Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    izunia- nie zasniesz, bo bedziesz roztaczała wizję tego sexu ze mną, tak????? :rolling::tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Dobranoc babeczki!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Hahahaha tak Aguś :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    IWA, ano dziecko mi jakoś nie chce chodzić spać wtedy, kiedy ja chcę, albo za późno zaczynam go do tego nakłaniać... Nic to, za to dłużej śpi rano.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Uciekam do łóżka :* kolorowych
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    dobranoc :*
    --
  2.  permalink
    A ja dopiero się zjawiam, napisałam cv i list motywaycjnyk, trwało to długo, ale dzięki pomocy tajemniczego duszka mam wreszcie:)
    Jutro idę do pracy z nastawieniem, że nie dam siewyprowadzić z równowagi, rozmawiałam z rodzicami, w pn zaniosę wypowiedzenie, mam ten 3 mies okres, ale jak coś znajdę szybciej, to szybciej się z nimi pożegnam.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Witojcie :P
    Z dniem dzisiejszym weekend czas zacząć :D
    Pobudka już 7! Tym pracującym miłego dnia a tym nie pracującym też miłego dnia!

    She słuszna decyzja, z pewnością coś znajdziesz i śmiem twierdzić, że szybko - nasze wsparcie i kciuczenie daje efekty - dziewczyny znalazły ... Ty będziesz następna :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Iza - jestem, ale dosłownie na sekundkę sie przywitać, bo normalnie nie wiem jak się nazywam i co ja tutaj robię.
    Już kilka lat tutaj pracuje, ale takiego goracego okresu jeszcze nie miałam. Brakuje mi koleżanki - jest na zwolnieniu.
    Nie wiem jak to bedzie jak ona w połowie roku odejdzie na emeryturę, chyba wtedy sie wykończę!:cry::cry::cry:
    Miłego piatku i poczatku wekendu!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Izunia, wybranek też jest młodszy.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 16th 2009 zmieniony
     permalink
    Też jezdem
    Boziu ale wy macie pomysły i normalnie chichram sie od rana a z Je Banany Hanulkowe to juz totalnie.
    Izunia mój monsz jest 3 lata młodszy:tooth:
    Młody jeszcze spi ale biedak niespokojny przez te trzonowce, niech mu wyjdą już bo mi go szkoda i siebie też, tak pakuje paluszki do buzi że az czasami ma odruch wymiotny a wyszły mu 3 sztuki w ciągu tygodnia.
    And wypoczywaj i kuruj sie i zbieraj siły a sobota już jutro i sama sprawdzisz jak ma sie \tosia
    Ciacho zdróweczka dla pietruszki , tak z tymi zmianami temp jest ale tak jak pisała Aga po 3 dawce wróci dawny zywy Pietruszek:bigsmile:
    Ide kawkę sobie walnąć
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    She a ty nie pozwól na takie traktowanie, normalny mobing w pracy odpowiedni telefon i w sprawie wynagrodzeń również, nie ma się z chamami szczypać.
    --
  3.  permalink
    Hogatko- wpadaj wieczorem na ploty i wygłupy forumowe :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Ama, Hoga - fajnie, że jest nas więcej :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Hoga to parz tą kawę i dla mnie - koniecznie :P
  4.  permalink
    Jestem i ja.nocka w miare spokojna tylko musiałam w nocy podac nurofen ale chyba po tym dipherganie tak łądnie spał i obudził sie o 7.30 a spał od 18
    jeszcz tylko dwa dni bede miała męża ,musze go wykorzystac ,dzisiaj jade do kolezanki do szpitala która ejst w ciąży z bliźnietami i jej mąż pracuje z moim i akurat go teraz w kraju nie ma wiec biedna wtym szpitalu sama ciagle,no a o 19 mam spotkanie zkoleznakami ze studiów.Nie bede długo bo nie wiem jak Pietruszek ale musze sie chociaz troche odstresowac
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Aga z wieczorami to cieżko chyba że zwiąże żona żeby sie nie dosiadł.:tooth: zastosuję domowy mobing
    Bosze moje dziecie jeszcze śpi :bigsmile: ciekawe jak ze spaniem w dzień
    Izunia no idem parzyć, ja chyba z nudów to drugą sobie chlapnę.
    U was też taka zima, wczoraj jeszcze na sypało , z Hubim poszlismy na spaceros razem z saba i ten chiał ja po największym sniegu dogonić, bez szans oczywiście
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Ciacho no to ładnie mały spał, a odstresowuj sie jak najbardziej bo potem nie będzie jak.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Ciacho no to dzień trochę wypełniony.
