Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    czesc dziewczynki
    Dopiero poszli sobie moi goście, więc wybaczcie.
    Oczywiście dla Was BAR OTWARTY :) Wybaczcie, ale nie bedę szukała fot na necie- ale czujcie się ugoszczone :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    aga luzik - obsłużymy się same
    :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    dobra laski znikam ... jestem KO
  2.  permalink
    ja oczami wyobraźni widze te drimy
    --
  3.  permalink
    heheh- Ciacho :thumbup::thumbup::thumbup:
  4.  permalink
    Tescie mi sie wprosili na sobote na kolacje...o żesz teraz mam dylemat czy sie wystawiac czy nie?... ogólnie to pewnie wiekszosc zrobie sama ale cos zamówie w "Specjale" taki nasz katering super pyszne domowe dania za niewielkie pieniadze
    kupili Piotrusiowi traktor uwaga wielki ze nie mam go gdzie postawic z nieodklejona cena 499 z ł ..........i tak sie podmawiali-nawet ja najwieksza cholera mam serce i zaproponowałam ze ok sobota moze byc:shocked::shocked:
    --
  5.  permalink
    ..bo traktor ni cholere nie wszedł do mojego kombi...tylko przyczepa by weszła
    --
  6.  permalink
    rany- no ale się rzucili :shocked:

    ja tez juz spadam- jutro nastepna tura gości- oktawa imieninowa trwa;)

    Dobranoc
  7.  permalink
    Tylko jeszcze dodam,że ta nieodklejona cena... To... hmm.... wiocha trochę
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Ciacho no to dziadki zaszaleli. rozumiem ze to spozniony prezent urodzinowy i gwiazdkowy co? :)
    a swoaj droga nie lubie tego typu (gabarytowo) uszczesliwiania mnie i moich dzieci, wole jak sie ze mna uzgadnia co im kupic :P

    Aga widze ze dzisiaj dzien na wysokich obrotach. u nas wsrod znajomych ani w pracy nie obchdozi sie imienin. tylko jakies zyczenia telefoniczne i tyle. z jednej strony dobrze a z drugiej kazdy powod do imprezy jest dobry :P
  8.  permalink
    dokładnie ta cena to pewnie specjalnie nieodklejona...wiocha Aga tak jak piszesz
    u nas całe Leszno zyje tym wypadkiem dwóch nastolatek,swoja droga Ekonomik (takze i moja szkoła) ma pecha do tego typu tragedii,co rusz ktos ginie albo sie zabija albio umiera na wfie
    Aniu to prezent na roczek bo na gwaizdke dostał takie małe fajne pierdy a ten prezent nbawet nie mam gdzie garazowac
    --
  9.  permalink
    No i jednak przylazłam jeszcze na moment :/
    Aniu- ja w sumie lubie to imieninowanie- to miłe jak tyle osób przychodzi , pamięta

    Ciasteczko- mnie teściowie uraczyli pojemnikami próżniowymi na gwiazdkę. 5 szt za 2,5 tys......... W życiu bym ich nie kupiła
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Aga a paragonu nie dali zeby wymienic np na zmywarke?? :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    ps. widzialam ze gadalyscie ostatnio o kremach. ja dostalam od kolezanki z 'gratisow' od przedstawiciela OLAY regenerist - serum nadzien i total effelct 7 do cery mieszanek (na dzien i na noc) ale za diabla nie moge sie przekonac zeby je zaczac stosowac i tak sobie stoja w szafce zebym po nie siegnela. smialam sie ze po 30stce zaczne :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Ania oj zacznij i to koniecznie bo przy mojej problematycznej skórze z atopowym wypryskiem nawet, nawet działa na razie a co będzie dalej się zobaczy :) mam nadzieję, że będzie dobrze i coraz to lepie... z czasem przetestuję inne kremy z tej serii
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    no ja sie jakos do kremow podchodze z dystansem. raz ze uczulenia sie boje (jak sobie przypomne parcha na podklad max factor to od razu swedziawki dostaje :P) to jeszcze w ogole nie znosze kremow, dla mnie to wrecz okropienstwo jak sie musze czyms wysmarowac. nawet nie po kazdej kapieli balsamu do ciala uzywam - przerzucilam sie na dolewanie oilanu lub kapiel w dzieciecym moisturizing baby bath with oil z johnsona zeby juz sie niczym nie smarowac :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    cześć!
    wpadam wieczorową porą na chwilkę :p
    --
  10.  permalink
    a te kremy OLAY moge tez stosowac? kupiłabym jakis fajny na noc.mam cere mieszna
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Laski wy jeszcze nie śpicie? :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Iza tak samo jak ty:P

