Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Przykro mi And. Bardzo. Przytulam wirtualnie :hugging:. Ale nie sięgaj po alkohol, tym bardziej nie...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    dobrego dnia!
    jak u was z pogoda ?
    u mnie chlapaaa :///
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Jemma wiem że schlanie się niewiele pomoże a jak nawet to tylko na chwilę. Wczoraj zadowoliłam się baaaardzo długą i gorącą kąpielą i herbatą z cytryną
    Rozmawiałam z ks z mojej parafii - nie ma sprawy wszystko się "zrobi", muszę tylko zabrać zgodę z parafii mamy...
    Rozmawiałam z ciotką i to jej "załatwię wszystko" śmieszy mnie coraz bardziej - do odbioru papierów doszło że mam jechać dowiedzieć się jak to z ubezpieczeniem (nie wiem czy MOPS czy urząd pracy)
    jeszcze nie dzwonili po sekcji... nie wiem czy nie dzwonić...

    Nosi mnie i sama nie wiem co ze sobą robić :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Talka u mnie chlapy nie ma ale nie jest zimno "tylko" -3st

    Dziękuje że jesteście...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    u nas +2 :///
    i koniec Zimy...

    AND jak się trzymasz ? :(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Talka muszę - dzieci nie muszą mnie widzieć "rozmemłanej"
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    no tak.. :(((
    powiedzieliście im już ?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    oj jak cichutko...
  1.  permalink
    Ja sie już dwie godziny męczę z wstępem i zakończeniem pracy i na razie weny brak:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Talko dzieci wiedzą... tylko że dla Maluchów i chyba też dla Ani strata kogoś jest jeszcze obca...
    tzn wiesz dopiero od urodzenia sie Tosi moja mama była częstszym gościem w moim domu wcześniej potrafiłyśmy się nie widzieć po kilka miesięcy... to dopiero od kilku miesięcy zaczęło sie zmieniać...
    dla nich to tak jak dla Ciebie jakaś tam ciotka co wpada na swięta podzielić się opłatkiem albo i nie wpada... Jak taka ciotka przestaje przyjeżdżać nie odczuwa się jej braku... Oni nie odczują i nie odczuwają braku babci która najczęściej "źle się czuła" czy "bolała ją głowa"... Ja dopiero od niedawna widziałam w mojej matce kogoś bliskiego... Kto jak kto ale Ty wiesz jaka to czasami nienawiść jak widzisz ją nachlaną czy jak ktoś Ci mówi co zrobiła... ja ją tak nienawidziłam "od zawsze" tylko że od niedawna zaczęłam ją inaczej traktować... Teraz te święta były takie inne... Po raz pierwszy razem coś robiłyśmy, szykowałyśmy kolacje potem razem sprzątałyśmy... czekałam na to 28lat i było tak 1wszy i ostatni raz...

    Rozklejam się... siedzę i ryczę
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 10th 2009 zmieniony
     permalink
    AND222S: Kto jak kto ale Ty wiesz jaka to czasami nienawiść jak widzisz ją nachlaną czy jak ktoś Ci mówi co zrobiła


    fakt.. wiem to doskonale!

    Kochana... cieszę się, że udało Wam się chociaż spędzić te święta razem... szkoda, że osttanie... ale udało się pojednać (tak mniemam?).. a to ważne... Twoja mama przynajmniej będzie miała spokojną duszę..

    Płacz.. płacz... to pomaga...
    --
  2.  permalink
    czesc w niedziele
    u nas sie rozpadało na dobre ale mi to nie przeszkadza bo dzisiaj nigdzie nie wyjde ze wzgledu na pakowanie.M musial isc do pracy i to na 12h-on sie w sumie ucieszył no ale mi zostało pakowanie wszystkiego bo jutro o 8 jedziemy na lotnisko.
    wczoraj była u nas mała imprezka wiec myslałam ze dzisiaj nikt do pracy nie pojdzie ale wszyscy sie jakos zebrali w kupe i poszli
    Nie chce mi sie robic obiadu nawet jak pomysle o tym pakowaniu wiec machne jakas zupe pomidorowa i juz
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    witam w niedzielę - cichutko tutaj!:wink:
    AND - uściski dla ciebie, trzymaj się.

