Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Hmmm ... z tym szukaniem pracy mnie też nie ominie ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Ale wcale się tym nie załamuję, nie myślcie sobie :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    hehe :-)
    no ja póki co czekam :d
    jeśli nic z tego nie wyjdzie... to będę dalej szukać :D
    --
  1.  permalink
    Ja szukam na gwałt, mam nadzieję, ze coś fajnego się trafi. Musze sięstąd jak najszybciej wynieść czym dalej tym lepiej..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    helou-jak tak laski?
    ja dzisiaj w domu-nigdzie nie jade-Pietruszek teraz zachwycony starymi zabawkami i dosyc sie soba zajmuje
    jutro pojade cos kupic dla babć bo w środe jedziemy
    --
  3.  permalink
    Ja jedną babcięodwiedzę, a dziadkom wysyłam kartkę - babcia ma urodziny 24, więc do nich wtedy pojadę.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    She nie dziwię się. Jakbym miała takie warunki to też bym wiała, gdzie pieprz rośnie!
    R. siostra zmienia pracę, bo przyszła tam do nich uczennica. Beata(R. siostra) zarabia 1100 zł, a uczennica, która się na niczym nie zna tyle samo. Poza tym, Beata obskakuje dwa sklepy (kosmetyczny i papierniczy)... także to trochę żal :/
    --
  4.  permalink
    ja ogólnie mam dwie babcie z czego z jedna nie utrzymuje kontaktu a do drugiej jade-no i zostaje jeszcze moja mama i tesciowa
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    ja mam babcię piętro wyżej. innej nie mam. dziadka też nie.
    --
  5.  permalink
    ja mam dwie babcie i dziadka, z czego z dziadkami to kontakt mam kiepski, nigdy nic im nie pasuje i ogólnie jestem beee, moje rodzeństwo też, za to dzieci siostry mojej mamy, to są cudowne, wyjątkowe itp.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    ech...
    ta wybiórczość... cudne! :confused:
    --
  6.  permalink
    jutro zamierzam złożyć wypowiedzenie, ale mam stresa..... Mam nadzieję, ze coś znajdę, bo jak nie to leżę. Mysląłam, ze dzisiaj jakaś gotówka będzie, i że dam im zwolnienie po tym, jak dwie wypłaty odbiorę, ale kasa będzie prawdopodobnie dopiero koło czwartku, a nie chcę przedłużać tego, musze siewreszcie odwazyć, nie ma co się tutaj kisić, a tak w ogóle, to sama siędziwię, że w tej sytuacji jestem póki co w tak dobrym humorze...
    A dzisiaj idę na siłownię, długą przerwę miałam, ale pora sie wziąć za siebie. Mam taki ambitny plan, żeby do konca marca poprawić sylwetkę, mój R. wyjeżdza 24 lutego do Etiopii, wraca po miesiącu, i chciałabym go zaskoczyć:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    a ja z jedna babcia nie utrzymuje kontaktu poniewaz kiedys z nia mieszkalismy i poprostu mielismy tam piekło,no i w sumie nas wywaliła bo kazała sie wyprowadzic.i musielismy szybko czegos szukac bo ja juz byłam w ciazy i M nie chciał zebym musiała sie stresowac przez nia.Ona tez lubi wyróźniac jedna wnuczke-ona jest piękna i wszytsko ma najlepsze a reszte to potrafi tak zjechac ze szkoda gadac,poza tym co to za babcia która ma wystawione mandarynki a jak wnuk sie pyta czy moze to ona odpowiada"ehhh...jak musisz no to weź!"
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    She 3mam mocno kciuki! Dasz radę!
    --
  8.  permalink
    Dzięki talka:)
    Ciasteczko, u mnie z tą babcią jest podobnie, jak tamte wnuki przychodza, to sobie z półek słodycze wyciągają, a my siedzimy i patrzymy:d, tyle, ze teraz jak juz dorosła jestem, to mam to w nosie....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Ja mam jedną babcie i mój monsz też tylko jedną, "reszta" już odeszła ...
    No, ale Juniorzy mają komplet dziadków :P
    Tak wysyłam kartkę, a kalendarze osobiście zawieziemy - jadąc na Śląsk wdepniemy do teściów.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    nie ma za co:)
    po tobie nie dość, że widać, że jesteś silna.. to jeszcze jak piszesz, to czuć tę "moc" bijącą z postów i to, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać! :)

