Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    yyy Aga to do mnie było ?
  1.  permalink
    Lady, nie wiem czy zdążę poprawki zrobić, jak mi w środę napisze, że wszystko jest źle:(( zaczynam sięnaprawdę denerwować, a już wierzyłam że jest dobrze, a tak w ogóle, to fajnie, ze jesteś:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    yyy- no a do kogo? ;)
  3.  permalink
    SH- bedzie dobrze :) A może padł porażony Twoją pracą? :)


    No i fajnie ,ze i Ty jesteś :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Dziewczyny uciekam spać - dobranoc.
  4.  permalink
    Dobranoc Izunia:)
    Aga, dzisiaj to dobrze, ze ja jestem tylko online, a nie gdzieś w pobliżu Was, humor mam taki jakbym PMS miała, a jestem świeżo po okresie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Ja też mówię dobranoc... o 4 muszę wstać a po 5 będzie kierowca
    Dzisiejszy dzień był do dupy i oby jutro było lepsze :/
    --
  5.  permalink
    And, to zmykaj do łóżka, bo do 4 już niedaleko
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Ech- też miewam takie hustawki :/ Tez już zmykam- dobranoc dziewczynki :)

    lady- ale na zdjęcie Julki wciąż czekam :P
  7.  permalink
    Ja też zmykam, dzisiaj mam noc bez pogawędek z R. i idę spać o nieprzyzwoicie wczesnej porze...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    i ja się żegnam :*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    Aga jak tylko będę miała jakieś świeżutkie to podeślę bo jak na razie to nie mam żadnego tylko dwa z wigilii no i filmiki ze dwa jakieś tam nagrałam :) jeden dzisiaj jak ciężko Julcia pracuje w domku i podłogi myje mamusi :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Cześć dziewczynki ja już na nogach.
    Monsz ma 3 dni ćw batalionowych więc ja znowu z Juniorami sama - maraton czas zacząć - oby minął bezboleśnie!
    Aaaaa! Dziewczyny zostało nam 100 dni do 2latkowa :jumping:
    No to odliczamy :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Witam i ja
    Lady prawdopodobnie ten wyjazd to Wisła lub Ustroń, ale mam nadzieje że wyjazd trafi w mój zjazd na studiach i będę miała wymówke.A my kiedy się spotkamy?? bo na gg pisałam a Ty nie odpisałaś.
    Izunia to wielkie odliczanie zaczynamy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Myszorka dokładnie :P
    W Ustroniu i Wiśle byłam - ja wypad integracyjny z pracy miałam w Zakopanym. Było bardzo miło.
    No, ale fakt faktem, że jeszcze nie byłam mamą ...
  8.  permalink
    I znów kolejny poranek :confused:Witam
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Aga witaj!
    A co masz taką skwaszoną minę? Nie wyspana czy zapowiada się ciężki dzień w pracy?
  9.  permalink
    Wyjscie służbowe :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Aga no to powodzenia!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    witam w słoneczny poranek
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Witam i ja
    And oby dziś było lepiej niż wczoraj, trzymaj się i kciuki za Tosieńkę trzymam aby wszystko się udało
    Ciacho nie ma jak w domu co:bigsmile:
    Izunia no to oby te 3 dni zleciały jak jedno popłudnie
    Jeszcze dwa tygodnie i wypad na śląsk, dzis oglądałam takie dość tanie foteliki bo ten co mamy to za mały dla młodego a chcąc korzystać u tatuśka z samochodu musze mieć ale zamówię przed samym wyjazdem i każę sobie dostarczyć do ojczulka.
    Boszz moje młode nie ma litości znowu porządkuje włości a ja mam takiego lenia, chyba za duzo sobie wczoraj poćwiczyłam jak młody spał w dzień 30 minut a potem wieczorkiem znaczy po 22 aż 45 i to w dośc ostrym tempie i teraz mam za swoje:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    hej,lece sprawy zalatwiac ,przed wyjazdem...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Hoga nie ma to jak zakwasy wrr ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Izunia może nie typowe zakwasy co zmęczenie mięsni bo nogi jakby troszkę sztywne.
    Ale mam lenia,
    Musze z Hubciem do lekarza iśc bo niepokoi mnie jedna rzecz, kiedyś chyba ze 2 miesiące temu zdrał sobie skorę na kciuku i dosc długo się goiło, teraz podeszło jakims plynem i taka twrda skorupa się zrobiła i nie podoba mi sie to , bo nie dość ze za długo(zreszta wszystko się mu tak długo goi) to i postac tez nie za ciekawa.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    I ja wpadam jak po ogień - na sekundkę - zarzucona jestem i niewiele teraz czasu na pogaduszki z wami buuuuuuuuuu:sad::sad::sad::cry:
    ale czytam wszystko. :wink:
    coś o zakwasach wiem - wczoraj powróciłam do aerobiku i pani dała mi wycisk w godzinkę :wink:
    ciasteczko - witaj w domciu:bigsmile:
    widzę, że Kasia wczoraj wpadła na sekundkę - nie ma czasu kobitka........
    myszorka - wyjazd ci sie przyda - to tylko 2 dni i jeśli masz z kim małego zostawić to może jednak skorzystaj...???:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Izunia gratulować studniówki :ppp

