Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Hoguś to nie znaczy, że bliźniaki musiałby być darciuchy :D
    Kładę maluchy :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Haloooooooooooooo - czy ktoś może sprawić, żeby było już po 15, bo sie zaraz wykończę.............buuuuuuuuuu:cry::sad:
    chce wekend..........
    --
  1.  permalink
    ja to nawet chce zeby było po 19 juz
    --
  2.  permalink
    A czy ktoś może sprawic,żeby juz była wiosna?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Izunia pewnie że tak:D tylko wiesz jak ma sie naście lat t ma się takie wielkie wyobrażania o dorosłym zyciu, co to sie będzie robiło, co by się chciało a potem rzeczywistoś weryfikuje, mój pierwszy dzieć należał do totalnych darciuchów, krzykaczy nie śpiący więc stwierdziłam że dobrze że jest tylko jeden bo jak bym miała takie stereo to nie wiem czy by mnie nie zamknęli gdzieś w kaftaniku :P
    Jak juz zyczenia godzinowe to ja poproszę 18 wtedy mój juz w domu a Hubcio jest jego cieniem i ja mam luz:D
    --
  3.  permalink
    z tych samych powodów Hoga co Ty chce zeby była juz 19:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  4.  permalink
    A ja nie znosze zimy. Nie znoszę kozaków, sniegu, zimnego wiatru i ciepłej kapoty. Wrrrrrrrrrrrr........... Chce juz klapki
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    ale mi się chce jeść xD
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    ja tam lubię zimę... ale taką, jaka była parę dni temu...
    mróz, biały puch na ziemi... aż szczypie w nos...

    a nie taką chlapę, jaka zaczyna się robić :///
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    A ja mam dół.
    Po dzisiejszych jazdach mam silne przekonanie, że moim przeznaczeniem nie jest być kierowcą. Zamiast coraz lepiej - jest coraz gorzej. W dodatku instruktor wyraźnie tracił cierpliwość nad moimi powtarzającymi się błędami.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    oj, NR nie martw się. Mój R. też załamany.

    we wtorek by kończył jazdy, ale instruktor poradził, żeby wziął dodatkowe.

    ponoć ciągle przejeżdżał podwójną ciągłą, bo nie widział jej w śniegu... :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    NR oj nie stresuj się bo im bardziej się denerwujesz tym bardziej będziesz błędy robić a instruktor jest jak doopa o srania żeby byc cierpliwym i nawet w kółko powtarzać te same manewry, ja jak się uczyłam to bałam sie ronda w DG jest takie główne i wokół niego jeździliśmy chyba z 20 minut żebym nie dośc ze załapała o co chodzi to jeszcze przestała się bać, teraz bardzo lubię ronda :D
    No moje szczęście wstało i znowu szuka taty hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    A z pór roku też wole te cieplejsze a jeszcze teraz jak jest młody to tylko czekam wiosny i lata bo wtedy mogę cały dzień na podwórku spędzić a teraz w domu to już mi czasami inwencji na zabawy brak
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    NR - nie denerwuj się, musisz wyluzować.........:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Talka, instruktor poradził, żeby wziął dodatkowe czy stwierdził, że musi? Ja wiem, że jeśli coś mi się drastycznie nie poprawi, to nie mam co myśleć o zakończeniu kursu na 30 godzinach.
    Hoga, mnie dzisiaj przez kilka rond przeciągnął i chyba nie będę fanką tego rodzaju skrzyżowań.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    A czy któraś wie czy rezonans magnetyczny można robić w ciąży?
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    NovemberRain: Talka, instruktor poradził, żeby wziął dodatkowe czy stwierdził, że musi? Ja wiem, że jeśli coś mi się drastycznie nie poprawi, to nie mam co myśleć o zakończeniu kursu na 30 godzinach.


    z tego co wiem, to mu to poradził, bo stwierdził, że jakby teraz skończył, to raczej nie zda...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009 zmieniony
     permalink
    czyli w sumie poradził ,stwierdzając, że musi xD

    jedna dodatkowa godzina kosztuje 50 zł.
    przeraziłam się.
    --
  5.  permalink
    Skorpionko- ja niestety nie wiem.

