Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    aga jestem ciekawa jak ten będzie się zachowywał i czy będzie też dobry
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    jak ten co mam obecnie się sprawdzi przetestuję pozostałe :))
  1.  permalink
    And- świetne wiesci :)
    mam tylko nadzieje,ze zabieg nie jest jakiś mega powazny i że Tosia go tak dobrze zniesie jak poprzedni

    Na mnie chyba już czas

    Dobranoc babeczki
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeJan 20th 2009 zmieniony
     permalink
    Lady, ja używam kremów pod oczy z dermedic, i jestem z nich zadowolona, kiedyś miałam z serii effectival (profilaktyka starzenia), a teraz Hydrain 2, bo zależy mi na nawilżeniu.
    A do twarzy, to na dzień krem z Lirene, seria do cery wrażliwej, krem ochronny, półtłusty,SPF 30+,imunoprotekcja
    Krem
    A na noc krem z ziaji oliwkowy,
    krem
    tyle, ze ja mam suchą cerę, i choć czasami pojawiają mi się jakies wypryski, to zależy mi głównie na tym, żeby ją nawilżyć, natłuścić i ochronić przed promieniowaniem (mam bzika na punkcie filtrów, o czym niektóre z Was już pewnie wiedzą)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    And wyściskaj delikatnie Tosię następnym razem jak u niej będziesz - silna z niej babeczka rośnie - pewnie po mamusi :)
  2.  permalink
    And, a jak pozostałe dzieciaki radzą sobie z tą sytuacją? Tzn. z tym, że Tosi nie ma w domu, no i Ty jesteś cały czas na pełnych obrotach...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    aga1976: And- świetne wiesci :)
    mam tylko nadzieje,ze zabieg nie jest jakiś mega powazny i że Tosia go tak dobrze zniesie jak poprzedni
    Aga przez tętnice w udzie będzie wprowadzony "balonik" by rozszerzyc aortę i włożony jakiś krążek... zabieg "rutynowy" i najgorsze z tego wszystkiego to narkoza... Jeśli okaże się że trzeba bedzie "cerować" serduszko to będzie to wszystko inaczej wyglądało - mała ma jeszcze niedomykające sie 2 zastawki i nie wiadomo czy się zaczną same naprawiać czy nie :/ Tu potrzebny jest czas...
    Ladybird76: silna z niej babeczka rośnie - pewnie po mamusi :)
    Tak ona jest silna ale chyba nie po mnie... ma dobrych aniołów którzy jej dodaja sił

    Ja mam mega doła i padłam jak pies pluto :( dziś w busie płakałam ot tak se - bez powodu :/ sypię się ...

    Znikam do wyrka bo mi zimno zaczyna być Do jutra
    --
  3.  permalink
    And, będę się modlić w intencji Twojej Tosi, żeby te zastawki same się naprawiły, Dobranoc
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    Sheh Kuba kilka razy upewniał się czy Tosia zyje... pytają kiedy bedzie itd ale myślę ze to ze im się mówi prawdę to też wiele zmienia- najpierw było że Antosik ma chore oczka i muszą je "naprawic" a teraz że jest troszke chore serduszko i pani dr musi dokładnie obejrzeć je by wiedzieć jak je leczyc, no a serduszka nie można wyjąć i poogladać i trzeba to robić maszynami w różnych sytuacjach - jak mała je, śpi itd -> takie wieści przyjmuja nawet "łatwo"
    Gorzej na pytanie kiedy wyjdzie :( bo tego ja też nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    And silna jesteś tylko chwilami zmęczona... nie poddawaj się a jak najdzie Cię ochota na płacz to nie przejmuj się tym, że ktoś na ciebie spogląda... płacz jak ma Ci to poprawić samopoczucie!

    Osobiście faszeruję się ostatnio vita buerlecitine :)) hmm mała butelka wypita, duża w połowie a potem przejdę na nową dużą i zobaczę jak na mnie odziała :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2009
     permalink
    AND222S: Sheh Kuba kilka razy upewniał się czy Tosia zyje...


