Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    ooo, jazdy :>
    NR zaciskam kciuki!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    e tam, po ostatnich numerach jakie wywijam nie wierzę, żebym została samodzielnym kierowcą
    chociaż pan mówi, że nie jestem jego najgorszym przypadkiem
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    no widzisz :)
    zawsze lepiej być o jeden punkt wyżej niż ten najgorszy :)
    hehe
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    jak dla mnie to wszystko mało - przyzwyczaiłam się, że raczej nauka mi idzie niż nie idzie...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    nie we wszystkim możemy być najlepsze :-)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Nie chodzi o bycie najlepszą, tylko o bycie w górnych strefach stanów średnich.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    hehe ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Już się kładłam spać, już odłożyłam lapa na górę i przeczytałam sms od koleżanki, że są powieszone wyniki egzaminu i oczywiście cholerny system nie działa :confused:
    Nic to, teraz już naprawdę się zbieram
    Dobranoc
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    dobranoc :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Jesteście okropne, paskudne, bez serca i .... kofane :) Uśmiałam się serdecznie bladym świtem i nawet nerw na mnie sama mi przeszedł
    Kurde zaspałam :/ gdybym mocno się spięła to zdążyłabym na busa ale jadę po 8 jednak :/ Muszę coś zjeść i wypić kawę bo padam
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    No to pogadałyście sobie jak nigdy :P
    Witam we wtorek!
    Kawę już dopijam, chłopcy wstali o 7 więc nie było wylegiwania, ale nie narzekam.
    Ogarnęłam mieszkanie i zaraz włączam pralkę - a potem sąsiadka zajdzie i będą ploty :P
    Dziś muszę wyskoczyć na pocztę i wysłać kartki dla dziadków - trochę trza się dotlenić!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    dzień dobry :)
    Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nikogo nie przejechała, co mam dzisiaj złe przeczucia
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    witam we wtorkowy poranek, dostałam dowcip na miły początek dnia:)

    Porwanie samolotu w Moskwie:

    Poniedziałek
    Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

    Wtorek
    Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.

    Środa
    Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów.

    Wypuściliśmy, a co tam.

    Czwartek
    Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.

    Piątek
    Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.

    Sobota
    Do samolotu wpadł SPECNAZ. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

    Poniedziałek
    Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

    Wtorek
    Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. SPECNAZ się nie zgadza.
    Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku.
    Z wódką.

    Środa
    Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli
    załatwimy wódkę......
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Witam na porannej kawusi.
    NR - spokojnie najgorszy dzień w roku podobno był wczoraj - będzie dobrze!:wink:
    AND - ucałuj Tosię!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009 zmieniony
     permalink
    słyszałyście, ż wczoraj był Blue Monday , czyli najsmutniejszy dzień w roku ?

    no właśnie, IWA :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    IWA dlaczego wczoraj był najgorszy dzień w roku?

    Osobiście wczoraj w pracy miałam taki dzień aż się poryczałam i musiałam posiedzieć w ubikacji w pracy1
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    ja też właśnie wczoraj prawie że ryczałam... tak mi źle było!

    Ladybird poczytaj sobie link z wiki, który wkleiłam.
    --
  1.  permalink
    Hej babeczki
    Izunia- gdzie Cię wczoraj wcięło?
    And- uściskaj robaczka
    Lady- kto Ci zrobił przykrosc? dawaj telefon tego osobnika:devil:
  2.  permalink
    Heh, ja wczoraj byłam przerażona, ale po siłowni i rozmowie z Radkiem humor mi wrócił:d, no i mam obgadany z mamą plan działania - co by nie było, w połowie lutego ma mnie już nie być w tej firmie, a jak mi nie będą chcieli pójść na rękę to mama wkroczy do akcji...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    SH- tzrymam kciuki,żeby wypłacili Ci całą zaległą kasę... Kurcze- ta Twoja robota musi być frustrująca :/
  4.  permalink
    Aga, szczerze mówiąc, gdyby nie kredyt studencki, który m usze spłacac, to dawno bym stąd zwiała, no ale teraz nie ma na co czekac tak czy owak, będę musiała coś szybko znaleźć, bo rodzice się z jednej emerytury utrzymują, więc nie chcę im kosztów dokładac; tyle, ze wiem, ze mogę to rzucić, bo rodzice uważają, ze to dobra decyzja i nawet musze powiedziec, ze codziennie wysłuchuję kazań czemu tego wcześniej nie zrobiłam:D
    A w weekend chyba pójdę do kumpelki z pracy, zrobimy remanent w kosmetykach, ja sięostatnio praktycznie nie maluję, to mogę jej jakies oddać:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Aga a no wcięło mnie - do męża oczywiście :P
    Lady kurde co to za ludzie z którymi pracujesz wrr ...
    She ja również trzymam kciuki, abyś w końcu dostała swoje wypracowane pieniądze.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    She - dobry plan nie jest zły :tooth:

