od facetów... no i rok później już byłam zakochana :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Talka - pomylił?
    No nie źle ... facet to tylko facet wrr ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Dokładnie z facetami, choc pewnie oni by stwierdzili to samo o nas :D
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    pamiętam te słowa jak dziś....

    "Przepraszam, ale jednak się pomyliłem i już Cię nie kocham"

    ale e tam, minęły już 3,5 roku od tego...
    w sumie jak go widzę, to jakoś mi ciężko, ale nie mam już żalu do niego :)

    w końcu to tylko człowiek... na dodatek facet :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Morskie opowieści

    jak ktoś lubi szanty! :D
    --
  5.  permalink
    Dziewczyny dostawa ptasiego mleczka dzisiaj do mnie zawitała...spoko zdąze zjeśc do poniedziałku
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    mniam...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    ooo... też bym zjadła
    --
  6.  permalink
    ja mam straszny deficyt słodkiego-przyjechał kolega M i mnie uraczył dwoma kartonikami
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    uuu... :p
    my wczoraj z R. na spółę zjedliśmy kartonik Milky Ptasiego Mleczka....

    pyyycha, aż mi ślinka cieknie :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ciacho, ależ robisz smaka dziewczyno :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ja też przed chwilą zjadłam hihihih ptasie
    taltalka ty już wszystko wiesz o Cieniu a ja jeszcze czytam :cry: tylko mi czasem nie mów!!!!
    Dzisiaj zgadałam się z koleżanką z pracy ona też skończyła dopiero w czwartek czytać :) ma zakaz mówienia o tej książce aż ja nie przeczytam.

    Tosia znisła rozłąke super chyba Franek bardziej cierpi i czeka z lekcjami na mnie... więc mam drugi etat...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Magg oczywiście, że Ci nie powiem!!!!! :ppp

    teraz ta książka wciąga moją mamę :p
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Magg witaj babolu :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Siemako maleńka :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Jak tam moje ulubione urwisy?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Magg - witaj kochana - trafiłam na ciebie, czy juz poszłaś drugi etat ciagnąć???????:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Dziewczyny - o ptasim mleczku mi tu nie pisać, bo ja od nowego roku jestem na dietce antysłodkościowej hihihihihi:wink:

    chociaz musze przyznać, że jakoś szczególnie mnie nie ciągnie do słodkości - chyba Bio CLA z zielona herbata dobrze wykonuje jedną ze swoich funkcji!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Iwuś jestem , jestem tu franek obok odrabia lekcje - mam ochotę go udusić ...
    jak jutro też mnie tak załatwi ti ma szlaban na kompa na weekend!!!!
    A czemu AniaM się ostatnio nie pojawia ktoś wie?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Magg - Anie ma teraz ciężki okres i nie ma jak zajrzeć, czasu brak................jak wróci to pewnie sama opowie.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Muszę wykąpać Oliwkę, bo woła: "mamusia Onka (zamiast Iwonka hihihihihi), no to na chwilkę zmykam do łazienki, ale zaraz wracam.
    Dzisiaj mój M na terningu także na pewno jeszcze zajrzę, mam w planie nadrobić wykresy, ale nie wiem czy sie uda, bo ostatnio jestem padnieta po pracy - tyle roboty mam. Dzisiaj to tylko miałam siłę na zjedzenie obiadu (dobrz, że wczoraj ugotowałam), kąpiel i własnie popijam sobie grzane winko z goździkami i cząstkami pomarańczy! KtórA REFLEKTUJE?????
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Ja chętnie!!!
    Zaraz wyciągnę pleśniaka z lodówki uśpię dzieciarnię i też łapie się za winko a co!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Popijamy Magg - twoje zdrówko i za powodzenie w nowej pracy, bo nie wątpię, że będziesz lepsza od swojej poprzedniczki - a co.........!!!!! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    wracam za 15 min.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    idę na CSI :p
    miłego wieczorku!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Iwa no mam nadzieję...
    Bo dzisiaj miała chwilę że już płakac mi się chciało ale to dlatego że Tosia się obudziła zanim wyszłam i machała mi w oknie razem z Frankiem a ja łzy w oczach miałam i serce pękało mi na pół - ech te cholerne pieniądze żeby nie one mogłabym z maluchami w domu zostać - i znowu mam łzy w oczach.... nie moge o tym myśleć bo mi wtedy jeszcze ciężej muszę być twarda... zmyka do wanny mężuś mi właśnie wodę napuszcza.... może jeszcze wpadnę tu przed Hausem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Miłego talkatalka :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009 zmieniony
     permalink
    Ooooo - widzę, że i ty Hausa ogladasz................. ja też!:wink::wink::wink:

    Magg - wiem co czujesz jak musisz zostawić zwłaszcza małą, ale z dnia na dzień będzie lepiej co nie znaczy, że wogóle zniknie i ci przejdzie, bo zawsze będziesz sobie myślała, ale fajnie byłoby zostać w domku.............
    no ale cóż, - ŻYCIE! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    A ja chyba powiem już dobranoc ... jestem jakaś taka ble i wypluta Pojechałam z Anią kupić jej kurtkę i wrrrr na dzieciecym za małe na babskim za duże :confused: ręce mi opadły i tyle
    Antosik jest jakaś dziwna i inna nie wiem czy to nie jakieś przeziębienie czy coś :/ jednak coś jest "nie halo" z nią i jutro idziemy do pediatry. Kicha jakby miała jakąś alergię ale i z jedzeniem dziś nieciekawie :/ chyba panikuję ale trudno
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    ja z doskoku jestem,ale maja przyjsc sasiedzi nas pdwiedzic...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Magg znowu się minęłyśmy ...
    Nie płacz będzie dobrze - jak przeczytałam tego Twojego posta to mi samej się łzy zakręciły ...
  7.  permalink
    dobry wieczór
    witam szanowną elitę - to ja -zasmarkany, zdechły kapeć.


    Magg- co do 2 etatu... Łącze się w bólu. Lekcje z młodym czasem mnie dobijają.
    Ciasteczko- zgadzam się z Tobą - bardzo brakuje AniM. Ona rzeczywiście była tu od ZAWSZE
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    aga a ty jak nie ścierka to kapeć hihihihihihihi:tooth::tooth:
    --
  8.  permalink
    No co zrobić........ :confused:
  9.  permalink
    Kurcze Polacy cos choruja w Polsce-u mnie rodzinka sie rozłożyłą tez
    niedobrze
    \Aga zdrówka dużo ,żebyś sie juz nie czuła jak ścierka czy kapeć
    No dziewczyny od razu widać kto do elity należy bo żadna nie opuszcza chociazby przychodzi po to żeby powiedziec dobranoc,i tak trzymać :thumbup:
    Brakuje Ani bardzo ,chociaz nie wiem cos ie u niej dzieje to wierze ,że niedługo do nas dołaczy
    Pociesze Was,że nawet nie otwarłam ptasiego-ząb mnie zaczął boleć wiec nie ryzykuje
    --
  10.  permalink
    dziękuję Ciasteczko :hugging:

    dziś już powiedziałam temu choróbsku ,za ma isc sobie i zostawic mnie w spokoju.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    ciacho ja tez chyba lece 30 do PL.Mama zle sie czuje,ale w ta pogoda podròzowac z VEVE to mi sie nie usmiecha..M zly,nie chce zebym sama leciala a on musi pracowac...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.