    martwi się chłopak! ;)
    widać jak dzieciaki zakochane w Tosi :)
    --
  4.  permalink
    czesc w Dzien Babci
    nawet wyspana jestem ale tylko dlatego ze juz po 21 szłam spac ale dziec co dwie godziny mi sie budzil
    Aga słyszałam o tym zaraz sobie wejde na portal nasz i poczytam moze cos wiecej wiadomo-wiem ze to straszne -jak wracalismy z Czestochowy prze matura to kolega wyskoczył z pociagu i nieszczesliwie trafił na słup i zginał
    kurcze jak mi sie nie chce po tych babciach dzisiaj jeździc wrrr tzn do tesciowej nie chce mi sie jechac
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Witam i ja
    Izunia gin nie dla mnie tylko dla kolezanki z pracy, bo ona mieszka w Rudzie i szuka jakiegos pożądnego.
    And dużo zdrówka dla Tosi
    --
  5.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Ale mam szczęście ostatnio - dzisiaj wreszcie ma być kasa w firmie, a ja wyłożona, całą noc nie mogłam spać przez kaszel i obudziłam się z PTC 37,98:(. Na 14 jestem umówiona do lekarza, mam nadzieję, że dostanę L4. No i miałam zaraz po wypłacie złożyć wypowiedzenie, a tak nici...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Witam i ja z poranna kawą! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Dzień Babci dzisiaj i owszem, ale wszystkim Agnieszkom - WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO w dniu imienin.:flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    bry
    wczoraj mnie nie bylo bo najpierw dyzur u rodzicow a pozniej z mezem sobie wieczor we 2 zrobilismy bo dzieciaki o 20tej juz sie pospaly. dzisiaj bedzie ganianie dniobabciowe wiec jak nie padne to moze i dotre.

    Agnieszkom zycze zdrowka i pospelniania najskrytszych marzen a tak w ogole to drogie solenizantkio ktorej dzisiaj bibka imieninowa??

    Od Iwy bylo cos dla oka wiec ode mnie cos dla ciala :)

    fg
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Ja dziś nie mogłam zwlec się z łóżka ... Normalnie szaruga taka jakaś wrr ...
    Ja również naszym Agnieszkom życzę spełnienia marzeń i uśmiechu na co dzień - jednak niech zdrowia nigdy nie brakuje!
    :flowers::flowers::flowers:
    Kawę spijam więc może oprzytomnieję :shamed:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Cześć na kawie :)
    Dziękuję za miłe słowa i życzenia od "bladego świtu" ...

    gest wstawienia kwiatka i życzeń on-line potrafi poprawić humor... przepraszam ale myślę że wiecie o co mi chodzi:shamed:
    --
  6.  permalink
    Dziękuję Kochane:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
    Wpadłam w przerwie międzygościowej- dziś gorący dzien ;)
  7.  permalink
    And- Agnieszko- ode mnie też usciski :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    czesc Wam :)
    ja jeszcze w wyrku :)))
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Agnieszki wszystkiego naj
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Agu Tobie też najlepsiejszego :*

    Myszorko dziekuje
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009 zmieniony
     permalink
    imieninki?

    Najlepszego!!!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    uffffffff - ale się ofutrowałam cistem - i moje niejedzenie słodyczy - w celu zgubienia kilogramów - poszło się paść na łąkę! hihihihihihihihihihi :tooth::tooth::tooth:
    no ale co zrobić jak sie ma Agnieszkę wśród koleżanek...............:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Talku dziś "tylko" imieninki :)

    Ja nie robie żadnego ciasta, nie chce mi sie i mam cichą nadzieje że nikt nie będzie pamiętał o tym że dziś imieninuję się ... że dzień Babci przyćmi moje imię w kalendarzu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    właśnie zobaczyłam i zmieniłam :D
    heheh
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    And bede trzymala za Tosie kciuki zeby wszystko było dobrze!!!Jest dzielna kobitka!!!
    Agnieszki dla was wszystkiego najlepszego!!!:flowers:
  8.  permalink
    wszystkiego najlepszego dla forumowych Agnieszek....:))

    a ja dalej czekam na wiesci z londynskiego szpitala...strasznie sie tego wszsytkiego boje...ale chcialabym juz wiedziec na czym stoje...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Pati trzymam kciuki by wieści były dobre!!

    Ja nie mam dobrych... tzn może i mam - już sama nie wiem :cry: w lutym zabieg, o dokładnym terminie pani dr powiadomi mnie telefonicznie. W piątek najprawdopodobniej mała wyjdzie do domu - rano mam jeszcze dzwonić.

    Tylko ze nie wiem jak ja zabrać w piątek bo przecież mi się musi wszystko komplikować :/ Z transportem muszę dzwonić choć dzień wcześniej do pana i nie wiadomo czy on będzie mógł a nawet jak może w piątek to o której nie wiem a mam sprawę w sądzie na 13 (w pracy była kradzież w maju i teraz jest sprawa i mnie ciągają jako świadka bo byłam na sklepie) nie wiem jak to zrobić bo mam w nosie tą sprawę i chciałabym jechać po Tosię rano :/ a nie łudzę sie że zdążę wrócić :/
    --
  9.  permalink
    AND jak na razie czekam na list z data wizyty...i tego specjalnego rtg...mam nadzieje ze nie bedzie to trwalo miesiacami....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009 zmieniony
     permalink
    And mozesz wziac zwolnienie lekarskie na piatek i wtedy nie musisz sie stawiac w sadzie z tego co sie orientuje