    mamę to bojową musisz mieć :peace:
    --
  5.  permalink
    A jak Wam dzień mija dziewczyny?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    mi póki co OK.
    mam dziś Kolędę, ale wybywam z R. do Gdyni Grabówka, bo musi sobie załatwić egzam. na prawko :swingin:
    --
  6.  permalink
    Hihi, cwaniara:D
    ja też kolędę przegapiłam, byłam wtedy u R.:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    ja nie chcę pośmiewiska z siebie robić...
    matka pijana :/:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009 zmieniony
     permalink
    Izunia praca z wieloma ludźmi i do tego z klientami czasami będzie się udzielała... jako recepcjonistka jestem pierwszym kontaktem z klientem, którego odsyłam następnie do doradcy a w drodze serwisowania pośredniczę czasami pomiędzy dwojgiem tych ludzi - niestety tutaj czasami potrafi być różnie bo nie zawsze się wie, kto jakiego obsługuje i muszę się tego od chłopaków dowiedzieć a oni warczą pod pretekstem - jak Ty kobieto możesz tego nie wiedzieć, warczą.... Poza tym dochodzi wiele innych zadań i to wszystko jak się tak nałoży w jednej minucie to tylko spokój nas ratuje... Jak mogę odbierać np telefon kiedy rozmawiam z klientem przy ladzie, którego przyjmuję na serwis a obok czeka dwóch do kasy aby zapłacić za faktury więc tylko kiedy skończę rozmowę odbieram telefon, umawiam na termin i jednocześnie przyjmuję gotówkę ( całe szczęście, że na kasie mogę sobie wyliczyć ile mam wydać hi hi hi - z drugiej strony kurcze bez kalkulatora i programu jakoś ciężko mi się kasiorę wydaje wrrrr zacofanie ) Eh mogłabym tych czynności wymieniać dużo jeszcze a moja wiedza jeszcze jest mała na tym stanowisku i zostając sama czasami jest mi ciężko a chłopacy tego nie rozumieją i nie pomagają! DAM RADĘ
  7.  permalink
    ja mam dzis dupowaty dzien od rana
    najpierw w nocy znów ryki były,nic sie nie wyspałam,pogoda jest dobijajaca-i raczej nikt do mnie nie wpadnie na zadne ploty ani nic:(
    moze sie gdzies przejade później ale nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    CIACHO A U MNIE SŁONECZKO ŚWIECI i optymizmem się faszeruję bo idę na nocną zmianę hi hi hi

    Poza tym wczoraj sobie kupiłam bluzeczkę no i myślę głęboko nad dietką na bazie tabletów :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    ech... :(
    babcia przylazła i wyszła z płaczem...
    matka leży pijana...
    także kolędę to babcia se chyba u góry przyjmie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Lady zawsze twierdziłam, że praca bezpośrednia z Klientem jest najtrudniejsza i często gęsto niewdzięczna. Kiedyś będąc kierownikiem, prowadziłam dział reklamacji również - miałam przesrane! Nawet nie wiesz jak ludzie po mnie jechali, a ja nie mogłam im nic nieprzyjemnego powiedzieć, choć mam bardzo cięty język. I jeszcze niektórym nie podobało się to, że taka młoda osoba jak ja (miałam wówczas 22lata) została kierownikiem! Były syczenia za moimi plecami straszne, psycha mi siadała jednak wbiłam sobie do głowy, że to ja "tu rządzę" i pokaże innym pracownikom. Miałam 5 osób pod sobą i to było pięć różnych charakterów - z żadną z nich się nie spoufaliłam a i tak jedna osoba nasrała jak to się mówi do swojego gniazda. Podkablowała na mnie kierownikowi regionalnemu, sama nie wiem do dziś co mu powiedziała! Ale ja wówczas poleciałam z pracy a żeby było sprawiedliwe ona razem ze mną! Bo wtedy jeszcze mogłam ją zwolnić.
    Ludzie potrafią być szalenie okrutni!!! Ale pamiętaj Kasiu, nie daj się "zjeść żywcem"!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    talka daj mi proszę namiar na link
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Blue
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    ee kobiety wiecie co wydaję tę moją kasiorę z wypłaty i wydać nie mogę jakoś... kupiłam sobie troszkę ciuszków, kupiłam adrianie mojej no i jeszcze mam hmmmm a chciałam cała wypłatę roztrwonić i do końca miesiąca trzymam się tego planu kurczowo ;)) ooo bieliznę sobie muszę kupić mmmmm nowy staniczek i majtusie mmm