    50zł to dużo? Mi się wydaje,że to umiarkowana cena.....
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    być może to niedużo.
    ale mnożąc to razy 6h jazd wychodzi już 300 zł. a to sporo wg mnie.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    właśnie spędziłam 80 minut na rowerku :) dałam radę zrobić 15 km.

    mało. :(
    --
  6.  permalink
    Wiem,ze w sumie to nie jest mało- ale tak sobie myslę,ze w to 50zł jest wliczone paliwo, amortyzacja samochodu i praca instruktora.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    no tak. oczywiście.

    e tam, mi to zwisa, bo jego mama za to płaci :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Jak ja jeździłam to godzina kosztowała 30-35zł. Niestety ogólny koszt jest ogromny, ale taka pojedyńcza godzinka to chyba nie jest tak dużo. Tylko żeby to o jedna, czy dwie godzinki chodziło............:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Dzień do dupy pod każdym względem :/
    Byłam z Tosia u pediatry - zapalenie oskrzeli :/ Kurde tylko leciutki kaszelek i minimalny katar :/ na wstepie przepraszałam pediatrę ze zawracam głowę bo pewnie panikuję... Instynkt ?

    Jestem sierotą zupełną :/ o 10,24 zmarła moja mama. Jutro po 10 ma być sekcja zwłok... widziałam ją zanim zabrali do prosektorium... dociera teraz do mnie to wszystko :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    ja myślę, że to też zależy od tego, gdzie robisz kurs.. tzn. w jakim ośrodku...

    ale pewnie ceny są zbliżone do siebie...

    R. za cały kurs miał do zapłaty 1500 zł.. + egzamin, na który ma się iść umówić w przyszły piątek
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    AND222S: Jestem sierotą zupełną :/ o 10,24 zmarła moja mama. Jutro po 10 ma być sekcja zwłok


    Jeju.. AND :(((
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    And:sad: a sekcja to znaczy ze nic nie wskazywało że jest tak poważnie chora...i zdróweczka dla Tosi , czasami warto iśc do lekarza nawet jeśli ma sie wrażenie że sie przesadza , lepiej byc czasem nadgorliwym w stosunku do takiego maluszka niż ma cos gorszego sie zrobić z zaniedbania nawet niewielkiego kaszelku.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    AND - przykro mi i ściskam się cieplutko, trzymaj się.

    Co sie stało jeśli moge zapytać???
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    AND ,bardzo przykro mi , trzymaj sie dziewczyno,ja lece do PL 6 lutego bo z MOJA MAMA TEZ JEST ZLE...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Brutalna prawda jest taka że ona była alkoholiczką Teraz miała przerwę w piciu ponad 3 tyg a 3 dni temu znów zaczęli pić :/ Dziś o 6 rano jeszcze była u niej impreza... co sie stało nie wiadomo - może zadławiła się czymś bo leżała na brzuchu, może jej facet niechcący ją przydusił a może wóda którą pili była trefna i organizm nie wytrzymał :( nie wiem... mam nadzieję że sekcja coś wykaże
    Mój brat ją "znalazł" na łóżku ... zadzwonił po pogotowie reanimowali mamę ponad pół godz bezskutecznie ... wciaż słyszę jego zapłakany głos - Aga przyjedź...
    Na Wigilii była taka szczęśliwa... miała zacząć jakąś tam pracę, coś tam jej się udało pozałatwiać... miała jakieś plany coś chciała zrobić ze sobą... Przecież to młoda kobieta - 48lat ...
    ehh nie wiem co ze sobą zrobić :( jutro sekcja w poniedziałek dopiero muszę iść do prokuratury po dokumenty i zgodę na pochówek... muszę w coś ją ubrać ...
    Jej facet wylądował na wytrzeźwiałce :( chciał podciąć sobie żyły i wieszać się ... brat jest u mnie, zostanie na noc....
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    o Boże...
    moja mama też jest alkoholiczką... ostatnio sobie żebra połamała... ale po tym co napisałaś zaczynam się bać... :((((
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Nałogi niszczą ludzi a żeby z nimi zerwać to silnej woli i motywacji trzeba mieć ogrom, mojego żona brat jest alkoholikiem kilka lat temu po pijanemu zasnął zimą niedaleko domu gdyby kolega nie szedł tamtędy to pewnie by zamarzł, czasami zastanawiamy sie z moim ile jeszcze lat pożyje ,teraz ma 37 lat.
    And szkoda że znowu zaczęła, pewnie gdyby dała radę była by zupełnie odmienioną osobą...trzymaj się
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009 zmieniony
     permalink
    moja mama ma rocznikowo 60...
    i pije odkąd pamiętam...
    --
  7.  permalink
    And- bardzo mi przykro......:sad:Trzymaj się jakoś:hugging:
  8.  permalink
    Ja tez sie dołaczam And -bardzo mi przykro wierze,ze teraz jest Ci cieżko strasznie
    Mój ojciec którego nawet nigdy nie widziałam ponoc też był alkoholikiem i mama odeszła od niego jak miałam 2 latka."tata" przypomniał sobie o mnie jak był umierajacy -poprosił żebym przyszła do szpitala -nie zdążyłam zmarł dzień przed i też mimo tego,że był jaki był i nie chciał mnie znć to chciałam go poznać albo chociaz zobaczyc.
    And trzymaj sie jestesmy z Tobą przynajmniej myślami
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    czary mary i wiosna dla agi jest