    Ciacho nie mam pojecia. moja kolezanka dala mi w podtekscie nadchodzacej 30stki :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Właśnie wróciłam od sąsiadki - Agnieszki - uhahana, fajnie było :D
  11.  permalink
    No czekamy na Ciebie Izun
    te kremy Olay to tylko chyba w rossmanie znajde...ale ja nie wiem czy sa w ich ofercie takie np 20+
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Iza no pieeeeknie. a mezowie co na te wasze nocne ploty? :P
    kurde farciara z ciebie tak blisko moc na ploty skoczyc, ja do sasiadki na ploty klatke obok musze latac :wink:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Iza, o tej porze spać ? no coś ty :p
    ja dopiero sobie zrobilam moją herbatkę z kroplami walerianowymi xD
    --
  12.  permalink
    Ania to i tak nieźle ,ja nie mam gdzie na ploty chodzic
    jedna miałam fajna kolezanke co razem si epoznałysmy na patologii noworodka i mi poszla do pracy i sie skonczyło
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Ania jej monsz ma służbę a mój nie chciał aby go myszy zeżarły haha - zasnął z chłopcami :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Ciacho przejrzyj oferte OLAY
  13.  permalink
    Talka a ta herbatka to jakas uspakajajaca? ja pije ten syrop pietruszki...kurde na niego chyba nie działa
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    melisa mi się skończyła, więc dziś piję truskawkową.
    ale z kroplami walerianowymi (dodanymi - 30 kropli)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    na mnie to chyba czas... jutro musze rano dupsko zwlec coby dziecku kucyki zrobic i wyszykowac do przedskzola na babciowo-dziadkowe wystepy w przedszkolu. pani zazyczyla sobie 2 kucykow u dziewcyznek, ciekawe jak ja je wywine na dosc krotkich wlosach Gaby :confused:
    no ale jakos sie postaram, dzieciak sie bardzo cieszy bo teście powiedzieli ze pojda we dwoje :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    ja też spadam...
    jutro jadę z R. do Gdyni... załatwiać egzam na prawko.
    --
  14.  permalink
    no to i na mnie chyba juz poa...dobranoc...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    witam
    Rany jak mnie się chce spać
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    W Dzierżoniowie na terenie oczyszczalni ścieków znaleziono martwego noworodka, donoszoną dziewczynkę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    witajcie porannie
    widze ze wszystkie sie wczoraj pospaly. ja usiluje obmyslec plan dzialania na dzisiaj ale jakos mozolnie mi to idzie.

    Ama biedny dzieciak. koszmarne sa takie wiadomosci od samego rana :((
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Witajcie w czwartek!
    myszorka - ja zasypiam przed monitorem - już drugi dzień i nie zapowiada się lepiej - pogoda mnie dobija.
    Amazonko - ale nas uraczyłaś - od rana taka wiadomość!!!?
    Wczoraj dzień na pełnych obrotach - po pracy (czyli po 17), do moich rodziców, do rodziców M i do mojej babci. Normalnie byłam wykończona po powrocie - po 20 zreszta i padłam razem z Oliwką .
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    hej hej na kawusi :)

    Mnie dziś czeka mały maraton. Wczoraj nie byliśmy u dziadków (miałam lenia) i trzeba iść dzisiaj. Może i to nie jest daleko ale naprawdę mi się nie chce :confused: Muszę iść do sądu zanieść papier i w końcu zabrać sie za wielką stertę prasowania.
    Ania jutro jedzie i właśnie oświadczyła że nie ma co zabrać ze sobą bo wszystkie rzeczy brudne (te wszystkie rzeczy tzn polar i 1dżinsy na które ostatnio się uparła i by nie zdejmowała) wiec czekają mnie jeszcze 2 pralki do puszczenia - na piecu do jutra jej wyschnie. Ale uwielbiam takie jej niespodzianki :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 22nd 2009 zmieniony
     permalink
    Ama mówili o tym w wiadomościach ?
    Okropne :(((