    Aga po kremie odpukać jak na razie po nocy jest OK nawet fajna skóra hmm zobaczymy dalej jak będzie :)) oby tylko lepiej... a co jeszcze używacie laseczki z tej firmy warte polecenia ???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Oczywiście potem mi się trafiła dużo lepsza praca, nie było to stanowisko kierownicze, ale miałam komfort psychiczny i jeździłam do pracy z chęcią :P To była praca w Triumph'ie - mimo, że nie jestem zwolenniczką tej bielizny :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    ja tu zaraz nie wytrzymam!
    Boże. niech ten R. sie pospieszy...
    nienawidzę mojej matki w takich sytuacjach!

    miłego dnia Wam!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Talka trzymaj się!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Izunia a Ja tylko tę bieliznę kupuję bo sklepy mam pod nosem ..... czasami chciałaby inną kupić ale kurcze szukać mi się nie chce czegoś fajnego i sprawdzonego - może polecisz jakiś sklep na śląsku ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Talka trzymaj się kobieto...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Lady ja od 4dni zażywam Clarinol CLA1000 i ćwiczę - nie szaleję z ćwiczeniami, ale co dziennie poćwiczę z 30min.
  8.  permalink
    30 min to i tak duzo jak dla mnie
    Talka trzymaj sie :*
    dziewczyny czy sa jakies tabletki na cierpliwosc? bo mi sie zdaje ze ja bym takie nabyła...czasem mnie tak własne dziecko wnerwia ze musze na chwile wyjsc bo nie moge słuchac jego miauczenia
    a moze zignorowac?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Izunia po pracy jak się tam nabiegam to nie mam siły na ćwiczenia ... muszę sobie jednak kupić jakieś tablety a wcześnie używałam hmmm no właśnie BIO CLA z zieloną herbatą i chyba do tego wrócę bo Clarinol nie pomagał jakoś chociaż ćwiczyłam. Mam do zgubienia 4 kilo i kurcze muszę coś z tym zrobić bo te fałdki mnie dobijają i brzuch mój wrrrr jest okropny jak się nie daj boże wylewa ze spodni
  9.  permalink
    talka trzymaj siękochanie...
    lady, a ja nie mam nadal wypłaty za listopad i juz mnie coś bierze ehh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Drona ja teraz nie wiem gdzie są butiki z fajną bielizną, swego czasu jak pracowałam w Platanie to była jeszcze Gorseteria i Buduar, ale nie wiem czy jeszcze są te sklepy.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    talka link mi isę nie otwiera wrrr a na wiki gdzie tego szukać ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    She kobieto poniedziałkowa wyborcza i szukaj pracy babo... co ty tam robisz jeszcze Ja tego nie rozumię.... Jestem inteligentną dziewczyną i znajdziesz sobie super pracę i nie drażnij mnie - POSTANOWIENIE NOWOROCZNE!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    No rozważałam to Bio CLA z zieloną herbatą, jednak ja nie chcę schudnąć i gubić kilogramów :tongue:
    Ciacho może jakieś ziołowe tabletki na uspokojenie?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    iZUNIA to po co bierzesz to co bierzesz ???
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Lady wpisz w google Blue Monday
    Dzięki babki!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.