    a, że z ciekawości zapytam... co synkowie wybrali na swoim roczku ?
    nie pamiętam co tam do wyboru.. kieliszek, różaniec, kasa..
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Talka ja tego nie "testowałam" im :P
    U nas nie ma takich zwyczajów i wróżb.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Hoga z Twojego opisu to faktycznie budzi niepokój ... lepiej to skonsultuj z lekarzem.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    IWA no cóż, to dla Was teraz gorący okres - Pity i te sprawy :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    hehe :))))
    mi mama mówiła, że sięgnęłam po kasę :p
    --
  10.  permalink
    hej dziewczyny, melduję się i ja . powiem szczerze, mam już dość wszystkiego - promotor ma cały czas wyłączoną komórkę, na maila nie odpisuje..... Dzwoniłam do dziekanatu, ma zajęcia i dyżur w czwartek, a ja do czwartku mam termin:( na dodatek w biurze numery, wypłat dalej brak, a szef jeszcze zachowuje sięwrednie, mam dość tego gnoja i tej pracy, a najgorsze jest to, że szukam i szukam pracy i nic znaleźć nie umiem:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    No to się wyżaliłam heh, wiem, że to nie są jakieś może super trudne sprawy, ludzie mają gorzej, ale ja juznie mam na to wszystko sił, próbuję sięnie rozklejać, ale ciężko mi to idzie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    myszorko no właśnie kiedy się spotkykamy... może sobie zabukujemy jakieś spotkanie w następnym tygodniu??? np poniedziałek ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    She głowa do góry widać napisałaś na 6 skoro promotor ma telefon wyłączony... może skontaktuj się ze szkołą i tak dopytaj co się z nim dzieje i wyjaśnij sprawę o co chodzi... zawsze jakiś dowód na to, że próbowałaś wielokrotnego kontatku
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    She kurcze nie ciekawa sytuacja ... mnie też by nerwy puszczały!
    A już szefa chyba bym zjadał za brak wynagrodzenia - przecież charytatywnie tam nie siedzisz ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Witaj Biedrona :P
  12.  permalink
    dziewczyny, dzwoniłam juz do dziekanatu, nie wiedzą, czemu ma komórkę wyłaczoną, ma dyżur w czwartek, a ja do wtedy musze pracę złozyć:((, heh kłebek nerwów ze mnie, ale jak będe narzekac, to proszę mnie ochrzanic, muszę bardziej optymistycznie podchodzić do życia
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    She, ale Ty raczej podchodzisz optymistycznie do życia, to nie o to chodzi ...
    Facet kręci jakiegoś wałka i tyle.
  13.  permalink
    izunia, ostatnio to ja jestem jedna wielka beczka łez, jakbym miała przez cały czas PMS, ciekawe jak długo moi bliscy to wytrzymają, R. ma dobrze, ze jest daleko:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Z drugiej strony zastanawiam się dlaczego facet ma wyłączoną komórkę skoro podał ja studentom - to mnie drażni wrr...
  14.  permalink
    A jaka mnie dzisiaj "kara" spotkała - szef od rana miał humory, więc mu jeszcze dołozyłam i powiedziałam co mysle o tym odwlekaniu wypłat, kolezanka się dołączyła do listy skarg i zażaleń, ogólnie było bardzo gorąco.... No i w efekcie dowiedziałam się, że jesteśmy gorsze niż związki zawodowe i on juz nigdy mnie nie poczestuje pizzą, na dowód czego zamówił pizzę i sam cała pożarł, z tekstem, ze to kara za trzymanie strony pracowników a nie szefów, strasznie się tym przęjęłam heh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    A z tą komórką to przegiecie, na maile tez nie odpisuje może rzeczywiście zawału dostał jak tę prace przeczytał?:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    She no szef jest jakiś psychol, serio hahahaha :P
    No właśnie, może coś się stało? No dziwna sytuacja nie ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Jestem...
    Rano pojechałam, byliśmy chwilkę po 8 (musieliśmy pobłądzić po wrocku :/) jakieś śmieszne rejestracje i szukanie wszystkiego... No ale przed 9 trafiłam pod gabinet a tam szok - jeszcze nie zakraplają i 7 dzieci przed nami :/ 6 zakropleń (zrobiła sie prawie 12:/) i badanie - retinopatia 3/4 st natychmiast laser :/ Pytam czy coś było przeoczone itd czy może lekarz coś przeoczył - nie czasami tak się dzieje a ten lekarz u którego byłam jest bardzo dobry... Pani dr wytłumaczyła mi o co chodzi z tym laserem i po krótce jak to wygląda - nie każcie mi tego powtarzać bo nie jestem w stanie (nie pamiętam :shamed: ale wiem i rozumiem o co jej chodziło...) Poszłyśmy na neontologie by przyjęli Małą na oddział - wszystko trwało ponad 2 godziny - badanie, podanie antybiotyku (dziś ostatnie 2 dawki), pobrali krew na CRP, zrobili prześwietlenie i konsultacja laryngologiczna... szok przeżyłam że można tak sprawnie i szybko zająć sie dzieckiem :shocked: W tym czasie powypełniane zostały papiery...
    Nie doczekałam się anestezjologa (ma zabiegi będzie wolny po 18) i naszej dr kardiolog... musiałam jechać :/ Ululałam Malucha (płakała okropnie:/)
    Jeśli pomimo antybiotyku anestezjolog zezwoli (neontolog nie widzi przeciwwskazań) to jutro mała będzie miała ten laser najpóźniej w czwartek i jeśli nie będzie komplikacji to na 2 dzień jest do zabrania - o 21 mam dzwonić to mi powiedzą