    http://www.gimnazjumstaniatki.niepolomice.pl/aktu/07-08/wiosna.jpg
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    And strasznie Ci współaczuję aż słów brak....
    Wpadłam tylko powiedzieć że dzień był do dupy i polepszył się jak wróciłam do domu i wyściskałam moje brzdące :wink:
    teraz idę ich wykąpać a wieczorem chyba coś chlapnę w ten głupi dziób taka jestem przybita....
    ściskam was kobiety i wypiję za zdrowie Wasze trzymajcie się i i wypijcie moje zdrowie
    do jutra....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Dzięki dziewczyny ... rozkleiłam się... zadzwoniłam do znajomego ks ile się daje "ofiary" w takiej sprawie - msza i pogrzeb no i zaczeliśmy rozmawiać i się rozryczałam...
    Myśl o dniu babci i prezencie od dzieci... moją mamę bardzo cieszyły te prezenciki przechowywała wszystko nawet 2kreski (rysunek dla babci od 2latka...) Chyba do mnie dociera to co się stało...
    Wiedziałam że wcześniej czy później tak będzie że tam się coś stanie... ale to za szybko... nie teraz ;(
    Magg: wieczorem chyba coś chlapnę w ten głupi dziób taka jestem przybita....
    wypiłabym piwo ale nie wiem co na to Antosia tym bardziej teraz :(
    --
  9.  permalink
    Skorpio- dziękuję kochana:crush:

    Magg- co sie stało babolu,że Cię tak przybiło?

    And- wiesz... Ja myslę,ze na śmierc bliskich nigdy nie ma dobrego momentu :( Nawet jak jej sie spodziewamy :(
    A swoją drogą to straszne, jak rozpowszechniona jest choroba alkoholowa- widac to nawet po rozmowach o rodzinach, tu- na naszym forum :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    And cholernie mi przykro ... nie wiem jak Cię pocieszyć ...
    Mój tato też jest alkoholikiem, leczył się, jednak czasem "nie wytrzyma" i pije ... mimo, że jestem daleko od nich to przeżywam to strasznie, tym bardziej, że ma już swój wiek (57) i przyjmuje leki - ehh ... Podziwiam też moją mamę, że wytrzymywała z nim 33 lata i jak sama mówi, nie wyobraża sobie życia bez niego ...
    Co do Małej - chłopcy również dostawali Biofuroksym, tak więc zastrzyk powinien zrobić swoje - zdrowia.
    Przytulam.
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    AND sciskam cie mocno!!!Wiem co teraz czujesz!!!Bardzo mi przykro!!!



    Jest ktoś???
  10.  permalink
    And, mi też bardzo przykro:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    And bardzo mi przykro
    Magg ciebie także ściskam bo wiem ze Ci cięzko.
    A ja nie wiem co mam robic bo wiem ze szykuje się wyjazd z pracy ale bede tesknic za Matusiem:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Magg ja mam ten sam problem co ty!!!Musze isc do pracy bo brakuje pieniedzy, ale tak strasznie ciezko mi zostawic Bartka!!!Ja sobie tego nie wyobrazam!!!Narazie szukam pracy ale ciezko cos znalesc!!!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    fakt.. na śmierć kogoś bliskiego nie ma dobrego momentu :((((
    --
  11.  permalink
    Marta trzymam kciuki żebyś znalazła ta prace ,żeby była lekka i przyjemna.Kurcze tez bym gdzies poszła ale M mowi ,że nie...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    dobranoc!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    DZIEN DOBRY milej soboty...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Witam w sobote!
    Jestem padnięta, wczorajsza nasiadówka u nas w domku zakończyła sie o 2 w nocy.
    Późno się położyliśmy, a Oliwka rano nie dała nam pospać.:sad::sad::sad:
    Pozatym w nocy była jakaś akcja u mojego M w pracy i dzisiaj rano musiał pojechać wszystko posprawdzać.
    No i musimy sobie z Oliwką radzić same - musze posprzątać itd., no ale na początek chyba jeszcze jedną kawke wypiję!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.