    godne podziwu!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    She powodzenia z tym wypowiedzeniem, oczywiście trzymam kciuki mocno za new pracę :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    No - wszystkie trzymamy kciuki - bedzie dobrze.:bigsmile:
    --
  9.  permalink
    Dzięki dziewczyny:)
    Talka, ja taka silna nie jestem jak się wydaje, ale staram sie, dosyć już dołów i płaczu w poduszkę, mam super rodzinę, przyjaciół, świetnego faceta, więc ie mogę z powodu pracy wpadać w depresję, tak sobie postanowiłam:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    A przed chwilą szef zrobił "zebranie" - powiedział, ze wypłata będzie w środę itp, itd, a później rzucił tekstem, ze my i tak mamy dobrze, bo więcej niż on zarabiamy, musiałam sie hamować, żeby śmiechem nie wybuchnąć....:confused:
    I teraz się zastanawiam, czy dać te wypowiedzenie jutro, czy najpierw kasę zwinąć za listopad i grudzie, a później wypowiedzenie im dać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    jesteś silna, tylko o tym nie wiesz :-)
    hehe
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    ja bym chyba poczekała, aż kasę będę miała w ręku
    --
  11.  permalink
    Przedyskutuję to chyba z mamusią (hihi, 26 lat na karku, a potrzebuję rady mamy, żeby decyzję podjąć)
    A jak Ci mija dzień talko?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Dobry pomysł. Mama pewnie będzie wiedziała lepiej :-)

    A jakoś powoli. Mam okropnego lenia! :D
    ale z drugiej strony to... chciałabym coś robić, tylko nie wiem w co ręce włożyć :D
    --
  12.  permalink
    Ja się jawnie obijam, na nic nie mam ochoty.
    Boje sie tego wypadu na siłownię - jak sie zobacze po tym prawie dwumiesięcznym okresie lenistwa w tamtejszych lustrach, to będzie płacz i zgrzytanie zębów:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    o żesz!
    ja to nawet nie mam motywacji na rowerek wsiąść. i jak tu schudnąć? :D

    czekam teraz w sumie do 15 i idziemy do banku płacić za coś tam, co R. kupił. :D
    --
  13.  permalink
    Ja chcę ważyć 65 kilo tyle ważyłam w liceum, ie wiem, ile teraz ważę, ale pewnie z 8 kilo muszę zrzucić....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    hej baby
    na forum w "moich" tematach jakby zebral to ponad 3tys postow do przeczytania albo i lepiej wiec nawet nadrabiala nie bede. dzisiaj pierwszy dzien w domu od prawie miesiaca. moja mama w miedzy czasie 2 razy zaliczyla szpital i nie mieszkalam u siebie tylko u rodzicieli (z Krzysiem bo Gabrysia z mezem w domu). w sumie duzej poprawy nie ma ale przynajmniej troche wiecej czasu udaje mi sie spedzic w domu i moze od czasu do czasu na forum wpadne.
    dzisiaj samotny wieczor bo R pojechal z mama do dohtorow do stolycy wiec moze tak z poniedzialku jakas mala imprezka? ja stawiam bo przeciez "kambek" musi byc z hukiem


    ps. And doniosly mi dziewczyny o Tosi i mimo ze mnie nie bylo to 3malam i 3mam za nia mocno kciuki.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Ania jak dobrze, że jesteś!
    Mimo tego co przeszłaś przez ostatni m-c mam nadzieję, że teraz wszystko się u Was zacznie pomyślnie układać.
    Jakże się cieszę, że Cię widzę :crush:
    Hmm no to nie może mnie zabraknąć na tej balandze :P

    P.S. Racja nie czytaj tych postów, ja ostatnio same głupoty powypisywałam :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Witaj Aniu - mam nadzieję że szybko u Ciebie wróci do normalności a Mama do zdrowia
    Dzięki że jesteś z nami...
    Wszystkim Wam dziękuję bardzo...