    dziewyczny czy wiecie pod jakim haslem szukac na allegro czegos w stylu gazu pieprzowego? mojej przyjaciolce wprowadzil sie dziwny typ na pietro i cyrki odstawia i dziewczyna boi sie wieczorem do domu wracac. jakby ktoras wiedziala gdzie szukac czegos w tym stylu to prosze o linka. thx

    edit: znalazlam juz w sklepach z militariami, juz nawet zamowiony. kurcze az sie boje do niej wieczorem dzisiaj leciec przez tego lazege
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    AniaM: And mozesz wziac zwolnienie lekarskie na piatek i wtedy nie musisz sie stawiac w sadzie z tego co sie orientuje
    Aniu napewno mogę na siebie ale nie wiem czy na dziecia mnie to usprawiedliwia skoro nawet macierzyński mnie nie zwalnia z tego :/ No i zaś mnie będą ciągać dopóki nie "przesłuchaja" mnie Kurde do dupy i tyle
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    hehe zadzwoniłam do sądu i najpóźniej jutro mam zanieść papier z wyjaśnieniem dlaczego mnie nie będzie na sprawie i że w późniejszym terminie doniosę ksero wypisu małej ze szpitala.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Bry
    Dla Agnieszek wszystkiego naj, naj
    And no to dobrze, ze wiadomo na czym sie stoi a im wczesniej zoperują małą bądź założą to rozszerzenie na tętnice tym lepiej, dziecku starszemu np chodzącemu jest trudniej wytłumaczyć ze nie wolno mu siadać chodzić ze ma leżeć a Tosieńka malutka to i szybciej dojdize do siebie a z sądem tez super że da sie załatwić choć i tak następnym razem będziesz musiała pewnie dotrzeć.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    oooo no to BABCIOM I AGNIESZKOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE :)) :flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    jaki tu spokój sia la la, nic się nie dzieje sia la la la :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    no tak Agnieszki zamiast nam tutaj impreze zrobic to zapomnialy zupelnie :wink:

    ja podniubabciowo czuje sie jak kulka. ciacha zezarlam mega kawal i spokojnie zastapil mi jeden posilek a kaloriami pewnie i 3:P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    To ode mnie też dla Agnieszek :flowers: No może jutro dzieczyny sie nie wypną i coś "postawią" ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    http://www.evolutionbar.com/foto/mc_drinki.gif
    To ja zaczynam na kolorowo i co kto woli
    http://naursynowie.pl/UserFiles/System/Mini/img_461994f0431cb.jpg_446x_.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    And no widze ze pelnisz warte :) w nagrode :threesome:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Aniu 4u
    http://i60.photobucket.com/albums/h21/tomufer/Martini.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    a Ja poproszę Jack Daniel's na skałkach albo najlepiej i chyba tak będize lepiej - Martini na skałkach :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    ooo gin z tonikiem moze byc. w sumie bym faktycznie jakiegos dobrego drinka wypila ale nie mam na nic konkretnego pomyslu a i barek pusty. teraz jak juz nie karmie moge sobie na legalu pozwalac kiedy chce :P

    ps. moj maz od 2 godz jakeis raporty pisze. jutro rms przyjezdza i bedzie ich rozliczal wiec odrabia prace domowa zamiast z zona czas pospedzac :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Droneczko:
    http://www.eventmapa.pl/images/news/MARTINI_Grand%20Prix_kostki_top.jpg

    i uciekam przytulić się do małża :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    oooo i na skałkach skąpane w słoneczku
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Anulko proszę ja Cię bardzo:
    http://www.e-drinks.com.pl/images/drinki/gin/gin_and_tonic.JPG
    Orzeźwiający long drink na wszelkie okazje.
    40 ml ginu
    tonik do uzupełnienia
    Ponadto: 1/2 plasterka cytryny

    Wlać gin do szklanki z kostkami lodu, uzupełnić tonikiemi lekko zamieszać. Pół plasterka cytryny wrzućić do szklanki. Podawać z mieszadełkiem.
    --
  10.  permalink
    sto lat sto lat niech Agi żyją nam!!!!!!!!!!
    wpraszam sie na krzywy ryj
    dobra jestem padnieta po tych rozjazdach ale wreszcie w swoim zywiole-wsród ludzi ,śmiechu i dobrego jedzenia
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    osz kurde mieszadełka brakło
    http://pl.all-biz.info/img/pl/catalog/3355.png
    i już naprawdę idę...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.