    Ciesz się mężem ciesz :D

    Hoga u mnie też zima powróciła - ale dużo śniegu nie dosypało :P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Ja niedługo wybywam do tatuska a mój będzie miał robotę w łodzi i będzie w delegację jechał z naszą Sabą hihihihi na szczęście będzie u swojej mamuski to mój pies będzie miał normalnie jak u Pana Boga za piecem:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    hej dziewczyny, jestem i ja:) Zerknęlam tutaj, żeby sobie humor poprawić. Kolega ma jechac po pijaka bleee, aż mi sięwszystkiego odechciewa jak to widzę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    She a powiedz, kiedy Ty w ogóle będziesz się bronić?
    Może ja czegoś nie doczytałam ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Cześć na wstrętnej gorzkiej kawie (nie ma komu iść po cukier do sklepu)
    U Antosi bez zmian - ładnie zjadła, śpi
    tylko ja jakoś nie umiem sobie znaleźć miejsca :/ Gardło nie boli ale jest kaszel i wciąż katar - czy on mi kiedykolwiek przejdzie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009 zmieniony
     permalink
    And cieszę się, że z Tosią jest dobrze, zobacz jaka Mała jest twardzielka :D
    Ciekawe po kim ma ten charakter :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Izunia79: Ciekawe po kim ma ten charakter
    Mam nadzieję że nie po mnie bo będę mieć przekichane :shamed:
    Za jakieś pół godz będę dzwonić do lekarza bo jeszcze był obchód - swoją drogą bardzo mi sie podoba to że pielęgniarki mówią jak zachowuje się dziecko a lekarze od str medycznej - pełne informacje! Nawet nie wiecie jak tego brakowało tu w szpitalu...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Ando ogromniaste buziaczki dla Tosieńki i niech z każdą godziną nabiera na sile :)) a Ty kurcze dbaj o sobie bardziej bo jestem dzieciom potrzebna zdrowa i silna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    jestem przed pracą i do tego sama dzisiaj z kolegą, który ze mną zaczął pracować... ciekawe jak to będzie!
  6.  permalink
    Lady, na pewno sobie poradzisz:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Kurczę, a ja już mam drugi dzień jazdy odwołane i kurczę - z jednej strony to się cieszę, a z drugiej nie wiem, jak to będzie z terminami... Nie chciałabym mieć znów dwóch tygodni przerwy...
    A dzisiaj jadę do teściów, podobno trzeba się dzieckiem szwagra zająć... Kurde, jak ja dwójkę ogarnę to nie wiem...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Rozmawiałam z lekarzem, mała czeka na konsultacje kardiologiczną, we wtorek neurolog i dom. Jutro ten pan dr ma dyżur to porozmawiamy... Mam przywieść ze 3 kaftaniki i mogę przywieźć moje mleko nawet zamrożone!!

    NR dasz radę :) a duży tamten dzieć??
    --
  7.  permalink
    M pojechał na zakupowe szaleństwa,ciekawe czy nie zapomni kupic desek na barierke na schody
    ja dopiero sie ubrałam bo Piotrus zalicza drzemke-dobrze ze dzis jedna przynajmniej szybko padnie na wieczór jak pojade na spotkanie to M bedzie miał chwile dla siebie
    nie mam pomysłu na szybki obiad-taki w pół godziny:/
    a my dzisiaj sie dowiedzielismy ze mamy kolede,jestesmy kompletnie nieprzygotowani wiec chyba nie przyjmiemy tym bardziej ze mały chory i co chwile ktos z nas wyjezdza z domu-moze szwagier bedzie chciał przyjac
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    And, pół roku młodsza od mojego.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    elo babolki :p
    --
  8.  permalink
    A u mnie afera goni aferę, ale na razie na luzie do tego podchodze, w sumie, gdyby nie to, ze w środku tej całej sprawy jestem, to to nawet by śmieszne było:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    co się stało?
