Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    aga - ty nie mów tylko przejdz do czynów, bo powiem ci, że te choróbska teraz to straszne sa i szybko nie puszczaja.
    Ja do dzisiaj łykam gluta - :sad:
    --
  1.  permalink
    Ewa- a jak mama spędziła święta? W koncu poszła do kogoś? jak żle się czuje to jedz koniecznie... Może tesciowa przez ten czas zajmie się veve?
  2.  permalink
    heh, a ja siedzę nad pracą, miałam promotorowi wysłać całość w środę, ale czasu mi brakło (za długo u R. siedziałam), dzisiaj muszę mu dosłać, rano dostałam od niego pustego maila,nie wiem co to ma znaczyć, może chciał się przypomnieć???
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    AGA sama spedzila swieta,chce po nia jechac i na sile ,tu zabrac .VEVE tez chce zabrac ,bo wiem ,ze by bardzo ucieszyla sie...wlasnie rozmawiam z M ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 8th 2009 zmieniony
     permalink
    shehe to siedź i pisz, a nie tutaj zaglądasz - nałogowiec :wink::wink::wink:
    dobra dziewczyny ja zmykam spać - padnięta jestem
    do jutra:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    To chyba najlepsze wyjscie ,żeby pobyła troche z Wami... Samotnośc jest okrutna...

    SH- uciekaj z foruma- jutro nadrobisz ploteczki :)

    Dobranoc Iwa
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Zajrzałam życzyć Wam kolorowych snów :P
    Co byście czasem mnie z tej elity nie wyrzuciły :tooth:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    cześć wieczornie :p
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    nikogo nie ma... to idę do wyrka, papa :*
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Witajcie w piątek :wink:
    Tak tylko zerkam, abyście mnie z ELITY nie wykluczyły :wink:
    Podczytałam i wracając do tematu męskich przyjaciół to mam jednego, ale jest poza wszelkimi podejrzeniami.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    NovemberRain: Tak tylko zerkam, abyście mnie z ELITY nie wykluczyły :wink:


    no to ja też wolę wpadać :>
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    hmm
    --
  4.  permalink
    Wysłałam kolejną dawkę wypocin do promotora, i zjawiam się żeby powiedzieć dobranoc (też nie chcę wypaść z elity;-))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    ja też w końcu idę spać.
    oczy same się zamykają!

    basta.
    miłego piątku! :D
    --
  5.  permalink
    czesc w piątek
    dzisiaj nie spie juz od 3 ,moje dziecko dostało jakis zastrzyk energii i po spaniu .Juz mnie tak reka swędziała zeby mu na tyłek dać ale jakos dałam rade.M biedny boi tez nie spał no i wpracy 12 h musi siedziec
    z okazji tej sytuacji dzisiaj strajkuje i nie robie obiadu-mam zamiar odsypiac
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    To i ja witam sie na porannej kawie!:bigsmile:
    hihihihihihi ELITA hihihihihihi :wink::wink::wink:
    Muszę się wyspać na wekend, bo normalnie brakuje mi snu buuuuuuuuuu:cry::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    witam na porannej kawie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    witam i ja
    Ja to chyba się do elity nie zaliczam, bo rzadko bywam ale jestem dziś na chwilkę
    Ciacho policją się nie przejmuj, szkoda słow, ja mam sprawe w sądzie z ich winy bo za długi termin wyznaczyli na stawienie się na komendzie. Tylko czekam na wezwanie.
    Hoga a może my się spotkamy, urwę się z uczelni bo przeciez studiuje w DG.
    Iwa a Ty leciałaś do grecji bez Oliwki więc nie było problemem leciec z innego miasta, a u mnie jest ten problem. No ale wczasy juz zaklepanei lecimy 9 kwietnia czyli juz za 3 miesiące,:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Dbry w piątek :D
    Ciacho, ależ ten Wasz syn ma powera - musisz mu koniecznie to wszystko przypominać jak już będzie duży i lubić będzie długie wylegiwanie się w łóżku. Z wiekiem wszystko się odmienia :P
    Myszorka uważam, że w elicie jesteś - nikt Cię z niej nie wykluczy :D
    Fajnie, że już wczasy zaklepane - nic tylko teraz odliczać!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Aga zapomniałam Ci życzyć dużo zdrowia - ehh gapa ze mnie :shamed:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Myszorka, dzięki Tobie przypomniało mi się, że mamy z mężem do niedzieli tylko ważną rezerwację na lot do Liverpoolu i wypadałoby wreszcie zdecydować czy lecimy czy nie...
    Kurde, mam cały nos zatkany i boli mnie gardło, chyba się doigrałam wczoraj na cmentarzu - nieźle zmarzłam i jeszcze zebrało mi się na odśnieżanie grobu...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    NR zatem Tobie również zdrowia życzę.
    Oby choróbsko odpuściło - jakoś już byłaś chorowita i co nawrót?
    A jak tam Syn? :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Syn dobrze, chociaż wczoraj wargę sobie rozwalił tak, że aż krew pociekła, na szczęście nie dużo.
    A ja - chyba po prostu zmarzłam.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    No to miałaś krwawe atrakcje - dobrze, że nic poważniejszego się nie stało.
    NR to teraz wygrzewaj się i łykaj Rutinoscorbin.
  6.  permalink
    dzbry
    Izunia - thx:grouphug:

    Myszorko- ale Ci tych wczasów zazdroszczę... My juz 3 rok z rzedu nigdzie nie pojedziemy :(
  7.  permalink
    aga my tez nie pojedziemy-pewnie z tych samych przyczyn co TY
    w tym roku bylismy pierwszy raz nad morzem a tak tez nigdzie od paru lat


    No Izunia ja mu przypomne jak mi nie bedzie chcial do przedszkola wstać

    No i witam nasza Elite ofkors
    --
  8.  permalink
    Ciasteczko- a pokazesz w koncuc ten projekt?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Aga jak już dom umeblujesz i w ogóle - wówczas i wczasy się będą należeć :D
  9.  permalink
    Taaa- wtedy to juz nie wiem za co :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Oj Aga no coś kosztem czegoś ... rozumiem ...
    Ja wolałabym być jednak na Twoim miejscu :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Dziewczyny moja kuzynka, która spodziewa się bliźniaków będzie miała parkę - fajnie :D
  10.  permalink
    oczywiście ze Wam pokaże ale nie wiem jak to zrobic-mam go w wersji elektronicznej i ani M ani ja na swoim komputerze nie mozemy go otworzyc bo nie mamy Auto Cada.W domu mam stacjonarny komp i tam go otworze zeskanuje i wkleje Wam.ale uprzedzam ,,że jest bardzo prosty bez udziwnień
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    hej dziewczyny nie ma czego zazdrościc z tymi wczasami, bo ja 6 lat w tym roku po ślubie i to nasz pierwszy wyjazd na tak długo, wczesniej tylko jakies weekendy
    Ciacho czekam na projekt domu, bo sama jestem juz ciekawa
    --
  11.  permalink
    pamietacie sprawe tego wuja z Hiszpanii co zmarł? wczoraj był pogrzeb.Moi rodzice sprowadzili urne z prochami-latania z tym było dużo i koszt 13 tys zł.
    ale juz po pogrzebie
    a kolezanka włąsnie mi napisała ze poroniła i dzisiaj ma zabieg-dziewczyny jak docieraja do was takie info to nie boicie sie kolejnej ciąży? ja sie boje bardzo bo za duzo złych rzeczy dookoła
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Heloł
    Myszorka no pewnie że możemy a ze ty w DG studiujesz to nie wiedziałam
    Dzis u mnie szaro buro i ponuro, bylismy juz na dworze ale w porównaniu z wczorajszym dniem jest paskudnie.
    Dzisiaj nas moi starsi panowie obudzili o 7:30 kiedyś spanie do tej godziny uważałam za luksus a teraz normalnie jakby mnie ktoś skoro świt obudził :D
    My na wczasach jakiś dłuższych jeszcze też nie byliśmy, zreszta mojemu w sezonie odpada a poza to zalezy od Jakuba szkoły, to znowu na kolonie jak chcemy go wysłać to trzeba odłożyć , może kiedyś sie doczekamy :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Ciacho faktycznie wydatek spory mimo wszystko - odnośnie wuja ... dobrze, że rodzice mają to za sobą.
    Co do koleżanki, przykre są takie informacje ...
    We mnie również jest obawa i strach czy ciąża będzie silna, czy się utrzyma, czy dzidzia byłaby zdrowa ... chyba każda kobieta ma takie przemyślenia - mnie dodatkowo paraliżuje kolejna ciąża mnoga, to nie reguła, że akurat musi być, ale jednak prawdopodobieństwo zaistnienia jest.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Hoga a u mnie słonko dalej świeci :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Ciacho ja się raczej nie boję, jak długo nie udało mi się zaciązyć to myślałam że może cos nie tak, jak zaczęłam plamić i lekarz powiedział, ze tak 50/50 że się utrzyma to też wierzyłam że będzie dobrze. Z drugiej strony jak słaby płód to organizm wydali, czasami choroby które towarzysza nie pozwalaja utrzymac ciązy tak miała kumpela córeczka jak malowana chcieli drugie i co 4 ciąże , każda w 3 miesiącu szła... okazało sie ze tarczyca, trafiła do odpowiedniego lekarza i donosiła i ma teraz parkę.