    ciasteczko czyli już jutro w domku - cieszysz się!? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Witam w niedzielę
    And dobrze, ze chociaz troszkę miałas tej mamy jaka bys chciała mieć, szkoda że tak krótko, trzymaj sie masz dzieciaczki które nie pozwola ci się smucic cały czas, zawsze wywałaja uśmiech.
    Mój żonek wczoraj coś kombinował z partycjami w kompie i na koniec trzeba było zrobic reinstalke i cały dzien bez netu. Najlepszy numer odwalił Hubcio jak zasnął o 17 to wstał dzis o 7:30.
    Mój chłopina ma szczęście wczoraj wracając ze sklepu znalazł aparat canona , zainstalował sterowniki , znalazł w swoim kabelkowym swiecie odpowiedni przewód i mamy drugi aparacik, mieliśmy przed wakacjami zakupić aby mógł sobie Jakub brac na kolonie czy jakieś wyjazdy a tak już nie trzeba.
    Oby mu jeszcze fucha wypaliła, bo ludzie nie wiedząc jaka wylewke pod parkiet zrobić zrobili jakąś tam SAM czy cos takiego a ta choc p[isza że może byc pod parkiet nie spełnia wymogów i mój nie da gwarancji na połozona podłogę.
    Ide na kawuśke
    --
  3.  permalink
    Iwa ciesze sie bardzo,chce w końcu pojeżdzic po rodzinie,poszalec na zakupach ,isć do fryzjera a takze szykuje mi sie spotkanko szkolne wiec super sie zapowaida nasz come back
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    o ciaCHO wiem ,jak to jest ,ja to w sumie mama teraz dwa domy ,tu i tam ,tesknie za obydwoma...LECE 30 ego...
  4.  permalink
    moze jeszcze tu przyjade ale napewno nie na tak długo i raczej latem
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Dziewczyny życzę miłej niedzieli!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    udanego dnia!
    oby dużo słońca...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Ciacho o której macie lot?
    Spakowana już ...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    oo.. powracacie do Polski :))))
    superrr! :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Magg i Lady - co tam u Was kobiety?
    Jak tam w pracy - lepiej już? Wdrożyłyście się dziewczyny? :D
  5.  permalink
    Samolot mamy o 10 ,nie jestem jeszcze spakowana ale zaraz sie z ato zabieram:) najpierw zjem obiad bo Pietruszka mi dopiero teraz zasnął
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Izunia Ja zyję... jestem zła bo dowiedziałam się, że całe ferie mam na popołudniu czyli do 13 będę z dziewczynami a potem do pracy... poniekąd fajnie jak się dzieci nie ma ale z drugiej strony buuu mało czasu będę miała dla nich :((

    Magg pracuje ??? jeju nic nie wiem - cieszę się jednak bardzo jeśli tak jest. Coś niecoś wyczytałam o rozstaniu z dzieciaczkami... mi do dzisiaj jest ciężko bo np teraz ferie zimowe spędziłabym z nimi na mazurach a tak to Ada z Julką w domku a Ja w pracy popołudniami buuu - smutno mi ale co mam zrobić.

    Zastanawiam się nad złożeniem papierów w zus hmmm ale są osoby co mi odradzają... nie wiem co robić :(
  6.  permalink
    I ja witam niedzielnie ;)

    My wczoraj zabalowalismy na urodzinach u kolegi. Jeszce do teraz brzuch mnie boli od smiechu :D

    And- wiesz... MOże z 2 strony to dobrze,ze babcia nie była częstym gościem... To chyba okropnyt widok dla dzieci, gdy patzrą na kogoś bliskiego w stanie wskazującym.........

    Ciasteczko- wyobrazam sobie Twoja radosc :)

    Lady- a co z praca w tej kancelarii? Nie wypaliła? Zus to i ja bym sobie odpusciła- robota okropna i na zwykłych stanowiskach strasznie marna kasa.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    no kumpela zwolnila sie z zusu ,bo kasa smieszna...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    aga kancelaria to temat ciągle wiszący i nic pewnego jak już pisałam kiedyś... to może być pod koniec obecnego roku a może tego tematu nie być wcale!
    Zus hmmm przygotowałam sobei dokumenty a teraz tylko muszę sobie ksero porobić moich świadectw szkolnych i wyślę jak tylko znajdę chwilkę.... do 16 muszę zdążyć... Marne pieniądze hmmm to przy pracy jaką Ja teraz wykonuję to mam marne w praktycznie nienormowanym czasie pracy.