    Pytałam czy mogę z nią zostać - tak do godz 18 a potem spadówa do 8 rano :/ nie ma możliwości byc przy dziecku na "krzesełku", po zabiegu można wejść dopiero gdy dziecko jest rozintubowane :/ Tak jak Izuń mówiłaś tylko w narkozie to robią :/

    Pan z którym jechałam był niesamowity... Rzekomo miał mieć tylko godzinę na Wrocław i niezależnie od sytuacji po 9 miał wracać do Jeleniej... Facet siedział cały czas ze mną, zabawiał Antosię, nosił ją, okrywał kocykiem by jej nie zawiało... We mnie wciskał kanapki, cherbatę, cukierki... jak już wiedziałam że Malutek zostaje mówię do niego by jechał ja z nią posiedzę i wrócę busem do domu - o mało mnie nie zamordował. Do jeleniej przyjechaliśmy około 16,30 odstawił mnie pod dom i wycałował - jak będę miała jechać po dziecko mam do niego dzwonić ... Wiecie co - obcy facet ale naprawdę czułam sie przy nim "bezpiecznie" i był mi "bardzo potrzebny"

    Jest mi kurewsko źle... wiem że ten zabieg MUSI być zrobiony i chodzi o jej dobro... ja jej tam niewiele pomogę ... chciałabym ją przytulić być z nią i w ogóle... ale wiem że to niemożliwe... tzn nie do końca możliwe :/ Chce mi się wyć i boje się...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    osz kurde ale sie rozpisałam :/ sorki
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    kurde... AND :((((((
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    And będzie dobrze, wiem jak to jest zostawić taką dzidzię w szpitalu ... płacz! Nie duś tego wszystkiego w sobie ...
    Pocieszeniem jest to, że trafiłaś z Małą na specjalistów i będzie wszystko dobrze. Gdybyś nie zadbała o Małą to kiedyś mogłaby Ci zarzucić, że nie dopilnowałaś czegoś ... Przecież tu chodzi o jej wzrok. Przytulam i pocieszam.
    Zobaczysz będzie wszystko ok - po prostu musi :hugging:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    Izunia79: Przecież tu chodzi o jej wzrok.
    i tylko to jakoś mnie "mobilizuje" ze to dla jej dobra, że to nie mój kaprys czy chęć "pozbycia sie" dziecia... tylko że tak ciężko jest z dala od domu zostawić Niunię w obcych warunkach i rekach :(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    And i tego właśnie się trzymaj! Jestem z Tobą.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    ja również!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.