    Zaraz młody do spania ja do ganiania bo nazarłam sie jak bąk i aż mi źle :D
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009 zmieniony
     permalink
    Iza mam znajomą co ma 3 pary bliźniąt hihihih, efektem końcowym mają 3 córki i trzech synów
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Hoga no nie źle - toś mnie pocieszyła :tooth:
    Wiesz mój dziadek był z bliźniaków jednojajowych, ale żeby było śmieszniej, to dziadek M był z bliźniąt dwujajowych - tylko płodzić i rodzić :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Hoga, ale wszystkie te ciąże mnogie naturalnie poczęte - czy z pomocą medycyny?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Iza wszystko naturalnie, najpierw chcieli miec dziecko jako młodzi trafił się bonus w postaci dwójki potem chcieli do pary bo nie pamiętam ale chyba córy były pierwsze, okazało sie że znowu mają mieć parkę i potem nie wiem po jakiego gwinta zaciązyli bo znowu dwóch chłopaków i że lekarze w szoku byli to jedno a ich odwaga to drugie bo ja po jednej to może nie ale po drugiej parze dzieci to bym sobie już spokój dała :D
    --
  12.  permalink
    Hoga no to nieźle! Izunia no nie dziwie sie ,ze masz obawy
    ja własciwie boje sie tego ,że wszystko sie skonczy zanim sie na dobre rozpocznie a potem bede sie bała przedwczesnego porodu-
    Moje dziecie własnie sie kokosi w łózku wiec zaraz pewnie odleci
    Hoga a HUbercik ma tylko jedno spanie?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Moje jeszcze wszamają i dopiero spać.
    Hoga faktycznie, promocja trwała długo hahaha :D
  13.  permalink
    promocja hhihihi
    mój zjadł i padł mimo ,że wstał o 8 dopiero ale nocka nieciekawa wiec pewnie zmęczony
    teraz dwie godzinki luzzzu,zmywarka właczona miecho rozmrozone a ja na pół goła siedze bo nawet ubrac mi sie nie chce
    --
  14.  permalink
    A ja wróciłam z sanek, mama opiekuję się dwójką maluchów i z racji tego, że jeszcze dzisiaj jestem w domu zostałam oddelegowana zn nimi na spacer:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    miłego dnia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Ciacho tak Hubcio śpi raz dziennie, do wieczornego spania juz na noc potrzebuje minimum 6 godzin szaleństwa choć i dłużej czasami najdłużej ganiał 12 godzin w tym tylko 20 minut drzemki.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Hoga ta twoja znajoma to nieźle 3 ciąze bliźniacze, fajne bonusy :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Szczerze to wolę pojedyńczo, kiedyś chciałam miec bliźniaki ale to byłam gówniara po jednym darciuchu zmieniłam zdanie. :D
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.