    --
  9.  permalink
    Ah talka szkoda słów, same takie brudy firmowe, o których mówić nie mogę, plus groźba że nas zwolni jak jutro nie przyjdziemy, tzn. mnie i kumpelkę, a ja nie zamierzam siępoddawać szantażowi, jak chce niech zwalnia, jak mi wymyśli jakiś powód, to podam go dosądu pracy i tyle będzie miał...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    no i brawo, She ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Dziś zostałam zaproszona z Juniorami do sąsiadki (w stanie błogosławionym) na kawę, maluchy szalały z Mają, bardzo im się podobało z resztą Mai też. Yyy której kobiecie by się nie podobało będąc w towarzystwie dwóch uroczych i tak samo wyglądających mężczyzna haha :P Jednym słowem miło spędzone przedpołudnie. Sąsiadka szykuje się powoli do rozwiązania – fajnie było spędzić te kilka godzin nieco inaczej :D
    Szkoda, że nie zabrałam aparatu – pokazałabym Wam jak Kidsy wożą lalki Mai w wózku – uroczy widok! ZAPEWNIAM!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    NR poradzisz sobie - to prawie jak bliźniaki :P
    Lady ja ciągle wierzę w Ciebie! :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    no to super spędzony czas Izunia :)))
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    O widzisz Izunia jak fajnie, zawsze dla was jakas odmiana a ja uwielbiam widok chłopców wożacych wózeczki i lalki, są słodcy bo potem jak dorosna to samych maczo by chcieli zgrywac no...
    She miej głęboko w poważaniu co oni mówią, a straszyć straszą bo chyba myślą, że tym sposobem coś wskórają. Powinniście wszyscy się zmówić i nie przyjść, przecież po co jest urlop na żadanie.
    Młodzik jak wstał o 10:30 to taka energią tryska jak nie wiem, na spacerze razem z psem byliśmy nasza sabcia chyba cieczkę zaczyna miec bo przyjaciół po przylatywało, Hubcio zadowolony bo tyle piesków w około. Mam troszkę mniej, bo pilnuj psa Hubcia i całą ta natrętną gromadkę. Pulpeciki gotowe, ciacho z coca-colą gotowe , gary pomyte teraz muszę sprzatnąc to co "posprzatał" Hubcio jak ja w kuchni byłam
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    zdycham.
    duża pizza to jednak za wiele.
    zostały mi 2 kawałki :d
    któraś chętna? xD
    --
  10.  permalink
    dziewczyny jestem zalamana...jestesmy po kontroli bioderek w szpitalu...szczegoly na ROZPAKOWANYCH...kurcze czy to sie kiedys skonczy??? jakos ten rok nie za ciekawie sie zaczal...i to nie tylko u mnie...chyba zaplanuje sobie wieczor z duza butelka pelna martini...i do tego wszystkiego jeszcze przyszla @ akurat dzisiaj...jak na zlosc...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    pati nie znam się na tych problemach także nie pomogę.
    Ale nie martw sie, będzie dobrze, ja trzymam kciuki.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Chyba też strzelę sobie jakieś winko i się położę - dziewczyny co robicie????
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Patrycja, bądź dobre myśli - może nie będzie tak źle. IWA w jakim dziale jesteś, że macie teraz tyle roboty?
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Czesc dziewczyny!!!Nie było mnie 2 dni a tu 320 postów do przeczytania ale na szczescie nadrobiłam i juz wiem co sie dzialo u was!!!
    And trzymam kciuki za Tosie, a Tobie zycze wytrwałości i duzo sily!!!Jestes dzielna kobitka!!!
    Ciacho oby Piotrusiowi szybko przeszło!!!
    Nas nie było bo Bartek tez chory ale leczymy sie domowo i pomalu przechodzi!!!Przebił sie mu drugi zabek, a zanim wyjdzie reszta to mnie odwioza do wariatkowa!!!Jest strasznie niegrzeczny, wszystko wymusza placzem i nie wiem jak postepowac w takiej sytuacji???Poza tym to mielismy maly wypadek i efektem jest podbite oko u Bartka!!!Jakby ktos obcy do nas przyszedl to by pomyslal ze go bije albo cus bo tak wyglada to oko!!!!Ja tez rycze razem z Bartkiem bo czasem wydaje mi sie ze nie nadaje sie do bycia matka!!!
    Ale jak to Ciacho napisala moje problemy to Pikus przy zmartwieniach And i powinnam sie cieszyc ze Bartek jest zdrowy!!!
    Poza tym nie znalazlam pracy i mam dola z tego powodu!!!:cry::cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    Marta, jeszcze się w życiu napracujesz ;)
  11.  permalink
    czesć baboki
    Co robicie?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 16th 2009
     permalink
    czekamy na ciebie hihihihi
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.