    Wkurzyłam sie też bo laski sobie wzięły po tydzień urlopu na ferie jedna jeden tydzień druga drugi tydzień i będę musiała chodzić na popołudniowa zmianę wrrr czyli nie będę usypiała Julci ani razu i nie będę popołudniami miała czasu dla dziewczyn :(

    Poza tym jesli bym dotrwała do lipca to urlop przypadnie mi tylko w tym miesiącu bo w lipcu laski sobie już zabukowały czas wolny i na 1 września tak samo... jeju ale jestem zła!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    co znaczy kasa śmieszna ???
  7.  permalink
    No to rzeczywiście niefajnie z tymi kolezankami... No ale wiesz- w sumie wszędzie taki jest los świeżaków :(
    Kasiu- z tego co ja słyszałam to w zusie dziewczyny zarabiają ok 1200 zł- a praca naprawde fajna nie jest... Ja bym w zyciu nie chciała pracowac w 2 miejscach- własnie w Zusie i w Urzedzie Statystycznym
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Lady witaj.
    Z koleżankami tak to już bywa, większy staż dziewczyny mają więc to wykorzystują :|
    Jakoś sobie poradzisz ... zobaczysz nie będzie aż tak źle.
    A co do Magg (myślę, że się nie pogniewa na mnie, jak Ci szepnę) pracuje z początkiem roku, też miała ciężki początek, ale myślę, że z czasem będzie tylko dobrze.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    witam się i ja wieczorową porą... z bólem głowy...
    muszę chyba coś nasennego kupić. :/
    jak tak dalej pójdzie to trupem będę. :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    czesc dziewczyny...u mnie nic nowego...
  8.  permalink
    ja spakowana tak w miare-rano pozbieram z łazienki
    coraz bardziej ofkosc nerwowa bo jak ju zmóiłam -nie lubie latac
    ale sie okazało ze na lotnisko po nas nie przyjedzie nikt inny jak TEŚCIE:shocked:
    --
  9.  permalink
    No ciacho........ Widzisz jacy kochający?????
  10.  permalink
    taaa jasne ...jadą do jakiejs agencji rolnej akurat jutro no popatrz!
    --
  11.  permalink
    Ciasteczko- spokojnego lotu! Uważajcie na siebie i odezwij się koniecznie, jak juz bedziecie w domku
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    udanej podróży!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    No i po weekendzie ...
    Ciacho udanego lotu, również czekam na meldunek, że dotarliście do domu cali i zdrowi :D
    Spijam kawę, jestem wyspana i wypoczęta więc dzień musi być dobry - mimo, że nie lubię poniedziałków ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Tez witam , kawką wypita, młody "prządki" swoje zaprowadza więc póki co zaglądam z doskoku .
    Ciacho to spokojnego lotu i daj znac jak dotrzecie na miejsce
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    I ja witam po wekendzie - kawusia wypita i niestety nawał roboty przedemną także biorę się.
    Wekend wspaniałay tylko dlaczego taki krótki- buuuuuuuuuuuuu:sad:
    ciasteczko - miłego i spokojnego lotu i do zaklikania.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    U mnie piękne słonko i śniegu brak - pozostały resztki.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    witam dziewczynki,
    u mnie dzisiaj -9 ale fajne rześkie powietrze i słoneczko
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    słoneczko świeci i to bardzo, a śnieg u mnie jeszcze pozostał, na saneczki można iść!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Kurcze mam nadzieję, że jak będziemy u mojej mamy to śnieg jeszcze będzie albo dosypie bo my jeszcze nie byliśmy na sankach buu ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Dziewczyny a co tu taka dziś cisza co? ...
    Gdzie jesteście i co porabiacie? Oczywiście poza pracującymi :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    No i Ciachem co akurat leci samolotem, albo jeszcze czeka na odprawę :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    ja jestem ,wròcilam z wizyty kontrolnej u pediatry,wszystko ok...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Ewa no to dobrze, cieszę się, że Veve zdrowa.
    A byłaś na jakimś bilansie ... czy tak od siebie.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    tak na bilansie ,wszystko w normie...nastepna w kwietniu...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    teraz bawimy sie ,po poludniu nwychodzimy...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.