    Martwe
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Talka, tak, właśnie o tym powtarzali w radiu. Była też mowa o ocenie przyczyn śmierci w Zakładzie Medycyny Sądowej.
    Widzę go z okna w pracy.
    Kiedyś do nas przyszła kobieta z prośbą o wydanie aktu zgonu. Skierowaliśmy ją we właściwe miejsce.
    --
  15.  permalink
    Ama, to smutne, biedne dziecko:(
    A ja wczoraj byłam w pracy, po wypłatę, bo mi koleżanka zadzwoniła, ze "aż" 200 zł dla mnie mają... NO to wzięłam mamę i poszłam, najpierw sama weszłąm, i pytam co z wypłatą, grubas oczywiście nachlany spał, więc się wszystko skupiło na drugim szefie, ale nie ruszyła go moja prośba, więc po mamę poszłam, i ona mu zrobiła wykład, na co ten, że to nie jego wina, ze to wspólnik, itp itd, więc moja mama na to, ze ją to nie obchodzi, że ma być kasa i koniec inaczej zdjęcia pijanego grubasa trafią do naszego regionalnego tygodnika (to była mała ściema, bo nie mamy takich zdjęć, ale co tam:D), na co młody, że dostanę kasę niby wczoraj miała być, nie było, ale dzisiaj już mi kumpelka dzwoniła, ze ma być umowa i podobno całą wypłatę za te dwa miesiące dostanę... Nie chcę się cieszyć na zapas żeby nie zapeszać.NO i już mu powiedziałam, że albo się rozstaniemy za porozumieniem stron, albo wypowiedzenie złożę... Tyle, ze wczoraj byłam u lekarza i mam L4 do końca stycznia, mam nadzieję, ze mi na ten termin obrony nie ustalą, dzisiaj promotor ma mi dać znać. A jestem taka padnięta, że wczoraj nawet nie miałam siły na net wchodzić, w nocy spać nie mogę przez kaszel, mam gorączkę i dreszcze, dawno taka chora nie byłam.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Straszne :(
    Ciekawe tylko czy ten dzieciaczek nie żył już szybciej... czy wpłynął tym kanałem burzowym... ech :(
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    She, zdrowiej!!!
    --
  16.  permalink
    Myslę,że współczucie nalezy się nie tylko maleństwu, ale i jego mamie. MUsiała być w taragicznej sytuacji i z mocnymi zaburzeniami psyche, skoro zdecydowała się na taki krok :cry:


    SH- dużó zdrówka ....Mama miała niezły pomysł z tymi zdjęciami.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Może to nie matka podjęła taką "decyzję"?
    --
  17.  permalink
    No tego nie wie nikt. Myslę jednak, że większość takich historii dzieje się za wiedzą i przyzwoleniem matek.
  18.  permalink
    straszne sa takie historie...mnie osobiscie to przeraza...
    --
  19.  permalink
    P.S. nadal czekam na list ze szpitala...
    --
  20.  permalink
    biedna dziecko ...kurde jakbym wiedziala kiedys o jakiejs kobiecie ktora planuje takie cos zrobic to bym wzieła takie dziecko do siebie bez dwóch zdan
    Patrycja trzymam kciuki za Minika zeby sie okazalo jednak ze jest ok
    ale leniwy dzien...
    --
  21.  permalink
    Pati- ja tez tzrymam kciuki...
    Ciacho - pokaż ten projekt please! Jak nie masz wersji elektronicznej to zrób fotę aparatem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Pati mam nadzieje ze wszystko uda sie zalatwic w miare szybko

    ANd to jak jedziesz jutro po Tosie??

    u mnie szaro buro i ponuro za oknem, dosc cieplo jest ale po 2godz spaceru mialam spodnie mokre do pol lydki taka mamalyga na chodnikach. zastanawiam sie gdzie zglosic brak odsniezenia podjazdow przy schodach w miescie. straz miejsca myslicie ze by sie tym zajela??
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.