    Załatwiłam dziś ZUS więc teraz (nie)cierpliwie czekam na macierzyński aż mi wypłacą

    Weszłam do Caerfura właściwie bez celu a wyszłam z pampersami - duża paczka Pampers 29zł :shocked:
    --
  14.  permalink
    Aniu, super, że jesteś już z nami, trzymam kciuki, żeby teraz się już wszystko ułożyło:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    milo wrocic na stare smieci :)
    troche mam stresa bo nie wiadomo co dohtory powiedza ale mam nadzieje ze beda w koncu jakies p0omyslne wiesci bo mam dosc zycia na 2 domy :confused:

    And to sie nazywa miec farta :P
  15.  permalink
    Kurcze, jakie mam miłe popołudnie:(, na moim biurku lezy pijany w sztok szef, jego żona nie odbiera telefonu, za 20 minut mam wychodzić z biura i nie wiem, co zrobić z tą upitą świnią, nie zostawię przecież biura otwartego:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    i co zrobilas??????
    --
  16.  permalink
    NO CZESC ANIU!
    Fajnie ze jestes,pisze sie na twój powrót tzn na %%%%%%
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    She ja bym na policje zadzwoniła, żeby świnie na wytrzeźwiałkę zabrali:tooth:miał by minę jakby się obudził na dołku

    AniaM dobrze ze wracasz na stare smieci, postaram się być na imprezce bo za dwa tyg przerwa na urlopowanie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Cześć kobiety!
    And Izunia pisała mi o Antolce cały czas byłam i jestem z Tobą myślami i Aniołami :) ucałuj maluchy w noski :wink:

    Aga ciężko mi się odnaleźć ale jest cora lepiej dziś nawet złapałam sie na tym że zrobiłam wszystko i hwilę siedziałam bez celu co ostatni mi się nie przytrafiało :)
    Ogólnie praca po powrocie do domu latorośle chcę z nimi spędzić jak najwięcej czasu.. potem M - aby nie czuł się zaniedbany :tooth: i padam i tak w kółko :) A co u Was kobiety?
    Troszkę poczytałam ale nie wiele...
    talkatalka skończyłam Cień Wiatru - no jestem pod wrażeniem dawno nie czytałam tak dobrej książki :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    No tak ja wpadlam pogadać a Was niet.....
    Aga Hania z bambo - też parsknęłam do kompa hihihi

    Więc do jutra może...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Magg: talkatalka skończyłam Cień Wiatru - no jestem pod wrażeniem dawno nie czytałam tak dobrej książki :thumbup:


    ja również!
    czekam, aż będę miała dostęp do tej drugiej....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Magg dzięki i Tobie Izuń za donosicielstwo :) Przepraszam ale nawet nie pomyślałam żeby napisać czy Tobie Magg czy Ani... ja ostatnio w ogóle nie myślę :shamed:

    Czyj jest ten Cień wiatru?? Pożyczyłam od koleżanki drukarkę i nadrabiam w drukowaniu eBoków - jestem na etapie ksiażek do "nie myślenia" i czytam Grocholi

    Dzwoniłam do Antosi - je, śpi, płacze i chce być noszona i tulona (oj rozpieściła Pani ciutkę dziecko) Jutro przenoszą ją koło południa na kardiologię i odstawiają antybiotyk, no i ta kontrola neurologiczna... jutro ja przytulę
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Juz mam znalazłam i po recenzjach hmm ciekawie się zapowiada...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    AND Carlos Ruiz Zafon :-)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    AND jest zarąbista ;-)
    już masz dwie pozytywne recenzje na forum :p
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Talka ja już mam eBoka :P jutro lub pojutrze druknę (braknie mi papieru dzisiaj:/)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    ewentualnie może jutro pożyczę od Ani mp4 to zrzucę do poczytania... tylko cholernie cieżko się tak czyta bo i trzcionka mała i ekranik mały...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    ja jestem dalej na etapie ksiazek Cobena. przez ostatnie tygodnie nie mialam czasu na czytanie ale skoro teraz mam juz byc w domu to moze sie uda. mama do szpitala na nowo dopiero w polowie marca wiec noramlnego zycia moze ciut zlapie chociaz nadal na 2 domy bedzie... ehhh potrzebuje sie ponudzic!!!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    AND sporo tego będzie :D
    jesteś pewna, że nie lepiej wybrać się do biblioteki ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    no ale laski nie chce pic na smutno. mam piwo z sokiem a dla was do wyboru do koloru
    w kolejke sie tylko nie pchajcie, dla kazdej starczy

    ds
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    łał :D
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.