Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    And Mała może być rozdrażniona, ale na pewno nie Twoją osobą!
    Przecież możność przytulenia się do mamy jest dla niej czymś najpiękniejszym - wiem, że to daleko ...
    Ja też miałam 1,5h jazdy autobusem do chłopaków - ale jeździłam bo wierzyłam, że właśnie to je "stawiało na nogi".
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Izunia co było Twoim chłopakom?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Izuni chłopcy to też ten typ co się spieszył i nie chciał do końca ciaży być w brzuszku - wcześniaczki z 31tyg
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    aa.
    no tak, to Izunia w pełni wie, o co kaman...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Wrocławianki - jak z ulicy Dawida (przystanek busów nieopodal dworca PKS) dostać sie na ulicę Kamieńskiego ?? jakie autobusy czy tranwaje?? orientacyjny czas takiej trasy? (choć wiem że to może być różnie ze względu na korki przy moście grunwaldzkim chociażby)
    --
  1.  permalink
    Agi... Trzymaj się... Najważniejsze,że Tosia jest w dobrych rękach


    Iwa- mam niedawno kupioną sukienkę, wiec nie wymyslam juz nic na imprezę bo zbankrutuję ;)
    A co do wygody i ubrania- wiadomo- jak trzeba iść do pracy to tzreba wyciągnac jakiś inny ciuch niż na spacer z maluchem
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    ale jestem zła.
    czekam na przesyłkę wylicytowanych bluzek z allegro.
    cholera, ponoć wysłane w zeszłą środę... ://
    i nie ma do tej pory?
    to będzie chyba spora paczka, 2 swetry, bluza i bluzka...
    czyli powinno iść chyba ciut szybciej... a tu masz... małe przedmioty doszły... a tej paczki nie ma :////

    Uwielbiam Pocztę Polską... :///
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Hmm pytałam o to połączenie ale chyba znalazłam autobus "K" z dworca pks na pętle Kamieńskiego
    --
  2.  permalink
    And- a kiedy chcesz jechać?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    Wczoraj był koszmar i nie dało się przejechać. Trasę 1/2 godz. pokonałam w 2,5 godz.
    Wszystko możesz sprawdzić na mapie na stronie miasta
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Aga chyba jutro...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    AND daj znać jaką decyzje podjęłaś, a co do autobusów to własnie K jedzie pod sam szpital na Kamieńskiego z Dworca Głównego.:bigsmile:
    Jakbyś jechała do południa to droga powinna zająć troszke więcej niż 30min. Najgorzej w godzinach szczytu jest!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Może być wielokrotność 30 min,
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    Ama - nie strasz.
    Kolega dzisiaj jechał do pracy - troszke dalej i też z Głównego 40 min. - rano ok. 7.30.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    reasumując jak wyjechałabym o 6 z Jeleniej to i tak uda mi sie chwilkę tam pobyć a do domu wracać mogę 3 pojazdami - Krycha, PKS i PKP bo tu już czas jest mniej ważny...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Dziś już było w miarę, choć b. ślisko.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
  3.  permalink
    Ejjj- babolce wstretne- gdzie jesteście???
  4.  permalink
    czesc:(
    And ja dalej trzymam kciuki i wiem ,ze napewno jest Ci ciezko i chce Ci sie ryczec tak jak mi dzisiaj ,chociaz jak pomysle o tym co Ty musisz przejsc to wydaje mi sie że moje problemy to jest jeden wielki shit
    po 1.Pietruszka chory-pierwszy raz na antybiotyku
    po 2.M miał byc do 26 a ściagaja go w niedziele:cry::cry::cry::cry:
    jest mi źle ,rycze cały dzien razem z Piotrusiem
    --
  5.  permalink
    Ciasteczko- a co jest małemu???????
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    aga jestem, ale na sekundę - własciwie to sprawdzam co u AND i Tosi i jaką decyzje podjęła.
    Własnie wróciłam z imprezki od babci - 80 - lat skończyła i wszystko dzisiaj w biegu robiłam także jestem padnięta, a jutro jeszcze piątek trzeb a przeżyć. Także zaraz się kapię i spadam spać!
    ciasteczko - nie płacz, co z Piotrusiem????
    --
  6.  permalink
    no włąsnie wrócilismy i chyba mu w Polsce za zimno było bo gardło zawalone i dosc wysoka goraczka,wczoraj miał tylko 37,5 wiec nic nie podalam ale w nocy juz musiałam i dzisiaj juz sie bez lekarza nie obyło i dobrze ze pojechałam bo dostał antybiotyk Duraceff i do tego diphergan bo wogóle nie chciał spac i teraz juz po 1 dawce spi od 18
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Ja jestem, dorzucam jakieś fotki pod wykresem i zaraz wdepnę na forum.
  7.  permalink
    Biedny maluch... Te zmiany klimatu czasem powodują takie choróbska. Nie martw się Ciacho- zobaczysz- 3 dawki antybiotyku i bedzie łobuzował jak zawsze;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    no to lipa,moja VEVE ZDROWA i nie chce zeby mi sie pochorowala w PL...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    cześć Wam! :)
    --
  8.  permalink
    Ewa w Norwegiii byłook + 5 a tu - 10 mam wiec róznica duza.
    najwazniejsze ze M sie nie dał sciagnac na jutro bo powiedział ze dziecko ma chore ale musi leciec w niedziele

    a poza tym wczoraj byłam u fryzjera siedziałam ponad 2 godziny mam dosyc mozno scieniowane włosy i takie rozświetlone pasemka-zapłąciłam jak to sie mówi-jak za zboże bo poszłam do jakiegos fajnego salonu ale to w sumie był prezent urodzinowy od M.jak jakas fotke zrobimy sobie z Pietruszka to Wam pokaze-mi sie podoba a M powiedzial ,ze duzej zmiany nie ma.No ja Cie prosze ...faceci
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Ciacho, koniecznie dawaj zdjęcie. Biedny Twój synek, niech szybko wraca do zdrowia.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    a niby tacy wzrokowcy :D:DD
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    hihihihihihih - facet to facet
    ciacho dawaj fotkę:bigsmile:
    --
  9.  permalink
    pewnie ze Wam dam fotke ale nie dzis bo jestem juz w pizamie a włosy moje wymagaja umycia
    jutro jak sie Piotrus lepiej poczuje z rana to zrobimy sobie sesje piżamowa
    --
  10.  permalink
    hej dziewczyny, już jestem:). Z pracą licencjacką załatwiłam, za to w pracy same problemy, koleżanka dzwoniła przed chwilą: jeden szef chleje, drze sie podobno, ze nic nie robimy, że wszystkich pozwalnia, że siedzimy na gg cały czas, że przez nas firma padnie itp, to jeden, a drugi szef, jak koleżanka przypomniała o naszych wypłatach powiedział, że ma w dupie nasze wypłaty i go to nie obchodzi... Mam dość, zastanawiam się, czy dyktafonu do pracy nie wziąć, wiem, że to nielegalne, ale nie pozwolę sobie, żeby mnie ktoś jak szmatę traktował, mam już tego po prostu dosyć, płakać mi sięchce:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    ooo, to pisz o ktorej, to wpadne :D
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009 zmieniony
     permalink
    a adwokatem postraszyć She?
    chociaż kurcze... sama nie wiem...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Aga wołałaś mnie ? :P
    Ciacho nie płacz, zapewne to zmiana klimatu spowodowała, że Piotruś się rozchorował. Pierwszy w życiu antybiotyk - hmm tylko pogratulować zdrowia! Z każdym dniem będzie dobrze. Wierzę, że jest Ci smutno z powodu niespodziewanego powrotu M do Norwegii - przytulam :hugging:
    She współczuje przeżyć z pracodawcą - ważne, że praca wypaliła - gratki :P
  11.  permalink
    Talka, nie wiem czy coś mi da adwokat, tzn. jak nie dostanę kasy, czy będę mieć problemy, to napewno pójdę i do PIP-u i do innych instancji, ale póki co na moje słowa ostatnio, ze do sądu pójdę usłyszałam: "Mam to w dupie, niech pani idzie"
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    Ciacho, trzymam kciuki, żeby Piotruś szybko do zdrowia wrócił.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Zadzwoń do PIP i się poskarż - prosto, szybko i skutecznie :)
  13.  permalink
    Izunia- oczywiscie- zawsze Cię wołam :)

    SH- współczuję... Twój szef to naprawdę dupek
  14.  permalink
    Jemmo, chcę coś znaleźć najpierw, właśnie jestem w trakcie dopracowywania cv; chyba, że jutrą przegną, wtedy zadziałam, ale póki co chcę działac spokojnie, choć cała jestem w nerwach...
    Aga, to dwa dupki, żebym jednego szefa miała to moze dałoby się wytrzymać, ale mam dwóch takich dupków:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    dzieki dziewczyny ,juz tak jakos sie pogodziłam z ta mysla ze zostane wczesniej słomiana ale w dzien sie nieźle zdenerwowałam
    kurcze ciekawa jak bedzie nocka wygladała -jeszcze nie mielismy choroby wiec nie wiem czy to isc spac teraz póki on spi czy czuwac,cholera wie.dobrze ze jest nas dwóch jakby co

    She Ty to masz przeboje w tej pracy co? tez pewnie sie denerwujesz co chwile przez nia,no nic bedziemy trzymac kciuki zebys znalazła lepsza
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Ciacho możesz mu padać wodę do picia jakby gorączka się nasiliła.
    Mojego M nie było 3 dni - czekałam na niego i jak wrócił zdążyłam się z nim pożreć wrrr :devil:
  16.  permalink
    Chyba dziś tai dzien- my tez mamy małe starcie za sobą :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Najchętniej pojechałabym gdzieś na 2-3 dni bez M i dzieci - ależ się rozmarzyłam :P
    Która mnie zaprosi :D
  17.  permalink
    Ja:) Idziesz ze mna na imprezkę sobotnią? ;)
  18.  permalink
    Własnie dzis powiedziałam Adamowi,ze może sobie zostac w domu bo humor mi bedzie psuł. Zreszta jemu i tak chce sie spać o 23.
    Okropna jestem, nie? :shamed:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    A o co wy się tak kłócicie ze swoimi M dziewczyny, co? ;) Aga, nie chce mu się iść na imprezę?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Iza wpadnij do mnie - poszalejemy w sobotę na wyprzedażach :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Iza, do mnie wpadnij pouczymy się razem, poksięgujemy - co tam jakieś imprezy i wyprzedaże :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Ja już po kąpieli i zaraz zmykam spać - padam z nóg!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.